Sortering:

Startliste Årungen rundt 24. september 2017

Klasse: ÅR J 13-14 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

320

Tiril Lilleheier

Ås IL

13:00:00

Klasse: ÅR K 21-34 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

340

Ingrid Eltorn

Privat

13:00:00

341

Eldbjørg Moxnes

Oslostudentenes IK

13:00:00

Klasse: ÅR K 35-49 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

350

Berit Herstad

Privat

13:00:00

351

Andrea Johnson-Sekkelsten

Privat

13:00:00

352

Anne Kallum

Driv Idrettslag - Friidrett

13:00:00

353

Margrethe Førre Nardocci

Skiløperne

13:00:00

354

Tone Pedersen

Privat

13:00:00

355

Rubi Størset

Nittedal Triathlonklubb

13:00:00

363

Bodil Kristine Høstmælingen

Privat

13:00:00

Klasse: ÅR K 50-59 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

370

Kjersti Gram Andersen

Privat

13:00:00

371

Marianne Engen

Akershus krets

13:00:00

372

Tone Ferderley

Privat

13:00:00

373

Merete Knoph

Ås IL

13:00:00

Klasse: ÅR G 13-14 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

300

Daniel Rosenfeld

Ås IL

13:00:00

301

Karsten Ladstein

Sportsmanden

13:00:00

Klasse: ÅR G 15-16 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

310

Nils Tveite

Ås IL

13:00:00

Klasse: ÅR M 17-20 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

400

Magnus Dybdahl

Privat

13:00:00

401

Thorbjørn Onsaker

Privat

13:00:00

Klasse: ÅR M 21-34 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

410

Paul Brown

The One

13:00:00

411

Christopher Conradi

Spis havregrøten din

13:00:00

413

Geir Gjessing

Privat

13:00:00

414

Eirik Helmen

NMBUI 4 LIFE YO

13:00:00

415

Øyvind Kvæstad

Team Grønvold

13:00:00

416

Cato Solheim

Privat

13:00:00

417

Magnus Spanthus

Privat

13:00:00

418

Dennis Venøy

Spis havregrøten din

13:00:00

419

Joshua Larabee

Ås IL

13:00:00

514

Ole Løseth Elvetun

Privat

13:00:00

Klasse: ÅR M 35-49 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

430

Kenneth Antonsen

Rye Sp.Kl.

