Sortering:

Startliste Hu og Hei Gampeløpet 5. oktober 2019

Klasse: Damer

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

9384

Audhild Bakken Rognstad

Emblem IL

09:30:00

266

Frida Øygard

NTNUI Langrenn

09:30:00

388

444

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

09:00:00

106

Ingrid Lundanes

NTNUI

09:30:00

61

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

09:30:23

112

Karen Oline Kolstad

NTNUI

09:31:11

11

Jenny Persson

Byåsen IL

09:34:31

75

Tone Almås

Il Leik

09:39:23

7

Thea Herberg

Biri IL

09:45:00

19

Emma Arnesen

Byåsen IL

09:45:00

24

Lotte Eide

Camillas fanclub

09:45:00

32

Kristin Faye Eriksen

Fossum IF

09:45:00

45

Gina Mølnvik

Freidig

09:45:00

52

Margot Lynum

Freidig

09:45:00

53

Mari Angell-Petesen

Freidig

09:45:00

59

Tina Strømdal Wik

Freidig

09:45:00

62

Camilla Hengebøl

Frol IL

09:45:00

64

Martine Åstebøl

Frol IL

09:45:00

68

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

09:45:00

77

Hanne Opseth Rygg

Ingen

09:45:00

84

Helene Eger

Kongsberg orienteringslag

09:45:00

85

Anna Sofie Hoff

Kristiansand OK

09:45:00

100

Maria Thonhaugen Raastad

-

09:45:00

102

Mari Hage Basberg

-

09:45:00

116

Amanda Borge Byrkjeland

NTNUI

09:45:00

118

Ane Dyrkorn

NTNUI

09:45:00

120

Ane Nielsen Solberg

NTNUI

09:45:00

122

Anne Eiken

NTNUI

09:45:00

126

Camilla Lie

NTNUI

09:45:00

131

Elise Langkaas

NTNUI

09:45:00

138

Hannah Malmei

NTNUI

09:45:00

139

Hedvig Åstebøl

NTNUI

09:45:00

141

Hildegunn Heggøy

NTNUI

09:45:00

143

Idunn Haavengen

NTNUI

09:45:00

145

Ine Skjellum

NTNUI

09:45:00

146

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

09:45:00

147

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

09:45:00

148

Ingrid Owren Sveine

NTNUI

09:45:00

149

Julie Marie Kinneberg

NTNUI

09:45:00

153

Maja Hjuler

NTNUI

09:45:00

154

Malena Birkeland

NTNUI

09:45:00

157

Maria Fosby

NTNUI

09:45:00

159

Marit Nersten

NTNUI

09:45:00

164

Mette Liset

NTNUI

09:45:00

165

Nina Lindholm

NTNUI

09:45:00

167

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

09:45:00

169

Pauline Sjøvold

NTNUI

09:45:00

170

Ragnhild Myrnes

NTNUI

09:45:00

171

Signe Bredholt Jørgensen

NTNUI

09:45:00

174

Sunniva Omdal

NTNUI

09:45:00

175

Synne Fossøy

NTNUI

09:45:00

177

Thea Dyrkorn

NTNUI

09:45:00

178

Thine Hestnes

NTNUI

09:45:00

182

Vilde Malmei

NTNUI

09:45:00

186

Åshild Kolstad

NTNUI

09:45:00

205

Ingvill Andrea Røed

NTNUI Langrenn

09:45:00

225

Kristin Brekke

NTNUI Orientering

09:45:00

229

Nina Birkeland

NTNUI Orientering

09:45:00

278

Sofia Haglund

Vaasan Suunnistajat

09:45:00

279

Kårhild Nordstad

Varegg

09:45:00

298

Stine Haalien

09:45:00

344

40

Marta Ulvensøen

Emblem IL

09:45:00

349

19

Oddveig Hovdenak

Agraff

09:45:00

351

Karoline Dahl Fosby

09:45:00

361

26

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

09:45:00

363

25

Tale Strand

KOngsberg orienteringslag

09:45:00

364

24

Solveig Stubmo

Aamlid

09:45:00

367

Eli Kolstad

Mo orienteringsklubb

09:45:00

383

8

Eiril Fuglem Renå

Hommelvik Ik

09:45:00

399

2

Marianne Langøygard

Frol IL

09:45:00

Klasse: Herrer

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

132

Emil Granqvist

NTNUI

09:30:00

34

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

09:32:12

5

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

09:32:30

73

Ola Keiserås

Il Leik

09:33:19

2

Erik Barr Zeilon

NTNUI

09:33:55

37

Mattis Holt

Freidig

09:33:56

115

Sebastian Torgersen

NTNUI

09:34:16

1

Gustav Fiskum

NTNUI

09:34:38

36

Jørgen Tegdan

Freidig

09:34:39

101

Erik Gustafsson

NTNUI

09:34:41

109

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

09:35:11

113

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

