Sortering:

Startliste Hu og Hei Gampeløpet 6. oktober 2018

Klasse: Damer

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

4

Anna Jensen

NTNUI Langrenn

09:30:00

5

Anna Ulvensøen

NTNUI

09:30:00

18

Åsne Skram Trømborg

NTNUI Orientering

09:30:00

6

Audhild Bakken Rognstad

Emblem IL

09:30:00

7

Frida Øygard

NTNUI

09:30:00

8

Hildegunn Heggøy

NTNUI

09:30:00

9

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI orientering

09:30:00

10

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

09:30:00

11

Ingvild Bratlie

NTNUI

09:30:00

13

Ingvild Ramtvedt Næsset

NTNUI

09:30:00

14

Ingvild Wang

NTNUI

09:30:00

15

Kamilla Saltermark

NTNUI

09:30:00

16

Kristin Lønsethagen

NTNUI

09:30:00

17

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

09:30:00

19

Synnøve Bruland

NTNUI

09:30:00

9

Karen Oline Kolstad

NTNUI

09:30:25

14

Marta Ulvensøen

NTNUI

09:31:24

32

Aurora Fossøy

NTNUI

09:35:11

36

Mali Gederaas Kanstad

NTNUI

09:35:24

111

Silje Arntzen

NTNUI

09:36:37

43

Tone Almås

Il Leik

09:39:52

60

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

09:45:00

67

Eva Tesarova

Wing OK

09:45:00

68

Live Bredholt Jørgensen

NTNUI

09:45:00

75

Elise Langkaas

NTNUI

09:45:00

76

Marit Nersten

NTNUI

09:45:00

77

Ida Herud

Fossum Orientering

09:45:00

78

Ingvild Brekke

NTNUI

09:45:00

79

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

09:45:00

98

Anine Valsø Sann

Sandefjord OK

09:45:00

101

Signe Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

09:45:00

102

Astrid Marthinsen

Timini Alumni

09:45:00

107

Siri Juvik

09:45:00

113

Trine Disch Kihle

NTNUI

09:45:00

116

Anne Eiken

Kongsberg OL

09:45:00

122

Hedvig Åstebøl

NTNUI

09:45:00

123

Johanne Garcia de Presno

NTNUI

09:45:00

127

Julie Arnesen, lenge leve Moldeformen!

NTNUI

09:45:00

128

Kristine Birkeli

Team SKT

09:45:00

131

Maria Thonhaugen Raastad

09:45:00

134

Siri Stensgård

NTNUI

09:45:00

137

0

Elin Granstedt

NTNUI

09:45:00

142

Gina Didriksen

NTNUI

09:45:00

148

Lise Gaupset

Ø B Fanklubb & Idrettslag

09:45:00

149

Maja Fjellstad Knutsen

Porsgrunn OL

09:45:00

152

Nora Graffer

NTNUI

09:45:00

158

Sunniva Omdal

Sandnes IL

09:45:00

159

Åse Bergan

Nydalens SK

09:45:00

160

Agnes Karin Eliassen

09:45:00

162

Amanda Borge Byrkjeland

NTNUI Langrenn

09:45:00

164

Ane Valås

Byåsen IL

09:45:00

170

Elisabeth Brevik

NTNUI

09:45:00

171

Elise Bryn

NTNUI Langrenn

09:45:00

172

Elise Rivenes Hagen

Løkka vin og løpeforening

09:45:00

173

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

09:45:00

181

Gry Emilie Granstedt

NTNUI

09:45:00

184

Hannah Malmei

NTNUI

09:45:00

186

Helene Omdal

NTNUI

09:45:00

198

Ida Rongved

NTNUI

09:45:00

199

Ingrid Tveten

NTNUI

09:45:00

211

Ingvild Christoffersen Fleisje

Lillomarka

09:45:00

220

Kari Ravnestad Kjørholt

NTNUI

09:45:00

225

Kristin Jæger

Wing OK

09:45:00

226

Kristin Østeberg Moan

NTNUI

09:45:00

229

Kristine Ausen

NTNUI

09:45:00

230

Kristine Døsvik

09:45:00

231

Kristine Fjeldbo

Tyrving

09:45:00

232

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL orientering

09:45:00

233

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

09:45:00

235

Mari Basberg

Freidig

09:45:00

237

Mona Høysæter Fenstad

Wing OK

09:45:00

238

Nanna Norderud

NTNUI

09:45:00

239

Natalie Blomseth

NTNUI

09:45:00

242

Oline Horten

NTNUI

09:45:00

247

Sara m

"Bøcks ""toppidrett"""

