Sortering:

Startliste Årungen rundt 23. september 2018

Klasse: ÅR J 13-14

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

308

Henriette Bakken

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

Klasse: ÅR J 15-16

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

309

Tiril Lilleheier

Ås IL

13:00:00

512

Emilie Lysaker Høgne

Aurskog-Høland IL

13:00:00

Klasse: ÅR G 13-14

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

302

Noah Mikael Kristoffersen

13:00:00

Klasse: ÅR G 15-16

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

303

Elias Kvalevaag-Holm

NMBU

13:00:00

304

Øivind Bodal Holm

Ås IL

13:00:00

305

Magnus Lilleheier

13:00:00

306

Daniel Rosenfeld

Ås IL

13:00:00

307

Nils Tveite

Ås IL

13:00:00

523

Håvard Foss

Ås IL

13:00:00

Klasse: ÅR K 17-20

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

311

Lena Emilie Bæck

13:00:00

312

Mina Lilleheier

Ås IL

13:00:00

Klasse: ÅR K 21-34

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

313

Anne Marie Burgdorf

13:00:00

314

Camille Chopart

13:00:00

315

Ingrid Eltorn

Steensletta IL

13:00:00

316

Janice Medlien

Ås IL

13:00:00

317

Sigrid Moe

13:00:00

318

Heidi Pharo

Bøler IF - Friidrett

13:00:00

319

Sofie Skovgaard Petersen

13:00:00

509

Marit Haslie

13:00:00

Klasse: ÅR K 35-49

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

321

Johanna Blomqvist

NMBU

13:00:00

322

Linda Bysttröm

NMBU

13:00:00

323

Elisabeth Lundquist Gunby

NMBU

13:00:00

324

Kathrine Lundquist Gunby

NMBU

13:00:00

325

Marianne Frydenlund

Frydenlund Værdal

13:00:00

326

Else-Marit L. Gaustad

13:00:00

327

Helene Christine Groth

Sportsklubben Kraft

13:00:00

328

Anne Jorunn Hauge

13:00:00

329

Berit Herstad

13:00:00

330

Reidun Kraugerud

Team Olav

13:00:00

331

Linn Camilla Moksnes

13:00:00

332

Inger Rødseth

13:00:00

427

Kjersti Jensen

13:00:00

479

Judit Banfine Vas

NMBU

13:00:00

518

Christina Holth

Statkraft Energi

13:00:00

Klasse: ÅR K 50-59

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

333

Lisbet Nordtug

Hattfjelldal IL

13:00:00

334

Hanne Wibe

13:00:00

Klasse: ÅR M 17-20

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

335

Kristoffer Nyberg

Åslia Skilag

13:00:00

336

Emilio Ojeda Cervantes

Akershus krets

13:00:00

337

Thorbjørn L Onsaker

Råde IL

13:00:00

338

Erik Støa

IL Ros

13:00:00

339

Audun Midtbø Svenning

Dbr

13:00:00

Klasse: ÅR M 21-34

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

341

Cyril Milleret

NMBU

13:00:00

342

Lennart Noordermeer

NMBU

13:00:00

343

Ruben Roos

NMBU

13:00:00

344

Frank Tibben

NMBU

13:00:00

345

Mats Budalen

Teodolitten

13:00:00

346

Alex Carella

Akershus krets

13:00:00

347

Christopher Conradi

Spis havregrøten din!

