Sortering:

Startliste Tinfosløpet 3. mai 2019

Klasse: K5

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

352

Uregistrert

18:30:00

1236

Uregistrert

18:30:00

103

303

Aina Flaten

Norsk Industriarb.museum

18:30:00

104

304

Helene Brekke

Norsk Industriarb.museum

18:30:00

105

305

Kaia Skåttet

Norsk Industriarb.museum

18:30:00

106

306

Målfrid Ravnåsen Vangen

Norsk Industriarb.museum

18:30:00

107

307

Janicke Fagerlie

Norsk Industriarb.museum

18:30:00

109

309

Kristine Enggrav

BUP Notodden, Sykeh. Telemark

18:30:00

110

310

Marie Kristine Bermingrud Lindberg

BUP Notodden, Sykeh. Telemark

18:30:00

111

311

Rèbecca Eloise Frazier

BUP Notodden, Sykeh. Telemark

18:30:00

114

314

Eva Elisabeth R Rekdal

NAV Notodden 1

18:30:00

115

315

Lubna Rasmussen

NAV Notodden 1

18:30:00

116

316

Gertie Aanjesen Risvaag

NAV Notodden 1

18:30:00

117

317

Annette Engravslia

NAV Notodden 1

18:30:00

118

318

Solgunn Tranberg

NAV Notodden 1

18:30:00

119

319

Egle Vaitule

NAV Notodden 2

18:30:00

120

320

Nina Kleppen

NAV Notodden 2

18:30:00

121

321

Jolanta Anisdahl

NAV Notodden 2

18:30:00

122

322

Runa Solbjørg

NAV Notodden 2

18:30:00

124

324

Ellen Thunberg

NAV Notodden

18:30:00

136

336

Elisabeth Skretting

Teletunet Omsorgsbolig 1

18:30:00

137

337

Elin jeanette Christiansen

Teletunet Omsorgsbolig 1

18:30:00

138

338

Ingvill Portås

Teletunet Omsorgsbolig 1

18:30:00

140

340

Nancy Norheim

Teletunet Omsorgsbolig 1

18:30:00

141

341

Nina Dyhre

Teletunet Omsorgsbolig 2

18:30:00

142

342

Irene Dyhre

Teletunet Omsorgsbolig 2

18:30:00

143

343

Gunn Inger Støa

Teletunet Omsorgsbolig 2

18:30:00

146

346

Cornelia Bredesen

Teletunet Omsorgsbolig 3

18:30:00

147

347

Anette Jahr

Teletunet Omsorgsbolig 3

18:30:00

148

348

Fride Kaldbekkdalen

Teletunet Omsorgsbolig 3

18:30:00

150

350

Hanne Roland Paulsen

Teletunet Omsorgsbolig 3

18:30:00

152

352

Trine Beate Evensen

Hjemmebaserte tjen. s. 2 1

18:30:00

153

353

Aud Helene Kasin Bommen

Hjemmebaserte tjen. s. 2 1

18:30:00

154

354

Martine Kasin Lerstang

Hjemmebaserte tjen. s. 2 1

18:30:00

155

355

Mariann Langås

Hjemmebaserte tjen. s. 2 1

18:30:00

156

356

Dinde Lia

Hjemmebaserte tjen. s. 2 1

18:30:00

157

357

Anne Sofie Timland

Hjemmebaserte tjen. s. 2 2

18:30:00

158

358

Kristine Myhre

Hjemmebaserte tjen. s. 2 2

18:30:00

159

359

Linn Storløkken Herbro

Hjemmebaserte tjen. s. 2 2

18:30:00

160

1002

Elin Innerdal

Hjemmebaserte tjen. s. 2 2

18:30:00

184

1027

Christine M. Lien

Nordic Gym 1

18:30:00

185

1028

Monica Karlsson

Nordic Gym 1

18:30:00

186

1030

Ellen Åsgård

Nordic Gym 1

18:30:00

187

1031

Kristin Liane

Nordic Gym 1

18:30:00

188

1032

Maria Olsen

Nordic Gym 2

18:30:00

190

1035

Anniken Bugge Selveit

Nordic Gym 2

18:30:00

193

1038

Silje Myhre Lien

Nordic Gym 3

18:30:00

194

1039

Lise Pedersen

Nordic Gym 3

18:30:00

195

1040

Monica Hogstad

Nordic Gym 3

18:30:00

196

1041

Anne Lise Landsverk

Nordic Gym 3

18:30:00

206

1051

Malin Vogsland

Notodden Energi AS

18:30:00

207

1052

Bente Fuhre

Notodden Energi AS

18:30:00

208

1053

Karoline M Kleven

Notodden Energi AS

18:30:00

209

1054

Ann Kristin Lia

Spenst Notodden 1

18:30:00

211

1056

Stine Mari Simones

Spenst Notodden 1

18:30:00

212

1057

Eli Frømyr

Spenst Notodden 1

18:30:00

213

1058

Madeleine M. Hagen

Spenst Notodden 1

18:30:00

214

1059

Inger Line Hamre

Spenst Notodden 2

18:30:00

215

1060

Linda Velta

Spenst Notodden 2