09:45:00

252

Silje Uhlen Maurset

NTNUI

09:45:00

257

Simone Fenk

NTNUI

09:45:00

259

Solveig Aamlid

NTNUI

09:45:00

272

Thine Hestnes

NTNUI

09:45:00

275

Valborg Madslien

09:45:00

278

Marit Rønning Skoglund

NTNUI

09:45:00

291

Anu Tuomisto

NTNUI

09:45:00

292

Emma Arnesen

Byåsen IL

09:45:00

309

Moa Larsson

Team Moax

09:45:00

313

Stina Sandberg

NTNUI

09:45:00

316

Vilde Naja Moi

Team Elgefaret

09:45:00

318

Fride Midtbø Birkeland

09:45:00

319

Mari Angell-Petersen

Freidig

09:45:00

322

Anne Melkild

Freidig

09:45:00

329

Noemi Ambauen

VørterUltra

09:45:00

331

Eiril Fuglem Renå

Hommelvik IL

09:45:00

356

Sylvia Nordskar

PwC

09:45:00

403

8

Ragnhild Rosten

NTNUI Langrenn

09:45:00

406

9

Maria Cathrine Berg Rolke

NTNUI

09:45:00

409

12

Kristin Helland-Hansen

NTNUI

09:45:00

423

22

Benedikte T. Smenes

CERG

09:45:00

429

45

Jenny Persson

Byåsen IL

09:45:00

438

41

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

09:45:00

440

39

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

09:45:00

446

47

Marte Wilson

NTNUI Friidrett

09:45:00

452

36

Nina Birkeland

NTNUI

09:45:00

464

28

Synne H. Nybø

Norconsult

09:45:00

465

48

Ida Svensson

Turtrusa

09:45:00

467

27

Marthe Holm Frelchaug

Spiterstulen bre- og fjellførere

09:45:00

472

3

Synne Kathinka Bertelsen

Turtrusa

09:45:00

477

50

Thea Herberg

NTNUI

09:45:00

Klasse: Herrer

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

419

60

Oscar Lyngen

Freidig

09:30:00

7

Emil Granqvist

NTNUI

09:30:00

10

Isak Bergset

Frol IL

09:30:38

11

Erik Gustafsson

NTNUI

09:31:06

16

Mattis Holt

Freidig

09:31:59

19

Ola Keiserås

Il Leik

09:32:02

20

Lars Berge Owren

Freidig

09:32:07

21

Jon Røstum

OL Gaula

09:32:26

22

Peter Nordbrøden

NTNUI

09:32:43

23

Jørgen Tegdan

Freidig

09:32:49

24

Mathias Bjugan

Wing OK

09:32:52

25

Jørund Vala

NTNUI

09:33:20

26

Thomas Berge Mjølhus

Trollelg

09:33:23

27

Markus Glad

Emblem IL

09:33:31

28

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI <3

09:33:44

29

Sverre Bang Støeng

NTNUI

09:33:49

30

Sebastian Torgersen

NTNUI

09:34:13

31

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

09:35:07

34

Glenn Müller

Flyfemkamp

09:35:15

37

Jonas Aamodt Moræus

Bratsberg

09:36:24

42

RF

Notodden OL

09:38:42

45

Frank Sandberg

Flyfemkamp

09:40:00

47

Eskil Søreng Stein

Flyfemkamp

09:40:00

48

Joachim Eide

Flyfemkamp

09:40:00

49

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

09:40:00

50

Thorstein Wang

NTNUI

09:40:00

52

Jørgen Longva

Byåsen IL

09:45:00

53

Hans Laupsa

Kvam Kanoklubb

09:45:00

55

Sondre Strande Dahl

HH8

09:45:00

57

Andreas Faanes

NTNUI Langrenn

09:45:00

59

Eivind Rømcke

Geelmuydens Gampere

09:45:00

61

Ole Kristian Rønning

HH8

09:45:00

62

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL orientering

09:45:00

63

Øystein Fruseth Christiansen

NTNUI

09:45:00

64

Magnar Nedland

Telenor BIL

09:45:00

65

Mathis Dahl Fenre

NTNUI

09:45:00

66

Anders Fjell

Trimsteget Akkordlag

09:45:00

69

Henrik Alvestad

Team SKT

09:45:00

72

Torleif Sandnes

Itema AS

09:45:00

80

Snorre Gjertsen Barkbu

NTNUI

09:45:00

83

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

09:45:00

84

Ole Sollien Hulbak

NTNUI

09:45:00

85

Terje Blindheim

Lillomarka OK

09:45:00

86

Truls Ryum

NTNU BIL

09:45:00

88

Vemund Øvstehage

Trimsteget Akkordlag

09:45:00

89

Anders Gjølstad Røhnebæk

Brandval Kongsvinger OK

09:45:00

90

Anders Schjølberg

Vågå IL

09:45:00

91

Fredrik Johannessen

Nidarøst

09:45:00

97

Viljar Johan Femoen

OK Moss

09:45:00

99

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

09:45:00

100

Marius Borge Heir

NTNUI

09:45:00

103

Eivind Juvik

Statens vegvesen BIL

09:45:00

104

Fredrik Andreassen

NTNUI

09:45:00

106

Johannes Urdahl Haugen

09:45:00

109

Sturle Omdal

Sandnes IL

09:45:00

112

Thomas Svensson Moen

Trondhjems Studentersangforening

09:45:00

114

Anders Felde Olaussen

NTNUI

09:45:00

115

Anders Magnus W. Liberg

Veidekke BIL

09:45:00

117

Christian Foyn

NTNUI

09:45:00

118

Edvard Vasdal

NTNUI / Bar Alpino

09:45:00

120

Hans-Marius Klevmoen

Mysil Bergsprekkens sønner

09:45:00

124

Jonas Riseth

NTNUI / Bar Alpino

09:45:00

126

Jostein Gjevre

NTNUI / Bar Alpino

09:45:00

130

Magnus Freyer

NTNUI

09:45:00

132

Ola Fjelltun Stensvand

NTNUI

09:45:00

135

Sondre Kristiansen

NTNUI

09:45:00

136

Vegard Antonsen

NTNUI / Bar Alpino

09:45:00

138

Amund Garsrud Tvedt

Stavanger Orienteringsklubb

09:45:00

139

Benjamin Langebeck

"Bøcks ""toppidrett"""