13:00:00

348

Geir Gjessing

Oslostudentenes IK

13:00:00

349

André Kristiansen

Superbow

13:00:00

354

Svein Jakob Kristoffersen

13:00:00

356

Peder Midttømme

13:00:00

357

Andreas Myhre Sjurseth

Sportsklubben Vidar

13:00:00

358

Pål Onsrud

Team Sportsmanden

13:00:00

359

Mikko Rekstad

13:00:00

360

Halvor Steinsholt

Ås IL

13:00:00

482

Johan Dybwad

13:00:00

497

Jørgen Torgersen

13:00:00

502

Noe Mendoza

NMBU

13:00:00

520

Jeroen Sonnemans

13:00:00

522

Nikolai Søndersrød Aamaas

Team TRENR

13:00:00

Klasse: ÅR M 35-49

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

250

Kenneth Aschehoug

ÅsLøperne

13:00:00

361

Mengesteab Hailu

NMBU

13:00:00

362

Lars Atle Holm

NMBU

13:00:00

364

Olav Fjeld Kraugerud

NMBU

13:00:00

365

Øyvind Lunde

NMBU

13:00:00

366

Håvard Madland

NMBU

13:00:00

367

Solve Sæbø

NMBU

13:00:00

368

Per-Johan Aalerud

TEAM MENY SKI/SKILØPERNE

13:00:00

369

Christian Bakken

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

371

Robert Banfi

Ås IL

13:00:00

372

Tony Bjaaland

Akershus krets

13:00:00

374

Gabriel Ciocan

Run4Rare

13:00:00

375

Jon-Vidar Gaustad

13:00:00

376

Jon Petter Helgesen-Etnestad

ÅsLøperne / Team Etablizzle

13:00:00

377

Johannes Hjelmstad

13:00:00

378

Breno Horsth

Akershus krets

13:00:00

379

Tim Martin Knutsen

13:00:00

380

Christian Larsson

Steensletta IL

13:00:00

381

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

13:00:00

382

Peder Lunde

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

383

Lars Nypan

Rye Sp.Kl.

