Sortering:

Startliste Holleialøpet og PWT-cup 2. september 2018

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Klasse

Starttid

203482

Anders B. Werp

Viul Orienteringsklubb

N-åpen

233768

Bjørn B. Werp

Viul Orienteringsklubb

N-åpen

99113

Frida Hope

Modum OL

N-åpen

203504

Harald B. Werp

Viul Orienteringsklubb

N-åpen

234018

Marianne Werp

Viul Orienteringsklubb

N-åpen

234046

Sverre B. Werp

Viul Orienteringsklubb

N-åpen

229423

Marte Larsen

Kongsberg OL

D 17 AL

233732

Knut Anders Løken

Fossum IF

H 50-

192531

Arild Larsen

Kongsberg OL

Direkte A

155810

Hannele Tonna

Asker Skiklubb

Direkte B

88779

Kirsten Gjermstad

Berger og Svelvik OL

Direkte B

507317

Bente Vasshaug

Konnerud IL

Direkte C

203466

Filip S. Molenaar

Modum OL

N-åpen

11:00:00

144697

Hans Kristian Wiger

Modum OL

N-åpen

11:00:00

226183

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

N-åpen

11:00:00

216690

Jørgen Wiger

Modum OL

N-åpen

11:00:00

244009

Martine Røkeberg

Eiker OL

N-åpen

11:00:00

211744

Sofie S. Molenaar

Modum OL

N-åpen

11:00:00

204724

Frida Hope

Modum OL

D -10

11:00:00

224341

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

D -10

11:00:00

212139

Hanna Spangberg

Konnerud IL

D 11-12

11:00:00

196871

Marte Eger

Kongsberg OL

D 11-12

11:00:00

223849

Hedda Kind Kjellevold

Modum OL

D 13-16C

11:00:00

211867

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

D 13-16C

11:00:00

234154

Synne Lien Grøtberg

Kongsberg OL

D 13-16C

11:00:00

229426

Aurora Moholth

Kongsberg OL

D 17-A kort

11:00:00

212929

Hilde S. Molenaar

Modum OL

D 17-A kort

11:00:00

205547

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

D 17-A kort

11:00:00

66333

Kjersti Myhre

Kongsberg OL

D 17-A kort

11:00:00

185888

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

D 17-A kort

11:00:00

195790

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

D 17-C

11:00:00

172220

Gro Sand

Kongsberg OL

D 17-C

11:00:00

221190

Anne Riis

Danmark

D 40-

11:00:00

202996

Ellen Gustafsson

Kongsberg OL

D 40-

11:00:00

63777

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

D 40-

11:00:00

188812

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

D 45-

11:00:00

203656

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

D 45-

11:00:00

231180

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

D 45-

11:00:00

504457

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

D 45-

11:00:00

196870

Kristin Eger

Kongsberg OL

D 45-

11:00:00

63605

Larysa Mironava

Modum OL

D 45-

11:00:00

204724

May Ingela Hope

Modum OL

D 45-

11:00:00

173215

Mette Spangberg

Konnerud IL

D 45-

11:00:00

226658

Tanja Instanes

Sturla, IF

D 45-

11:00:00

216396

Torunn Økern Jensen

Ringerike OL

D 45-

11:00:00

501171

Hanne Løver Thon

Modum OL

D 50-

11:00:00

192581

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Sturla, IF

D 50-

11:00:00

208691

Hilde Moholth

Kongsberg OL

D 50-

11:00:00

79007

Kjersti Stræte

Ringerike OL

D 50-

11:00:00

189053

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

D 50-

11:00:00

160811

Maria Persson

Asker Skiklubb

D 50-

11:00:00

225077

Solveig Kongsrud

Modum OL

D 50-

11:00:00

191088

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

D 55-

11:00:00

216985

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

D 55-

11:00:00

67617

Unni Rye

Asker Skiklubb

D 55-

11:00:00

241750

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

D 65-

11:00:00

184662

Aud Kjemperud

Eiker OL

D 65-

11:00:00

188991

Torill Nebell Mikkelsen

Berger og Svelvik OL

D 70-

11:00:00

502379

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

D 75-

11:00:00

197978

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

D 75-

11:00:00

98986

Hanne Bræck

Kongsberg OL

D 75-

11:00:00

229743

Kristian Kaiser

Sturla, IF

H -10

11:00:00

217391

Håkon Øverby

Kongsberg OL

H 11-12

11:00:00

507392

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

H 11-12

11:00:00

