Sortering:

Startliste Kneskjælven BOS 3. november 2018

Klasse: H16

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

109

230499

Markus Lærum

Svelvik Treningssenter

10

230415

Sivert Ekroll

Berger IL Ski

10:00:00

12

201737

Adrian Buczek

Ringerike OL

10:00:00

49

220145

Filip August Fleischer

Mjøndalen Fotball

10:00:00

72

219799

Jo Bastian Gustavsen

Svelvik SK

10:00:00

79

220751

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

10:00:00

108

229807

Marius Holen

Svelvik IF

10:00:00

112

193917

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

10:00:00

115

211840

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

10:00:00

119

201736

Mikkel Berglund

Ringerike OL

10:00:00

Klasse: D16

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

60

506837

Hedda Spangberg

Konnerud IL

10:00:00

120

212335

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

10:00:00

124

212632

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

10:00:00

158

228510

Tiril Holen

Konnerud IL

10:00:00

Klasse: H17-34

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

95

229857

Lars Kristian Sundland

102

230536

Magnus Slinger Sørli

Svelvik Sykleklubb

176

230631

Nikita Semenov

Moscow Team

177

230654

Ilya Leyrikh

Moscow Team

178

229916

Vladimir Gusev

Moscow Team

1

188760

Joar Gjerdahl

BOS Elite

10:00:00

2

216779

Martin Østberg

IF Sturla

10:00:00

5

219334

Gabriell Slinger

Svelvik SK

10:00:00

14

219702

Anders Johnsen

KIWI Bjørnstad

10:00:00

37

219543

Eirik Stærkeby Jelstad

Team Nonstop

10:00:00

45

219564

Erik Engløk

Svelvik IF

10:00:00

47

220102

Espen Kristiansen

10:00:00

48

218954

Even Myhre

Team Lassen

10:00:00

71

220030

Jens Stenberg Berg

Svelvik IF

10:00:00

73

230602

Faustino Ariño

10:00:00

75

236813

Johan Kristian Undeland

IF Sturla

10:00:00

89

230608

Lars Andreas Vik

Team Lassen

10:00:00

101

230537

Magnus Larsen

10:00:00

110

230515

Martin Haug

Svelvik SK

10:00:00

111

230541

Martin Mogensen

Berger IL

10:00:00

113

230436

Martin Saue Winther

Berger IL

10:00:00

116

230701

Matias Warp

Svelvik IF

10:00:00

122

230687

Nils Martin Langestrand

Sande Sportsklubb

10:00:00

126

230550

Ole Johan Morken

Anton Sport

10:00:00

127

502377

Ole Jørgen Bogen Arenth

BOS Elite

10:00:00

129

230501

Ole Martin Foss

Svelvik IF

10:00:00

140

230522

Simen Winsnes Eggen

10:00:00

145

230796

Steffen Vedal

Svelvik SK

10:00:00

146

230552

Stian Kristiansen

10:00:00

165

229803

Viktor Zahl Hellum

10:00:00

167

230713

Martin Nymoen

10:00:00

Klasse: D17-34

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

106

230607

Marianne Steinbakk

107

230531

Marie Grepperud

KSI ishockey

18

504337

Anniken Ranvik

Konnerud IL

10:00:00

40

220134

Elisabeth Karoliussen

Nesbygda IF

10:00:00

42

219948

Emilie Berger

Team Nonstop

10:00:00

82

219675

Kjersti Nelson Levina

10:00:00

103

230435

Maj Helene Myhre

Team Lassen

10:00:00

105

230711

Marianne C. Myhre

Team Lassen

10:00:00

133

192580

Ragnhild Stenberg Berg

Lillomarka

10:00:00

153

202977

Thea Land

Konnerud IL

10:00:00

Klasse: H35-49

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

19

219191

Are Svendsen

Drammens Ballklubb

30

219736

Christer Andersson

Team SIF IF

38

236336

Eivind Andre Næss Solberg

BOS

50

220111

Fredrik Sandberg

Team Jensen

64

188995

Håvard W. Pettersen

BOS

155

230438

Thomas Glede Allum

Team Pippi

175

230545

Gleb Levin

Moscow Team

3

209868

Charles Halaas

Team Halaas

10:00:00

4

230496

Ole Kristian Haraldsrud

Svelvik IF Skigruppe

10:00:00

8

219640

David Ekroll

Berger IL Ski

10:00:00

9

187048

Håvard Hågård

Konnerud IL

10:00:00

11

220079

Aage K. Østern

Arsenal FC

10:00:00

13

219733

Anders Espeseth

Florø Turn og idrett

10:00:00

15

219507

Anders Liang

Arsenal

10:00:00

31

220173

Christian Bøhmer

BOS

10:00:00

32

220161

Cristobal Molina

Nortek Gasellene

10:00:00

41

208496

Emil Wingstedt

Halden SK

10:00:00

51

191264

Frode Nebell

BOS

10:00:00

54

219509

Gjermund Berget Galleberg

10:00:00

59

222456

Hans Marius Nelson

BOS

10:00:00

70

219511

Jarle Mogensen

Berger IL

10:00:00

74

220032

Johan Galleberg

ABB BIL

10:00:00

76

504576

Johan Svedberg

Heming Orientering

10:00:00

88

219550

Kåre Rønn Richardsen

Raballder

10:00:00

91

504705

Lars Berglund

Ringerike OL

10:00:00

92

229712

Lars Borgen

Sande Sportsklubb

10:00:00

93

241722

Lars Erik Gjein

Fossum IF

10:00:00

94

230819

Lars Erik Halvorsen

BOS