13:00:00

384

Dario Ojeda Alayon

Akershus krets

13:00:00

385

Janko Radovanovic

Ås IL

13:00:00

386

Øystein Røstad

13:00:00

387

Kjetil Sandnes

13:00:00

388

Geir Arne Schei

13:00:00

389

Prashant Sharma

13:00:00

390

Jogeir Strand

13:00:00

391

Kristoffer Engh Svenning

Dbr

13:00:00

392

Rune Taranger

13:00:00

393

Arnstein Værdal

13:00:00

394

Hans Marius Wassum

13:00:00

423

Håvard Solberg

Skimt

13:00:00

428

Christer Hadland

Ås IL

13:00:00

439

Kristian Tollan Seiersten

Dbr

13:00:00

477

Steinar Steffensen

Ås IL

13:00:00

481

Erik Aronsen

ÅsLøperne

13:00:00

511

Sigbjørn Høgne

Aurskog-Høland IL

13:00:00

513

Christian Wisløff

13:00:00

516

Svein Brage Husdal

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

Klasse: ÅR M 50-59

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

395

Paal Krokene

NMBU

13:00:00

396

Dagfinn Mo

NMBU

13:00:00

397

Knut Bjørn Stokke

NMBU

13:00:00

398

Arne Olav Sunde

NMBU

13:00:00

399

Ole Kristian Sørland

NMBU

13:00:00

402

Thor Ivar Gangnæs

Ås IL

13:00:00

403

Børge Moe

Follo sykkelklubb

13:00:00

404

Ola Nordal

Ås IL

13:00:00

519

Sverre Løken

Norske Studenters Roklubb

13:00:00

524

Odd-Egil Fredriksen

Isfjorden IL

13:00:00

Klasse: ÅR M 60-69

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

405

Vidar Sandnæs

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

406

Kåre Øverby

Sturla IF

13:00:00

496

Ketil Stølen

SINTEF

13:00:00

503

Ole Bjørn Braathen

13:00:00

Klasse: ÅR M 70-74

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

407

Svein Arne Sølvberg

Oppegård IL

13:00:00

Klasse: NR J 11-12

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

235

Camilla Lundqvist

Ås IL

13:00:00

236

Mia Eikrem Skotland

13:00:00

488

Julia Skraastad Wold

DFI

13:00:00

Klasse: NR J 13-14

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

237

Emilie Agathe Besseberg

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

238

Linnea Holten

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

Klasse: NR G 11-12

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

204

Henrik Christopher Besseberg

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

231

Luca Ciocan

Run4Rare

13:00:00

232

Sondre Lundqvist

Ås IL

13:00:00

233

Michael Torp

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

Klasse: NR G 13-14

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

234

Theo Kåsine Schei

Akershus krets

13:00:00

517

Anders Skeie

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

Klasse: NR K 21-34

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

239

Linnea Dahle

13:00:00

240

Live Horsth

13:00:00

505

Sofie Aarnes

Nydalens SK

13:00:00

Klasse: NR K 35-49

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

241

Turid Stokstad Alvheim

13:00:00

242

Eileen Arvidsson-Andresen

ÅsLøperne

13:00:00

243

Mona Midtbø Svenning

Dbr

13:00:00

Klasse: NR K 50-59

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

244

Maria K Dahle

13:00:00

Klasse: NR M 17-20

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

245

Marcus Nordstrand

Ås IL

13:00:00

Klasse: NR M 21-34

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

246

Gabriel Dahle

13:00:00

247

Eldar Thomassen Fagerbakke

IL Gular

13:00:00

248

Raymond Farstad Andersen

Team Tima

13:00:00

468

Kenneth Berg

13:00:00

Klasse: NR M 35-49

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

249

Jan Billy Aas

Kråkstad IL

13:00:00

251

Svein Sandvik

Ås IL

13:00:00

252

Erik Skotland

13:00:00

253

Kjetil Østerås

Akershus krets

13:00:00

Klasse: NR M 50-59

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

254

Nils Haugland

Trollheim Warriors

13:00:00

466

Oddbjørn Homstvedt

Filborg

13:00:00

Klasse: SR G/J 0-6 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

2

Erika Sofie Arvidsson-Hansen

Ås IL

12:00:00

5

Jonas Arvidsson-Hansen

Ås IL

12:00:00

28

Hennie Aschehoug

Ås IL

12:00:00

40

Anna Bauge

Ås IL

12:00:00

41

Liam Bitariho Sandvik

Ås IL

12:00:00

42

Henrik Nessa Brean

12:00:00

43

Jørgen Nessa Brean

12:00:00

44

Ida Sofie Buran

Ås IL

12:00:00

45

Isak Dyrdal Gulbjørnrud

Ås IL

12:00:00

46

Eivind Rødseth Eikje

12:00:00

47

Lars Eltorn

Steensletta IL

12:00:00

48

Ulrik Herstad Elvenes

12:00:00

49

Erle Helgesen-Etnestad

ÅsLøperne Junior

12:00:00

50

Ane Hjelmstad

12:00:00

51

Marie Hjelmstad

12:00:00

52

Anna Horsth

12:00:00

53

Maya Horsth

12:00:00

54

Andreas Wenstad Kokkvold

12:00:00

55

Jakob Wenstad Kokkvold

12:00:00

56