09:45:00

141

Einar Bjørkaas Helle

Romeriker Ultraløperklubb

09:45:00

143

Halvor Dagssøn Landsverk

IF Ørn

09:45:00

146

Håvard Landsverk Grim

Vi som vil ha Urge på 1,5 L flaske IL

09:45:00

147

Kristian Fredrik Klepp Thorbjørnsen

HC Alumni

09:45:00

151

Mats Kjær

Tommelløse snekkere

09:45:00

153

Robert Lervik

Vi som vil ha Urge på 1,5 L flaske IL

09:45:00

154

Sindre Grøstad

NTNUI

09:45:00

157

Sondre Lomeland

OK Ålgård

09:45:00

163

Andreas Bjørshol

Team Storms OL ELITE U24

09:45:00

166

Anthony Leroyer

Freidig

09:45:00

167

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

09:45:00

169

Eirik Søreide Hansen

NTNUI

09:45:00

174

Erik Hallberg

Equinor Bergen BIL

09:45:00

175

Erlend Nydal

NTNUI

09:45:00

176

Erlend Sverdrup

NTNUI

09:45:00

177

Frode Hallberg

09:45:00

178

Gaute Hagen Hallingstad

NTNUI

09:45:00

180

Geir Arnesen

Freidig

09:45:00

182

Gustav Ruø

Freidig

09:45:00

191

Håvard Sneis

Team Storms OL ELITE U22

09:45:00

212

Ivar Jevne Arnesen

NTNUI

09:45:00

213

Jakob Meløy

NTNUI

09:45:00

214

Johan Henrik Grøgaard

Team Tjukkihue

09:45:00

215

Jostein Mådalen

Freidig

09:45:00

217

Jørgen Berg Lauvsnes

Norconsult

09:45:00

218

Jørgen Haaland

Team Storms OL ELITE U23

09:45:00

236

Max Robertson

NTNUI

09:45:00

240

Odd-Einar C. Nervik

Vear IF

09:45:00

241

Ola Singsdal

NTNUI

09:45:00

243

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

09:45:00

246

Rein Helle Mårdalen

Freidig

09:45:00

251

Sigmund Oksavik Mestad

Team SKT

09:45:00

254

Simen Bog Vikane

NTNUI

09:45:00

258

Sindre Jakobsen

Oslostudentenes IK - Langrenn

09:45:00

264

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

09:45:00

268

Tarjei Vefring Stordal

Team Storms OL ELITE U22

09:45:00

274

Tormod Kleppa

Lillehammer OK

09:45:00

276

Øystein Brittmark

Emil Øverby Racing Team

09:45:00

277

Øyvind Berg

NTNUI

09:45:00

279

Hallvard Skrede

NTNUI, Studentlekene

09:45:00

280

Rune Mo-Bjørkelund

Kvam Kanoklubb

09:45:00

281

Jacob van Pelt

HH8

09:45:00

284

Fredrik Kolsgaard

Trimsteget Akkordlag

09:45:00

285

Kasper Ryum

Politihøgskolen Bodø

09:45:00

286

KyongSa Ri

BUL IL Tromsø

09:45:00

287

0

Jørgen Kalvå Flå

OL Gaula

09:45:00

293

Nikolai Ryvoll

NTNUI / Bar Alpino

09:45:00

295

Simen Wahlstrøm

Mysil Bergsprekkens sønner

09:45:00

296

Anders Aamodt Resell

NTNUI

09:45:00

298

Bjørn Balstad

Byåsen Festlangrenn

09:45:00

299

Eirik Bruland

Geelmuydens Gampere

09:45:00

301

Ivar Marthinusen

NTNUI

09:45:00

302

Johannes Høysæter

Wing OK

09:45:00

303

Jostein Tandberg

Nydalens skiklubb

09:45:00

304

Jørgen Haugum

NTNUI

09:45:00

305

Lars Singsdal

Gimle IF

09:45:00

306

Magnus Drivenes

Geelmuydens Gampere

09:45:00

307

Martin Borge Heir

Fossum IF

09:45:00

308

Max Bergström

Team Moax

09:45:00

311

