Sortering:

Startliste Årungen rundt 24. september 2017

Klasse: ÅR J 13-14 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

320

320

Tiril Lilleheier

Ås IL

13:00:00

Klasse: ÅR K 21-34 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

340

340

Ingrid Eltorn

Privat

13:00:00

341

341

Eldbjørg Moxnes

Oslostudentenes IK

13:00:00

Klasse: ÅR K 35-49 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

350

350

Berit Herstad

Privat

13:00:00

351

351

Andrea Johnson-Sekkelsten

Privat

13:00:00

352

352

Anne Kallum

Driv Idrettslag - Friidrett

13:00:00

353

353

Margrethe Førre Nardocci

Skiløperne

13:00:00

354

354

Tone Pedersen

Privat

13:00:00

355

355

Rubi Størset

Nittedal Triathlonklubb

13:00:00

363

363

Bodil Kristine Høstmælingen

Privat

13:00:00

Klasse: ÅR K 50-59 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

370

370

Kjersti Gram Andersen

Privat

13:00:00

371

371

Marianne Engen

Akershus krets

13:00:00

372

372

Tone Ferderley

Privat

13:00:00

373

373

Merete Knoph

Ås IL

13:00:00

Klasse: ÅR G 13-14 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

300

300

Daniel Rosenfeld

Ås IL

13:00:00

301

301

Karsten Ladstein

Sportsmanden

13:00:00

Klasse: ÅR G 15-16 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

310

310

Nils Tveite

Ås IL

13:00:00

Klasse: ÅR M 17-20 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

400

400

Magnus Dybdahl

Privat

13:00:00

401

401

Thorbjørn Onsaker

Privat

13:00:00

Klasse: ÅR M 21-34 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

410

410

Paul Brown

The One

13:00:00

411

411

Christopher Conradi

Spis havregrøten din

13:00:00

413

413

Geir Gjessing

Privat

13:00:00

414

414

Eirik Helmen

NMBUI 4 LIFE YO

13:00:00

415

415

Øyvind Kvæstad

Team Grønvold

13:00:00

416

416

Cato Solheim

Privat

13:00:00

417

417

Magnus Spanthus

Privat

13:00:00

418

418

Dennis Venøy

Spis havregrøten din

13:00:00

419

419

Joshua Larabee

Ås IL

13:00:00

514

514

Ole Løseth Elvetun

Privat

13:00:00

Klasse: ÅR M 35-49 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

430

430

Kenneth Antonsen

Rye Sp.Kl.