Ludvik Løken

12:00:00

57

Tobias Løken

Drøbak-Frogn IL

12:00:00

58

Jenny Medlien

Ås IL

12:00:00

59

Vegar Medlien

Ås IL

12:00:00

60

Leah Nordstrand

12:00:00

61

Karsten Rødseth

12:00:00

62

Elias Sørby Steine

12:00:00

63

Johannes Thoen

12:00:00

64

Sondre Østerås

Akershus krets

12:00:00

409

Alexander Otterstad

Ås IL

12:00:00

411

Kornelia Otterstad

Ås IL

12:00:00

421

Max Haugland Berle

Ås IL

12:00:00

422

Ingeborg Saunes

Nydalens SK

12:00:00

425

Bo August Forsheim Solberg

Skimt

12:00:00

429

Vårin Brausek Svendsen

12:00:00

443

Eline Haugen

Ås IL

12:00:00

456

Liv Dorenbos Gulbrandsen

Ski

12:00:00

458

Mille Lillehagen

12:00:00

459

Per S. K. Johannesen

12:00:00

467

Lilja Marie Berg

12:00:00

474

Dalma Banfi

Ås IL

12:00:00

483

Fredrikke Bugge Dybwad

12:00:00

484

Thea Bugge Dybwad

12:00:00

492

Oliver Torgersen

12:00:00

494

Harald Richter

12:00:00

498

Marcus Coard

Skaubygda IL

12:00:00

Klasse: SR J 7 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

85

Emma Minge Johannesen

Nesodden IF

12:15:00

86

Milla Minge Johannesen

Nesodden IF

12:15:00

426

Hennie Fossheim Solberg

Skimt

12:15:00

469

Linnea Emilie Berg

12:15:00

Klasse: SR J 8 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

87

Pernille Løken

Drøbak-Frogn IL

12:15:00

88

Nora Kåsine Schei

12:15:00

89

Robse Tesfaye Ayano

Ås IL

12:15:00

408

Emilie Otterstad

Ås IL

12:15:00

499

Vera Meuwissen

12:15:00

Klasse: SR J 9 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

90

Mathilde Aschehoug

Ås IL

12:15:00

91

Oline Bauge

Ås IL

12:15:00

92

Ulla Buran

Ås IL

12:15:00

418

Mia Haugland Berle

Ås IL

12:15:00

455

Alise Haugen Seiersten

Ås IL

12:15:00

507

Tyra Lilleholt Kraugerud

12:15:00

Klasse: SR J 10 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

464

Synne Schei Danevad

Ås IL

12:15:00

465

Helena Mosnesset-Timraz

Ås IL

12:15:00

475

Kinga Banfi

Ås IL

12:15:00

476

Filippa Thoresen

Ås IL

12:15:00

478

Lotte Solberg Såheim

Team Solberg

12:15:00

495

Siar Steine Gulholm

Ås IL

12:15:00

510

Helene Bodal Holm

12:15:00

Klasse: SR G 7 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

75

Sigurd Rødseth Eikje

12:15:00

76

Johannes Gaustad

Ås IL

12:15:00

77

Martin Klaren Nielsen

Akershus krets

12:15:00

78

Lars Myklevoll

Ås IL

12:15:00

486

Sigurd S. Sandnes

12:15:00

506

Varg Kraugerud

12:15:00

Klasse: SR G 8 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

79

Jonathan Hole Lingmark

Ås IL

12:15:00

80

Eirik Reisæter Overvoll

Ås IL

12:15:00

81

Emil Tengheden Løken

12:15:00

82

Elias Østerås

Akershus krets

12:15:00

480

Håvard Austreng Røysland

Ås IL

12:15:00

491

Isak Torgersen

12:15:00

504

Kasper Kristiansen

Rakkestad IL

12:15:00

Klasse: SR G 9 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

83

Theodor Løken

12:15:00

84

Sander Tengheden Løken

12:15:00

515

Sune Peterson

Ås IL

12:15:00

Klasse: SR G 10 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

93

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

12:15:00

94

Oscar Dyrdal Gulbjørnrud

Ås IL

12:15:00

95

Olve Herstad Elvenes

Asker Sk. Friidrett

12:15:00

96

Vegard Gaustad

Ås IL

12:15:00

97

Jakob Klaren Nielsen

Ås IL

12:15:00

457

Simen Dorenbos Gulbrandsen

Ski

12:15:00

485

Odin Hymer

Ås IL

12:15:00

489

Muhammed Abdirahman

Ås IL

12:15:00

487

Noah Skraastad Wold

DFI ski

12:30:00

Klasse: SR J 11-12 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

100

Ingvild Herstad Elvenes

Asker Sk. Friidrett

12:30:00

106

Mia Minge Johannesen

Nesodden IF

12:30:00

121

Anna Reisæter Overvoll

Ås IL

12:30:00

131

Helena Björk Sandvik

Ås IL

12:30:00

424

Ellinor Fossheim Solberg

Skimt/Ås IL

12:30:00

493

Johanne Radovanovic Aagdal

Ås IL

12:30:00

Klasse: SR G 11-12 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

98

Andreas Kure

Ås IL

12:30:00

508

Birk Lilleheier

Ås IL

12:30:00

Klasse: ÅR TRIM

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

575

Anette Virtanen

NMBU

576

Frid Elisabeth Verndal

NMBU

577

Thea Torgersen

578

Jeroen Sonnemans

579

Signe Marie Solenby

NMBU

580

Knut Thomas Solenby

NMBU

581

Mouhamadou Mbodji Sarr

582

Tord Reistad

583

Vidar Reiersen

584

Iren Moen

NMBU

585

Lene Asperud Kvarme

NMBU

586

Cornelia Helmcke

NMBU

587

Kristin Hagen

NMBU

588

Kathleen Rani Hagen

589

Lena Fossen

NMBU

591

Paul Beaumont

600

Miriam Amsen



Sist oppdatert:

23 september 2018, 16:46:56

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

263