203306

Henrik Kaiser

Sturla, IF

H 11-12

11:00:00

205394

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

H 11-12

11:00:00

196856

Jarand Gustafsson

Kongsberg OL

H 11-12

11:00:00

212035

Mats Johnsen

Sturla, IF

H 11-12

11:00:00

212887

Niklas M. Neufeld

Modum OL

H 11-12

11:00:00

213031

Oskar Hope

Modum OL

H 11-12

11:00:00

213583

Sebastian Røkeberg

Eiker OL

H 11-12

11:00:00

239477

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

H 11-12

11:00:00

192421

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

H 11-12

11:00:00

502337

Harald Bergan

Kongsberg OL

H 17-A kort

11:00:00

172011

Magnus Hope Barth

Ringerike OL

H 17-A kort

11:00:00

195567

Olav Ekrheim

Bækkelagets SK

H 17-A kort

11:00:00

207695

Peter Carlsen

Sturla, IF

H 17-A kort

11:00:00

229711

Vegard Østlid Bagstevold

Kongsberg OL

H 17-A kort

11:00:00

206565

Anders Johnsen

Sturla, IF

H 17-C

11:00:00

96810

Gunnar Sanden

Eiker OL

H 17-C

11:00:00

205502

Roger Wiik

Sturla, IF

H 17-C

11:00:00

198793

Stian Lillegård

Lillomarka OL

H 17-N

11:00:00

190806

Eivind Tonna

Asker Skiklubb

H 40-

11:00:00

196869

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

H 40-

11:00:00

189130

Anders Gustafsson

Sturla, IF

H 45-

11:00:00

243730

Endre Ulsaker

Hemsedal IL

H 45-

11:00:00

212789

Jørn-Are Longfjeld

Modum OL

H 45-

11:00:00

211542

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

H 45-

11:00:00

504705

Lars Berglund

Ringerike OL

H 45-

11:00:00

215004

Stig Melling

Ringerike OL

H 45-

11:00:00

177837

Atle Wøllo

Kongsberg OL

H 50-

11:00:00

212760

Gunnar Hope

Modum OL

H 50-

11:00:00

217554

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

H 50-

11:00:00

209846

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

H 50-

11:00:00

505431

Jon Erik Kvarme

Sturla, IF

H 50-

11:00:00

211550

Lars Enerhaugen

Modum OL

H 50-

11:00:00

203004

Per Gustafsson

Kongsberg OL

H 50-

11:00:00

193869

Roar Bye

Modum OL

H 50-

11:00:00

244758

Rolv Anders Systad

Lyn ski

H 50-

11:00:00

189047

Rune Sørensen

Sturla, IF

H 50-

11:00:00

504815

Stein H. Hagen

Fossum IF

H 50-

11:00:00

204539

Terje Næss

Fossum IF

H 50-

11:00:00

97536

Thomas Kaiser

Sturla, IF

H 50-

11:00:00

217636

Erik Høivold

Kongsberg OL

H 55-

11:00:00

86867

Jørgen Mårtensson

Modum OL

H 55-

11:00:00

220777

Knut Aas

Ringerike OL

H 55-

11:00:00

78377

Leif Kåre Besseberg

Eiker OL

H 55-

11:00:00

182023

Njål Nore

Asker Skiklubb

H 55-

11:00:00

220878

Ivar Lindseth

Ringerike OL

H 60-

11:00:00

500269

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

H 60-

11:00:00

182094

Per Schanche

Asker Skiklubb

H 60-

11:00:00

231518

Petter F. Johannessen

Sturla, IF

H 60-

11:00:00

202179

Bjørn Bakke

Nedre Sigdal IF

H 65-

11:00:00

168818

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

H 65-

11:00:00

501244

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

H 70-

11:00:00

186015

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

H 70-

11:00:00

171167

Dag Rønning Jensen

OL Trollo

H 70-

11:00:00

68500

Erik Johan Grorud

Haslum IL

H 70-

11:00:00

505638

Hans A. Tingvold

Raufoss IL Orientering

H 70-

11:00:00

214964

Helge Revhaug

Ringerike OL

H 70-

11:00:00

184426

John Ivar Kjellevold

Modum OL

H 70-

11:00:00

501141

Kjell Grønhovd

Modum OL

H 70-

11:00:00

502481

Ragnar Hillestad

Lardal OL

H 70-

11:00:00

188756

Øyvind Stene

Asker Skiklubb

H 70-

11:00:00

502245

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

H 75-

11:00:00

181805

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

H 75-

11:00:00

501122

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

H 75-

11:00:00

500674

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

H 75-

11:00:00

206426

Ivar Louis Berg

Sturla, IF

H 75-

11:00:00

501326

Jon C. Fougner

Heming Orientering

H 75-

11:00:00

239500

Øystein Madsen

Haugerud IF

H 75-

11:00:00

86980

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