10:00:00

96

230801

Lars Petter Stormo

Team Braasport

10:00:00

97

195900

Lasse Syvertsen

Team Lassen

10:00:00

130

168930

Otto Galleberg

Sande Sportsklubb

10:00:00

131

185848

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

10:00:00

132

230706

Petter Guttormsen

Stavanger TRI

10:00:00

138

506339

Rune Fleischer

BOS

10:00:00

139

230803

Rune Nebell

Arsenal FC

10:00:00

143

193894

Tore Svendsen

Team Halaas

10:00:00

144

230538

Sondre Vedal

Svelvik SK

10:00:00

147

215004

Stig Melling

Ringerike OL

10:00:00

152

188786

Terje W. Pettersen

BOS

10:00:00

154

230530

Thomas Bingen

Svelvik IF

10:00:00

156

230490

Thomas Tollefsen

Svelvik IF

10:00:00

161

225174

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

10:00:00

162

505270

Tore Sandvik

Halden SK

10:00:00

163

229802

Tormod Sola

Kniveåsen Rønners

10:00:00

166

230272

Øyvind Nilssen

IL Sandvin

10:00:00

168

230690

Tommy Brudal

Team Halaas

10:00:00

169

503361

Andreas Johansson

Halden SK

10:00:00

Klasse: D35-49

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

28

220183

Carolin Sandström

Team Pippi

57

220080

Hanne Steffensen

Team Pippi

86

219729

Kristin Jenssen Sola

Kniveåsen Rønners

98

230566

Lene Bjørneberg Ulstein

Kniveåsen Rønners

100

229966

Liv Jebsen

Team Jensen

117

230433

Merete Østmo

118

230562

Merethe Holen

Team Pippi

123

230668

Nina Evanger

141

230526

Siri Sando

Team Pippi

164

230785

Vigdis Krohn Hansen

Team Jensen

170

230811

Katrine Vie Bråthen

179

230563

Cecilie Næss-Solberg

Team CoolFunk

27

225242

Britta Fismen

Fossum IF

10:00:00

99

230555

Lene Ebbestad

Team Nonstop

10:00:00

134

230417

Renate Berget Galleberg

10:00:00

142

230527

Siv Gelius

10:00:00

150

215007

Synnøve Nybø

Konnerud IL

10:00:00

Klasse: H50

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

24

219895

Bent Roar Larsen

Nesbygda IF

25

219777

Bjørn Sundland

26

219558

Bjørn Wessel

BOS

36

219546

Eirik Bjørlo

157

230518

Thor Bjørnstad

BOS

173

230432

Anton Bø

174

230535

Eivind Hellum

7

188994

Egil Furua

BOS

10:00:00

16

229808

Anders Nybø

Konnerud IL

10:00:00

34

219102

Egil Andreassen

BOS

10:00:00

39

221325

Eivind Hoff

IL Tyrving

10:00:00

44

219705

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

10:00:00

46

219701

Erling Friedmann

10:00:00

53

502549

Geir Førlie

Rambøll BIL

10:00:00

62

206425

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

10:00:00

65

219963

Inge Stian Johansen

Jensen Madrasser

10:00:00

67

207675

Jan Morten Andersen

IF Sturla

10:00:00

68

219112

Jan Sigurd Otterlei

10:00:00

80

219708

Ketil Horn

Nortek Gasellene

10:00:00

83

220110

Kjetil Christensen

10:00:00

85

204531

Knut Pettersen

BOS

10:00:00

90

220872

Lars Baklid

Konnerud IL

10:00:00

121

181578

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

10:00:00

125

79175

Odd Erik Berg

Lier Skiløberforening

10:00:00

137

208636

Roy Arne Hansen

BOS

10:00:00

148

195948

Svein Olav Vik

Team Lassen

10:00:00

149

206307

Sven Myhre

Team Lassen

10:00:00

151

230797

Terje Kristoffersen

Söderberg & Partners

10:00:00

Klasse: D50

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

17

500558

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

22

219672

Aud Fjellvang

Team Wannabe Jensen

56

219655

Gunhild Eide

87

219726

Kristin Lier Jensen

23

219671

Beate Berger

Team Nonstop

10:00:00

61

219898

Heidi Morken

10:00:00

66

180228

Ingun Jahren Horvli

Konnerud IL

10:00:00

104

230808

Margrethe Havre

Berger IL Ski

10:00:00

Klasse: H60

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

20

218988

Arne Steinbakk

21

186305

Atle Solheim

BOS

55

219333

Gullik Slinger

BOS

58

186999

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

159

184368

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

171

230430

Svein Landaas

69

219727

Jan Trygve Jensen

10:00:00

77

219103

John Endsjø

Svelvik IF Skigruppe

10:00:00

78

219657

Johnny Årnes

Svelvik IF

10:00:00

84

230815

Knut Erik Østengen

Thales BIL

10:00:00

135

507044

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

10:00:00

136

506735

Rolf Christensen

BOS

10:00:00

160

230630

Tor Engløk

Svelvik IF

10:00:00

Klasse: D60

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

43

150384

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

81

219674

Kjersti Engløk

Svelvik IF



Sist oppdatert:

3 november 2018, 16:45:01

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

170