13:00:00

431

Odd-Egil Fredriksen

Isfjorden IL

13:00:00

432

Jon-Vidar Gaustad

Privat

13:00:00

433

Anders Glette

Ås IL

13:00:00

434

Henrik Gundersen

Tieto BIL

13:00:00

435

Jon Petter Helgesen-Etnestad

Privat

13:00:00

436

Johs Hjelmstad

Bækkelagets SK

13:00:00

437

Espen Jakobsen

Privat

13:00:00

438

Øyvind Langsrud

Ås IL

13:00:00

439

Kristian Hovde Liland

SkiLøperne

13:00:00

440

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

13:00:00

441

Kashif Mir

SkiLøperne

13:00:00

442

Lorenzo Nardocci

Privat

13:00:00

443

Hans Petter Overvoll

Team Drøbak Multisport

13:00:00

444

Svein Sandvik

Ås IL

13:00:00

445

Leif Inge Skagemo

Privat

13:00:00

446

Espen Stenersrød

Oslo International School

13:00:00

447

Terje Størset

Nittedal Triathlonklubb

13:00:00

448

Erlend Værdal

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

449

Sylwester Wiatr

Privat

13:00:00

450

Ingar Årvik

Privat

13:00:00

451

Solve Sæbø

Privat

13:00:00

452

Håvard Eikemo

Ås IL/Follo SK

13:00:00

453

Till Halbach

Ås IL

13:00:00

454

Bjørn Erik Walle

Follo SK

13:00:00

460

Kenneth Aschehoug

Åsløpere

13:00:00

469

Egil Bremnes

Kråkstad IL

13:00:00

462

Per Midthaugen

Privat

13:00:00

463

Robert Banfi

Ås IL

13:00:00

Klasse: ÅR M 50-59 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

227

Svein-Erik Bakke

SK Rye

13:00:00

470

Trym Bergtatt

Driv Idrettslag - Friidrett

13:00:00

471

Terje Spanthus

Privat

13:00:00

472

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

13:00:00

473

Tormod Seljegard

Skimt

13:00:00

Klasse: ÅR M 60-69 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

480

Finn Kirkemo

Privat

13:00:00

490

Ketil Stølen

SINTEF

13:00:00

Klasse: NR J 11-12 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

202

Henriette Bakken

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

209

Linnea Holten

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

219

Hanna Oulie

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

260

Mathilde Leegaard

Privat

13:00:00

Klasse: NR J 13-14 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

204

Emilie Agathe Besseberg

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

221

Eline Skjevdal

Ås IL

13:00:00

Klasse: NR K 21-34 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

211

Mia Høiseth

Akershus krets

13:00:00

214

Jenny Andreassen Moe

Team Moe

13:00:00

217

Silje Nes

Ås IL

13:00:00

Klasse: NR K 35-49 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

203

Ingunn Berget

Ås IL

13:00:00

208

Else-Marit Gaustad

Privat

13:00:00

215

Marianne J Myrbraaten

Skimilajoggerne

13:00:00

230

Ruby So

Sportsmanden

13:00:00

261

Mervi Bremnes

Kråkstad IL

13:00:00

Klasse: NR G 11-12 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

205

Henrik C. Besseberg

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

216

Bruno Førre Nardocci

Privat

13:00:00

225

Håkon Heir

Ås IL

13:00:00

226

Frode Hymer

Ås IL

13:00:00

Klasse: NR G 13-14 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

207

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

13:00:00

Klasse: NR G 15-16 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

200

Vegard Aarstad

Ås IL

13:00:00

Klasse: NR M 17-20 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

223

Marcus Nordstrand

Ås IL

13:00:00

Klasse: NR M 21-34 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

210

Marius Honnemyr

Iveland IL

13:00:00

213

Guttorm Mathismoen

Nesbyen IL

13:00:00

220

Kristoffer Fiane Pedersen

Team Fiane

13:00:00

224

Eirik Knudsen Gåseidnes

Oppegård IL

13:00:00

420

Oskar Onstad

Privat

13:00:00

Klasse: NR M 35-49 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

201

Christian Bakken

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

206

Kjell-Arne Besseberg

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

212

Stian Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

218

Petter Norstrøm

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

222

Kjetil Østerås

Privat

13:00:00

229

Jan Billy Aas

SkiLøperne - Kråkstad IL

13:00:00

Klasse: NR M 50-59 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

228

Theo Meuwissen

Privat

13:00:00

Klasse: SR G/J 0-6 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

1

Erika Sofie Arvidsson-Andresen

Ås IL

12:00:00

2

Jonas Arvidsson-Andresen

Ås IL

12:00:00

3

Mie Josefine Barkvoll

Privat

12:00:00

4

Anna Gundersen Bauge

Privat

12:00:00

5

Liam Bitariho Sandvik

Ås IL

12:00:00

6

Jørgen Bjerva

Ås IL

12:00:00

7

Mathias Borge Thoresen

Ås IL

12:00:00

8

Henrik Nessa Brean

Privat

12:00:00

9

Jørgen Nessa Brean

Privat

12:00:00

10

Isak Dyrdal Gulbjørnrud

Privat

12:00:00

11

Ulrik Herstad Elvenes

Privat

12:00:00

12

Bo August Fossheim Solberg

Skimt

12:00:00

13

Hennie Fossheim Solberg

Skimt

12:00:00

14

Johannes Gaustad

Ås IL

12:00:00

15

Viktor Glette

Ås IL

12:00:00

16

Erle Helgesen-Etnestad

Privat

12:00:00