18:30:00

216

1061

Frida Velta

Spenst Notodden 2

18:30:00

217

1062

Anja Øymo

Spenst Notodden 2

18:30:00

218

1063

Vera Øymo

Spenst Notodden 2

18:30:00

219

1064

Stine Haugen

Spenst Notodden 3

18:30:00

220

1065

Nina Kasin

Spenst Notodden 3

18:30:00

221

1066

Ingebjørg Jamtveit

Spenst Notodden 3

18:30:00

223

1068

Marie S. Clausen

Spenst Notodden 3

18:30:00

224

1069

Dina Rem

Spenst Notodden 4

18:30:00

225

1070

Liv S. Høyset

Spenst Notodden 4

18:30:00

227

1072

Wenche Thunberg

Spenst Notodden 4

18:30:00

228

1073

Tone Jamtveit

Spenst Notodden 4

18:30:00

229

1074

Hilde Holte

Heddal barneskole 1

18:30:00

230

1075

Britt Hestvik

Heddal barneskole 1

18:30:00

231

1076

Elin Alme

Heddal barneskole 1

18:30:00

232

1077

Ann-Kristin Selbo Stenersen

Heddal barneskole 1

18:30:00

233

1078

Maria Tresland

Heddal barneskole 1

18:30:00

234

1079

Veslemøy Eliassen

Heddal barneskole 2

18:30:00

237

1082

Elisabeth Evensen

Heddal Fotball Gutter 12

18:30:00

238

1083

Ruth Anundsen

Heddal barneskole 2

18:30:00

239

1084

Gro Ingebjørg Liane Evju

Hjartdalbanken

18:30:00

240

1086

Gunhild Haugen

Hjartdalbanken

18:30:00

244

1091

Kristin Innvær Wåle

Hjartdalbanken

18:30:00

246

1093

Karianne Weiseth

Lisleherad Idrettslag 1

18:30:00

248

1095

Heidi Lien Haug

Lisleherad Idrettslag 1

18:30:00

249

1097

Mari Lien Haug

Lisleherad Idrettslag 1

18:30:00

251

1099

Luna M Dalviken

Lisleherad Idrettslag 1

18:30:00

252

1100

Lene Weirud

Lisleherad Idrettslag 1

18:30:00

253

1101

Martine Weirud

Lisleherad Idrettslag 1

18:30:00

254

1102

Marlene Weirud

Lisleherad Idrettslag 1

18:30:00

255

1103

Tuva Kleivan Haugen

Lisleherad Idrettslag 1

18:30:00

256

1104

Monika Kleivan Haugen

Lisleherad Idrettslag 2

18:30:00

258

1106

Anita Kristine Lindeboom

Lisleherad Idrettslag 2

18:30:00

261

1109

Mari Nykås Haugen

Lisleherad Idrettslag 2

18:30:00

262

1110

Monica Nykås Haugen

Lisleherad Idrettslag 2

18:30:00

264

1112

Anita Bakka Nilsen

Lisleherad Idrettslag 2

18:30:00

265

1113

Ingrid Bakka Nilsen

Lisleherad Idrettslag 2

18:30:00

266

1114

Malin Magnussen

Lisleherad Idrettslag 3

18:30:00

268

1116

Jorunn Søyland

Lisleherad Idrettslag 3

18:30:00

270

1118

Julie Seland

Lisleherad Idrettslag 3

18:30:00

271

1119

Elise Seland

Lisleherad Idrettslag 3

18:30:00

272

1120

Karoline Seland

Lisleherad Idrettslag 3

18:30:00

273

1121

Elisabeth Ree Rosnes

Lisleherad Idrettslag 3

18:30:00

280

1128

Christine Mailund

Hjartdal Idrettslag 1

18:30:00

281

1129

Charlotte Mailund

Hjartdal Idrettslag 1

18:30:00

284

1132

Mailen Pedersen

Hjartdal Idrettslag 1

18:30:00

286

1134

Kari Tho

Hjartdal Idrettslag 2

18:30:00

287

1135

Kristin Kjøle

Hjartdal Idrettslag 2

18:30:00

288

1136

Tiril Kjøle-Johansen

Hjartdal Idrettslag 2

18:30:00

289

1137

Hilde Skeie

Hjartdal Idrettslag 2

18:30:00

290

1138

Thea Kristensen

Hjartdal Idrettslag 2

18:30:00

294

1142

Trine Haugeberg

Hjartdal Idrettslag 2

18:30:00

295

1143

Hanna Haugeberg Wærp

Hjartdal Idrettslag 2

18:30:00

301

1149

Synne Sandven

Heddal IL Skiskyting 1

18:30:00

304

1152

Camilla Jonstang

Heddal IL Skiskyting 1

18:30:00

305

166

Kristin Sandven

Heddal IL Skiskyting

18:30:00

309

1157

Hanne Thürmer

Notodden Orienteringslag

18:30:00

311

1159

Tonje Granne Kvale

Notodden Orienteringslag

18:30:00

322

1170

Heidi Haugan

Snøgg Friidrett 2

18:30:00

325

1173

Gunn Anne Mork

Snøgg Friidrett 2

18:30:00