13:00:00

431

431

Odd-Egil Fredriksen

Isfjorden IL

13:00:00

432

432

Jon-Vidar Gaustad

Privat

13:00:00

433

433

Anders Glette

Ås IL

13:00:00

434

434

Henrik Gundersen

Tieto BIL

13:00:00

435

435

Jon Petter Helgesen-Etnestad

Privat

13:00:00

436

436

Johs Hjelmstad

Bækkelagets SK

13:00:00

437

437

Espen Jakobsen

Privat

13:00:00

438

438

Øyvind Langsrud

Ås IL

13:00:00

439

439

Kristian Hovde Liland

SkiLøperne

13:00:00

440

440

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

13:00:00

441

441

Kashif Mir

SkiLøperne

13:00:00

442

442

Lorenzo Nardocci

Privat

13:00:00

443

443

Hans Petter Overvoll

Team Drøbak Multisport

13:00:00

444

444

Svein Sandvik

Ås IL

13:00:00

445

445

Leif Inge Skagemo

Privat

13:00:00

446

446

Espen Stenersrød

Oslo International School

13:00:00

447

447

Terje Størset

Nittedal Triathlonklubb

13:00:00

448

448

Erlend Værdal

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

449

449

Sylwester Wiatr

Privat

13:00:00

450

450

Ingar Årvik

Privat

13:00:00

451

451

Solve Sæbø

Privat

13:00:00

452

452

Håvard Eikemo

Ås IL/Follo SK

13:00:00

453

453

Till Halbach

Ås IL

13:00:00

454

454

Bjørn Erik Walle

Follo SK

13:00:00

460

460

Kenneth Aschehoug

Åsløpere

13:00:00

461

469

Egil Bremnes

Kråkstad IL

13:00:00

462

462

Per Midthaugen

Privat

13:00:00

463

463

Robert Banfi

Ås IL

13:00:00

Klasse: ÅR M 50-59 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

227

227

Svein-Erik Bakke

SK Rye

13:00:00

470

470

Trym Bergtatt

Driv Idrettslag - Friidrett

13:00:00

471

471

Terje Spanthus

Privat

13:00:00

472

472

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

13:00:00

473

473

Tormod Seljegard

Skimt

13:00:00

Klasse: ÅR M 60-69 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

480

480

Finn Kirkemo

Privat

13:00:00

490

490

Ketil Stølen

SINTEF

13:00:00

Klasse: NR J 11-12 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

202

202

Henriette Bakken

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

209

209

Linnea Holten

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

219

219

Hanna Oulie

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

260

260

Mathilde Leegaard

Privat

13:00:00

Klasse: NR J 13-14 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

204

204

Emilie Agathe Besseberg

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

221

221

Eline Skjevdal

Ås IL

13:00:00

Klasse: NR K 21-34 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

211

211

Mia Høiseth

Akershus krets

13:00:00

214

214

Jenny Andreassen Moe

Team Moe

13:00:00

217

217

Silje Nes

Ås IL

13:00:00

Klasse: NR K 35-49 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

203

203

Ingunn Berget

Ås IL

13:00:00

208

208

Else-Marit Gaustad

Privat

13:00:00

215

215

Marianne J Myrbraaten

Skimilajoggerne

13:00:00

230

230

Ruby So

Sportsmanden

13:00:00

261

261

Mervi Bremnes

Kråkstad IL

13:00:00

Klasse: NR G 11-12 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

205

205

Henrik C. Besseberg

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

216

216

Bruno Førre Nardocci

Privat

13:00:00

225

225

Håkon Heir

Ås IL

13:00:00

226

226

Frode Hymer

Ås IL

13:00:00

Klasse: NR G 13-14 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

207

207

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

13:00:00

Klasse: NR G 15-16 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

200

200

Vegard Aarstad

Ås IL

13:00:00

Klasse: NR M 17-20 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

223

223

Marcus Nordstrand

Ås IL

13:00:00

Klasse: NR M 21-34 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

210

210

Marius Honnemyr

Iveland IL

13:00:00

213

213

Guttorm Mathismoen

Nesbyen IL

13:00:00

220

220

Kristoffer Fiane Pedersen

Team Fiane

13:00:00

224

224

Eirik Knudsen Gåseidnes

Oppegård IL

13:00:00

420

420

Oskar Onstad

Privat

13:00:00

Klasse: NR M 35-49 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

201

201

Christian Bakken

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

206

206

Kjell-Arne Besseberg

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

212

212

Stian Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

218

218

Petter Norstrøm

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

222

222

Kjetil Østerås

Privat

13:00:00

229

229

Jan Billy Aas

SkiLøperne - Kråkstad IL

13:00:00

Klasse: NR M 50-59 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

228

228

Theo Meuwissen

Privat

13:00:00

Klasse: SR G/J 0-6 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

1

1

Erika Sofie Arvidsson-Andresen

Ås IL

12:00:00

2

2

Jonas Arvidsson-Andresen

Ås IL

12:00:00

3

3

Mie Josefine Barkvoll

Privat

12:00:00

4

4

Anna Gundersen Bauge

Privat

12:00:00

5

5

Liam Bitariho Sandvik

Ås IL

12:00:00

6

6

Jørgen Bjerva

Ås IL

12:00:00

7

7

Mathias Borge Thoresen

Ås IL

12:00:00

8

8

Henrik Nessa Brean

Privat

12:00:00

9

9

Jørgen Nessa Brean

Privat

12:00:00

10

10

Isak Dyrdal Gulbjørnrud

Privat

12:00:00

11

11

Ulrik Herstad Elvenes

Privat

12:00:00

12

12

Bo August Fossheim Solberg

Skimt

12:00:00

13

13

Hennie Fossheim Solberg

Skimt

12:00:00

14

14

Johannes Gaustad

Ås IL

12:00:00

15

15

Viktor Glette

Ås IL

12:00:00

16

16

Erle Helgesen-Etnestad

Privat

12:00:00

17

17

Ane Hjelmstad