17

Ane Hjelmstad

Privat

12:00:00

18

Marie Hjelmstad

Privat

12:00:00

19

Elise Holth Lauglo

Ski IL Friidrett

12:00:00

20

Lars Rødseth Myklevoll

Privat

12:00:00

21

Wanda Førre Nardocci

Privat

12:00:00

22

Mathias Paulsbo

Privat

12:00:00

23

Leah Rosenfeld

Ås IL

12:00:00

24

Karsten Myklevoll Rødseth

Privat

12:00:00

25

Elias Sørby Steine

Privat

12:00:00

26

Ea Marie Stenersrød

Fagerstrand IL

12:00:00

27

Martine Østerås

Røa IL

12:00:00

28

Sondre Østerås

Privat

12:00:00

29

Leah Olausen

Ås IL

12:00:00

30

Joanna Fonkalsrud

Privat

12:00:00

31

Magnus Aamodt Eikemo

Ås IL

12:00:00

32

Kornelia Otterstad

Akershus krets

12:00:00

33

Vendela Bergerud

Privat

12:00:00

34

Sophie Leonora

Syversen

12:00:00

35

Mia Amalie Sørby Testad

Ås IL

12:00:00

36

Signe Johanne Strømsøyen Gudevang

Privat

12:00:00

37

Samuel Claessen-Fredriksen

Fagerstrand IL

12:00:00

38

Isak Tangen

Privat

12:00:00

65

Kasper Berle

Ås IL

12:00:00

66

Max Berle

Ås IL

12:00:00

70

Harald Richter

Privat

12:00:00

71

Hennie Aschehoug

Privat

12:00:00

72

Marcus Coard

Skaubygda IL

12:00:00

73

Runar Skagemo

Knerten Barnehage

12:00:00

74

Ida Sofie Buran

Ås IL

12:00:00

99

Ida Røhr Lilleheier

Privat

12:00:00

141

Christina Paulsbo

Privat

12:00:00

146

Linnea Emilie Berg

Privat

12:00:00

147

Lilja Marie Berg

Privat

12:00:00

148

Marie Bugten Pettersen

Ås IL

12:00:00

500

Per Johannessen

Privat

12:00:00

501

Ukjent

Ås IL

12:00:00

Klasse: SR J 7 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

108

Adrianne H. Røssvoll

Ås IL

11:05:00

109

Emilie Otterstad

Ås IL

11:05:00

112

Marlene Ekstrøm

Ås IL

11:05:00

141

Signe Bruun Lyshaug

Ås IL

11:05:00

152

Kamilla Walle

Team Walle

11:05:00

Klasse: SR J 8 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

67

Vera Meuwissen

Privat

11:05:00

107

Mia Berle

Ås IL

11:05:00

113

Mathilde Ascheoug

Privat

11:05:00

123

Ulla Buran

Ås IL

11:05:00

140

Oline Gundersen Bauge

Ås IL

11:05:00

143

Thea Bugten Pettersen

Ås IL

11:05:00

144

Una Brøste Evensdottir

Ås IL

11:05:00

Klasse: SR J 9 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

150

Birgit Mathismoen

Nesbyen IL

11:05:00

151

Selma Konstance Årvik

Privat

11:05:00

Klasse: SR J 10 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

160

Ellinor Fossheim Solberg

Skimt

11:05:00

161

Anna Reisæter Overvoll

Ås IL

11:05:00

Klasse: SR J 11-12 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

190

Astrid Skjevdal

Ås IL

12:30:00

193

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

12:30:00

194

Ingvild Herstad Elvenes

Asker Skiklubb

12:30:00

Klasse: SR J 13-14 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

195

Helene Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

12:30:00

Klasse: SR G 7 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

68

Erlend Stokke

Ås IL

11:05:00

69

Dyre Stokke

Ås IL

11:05:00

101

Jonas Holth Lauglo

Ski IL Friidrett

11:05:00

102

Emil Løken

Ås IL

11:05:00

103

Ådne Mathismoen

Nesbyen IL

11:05:00

104

Mario Knut Førre Nardocci

Privat

11:05:00

105

Eirik Reisæter Overvoll

Ås IL

11:05:00

106

Elias Østerås

Privat

11:05:00

145

Jonathan Hole Lingmark

Ås IL

11:05:00

Klasse: SR G 8 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

114

Jostein Skagemo

Ås IL Fotball

11:05:00

115

Sander Løken

Ås IL

11:05:00

116

Amund Skagemo

Ås IL Fotball

11:05:00

118

Tobias Steffenrem

Ås IL

11:05:00

119

Oliver Steffenrem

Ås IL

11:05:00

149

Mattias Coard

Skaubygda IL

11:05:00

Klasse: SR G 9 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

111

Chris Adrian de Brito

Asker Skiklubb

11:05:00

120

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

11:05:00

122

Vegard Gaustad

Ås IL

11:05:00

412

Olve Herstad Elvenes

Asker Sk. Friidrett

11:05:00

Klasse: SR G 10 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

110

Eivind Aamodt Eikemo

Ås IL

11:05:00

117

Torjus Skagemo

Hobøl Motorklubb

11:05:00

130

Gunnar Bjerva

Ås IL

11:05:00

153

Kasper Claesson Fredriksen

Fagerstrand IL

11:05:00

Klasse: SR G 11-12 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

170

Eskil Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

12:30:00

171

Filip Kvernen

Drøbak-Frogn IL

12:30:00

172

Andreas Kure

Ås IL

12:30:00

173

Eirik Aamodt Eikemo

Ås IL

12:30:00

174

Sondre H. Røssvoll

Ås IL

12:30:00

175

Birk Lilleheier

Ås IL

12:30:00

521

Augusta Leegaard

Privat

12:30:00

Klasse: ÅR TRIM (Uten tid)

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

590

Tonje Marie Bergem

Kristiansand Løpeklubb

592

Harald Lislegård

Tonhovd IL

593

Gudrun Rydning

Privat

594

Rikke Norstrøm

Drøbak-Frogn IL

595

Stina Norstrøm

Drøbak-Frogn IL

596

Anders Ruud

Privat

597

Kenneth Løvold Rødseth

Privat

598

Katharina Semb

Privat

599

Jeanette Syversen

Privat



Sist oppdatert:

25 september 2017, 16:17:58

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

209