H 80-

11:00:00

501833

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

H 80-

11:00:00

191589

Anton Plaian

Asker Skiklubb

Direkte A

11:00:00

96848

Kjetil Spangberg

Konnerud IL

Direkte C

11:00:00

236449

Endre Sand

Kongsberg OL

H 13-14

11:01:00

206488

Halvor Løken

Kongsberg OL

H 13-14

11:03:00

500597

Wolfgang Kampel

Bækkelagets SK

H 17 AL

11:03:00

201737

Rasmus Berglund

Ringerike OL

H 13-14

11:05:00

188468

Bjørn Haavengen

Kongsberg OL

H 17 AL

11:05:00

222549

Martin Kaiser

Sturla, IF

H 13-14

11:07:00

236813

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

H 17 AL

11:07:00

502336

Arne Bergan

Kongsberg OL

H 13-14

11:09:00

504330

Sindre Sandven

Bækkelagets SK

H 17 AL

11:09:00

211356

Solveig Letmolie

Eiker OL

D 17 AL

11:10:00

217134

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

H 13-14

11:11:00

226659

Einar Gisholt

Fossum IF

H 17 AL

11:11:00

503318

Ida Hope Barth

Ringerike OL

D 17 AL

11:12:00

193917

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

H 13-14

11:13:00

198904

Peter Gisholt

Fossum IF

H 17 AL

11:13:00

228377

Guri Sollien Hulbak

Hemsedal IL

D 17 AL

11:14:00

198915

Håvard Myhre

Bækkelagets SK

H 17 AL

11:15:00

211458

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

D 17-A kort

11:16:00

224300

Martine G. Pettersen

Konnerud IL

D 13-14

11:17:00

188786

Terje W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

H 45-

11:17:00

215112

Helene Eger

Kongsberg OL

D 17 AL

11:18:00

230804

Gertrud Riis Madsen

Danmark

D 13-14

11:19:00

212043

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

D 13-14

11:21:00

213144

Annabell Aunmo Kjellevold

Modum OL

D 13-14

11:23:00

501608

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

D 13-14

11:25:00

183830

Marie Kvarme

Sturla, IF

D 13-14

11:27:00

204756

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

D 13-14

11:29:00

198554

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

H 15-16

11:29:00

184520

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

D 15-16

11:30:00

504706

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

D 13-14

11:31:00

213015

Lukas Klausen

Sturla, IF

H 15-16

11:31:00

207587

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

D 15-16

11:32:00

220997

Ida Riis Madsen

Danmark

D 13-14

11:33:00

206352

Sindre Ulsaker

Hemsedal IL

H 15-16

11:33:00

212664

Hedda Spangberg

Konnerud IL

D 15-16

11:34:00

201736

Mikkel Berglund

Ringerike OL

H 15-16

11:35:00

212818

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

D 15-16

11:36:00

199646

Sigurd Smemo

Sturla, IF

H 15-16

11:37:00

82105

Iselin Sørensen

Sturla, IF

D 15-16

11:38:00

502815

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

H 15-16

11:39:00

212335

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

D 15-16

11:40:00

504809

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

H 15-16

11:41:00

183883

Karoline Torø

Kongsberg OL

D 15-16

11:42:00

192397

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

H 15-16

11:43:00

192560

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

D 15-16

11:44:00

500586

Johan Eger

Kongsberg OL

H 15-16

11:45:00

503909

Selma Høivold

Kongsberg OL

D 15-16

11:46:00

211840

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

H 15-16

11:47:00

202045

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

D 15-16

11:48:00

502338

Vetle Drage

Kongsberg OL

H 15-16

11:49:00

199367

Ine Instanes

Sturla, IF

D 15-16

11:50:00

228395

Olav Kristian Lund

Kongsberg OL

H 15-16

11:51:00

217555

Mari Øverby

Kongsberg OL

D 15-16

11:52:00

217088

Even Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

H 15-16

11:53:00

199366

Malene Instanes

Sturla, IF

D 15-16

11:54:00

186190

Halvor Rudningen

Hemsedal IL

H 15-16

11:55:00

212632

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

D 15-16

11:56:00



Sist oppdatert:

2 september 2018, 13:45:45

Arrangør:

Viul Orienteringsklubb

Antall deltagere:

192