Sortering:

Startliste NSM Langdistanse 3. november 2018

Klasse: Women Elite

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

503222

Alexandra Enlund

IF Femman

11:10:00

180221

Ane Dyrkorn

Eiker o-lag

11:10:00

503111

Ane Solberg

Norway

11:10:00

241215

Anika Gassner

LiTHe Vilse

11:10:00

184302

Anna Kindlundh

Chalmers OL

11:10:00

204666

Åse Bergan

NTNUI

11:10:00

221407

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

11:10:00

180127

Åsne Trømborg

NTNUI Orientering

11:10:00

237565

Carina Polzer

LiTHe Vilse

11:10:00

507035

Ella Arentz Hagen

Sandefjord OK

11:10:00

193897

Gabriella Gustafsson

LiTHe Vilse

11:10:00

193890

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

11:10:00

235111

Ingrid Lundanes

NTNUI

11:10:00

501086

Ingunn Vári

NTNUI

11:10:00

84606

Isabel Donner

TeekSu

11:10:00

237670

Jeanette Jönsson-Hellstadius

LiTHe Vilse

11:10:00

222597

Josefin Tjernlund

Chalmers OL

11:10:00

504283

Julie Kinneberg

NTNUI

11:10:00

212749

Karen Oline Kolstad

NTNUI

11:10:00

206428

Karine Vestøl

Vegårshei IL

11:10:00

504367

Kerttu Aronen

TeekSu

11:10:00

209765

Line Cederberg

Chalmers OL

11:10:00

500313

Margrethe Wisløff

NTNUI

11:10:00

196843

Marta Ulvensøen

NTNUI

11:10:00

222695

Marte Hoff Hagen

NTNUI

11:10:00

504708

Ronja Björklund

NTNUI

11:10:00

199374

Signe Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

11:10:00

181872

Thea Dyrkorn

Eiker OL

11:10:00

500002

Tilla Hennum

Chalmers OL

11:10:00

207629

Vilde Malmei

NTNUI

11:10:00

Klasse: Men Elite

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

241110

Anton Forsberg

Stora Tuna

11:00:00

500231

Anton Sjökvist

Karolinska Institutet

11:00:00

504489

Antti Järvenpää

TeekSu

11:00:00

209876

Arvid Henriksson

LiTHe Vilse

11:00:00

184516

Arvid Linder

LiTHe Vilse

11:00:00

219300

Audun Rognerud Bøe

Fossum

11:00:00

242790

Caj Snickars

TeekSu

11:00:00

209761

Charlie Stolt

LiTHe Vilse

11:00:00

184622

Edvin Carlsson

Chalmers OL

11:00:00

504954

Eemeli Suominen

TeekSu

11:00:00

227567

Eirik Langedal Breivik

NTNUI

11:00:00

504666

Elias Bäcklund Ekvall

Chalmers OL

11:00:00

94887

Emil Granqvist

NTNUI

11:00:00

483810

Emil Rankka

LiTHe Vilse

11:00:00

503056

Emil Sevelius

TeekSu

11:00:00

141937

Endre Bruaset

NTNUI

11:00:00

241073

Erik Andersson

LiTHe Vilse

11:00:00

151048

Erik Barr Zeilon

Chalmers OL

11:00:00

207012

Espen Samuelsen Skiri

Bodø & Omegn IF

11:00:00

209716

Filip Grahn

Chalmers OL

11:00:00

184703

Filip Ossiansson

Chalmers OL

11:00:00

240310

Fredrik Johansson

LiTHe Vilse

11:00:00

241197

Fredrik Wennermark

Chalmers OL

11:00:00

209875

Heino Saku Ollin

Chalmers OL

11:00:00

241117

Henrik Johannesson

Stora Tuna OK

11:00:00

226464

Jere Pantsar

TeekSu

11:00:00

241185

Johan Eklund

LiTHe Vilse

11:00:00

505057

Jonas Gustafsson

Chalmers OL

11:00:00

191146

Jonas Jern

OL-TU

11:00:00

186724

Jonathan Ray

TeekSu

11:00:00

223318

Juha Rauhala

TeekSu

11:00:00

207016

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

11:00:00

188845

Kristian Nilsen Sandnes

NTNUI

11:00:00

174826

Martin Borge Heir

Fossum IF

11:00:00

505430

Mathias Bjugan

NTNUI

11:00:00

501613

Matias Kankkunen

TeekSu

11:00:00

209710

Matthias Groell

University of Tromsoe

11:00:00

207156

Mikko Huhtinen

OL-TU

11:00:00

211312

Morten Jørgensen

KOK

11:00:00

220800

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

11:00:00

237579

Peter Eriksson

LiTHe Vilse

11:00:00

241072

Pontus Karlsson

Chalmers OL

11:00:00

149536

Rasmus jonsson

LiTHe Vilse

11:00:00

208117

Seppo Järvinen

TeekSu

11:00:00

100191

Simon Imark

Chalmers OL

11:00:00

209703

Simon Wikström

Chalmers OL

11:00:00

504503

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

11:00:00

197445

Tobias Jern

TeekSu

11:00:00

216933

Tobias Kristensen

NTNUI

11:00:00

244441

Vili Virkki

TeekSu

11:00:00

500305

Øystein Kvaal Østerbø