329

1177

Caroline Moskar

Snøgg Friidrett 2

18:30:00

332

1180

Per Karlberg

Snøgg Friidrett 3

18:30:00

333

1181

Anne Lene Bøen Brårud

Snøgg Friidrett 3

18:30:00

335

1183

Elida Bøe Eie

Snøgg Friidrett 3

18:30:00

336

1184

Eli Kristin Bøe Eie

Snøgg Friidrett 3

18:30:00

338

1186

Karoline Skåre Haugen

Snøgg Friidrett 3

18:30:00

339

1187

Line Berget Hedegart

Snøgg Friidrett 3

18:30:00

340

1188

Anne Haave

Snøgg Friidrett 3

18:30:00

341

1189

Aina Therese Tangen-Moen

Snøgg Friidrett 3

18:30:00

342

1190

Nina Bjorheim

Snøgg Friidrett 4

18:30:00

343

1191

Heidi Bjorheim Erikstad

Snøgg Friidrett 4

18:30:00

344

1192

Helene Bjorheim Erikstad

Snøgg Friidrett 4

18:30:00

346

1194

Janna Lie Karlberg

Snøgg Friidrett 4

18:30:00

348

1196

Julie Lie Karlberg

Snøgg Friidrett 4

18:30:00

349

1197

Maren Kaafjeld Skjulestad

Snøgg Friidrett 4

18:30:00

351

1199

Marthe Kaafjeld Søråsdekkan

Snøgg Friidrett 4

18:30:00

352

1200

Ingeborg Hovdejord

Heddal IL Langrenn 1

18:30:00

353

1201

Grethe Hovdejord

Heddal IL Langrenn 1

18:30:00

354

1202

Monica Kigen

Heddal IL Langrenn 1

18:30:00

355

1203

Helene Oterholt Golid

Heddal IL Langrenn 1

18:30:00

356

1204

Jorunn Haug Lid

Heddal IL Langrenn 1

18:30:00

358

1206

Julie Lid

Heddal IL Langrenn 1

18:30:00

360

1208

Guro Tho Anundskås

Heddal IL Langrenn 1

18:30:00

361

1209

Cathrine Sogn

Heddal IL Langrenn 1

18:30:00

363

1211

Åsve Murtnes

Heddal IL Langrenn 2

18:30:00

364

1212

Anne Jorunn Golid

Heddal IL Langrenn 2

18:30:00

367

1215

Anne Carine Dahl Borkamo

Heddal IL Langrenn 2

18:30:00

368

1216

Ada Othilie Dahl Borkamo

Heddal IL Langrenn 2

18:30:00

372

1220

Idunn Murtnes

Heddal IL Langrenn

18:30:00

387

1235

Irene Listul

Heddal Fotball Gutter 13

18:30:00

389

1237

Viktorija Jucinske

Sauland IL 1

18:30:00

390

1238

Karianne Skårdal

Sauland IL 1

18:30:00

391

1239

Signe Mosebø

Sauland IL 1

18:30:00

392

1240

Signe Bekkhus

Sauland IL 1

18:30:00

393

1241

Synne Bekkhus

Sauland IL 1

18:30:00

394

1242

Torunn Gjerjordet

Sauland IL 1

18:30:00

395

1243

Britt Frøland

Sauland IL 1

18:30:00

396

1244

Ingrid Vreim Haugen

Sauland IL 1

18:30:00

403

1253

Ingrid Haug Brekke

Gransherad IL 1

18:30:00

405

1255

Heidi Hovde Løndal

Gransherad IL 1

18:30:00

406

1256

Kari Hovde Løndal

Gransherad IL 1

18:30:00

407

1257

Vigdis Antonsen

Gransherad IL 2

18:30:00

408

1258

Astrid Rasmussen

Gransherad IL 2

18:30:00

409

1259

Anne Nisi

Gransherad IL 2

18:30:00

410

1260

Nina Rokstad

Gransherad IL 2

18:30:00

411

1261

Olaug Løndal Løkka

Gransherad IL 2

18:30:00

412

1262

Kirsten Sandvik

Gransherad IL 2

18:30:00

414

1314

Anne Lene Syvertsen Bondal

Gransherad IL 2

18:30:00

415

1265

Henriette Bondal Skårdal

Gransherad IL 2

18:30:00

421

1271

Vilde Nyheim Folseraas

Gransherad IL 3

18:30:00

427

1277

Gunn Torhild Leiulfsrud

Gransherad IL 4

18:30:00

428

1278

Kristina Aas

Gransherad IL 4

18:30:00

432

1282

Anita Pedersen

Gransherad IL 4

18:30:00

435

1285

Kristin Bakkom

Gransherad IL 4

18:30:00

436

1286

Anne Brekke

Gransherad IL 4

18:30:00

438

1288

Elise Kolby

18:30:00

439

1289

Ingvild Heggelund

18:30:00

440

1290

Linn Johnsen

18:30:00

441

1291

Gunn Tove Johnsen

18:30:00

445

1295

Mathilde Wassner

18:30:00

446

1296

Katrine Frømyr

18:30:00

447

1297

Turid Nordli-Andersen

ZinZino

18:30:00

448

1298

Lisbeth Nordli

ZinZino

18:30:00

449

1299

BERBERICH Anika

Erasmus

18:30:00