Privat

12:00:00

18

18

Marie Hjelmstad

Privat

12:00:00

19

19

Elise Holth Lauglo

Ski IL Friidrett

12:00:00

20

20

Lars Rødseth Myklevoll

Privat

12:00:00

21

21

Wanda Førre Nardocci

Privat

12:00:00

22

22

Mathias Paulsbo

Privat

12:00:00

23

23

Leah Rosenfeld

Ås IL

12:00:00

24

24

Karsten Myklevoll Rødseth

Privat

12:00:00

25

25

Elias Sørby Steine

Privat

12:00:00

26

26

Ea Marie Stenersrød

Fagerstrand IL

12:00:00

27

27

Martine Østerås

Røa IL

12:00:00

28

28

Sondre Østerås

Privat

12:00:00

29

29

Leah Olausen

Ås IL

12:00:00

30

30

Joanna Fonkalsrud

Privat

12:00:00

31

31

Magnus Aamodt Eikemo

Ås IL

12:00:00

32

32

Kornelia Otterstad

Akershus krets

12:00:00

33

33

Vendela Bergerud

Privat

12:00:00

34

34

Sophie Leonora

Syversen

12:00:00

35

35

Mia Amalie Sørby Testad

Ås IL

12:00:00

36

36

Signe Johanne Strømsøyen Gudevang

Privat

12:00:00

37

37

Samuel Claessen-Fredriksen

Fagerstrand IL

12:00:00

38

38

Isak Tangen

Privat

12:00:00

65

65

Kasper Berle

Ås IL

12:00:00

66

66

Max Berle

Ås IL

12:00:00

70

70

Harald Richter

Privat

12:00:00

71

71

Hennie Aschehoug

Privat

12:00:00

72

72

Marcus Coard

Skaubygda IL

12:00:00

73

73

Runar Skagemo

Knerten Barnehage

12:00:00

74

74

Ida Sofie Buran

Ås IL

12:00:00

99

99

Ida Røhr Lilleheier

Privat

12:00:00

141

141

Christina Paulsbo

Privat

12:00:00

146

146

Linnea Emilie Berg

Privat

12:00:00

147

147

Lilja Marie Berg

Privat

12:00:00

148

148

Marie Bugten Pettersen

Ås IL

12:00:00

500

500

Per Johannessen

Privat

12:00:00

501

501

Ukjent

Ås IL

12:00:00

Klasse: SR J 7 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

108

108

Adrianne H. Røssvoll

Ås IL

11:05:00

109

109

Emilie Otterstad

Ås IL

11:05:00

112

112

Marlene Ekstrøm

Ås IL

11:05:00

142

141

Signe Bruun Lyshaug

Ås IL

11:05:00

152

152

Kamilla Walle

Team Walle

11:05:00

Klasse: SR J 8 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

67

67

Vera Meuwissen

Privat

11:05:00

107

107

Mia Berle

Ås IL

11:05:00

113

113

Mathilde Ascheoug

Privat

11:05:00

123

123

Ulla Buran

Ås IL

11:05:00

140

140

Oline Gundersen Bauge

Ås IL

11:05:00

143

143

Thea Bugten Pettersen

Ås IL

11:05:00

144

144

Una Brøste Evensdottir

Ås IL

11:05:00

Klasse: SR J 9 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

150

150

Birgit Mathismoen

Nesbyen IL

11:05:00

151

151

Selma Konstance Årvik

Privat

11:05:00

Klasse: SR J 10 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

160

160

Ellinor Fossheim Solberg

Skimt

11:05:00

161

161

Anna Reisæter Overvoll

Ås IL

11:05:00

Klasse: SR J 11-12 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

190

190

Astrid Skjevdal

Ås IL

12:30:00

193

193

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

12:30:00

194

194

Ingvild Herstad Elvenes

Asker Skiklubb

12:30:00

Klasse: SR J 13-14 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

195

195

Helene Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

12:30:00

Klasse: SR G 7 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

68

68

Erlend Stokke

Ås IL

11:05:00

69

69

Dyre Stokke

Ås IL

11:05:00

101

101

Jonas Holth Lauglo

Ski IL Friidrett

11:05:00

102

102

Emil Løken

Ås IL

11:05:00

103

103

Ådne Mathismoen

Nesbyen IL

11:05:00

104

104

Mario Knut Førre Nardocci

Privat

11:05:00

105

105

Eirik Reisæter Overvoll

Ås IL

11:05:00

106

106

Elias Østerås

Privat

11:05:00

145

145

Jonathan Hole Lingmark

Ås IL

11:05:00

Klasse: SR G 8 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

114

114

Jostein Skagemo

Ås IL Fotball

11:05:00

115

115

Sander Løken

Ås IL

11:05:00

116

116

Amund Skagemo

Ås IL Fotball

11:05:00

118

118

Tobias Steffenrem

Ås IL

11:05:00

119

119

Oliver Steffenrem

Ås IL

11:05:00

149

149

Mattias Coard

Skaubygda IL

11:05:00

Klasse: SR G 9 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

111

111

Chris Adrian de Brito

Asker Skiklubb

11:05:00

120

120

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

11:05:00

122

122

Vegard Gaustad

Ås IL

11:05:00

412

412

Olve Herstad Elvenes

Asker Sk. Friidrett

11:05:00

Klasse: SR G 10 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

110

110

Eivind Aamodt Eikemo

Ås IL

11:05:00

117

117

Torjus Skagemo

Hobøl Motorklubb

11:05:00

130

130

Gunnar Bjerva

Ås IL

11:05:00

153

153

Kasper Claesson Fredriksen

Fagerstrand IL

11:05:00

Klasse: SR G 11-12 år

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

170

170

Eskil Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

12:30:00

171

171

Filip Kvernen

Drøbak-Frogn IL

12:30:00

172

172

Andreas Kure

Ås IL

12:30:00

173

173

Eirik Aamodt Eikemo

Ås IL

12:30:00

174

174

Sondre H. Røssvoll

Ås IL

12:30:00

175

175

Birk Lilleheier

Ås IL

12:30:00

521

521

Augusta Leegaard

Privat

12:30:00

Klasse: ÅR TRIM (Uten tid)

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

590

590

Tonje Marie Bergem

Kristiansand Løpeklubb

592

592

Harald Lislegård

Tonhovd IL

593

593

Gudrun Rydning

Privat

594

594

Rikke Norstrøm

Drøbak-Frogn IL

595

595

Stina Norstrøm

Drøbak-Frogn IL

596

596

Anders Ruud

Privat

597

597

Kenneth Løvold Rødseth

Privat

598

598

Katharina Semb

Privat

599

599

Jeanette Syversen

Privat



Sist oppdatert:

25 september 2017, 16:17:58

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

209