Sigmund Langedal Breivik

NTNUI

09:45:00

312

Simon Lund Eikrem

Freidig Orientering

09:45:00

314

Terje Hyldmo

ck nor

09:45:00

317

Eivind Sjøgren Olsen

Trondheim

09:45:00

320

Sondre Haugen Lima

Ammerudhellingas lystige løpelag

09:45:00

324

Even Medby

NTNUI Langrenn

09:45:00

326

Halvor Johansen Mære

NTNUI

09:45:00

327

Hilmar Nypan Claes

NTNUI Ski og Fjellsport

09:45:00

328

Morten Korsvold

Wing OK

09:45:00

330

Bastian Solbakken

IF Frøy

09:45:00

333

Jon Møretrø

Kolbotn og Skimt

09:45:00

334

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt Orienteringslag

09:45:00

340

Tarjei Holo

Fossum IF

09:45:00

341

Vetle Andreas Gusgaard Lunde

Geelmuydens Gampere

09:45:00

342

Jonas Unsgård

IL Leik

09:45:00

343

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

09:45:00

344

Kristoffer Nesland

NTNUI

09:45:00

345

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

09:45:00

347

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

09:45:00

348

Marcel Ott

NTNUI

09:45:00

349

Simen Eid Nielsen

NTNUI

09:45:00

351

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

09:45:00

352

Jakob Hanserud

NTNUI/Geelmuydens gampere

09:45:00

354

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

09:45:00

355

Sebastian Aas

OL Trollelg

09:45:00

396

6

Martin Rønning

NTNUI Dykkergruppa

09:45:00

398

5

Preben Hoel

NTNUI Dykkergruppa

09:45:00

401

0

Kasper Schei

NTNUI

09:45:00

408

10

Eivind Lona

Wing OK

09:45:00

410

17

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

09:45:00

411

16

Bjørnar Almeland

Fana IL

09:45:00

412

13

Styrk Almeland Bleie

Varegg

09:45:00

413

15

Sindre Natland Bjørnstad

Fana IL

09:45:00

414

14

Magnus Andersen

09:45:00

415

18

Jørgen Madslien

NTNUI

09:45:00

416

19

Jonas Waefler

Freidig

09:45:00

417

25

Hervé Vicari

NTNUI Langrenn

09:45:00

420

24

Esten Nicolai Wøien

NTNUI

09:45:00

422

23

Joachim Klungseth

NTNUI

09:45:00

426

21

Arne Dybdahl

Lino Marna OL

09:45:00

427

20

Lars Bergendahl

NTNUI Langrenn

09:45:00

431

46

Jonas Okstad

Skaun IL

09:45:00

433

44

Mats Bjørnar Leirdal

IL Bjørn

09:45:00

435

43

Herman Stenseth

Placebo

09:45:00

436

42

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

09:45:00

442

40

Fredrik Widerøe

NTNUI

09:45:00

444

Marcus Braathen

NTNUI Langrenn

09:45:00

450

37

Leonard Faubel

NTNUI Friidrett

09:45:00

454

35

Mads Fornes

NTNUI

09:45:00

455

34

Jens Winsnes

SK Heia

09:45:00

456

33

Bjarne Valås

Byåsen IL

09:45:00

458

32

Eigil Lyng

Byåsen IL

09:45:00

459

31

Ole Einar Brækken

Byåsen Gubbehufsere

09:45:00

461

29

Gunnar Wang-Haugseth

NTNUI Langrenn

09:45:00

463

30

Henrik Langeland

NGI

09:45:00

466

26

Snorre Sulheim

Spiterstulen bre- og fjellførere

09:45:00

468

Sven-Erik Markhus Kaiser

NTNUI Langrenn