450

1300

WAECHTER Maike

18:30:00

451

1301

Guerricabeytia Lucia

Erasmus

18:30:00

452

1302

LE DUFF Jade

18:30:00

453

1303

Ida Hansen

Team Hansen

18:30:00

460

1310

Cathrine Flåta

Spenst Notodden 6

18:30:00

462

1312

Andrea Skårdal

Sauland IL 1

18:30:00

463

1313

Kari Beate Hovde

Sauland IL 1

18:30:00

473

1325

Randi Mork

Notodden Orienteringslag

18:30:00

476

111

Sigrid Buchacz Eie

Notodden Orienteringslag

18:30:00

481

104

Sofie Windsvoll

18:30:00

484

102

Silje Larsen

18:30:00

486

1337

Beate Midtun

Du Kan - Personlig Trening

18:30:00

488

1336

Trude Harstad

Sparebanken Sør

18:30:00

493

1329

Alvilde Johansen

18:30:00

495

1338

Laila Veslestaul

Høydalsmo

18:30:00

498

16

Hanna Kristine Larsen

Heddal IL Langrenn 3

18:30:00

502

1350

Øydis Lurås

Jondalen IL

18:30:00

504

1342

Liv Birgit Tobiassen

Snøgg Fotball

18:30:00

505

1345

Mali Tobiassen

Snøgg Fotball

18:30:00

506

1341

Simona Visiubyte

Heddal Fotball Gutter 13

18:30:00

508

125

Iselin Havrås

18:30:00

512

128

Anne Kristin V. Haukvik

18:30:00

522

117

Matilda Bergum

18:30:00

523

133

Olivia Bergum

18:30:00

530

138

Ingunn Skogholt Haave

Spenst Notodden 6

18:30:00

534

134

Sanne L. Hagen

Spenst Notodden 6

18:30:00

537

142

Anita Svagård

Spenst Notodden 6

18:30:00

538

135

Elin Rauland

Spenst Notodden 6

18:30:00

539

131

Hanna Løkamoen

Spenst Notodden 6

18:30:00

540

153

Stine Haagensen Grotbæk

Snøgg Fotball

18:30:00

542

152

Hanne Synnøve Andreassen

Snøgg Skøyter

18:30:00

543

159

Fride Olsen Mork

Snøgg Fotball

18:30:00

544

148

Nora Lerstang Bergli

Snøgg Fotball

18:30:00

545

160

Karoline Løndal Randbye

Snøgg Fotball

18:30:00

546

158

Maliheh Amari

18:30:00

549

170

Erle Langfors

18:30:00

550

171

Anna Gjestrud

Notodden Orienteringslag

18:30:00

Klasse: M5

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

120

Joakim Lerstang

18:30:00

7

7

Franco Bløchlinger

Snøgg Friidrett 5

18:30:00

53

1213

Øystein Anundskås

Heddal IL Langrenn 2

18:30:00

101

115

Åsmund Slokvik

Notodden Orienteringslag

18:30:00

102

302

Ruben Wang Jensen

Team Hansen

18:30:00

108

308

Helge Anderson

Norsk Industriarb.museum

18:30:00

112

312

Thomas Thomassen

BUP Notodden, Sykeh. Telemark

18:30:00

113

313

Reidar Lindberg

BUP Notodden, Sykeh. Telemark

18:30:00

123

323

Steinar Kittilsen

NAV Notodden 2

18:30:00

125

325

Gregar Høydal

Gumpens Auto 1

18:30:00

126

326

Per Øyvind Kaste

Gumpens Auto 1

18:30:00

127

327

Dagfinn Lund

Gumpens Auto 1

18:30:00

128

328

Julian Cretu

Gumpens Auto 1

18:30:00

129

329

Ole Kristian Flatland

Gumpens Auto 1

18:30:00

130

330

Ole Henning Johansen

Gumpens Auto 2

18:30:00

131

331

Trond Engebretsen

Gumpens Auto 2

18:30:00

132

332

Terje Bergskås

Gumpens Auto 2

18:30:00

133

333

Kjetil Flatland

Gumpens Auto 2

18:30:00

134

334

Adi Cretu

Gumpens Auto 2

18:30:00

135

335

Elisei Boezalu

Gumpens Auto

18:30:00

139

339

Terje Kaasa

Teletunet Omsorgsbolig 1

18:30:00

144

344

Stein Erik Kristoffersen

Teletunet Omsorgsbolig 2

18:30:00

145

345

Stein Erik Angell

Teletunet Omsorgsbolig 2

18:30:00

149

349

Hans Bugge Andersen

Teletunet Omsorgsbolig 3

18:30:00

151

351

Thore Paulsen

Teletunet Omsorgsbolig 4

18:30:00

161

1003

Odd Rune Haugerud Underberg

Hjemmebaserte tjen. s. 2 2

18:30:00

162

1004

Martin Vander

Hjemmebaserte tjen. s. 2 2

18:30:00

163

1005

Olav Hefre

Funnemark 1

18:30:00

164

1006

Kjell Ivar Berget