NTNU Alumni

11:00:00

Klasse: Partyanimal

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

62220

Aurora Fossøy

NTNUI

11:20:00

507245

Ida-Marie Cederberg

Pargas IF

11:10:00

184244

Agnes Spåner

Chalmers OL

11:20:00

184513

Amelia Skalberg

Chalmers OL

11:20:00

209709

Anders Røhnebæk

NTNUI

11:20:00

164300

Anna Brodin

Chalmers OL

11:20:00

209814

Anne Eiken

Kongsberg OL

11:20:00

184623

Anthony Loccisano

KOT

11:20:00

149590

Anton Nilsson

LiTHe Vilse

11:20:00

184465

Arvid Våg

LiTHe Vilse

11:20:00

207788

August Asheim Birkeland

NTNUI

11:20:00

506826

Camilla Lie

NTNUI

11:20:00

149743

Carl Södersten

LiTHe Vilse

11:20:00

241194

David Svensson

Chalmers OL

11:20:00

0

Edvard Vasdal

NTNUI

11:20:00

209766

Ellen Broman

LiTHe Vilse

11:20:00

501691

Ellen Myrskog

OK Pan Århus

11:20:00

184514

Emilia Johansson

Chalmers OL

11:20:00

209760

Emma Helmersson

LiTHe Vilse

11:20:00

240333

Erik Bengtsson

Chalmers OL

11:20:00

149531

Erik Berglund

LiTHe Vilse

11:20:00

506768

Erik Gustafsson

NTNUI

11:20:00

209758

Fanny Asketun

LiTHe Vilse

11:20:00

184472

Filippa Spåner

Chalmers OL

11:20:00

149582

Fredrik Åkerlind

KOT

11:20:00

505668

Fredrik Andreassen

NTNUI

11:20:00

209713

Gabriella Bergander

Chalmers OL

11:20:00

Gaute H. Friestad

NTNUI

11:20:00

502911

Gjermund Halden

Nydalens SK

11:20:00

189364

Gregor Fischer

OLG Cordoba

11:20:00

39428

Gry Emilie Granstedt

NTNUI

11:20:00

207818

Gustav Fiskum

NTNUI

11:20:00

174969

Håkon Eig Carlsen

NTNUI

11:20:00

501732

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

11:20:00

241132

Henrik Hamrefors

LiTHe Vilse

11:20:00

184471

Henrik Upsal

ÅS-NMBU Orientering

11:20:00

82335

Hildegunn Heggøy

NTNUI

11:20:00

167389

Idunn Haavengen

NTNUI

11:20:00

209912

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

11:20:00

507077

Ingvild Brekke

NTNUI

11:20:00

229646

Ingvild Ramtvedt Næsset

NTNUI

11:20:00

240324

Ivar Sörqvist

Chalmers OL

11:20:00

111557

Jacob Kakorakelkiller

NTNUI

11:20:00

241447

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

11:20:00

505167

Jan Kondula

NTNUI

11:20:00

240301

Johan Blick

Chalmers OL

11:20:00

240326

Josefine Höög

LiTHe Vilse

11:20:00

237682

Julia Sjöbrink

LiTHe Vilse

11:20:00

195923

Kårhild Nordstad

NTNUI

11:20:00

7971101

Karin Hagwall

KOT (Konliga Orienterings Teknologerna)

11:20:00

209714

Katrin Dätwyler

NTNUI

11:20:00

149581

Kerstin Wadman

Chalmers OL

11:20:00

Kristin Helland-Hansen

NTNUI

11:20:00

184466

Lars Singsdal

NTNUI

11:20:00

500581

Lavran Thorstensen

NTNUI

11:20:00

506814

Lene Therese Myrland

NTNUI

11:20:00

501692

Linnea Myrskog

Kronan

11:20:00

209874

Lisa Johansson

Chalmers OL

11:20:00

Lorenzo Servedio

KTH KOT

11:20:00

Loviisa Läärä

KOT

11:20:00

98758

Mads Fornes

NTNUI

11:20:00

221404

Magne Jutulstad

UCL

11:20:00

506810

Malena Birkeland

NTNUI

11:20:00

177697

Marianne Bredesen

NTNUI

11:20:00

241015

Martin Ahlberger

Chalmers OL

11:20:00

209708

Martin Rønning

NTNUI Dykkergruppa

11:20:00

209759

Nadja Rutz

KOT

11:20:00

501642

Nicki Källman

TeekSu

11:20:00

187191

Nora Graffer

NTNUI

11:20:00

209706

Oliwer Lundberg

Chalmers OL

11:20:00

Per Øyvind Valen

NTNUI

11:20:00

Pierre Merlet

KOT KTH

11:20:00

209715

Pontus Resare

KOT

11:20:00

Sebastian Daland

Kristiansand OK

11:20:00

502700

Silje Arntzen

NTNUI

11:20:00

211131

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

11:20:00

192628

Sofie Iversen

Heming Orientering

11:20:00

202890

Sonja Mellberg

NTNUi

11:20:00

209840

Sturla Frydenlund

NTNUI

11:20:00

196743

Sunniva Omdal

NTNUI

11:20:00

220919

Sverre Bang Støeng

NTNUI

11:20:00

98004

Synne Fossøy

NTNUI

11:20:00

203231

Tarjei Holo

Fossum IF

11:20:00

193120

Vegard Vaeng Bernhardsen

NTNUI

11:20:00



Sist oppdatert:

4 november 2018, 11:43:18

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

165