09:45:00

471

4

Andreas Dalen

Emblem IL

09:45:00

473

49

Bjarne Nes

09:45:00

474

51

Tore Blokkum

Svorkmo

09:45:00

Klasse: Veteran Herrer

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

1

Atle Støyva

Breimsbygda Il

08:45:00

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal Il

08:45:00

2

Harald Fløgstad

Freidig

08:45:00

1

0

C.G. Armfeldt

Sverige

08:45:00

359

Tor Guttorm Syvertsen

Gauken

08:45:00

360

Frank Bjarkø

Wing OK

08:45:00

361

Nils Holte

NTNU bil

08:45:00

365

Robert Strøm

Wing OK

08:45:00

367

Viggo Schei

Skanska Aktiv

08:45:00

368

Ole Harbitz

Friskis og svettis

08:45:00

375

Anders Waage

Freidig

08:45:00

376

Nils Olav Vennevik

Freidig

08:45:00

394

7

Inge Nørstebø

Skanska

08:45:00

56

Petter Næss

Oppsal

09:45:00

370

Trond Lillealtern

Selbu OK

09:45:00

377

Peter Carlsen

Sturla IL

09:45:00

Klasse: Parløp Ungdom

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

378

Ane Malene Kolstad

Freidig

09:00:00

381

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer OK

09:00:00

383

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

09:00:00

384

Jørgen Schjølberg

Tynset IF

09:00:00

386

Mikkel Holt

Freidig

09:00:00

388

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

09:00:00

390

Tobias Alstad

Frol IL

09:00:00

391

Emil Grønli

Freidig

09:00:00

392

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

09:00:00

399

1

Mari Eidsmo

Freidig

09:00:00

402

Jostein Mauseth Rø

Freidig

09:00:00

407

11

Petter Andreas Lona

Wing OK

09:00:00

Klasse: Superbabes

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

6

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

09:30:00

8

Audhild Bakken Rognstad

Emblem IL

09:30:15

15

Anna Ulvensøen

NTNUI

09:31:33

39

Åsne Skram Trømborg

NTNUI Orientering

09:38:01

41

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

09:38:08

73

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI orientering

09:45:00

81

Frida Øygard

NTNUI

09:45:00

92

Hildegunn Heggøy

NTNUI

09:45:00

93

Ingvild Ramtvedt Næsset

NTNUI

09:45:00

95

Ingvild Wang

NTNUI

09:45:00

165

Anna Jensen

NTNUI Langrenn

09:45:00

205

Ingvild Bratlie

NTNUI

09:45:00

290

Kristin Lønsethagen

NTNUI

09:45:00

339

Kamilla Saltermark

NTNUI

09:45:00

443

38

Synnøve Bruland

NTNUI

09:45:00

Klasse: Superveteran

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

363

Atle Støyva

Breimsbygda Il

08:45:00

364

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal Il

08:45:00

145

Harald Fløgstad

Freidig

09:45:00

Klasse: Superidiot

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

96

Jacob Berg Lofthus

NTNUI

09:45:00

244

Per Øyvind Valen

NTNUI Orientering

09:45:00



Sist oppdatert:

7 oktober 2018, 13:20:27

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

342