Funnemark 1

18:30:00

165

1007

Kim Sander Dyrud

Funnemark 1

18:30:00

166

1008

Steffen Natadal

Funnemark 1

18:30:00

167

1009

Thomas Arud

Funnemark 1

18:30:00

168

1010

Tore Gåsodden

Funnemark 2

18:30:00

169

1011

Geir Arne Svartdal

Funnemark 2

18:30:00

170

1012

John Gunnar Svartdal

Funnemark 2

18:30:00

171

1013

Håvard Natadal

Funnemark 2

18:30:00

172

1014

Reidar Søyland

Funnemark 2

18:30:00

173

1015

Tor Gunnar Berget

Funnemark 3

18:30:00

174

1016

Anders Seljord

Funnemark 3

18:30:00

175

1018

Andrè Bakka

Funnemark 3

18:30:00

176

1019

Bjørnar Deila

Funnemark 3

18:30:00

177

1020

Haakon Stokker

Funnemark 3

18:30:00

178

1021

Knut Thunberg

Funnemark 4

18:30:00

179

1022

Bård Atle Kasin

Funnemark 4

18:30:00

180

1023

Rennie Tveiten

Funnemark 4

18:30:00

181

1024

Steinar Rønningen

Funnemark 4

18:30:00

182

1025

Knut Haukeland

Funnemark 4

18:30:00

183

1026

John Inge Aase Kåsa

Nordic Gym 1

18:30:00

189

1033

Tor-Olav Seltveit

Nordic Gym 2

18:30:00

191

1036

Ole Sveinung Isaksen

Nordic Gym 2

18:30:00

192

1037

Erlend Natadal

Nordic Gym 2

18:30:00

200

1045

John Vegard Steinhaug

Nordic Gym

18:30:00

201

1046

Jon Vegheim

Notodden Energi AS 1

18:30:00

202

1047

Thor Erik Haugen

Notodden Energi AS 1

18:30:00

203

1048

Svein Haug

Notodden Energi AS 1

18:30:00

204

1049

Odd Ivar Paulsen

Notodden Energi AS 1

18:30:00

205

1050

Olav Solberg

Notodden Energi AS 1

18:30:00

210

1055

Tomas Sundelin

Spenst Notodden 1

18:30:00

222

1067

Stig Kåsa

Spenst Notodden 3

18:30:00

226

1071

Jo Cornel Langedok

Spenst Notodden 4

18:30:00

235

1080

Alin Moldovan

Heddal barneskole 2

18:30:00

236

1081

Olav Lurås Yli

Heddal Fotball Gutter 12

18:30:00

241

1088

Magnus Hallingstad

Hjartdalbanken

18:30:00

242

1089

Lars Beitnes Svendsen

Hjartdalbanken

18:30:00

243

1090

Alexander Ming

Hjartdalbanken

18:30:00

245

114

Helge Aasland

18:30:00

247

1094

Jan Egil Weiseth

Lisleherad Idrettslag 1

18:30:00

250

1098

Halvor Lien Haug

Lisleherad Idrettslag 1

18:30:00

257

1105

Terje Haugen

Lisleherad Idrettslag 2

18:30:00

259

1107

Robert Lindeboom

Lisleherad Idrettslag 2

18:30:00

260

1108

Daniel Nykås Haugen

Lisleherad Idrettslag 2

18:30:00

263

1111

Bjørn Sverre Nilsen

Lisleherad Idrettslag 2

18:30:00

267

1115

Michael Skogholt

Lisleherad Idrettslag 3

18:30:00

269

1117

Geir Seland

Lisleherad Idrettslag 3

18:30:00

274

1122

Håvard Anundskås

Lisleherad Idrettslag 3

18:30:00

275

1123

Såmund Anundskås

Lisleherad Idrettslag 3

18:30:00

276

1124

Ole Jonny Flatland

Hjartdal Idrettslag 1

18:30:00

277

1125

Espen Andersen

Hjartdal Idrettslag 1

18:30:00

278

1126

Bjørn Tore Løkslid

Hjartdal Idrettslag 1

18:30:00

279

1127

Einar Ruud

Hjartdal Idrettslag 1

18:30:00

282

1130

Eirik Johannes Larsen

Hjartdal Idrettslag 1

18:30:00

283

1131

Øyvind Larsen

Hjartdal Idrettslag 1

18:30:00

285

1133

William Johansen

Hjartdal Idrettslag 1

18:30:00

291

1139

Dag Olav Tho

Hjartdal Idrettslag 2

18:30:00

292

1140

Olaf Særsland

Hjartdal Idrettslag 2

18:30:00

293

1141

Jon Inge Særsland

Hjartdal Idrettslag 2

18:30:00

296

1144

Hallgeir Hustveit Mælandsmo

Heddal IL Skiskyting 1

18:30:00

297

1145

Eirik Bergland Mælandsmo

Heddal IL Skiskyting 1

18:30:00

298

1146

Nikolai Haukås Særsland

Heddal IL Skiskyting 1

18:30:00

299

1147

Adrian Haukås Særsland

Heddal IL Skiskyting 1

18:30:00

300

1148

Audun F. Haugholt

Heddal IL Skiskyting 1

18:30:00

302

1150

Troels Riis Femmersvik

Heddal IL Skiskyting 1

18:30:00

303

1151

Iver Jonstang Hordvei

Heddal IL Skiskyting 1

18:30:00

306

1154

Håkon Engstu

Heddal IL Skiskyting

18:30:00

307

1155

Mike Nautestret

Heddal IL Skiskyting

18:30:00

308

1156

Andreas Førde

Heddal IL Skiskyting

18:30:00

310

1158

Borgar Flaaten

Notodden Orienteringslag

18:30:00

312

1160

Lars Andreas Arud

Snøgg Friidrett 1

18:30:00

313

1161

Vetle Berget Hedegart

Snøgg Friidrett 1

18:30:00

314

1162

Christian Bredesen

Snøgg Friidrett 1

18:30:00

315

1163

Tor Alfred Bredesen

Snøgg Friidrett 1

18:30:00

316

1164

Tore Bredesen

Snøgg Friidrett 1

18:30:00

317

1165

Kjetil Brårud

Snøgg Friidrett 1

18:30:00

318

1166

Rasmus Engehult

Snøgg Friidrett 1

18:30:00

319

1167

Fredrik Skåre Haugen

Snøgg Friidrett 1

18:30:00

320

1168

Tom-André Haugen

Snøgg Friidrett 1

18:30:00

321

1169

Torleiv Berget Hedegart

Snøgg Friidrett 1

18:30:00

323

1171

Marcus Haugan

Snøgg Friidrett 2

18:30:00

324

1172

Anders Laukvik

Snøgg Friidrett 2

18:30:00

326

1174

Kim Rune Lia

Snøgg Friidrett 2

18:30:00

327

1175

Odin Tangen-Moen

Snøgg Friidrett 2

18:30:00

328

1176

Tov Christian Tangen-Moen

Snøgg Friidrett 2

18:30:00

330

1178

Markus Nesholen

Snøgg Friidrett 2

18:30:00

331

1179

Robert Gustavsen Nordal

Snøgg Friidrett 2

18:30:00

334

1182

Alrik Bøe Eie

Snøgg Friidrett 3

18:30:00

337

1185

Heine Bøe Eie

Snøgg Friidrett 3

18:30:00

345

1193

Thor Edvin Erikstad

Snøgg Friidrett 4

18:30:00

347

1195

Jesper Lie Karlberg

Snøgg Friidrett 4

18:30:00

350

1198

Bendik Kaafjeld Søråsdekkan

Snøgg Friidrett 4

18:30:00

357

1205

Jonas Lid

Heddal IL Langrenn 1

18:30:00

359

1207

Håkon Tho Anundskås

Heddal IL Langrenn 1

18:30:00

362

1210

Kristoffer Sogn

Heddal IL Langrenn 2

18:30:00

366

1214

Johannes Golid

Heddal IL Langrenn 2

18:30:00

369

1217

Sondre Dahl Borkamo

Heddal IL Langrenn 2

18:30:00

370

1218

Vebjørn Hovdjord

Heddal IL Langrenn 2

18:30:00

371

1219

Ole Christian Golid

Heddal IL Langrenn 2

18:30:00

373

1221

Elias Yli

Heddal Fotball Gutter 13 1

18:30:00

374

1222

Julian Flåta Eilefsen

Heddal Fotball Gutter 13 1

18:30:00

375

1223

Sindre Langås Borgerås

Heddal Fotball Gutter 13 1

18:30:00

376

1224

Tobias Lien Nykaas

Heddal Fotball Gutter 13 1

18:30:00

377

1225

Håkon Hovde

Heddal Fotball Gutter 13 1

18:30:00

378

1226

Geir Arne Schelander

Heddal Fotball Gutter 13 1

18:30:00

379

1227

Tor-Andre Nordbø

Heddal Fotball Gutter 13 1

18:30:00

380

1228

Guleed Doaale

Heddal Fotball Gutter 13 1

18:30:00

381

1229

Halvor Lia

Heddal Fotball Gutter 13 1

18:30:00

382

1230

Håkon Lindhardt

Heddal Fotball Gutter 13 1

18:30:00

383

1231

Bjørn Lindhardt

Heddal Fotball Gutter 13

18:30:00

384

1232

Øyvind Lia

Heddal Fotball Gutter 13

18:30:00

385

1233

Terje Nordbø

Heddal Fotball Gutter 13

18:30:00

386

1234

Roar Borgerås

Heddal Fotball Gutter 13

18:30:00

388

1236

Daniel Visinkis

Heddal Fotball Gutter 13

18:30:00

397

1245

Sondre Tråer Brenna

Gransherad IL 1

18:30:00

398

1246

Håvard Aas

Gransherad IL 1

18:30:00

399

106

Sindre Aas

Gransherad IL 1

18:30:00

400

107

Sveinung Nisi

Gransherad IL 1

18:30:00

401

1251

Stian Brenna Bratterud

Gransherad IL 1

18:30:00

402

1252

Mattis Bratterud

Gransherad IL 1

18:30:00

404

1254

Erlend Hovde Løndal

Gransherad IL 1

18:30:00

413

1263

Henrik Bjørndalen

Gransherad IL 2

18:30:00

416

1266

Halvor Bondal Skårdal

Gransherad IL 2

18:30:00

417

1267

Sander Solli

Gransherad IL 3

18:30:00

418

1268

Willfred Solli

Gransherad IL 3

18:30:00

419

1269

Ådne Andre Solli

Gransherad IL 3

18:30:00

420

1270

Torkil Nyheim Folseraas

Gransherad IL 3

18:30:00

422

1272

Torgeir Skaarnes

Gransherad IL 3

18:30:00

423

1273

Terje Surtevju

Gransherad IL 3

18:30:00

424

1274

Jan Eilert Pedersen

Gransherad IL 3

18:30:00

425

1275

Gregar Pedersen

Gransherad IL 3

18:30:00

426

1276

Niri Pedersen

Gransherad IL 3

18:30:00

429

1279

Mathias Aas

Gransherad IL 4

18:30:00

430

1280

Vegard Aas

Gransherad IL 4

18:30:00

431

1281

Roar Aas

Gransherad IL 4

18:30:00

433

1283

Halvor Bolkesjø

Gransherad IL 4

18:30:00

434

1284

Harald Nisi

Gransherad IL 4

18:30:00

437

1287

Bjørn Erik Nielsen

18:30:00

442

1315

Jon Thomas Timland

18:30:00

443

1293

Martin Lyhus Gundersen

18:30:00

444

1294

David Andersen

Hjuksebø Allstars

18:30:00

454

1304

Jarand Berg Hjukse

18:30:00

455

1305

Harald Olsnes

Vaksdal opptur

18:30:00

456

1306

Magnus Olsnes

Vaksdal opptur

18:30:00

457

1307

Simen Veseth

18:30:00

458

1316

Ivan Randbye

18:30:00

459

1309

Thomas Lauriks

18:30:00

461

1311

Kjell Ove Velta

Spenst Notodden 6

18:30:00

465

1317

Simen Evensen

Heddal Fotball Gutter 12

18:30:00

466

1318

Andre Rauland

Heddal Fotball Gutter 12

18:30:00

467

1319

Jostein Hvamb

Heddal Fotball Gutter 12

18:30:00

468

1320

Shallom Abrham Mikele

Heddal Fotball Gutter 12

18:30:00

469

1321

Halvor Haugland

Heddal Fotball Gutter 12

18:30:00

470

1322

Kristen Bakken

Heddal Fotball Gutter 12

18:30:00

471

1323

Herman Wåle

Heddal Fotball Gutter 12

18:30:00

472

1324

Simen V. Hvamb

Heddal Fotball Gutter 12

18:30:00

474

1326

Kristian Mork

Notodden Orienteringslag

18:30:00

475

112

Magnus Buchacz Eie

Notodden Orienteringslag

18:30:00

477

110

Christian Natadal

Snøgg

18:30:00

478

109

Markus Tveiten Natadal

Snøgg

18:30:00

479

108

Tobias Tveiten Natadal

Snøgg

18:30:00

480

105

Elias Windsvoll

18:30:00

482

103

Espen Naustvoll Wikan

Tinfos

18:30:00

483

101

Snorre Slokvik

Notodden Orienteringslag

18:30:00

485

1332

Kim A Nordbotten

18:30:00

487

1335

Johnny Andre Trondstad Hansen

Du Kan - Personlig Trening

18:30:00

489

1334

Eivind Frode Rinde

Skarphedin

18:30:00

490

1327

Andreas Gjestrud Veamyhr

18:30:00

491

1333

Sander Gjestrud Veamyhr

18:30:00

492

1328

Ole Andre Veamyhr

18:30:00

494

1344

Per Edvard Aas-Eng

18:30:00

496

1347

Ask Sauarlia Paulsen

Snøgg Fotball

18:30:00

497

1343

Frode Iversen

Snøgg Svømming

18:30:00

499

1348

Håkon Kr. Sørby

Heddal IL

18:30:00

500

1346

Jan Pedersen

Jondalen IL

18:30:00

501

1349

Heine Lurås Pedersen

Jondalen IL

18:30:00

503

1340

Sindre Kjosvold

Snøgg Fotball

18:30:00

507

123

Arnstein Frømyr

Berget AS

18:30:00

509

124

Trond Kasin

18:30:00

510

122

David Gulstad

Du Kan - Personlig Trening

18:30:00

511

129

Ole Christoffer Røste

18:30:00

513

126

Kristian Åmot

Snøgg

18:30:00

514

116

Vegard Åmot

Utleiegruppen

18:30:00

515

121

Vegard Slåtta

Gulvdeal

18:30:00

516

130

Marcus Slåtta

Gulvdeal

18:30:00

517

118

Herman Nykås

Snøgg

18:30:00

518

127

Mathias Hykkerud

Snøgg

18:30:00

519

1339

Eirik Seljord Åmot

Snøgg

18:30:00

521

119

Magnus Brynhildsvoll

Berget AS

18:30:00

524

144

Morten Tvervik

Spinnvill Trening

18:30:00

525

143

John Arne Prestgård

Spinnvill Trening

18:30:00

526

136

Kriss Gustavsen

Spinnvill Trening

18:30:00

527

137

Kristian V. Hustveit

Spinnvill Trening

18:30:00

528

145

Eirik Moen-Kasin

Notodden FK

18:30:00

529

132

Santiago Balmaseda

Spinnvill Trening

18:30:00

531

141

Nicklas Tveiten Natadal

Heddal IL Fotball

18:30:00

532

140

Jonas Rimstad Brenna

18:30:00

533

139

Viktor Storhaug Amari

Snøgg Fotball

18:30:00

535

154

Jan Olav Weiseth Bakken

Snøgg Fotball

18:30:00

536

155

Tor Einar Bakken

Snøgg Fotball

18:30:00

541

151

Sander Nilsen

Snøgg Skøyter

18:30:00

547

146

Adrian Amari

18:30:00

548

157

Geir Åge Hæreid

IL Bevern

18:30:00

551

175

Stefan Langfors

18:30:00

Klasse: K10

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

3

3

Linda Dalviken

Lisleherad Idrettslag 4

18:30:00

12

12

Rikke Marie Schau Odden

Snøgg Friidrett

18:30:00

13

13

Hege Bakken

Heddal IL Langrenn 3

18:30:00

15

15

Vilde Flatland

Heddal IL Langrenn 3

18:30:00

19

19

Gry Helen Brekka

Sauland IL

18:30:00

20

20

Kristin Antonsen

Gransherad IL 5

18:30:00

21

21

Marianne Tråer

Gransherad IL 5

18:30:00

38

38

Sigrid Andersen

Spenst Notodden 5

18:30:00

39

39

Elisabeth Tresland

Spenst Notodden 5

18:30:00

42

42

Gro Ingvild Bondal

Spenst Notodden

18:30:00

43

43

Catrine H. Evensen

Spenst Notodden

18:30:00

54

149

Hanne Forestad

18:30:00

55

150

Andjela Jovanovic

18:30:00

56

169

Elisabeth Kveum Saga

18:30:00

Klasse: M10

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

6

Torfinn Hansen Rjukan

Snøgg Friidrett 5

18:30:00

1

1

Svein Tore Engene

Sauland IL

18:30:00

2

2

Torgeir Haug

Lisleherad Idrettslag 4

18:30:00

4

4

Henning Oterholt

Lisleherad Idrettslag 4

18:30:00

5

5

Espen Granlund

Lisleherad Idrettslag 4

18:30:00

6

172

Ernesto J.I. Ortega

Lisleherad Idrettslag 4

18:30:00

8

8

Christian Finstad

Snøgg Friidrett 5

18:30:00

10

10

Andreas Siljeholt Høidal

Snøgg Friidrett 5

18:30:00

11

11

Helge Veslestaul

Snøgg Friidrett 5

18:30:00

14

14

Vebjørn Ryen

Heddal IL Langrenn 3

18:30:00

17

17

Arve Bakken

Heddal IL Langrenn 3

18:30:00

18

18

Lasse Rød

Sauland IL

18:30:00

22

22

William Cumbes Pedersen

Gransherad IL 5

18:30:00

23

23

Thor Arne Folseraas

Gransherad IL 5

18:30:00

24

24

Thor Håkon Brenna

Gransherad IL 5

18:30:00

25

25

Jon Harald Aspheim

Norsk Industriarb.museum

18:30:00

26

26

Léandre Cesbron

Erasmus

18:30:00

27

27

Vincent Mercadal

Erasmus

18:30:00

28

28

Alvaro Pitu Gonzalez

Erasmus

18:30:00

29

29

Javier Alfonso

Erasmus

18:30:00

30

30

Léo Tourtellier

Erasmus

18:30:00

31

31

Bård Sundsli

Berget AS

18:30:00

32

32

Abraham Grimstveit

Treungen IL

18:30:00

33

33

Magnus Andersen

Heddal barneskole 2

18:30:00

34

34

Hans-Olav Johannessen

Heddal barneskole 2

18:30:00

35

35

Targan Abdallah Youssif

Herkules Friidrett

18:30:00

36

36

Frode Rui

Ulefoss SF

18:30:00

37

37

Murat Sertkaya

Spenst Notodden 5

18:30:00

40

40

Son L. Pham

Spenst Notodden 5

18:30:00

41

41

Haakon Andersen

Spenst Notodden 5

18:30:00

44

44

Geir Olav Luraas

Tinn IL

18:30:00

45

45

Rune Flatland

Tinn IL

18:30:00

46

46

Ghulam Sharifi

Tinn IL

18:30:00

47

47

Geir Koslung

Spenst Notodden 6

18:30:00

48

48

Raul Falcon

Erasmus

18:30:00

49

49

Inge Magnar Hauståker

Vaksdal opptur

18:30:00

50

113

Bjørn Åge Langrind

Notodden Bordtennisklubb

18:30:00

51

1331

Ola Wårås

Anton Sport

18:30:00

52

1330

Olav Brækhus

18:30:00



Sist oppdatert:

18 mai 2019, 21:33:51

Arrangør:

Notodden Orienteringslag

Antall deltagere:

503