09:35:14

111

Jiri Vales

NTNUI

09:35:28

377

Roar skulbørstad

Frol IL

09:37:17

280

Johan Landrø

Vestbyen IL

09:37:23

281

Øyvind Waage Hanssen-Bauer

Vestbyen IL

09:37:41

27

Markus Glad

Emblem IL

09:37:43

103

Halvor Melkild

NTNUI

09:38:09

98

RF

NTHI

09:40:00

114

Ole Jørgen Bogen Arenth

NTNUI

09:40:00

124

Audun Rognerud Bøe

NTNUI

09:40:00

151

Lavran Thorstensen

NTNUI

09:40:00

218

Johan Christie Ørke

NTNUI Orientering

09:40:00

235

Sander Rogndokken

Nydalen SK

09:40:00

293

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

09:40:00

301

Frank Asgård

09:40:00

3

Morten Ramstad

-

09:45:00

4

Sondre Haugen Lima

Ammerud fotgjengerlag

09:45:00

8

Anders Gjølstad Røhnebæk

Brandval Kongsvinger OK

09:45:00

10

Bjørn Balstad

Byåsen Festmaraton

09:45:00

15

Børge Leiren

Byåsen IL

09:45:00

20

Jørgen Longva

Byåsen IL

09:45:00

22

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

09:45:00

23

Petter Quist-Paulsen

Byåsen IL

09:45:00

25

Martin Rønning

Dykkergruppa

09:45:00

26

Preben Jensen Hoel

Dykkergruppa

09:45:00

28

Andreas Dalen

Emblem IL

09:45:00

29

Asgeir Bakken Rognstad

Emblem IL

09:45:00

31

Peter Andreas Gisholt

Fossum

09:45:00

41

Anthony Leroyer

Freidig

09:45:00

49

Jostein Mauseth Rø

Freidig

09:45:00

57

Simon Lund Eikrem

Freidig

09:45:00

63

Carl Petter Lyngen

Frol IL

09:45:00

65

Tobias Alstad

Frol IL

09:45:00

72

Thomas Haugen de Lange

IL Jutul

09:45:00

76

Alexander Wulfsberg

ingen

09:45:00

78

Simen Storesund

Ingen

09:45:00

79

Torstein Tenstad

Ingen

09:45:00

80

Vebjørn Flermoen Paulsen

Ingen

09:45:00

81

Jens Waage

Janus Ski og Løpeklubb

09:45:00

83

Vebjørn Tandberg

Kjelsås

09:45:00

86

Tom Kristensen

Larvik OK

09:45:00

90

Erik Dukefoss

Lillehammer OK

09:45:00

91

Tormod Kleppa

Lillehammer OK

09:45:00

92

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

09:45:00

93

Trygve Joachim Rønneberg

Manchester United

09:45:00

95

Arne Berg

Meldal IL

09:45:00

99

Truls Ryum

NTNU BIL

09:45:00

117

Anders Granås

NTNUI

09:45:00

123

Arthur Torvund

NTNUI

09:45:00

128

Edvard Andersen

NTNUI

09:45:00

130

Eirik Søreide Hansen

NTNUI

09:45:00

134

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI

09:45:00

135

Even Kallevik

NTNUI

09:45:00

136

Fredrik Gullord

NTNUI

09:45:00

137

Halvard Olavius Vestad

NTNUI

09:45:00

142

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

09:45:00

152

Magnus S. Skjærpe

NTNUI

09:45:00

160

Marius Staff

NTNUI

09:45:00

163

Martin Heir

NTNUI

09:45:00

166

Paul Jonathan

NTNUI

09:45:00

172

Simen Bog Vikane

NTNUI

09:45:00

173

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

09:45:00

176

Terje Magnus Bakken Sørensen

NTNUI

09:45:00

180

Tobias Kristensen

NTNUI

09:45:00

181

Torgeir Sandnes Laurvik

NTNUI

09:45:00

184

Øystein Fruseth Christiansen

NTNUI

09:45:00

198

Hans Petter Berg Rolke

NTNUI Langrenn

09:45:00

199

Hans-Marius Klevmoen

NTNUI Langrenn

09:45:00

211

Lars Digerud

NTNUI Langrenn

09:45:00

212

Lukas Mark

NTNUI Langrenn

09:45:00

213

Marcus Braathen

NTNUI Langrenn

09:45:00

214

Ole Hulbak

NTNUI Langrenn

09:45:00

215

Thomas Berge Foyn

NTNUI Langrenn

09:45:00

217

Thomas Meinicke

NTNUI Langrenn

09:45:00

220

Kasper Schei

NTNUI Orientering

09:45:00

226

Lars Singsdal

NTNUI Orientering

09:45:00

230

Ola Singsdal

NTNUI Orientering

09:45:00

231

Hilmar Nypan Claes

NTNUi Ski og fjellsport

09:45:00

232

Jørgen Tveita

NTNUI Triatlon

09:45:00

233

Kjetil Steinstø

NTNUI Triatlon

09:45:00

234

Jakob Louis Karlsen

NTNUI-Lone Wolf

09:45:00

238

Eirik Marthinsen

OL Trollelg

09:45:00

239

Sebastian Aas

OL Trollelg

09:45:00

242

Einar Bjørkaas Helle

Romerike Ultraløperklubb

09:45:00

243

Rune Malmei

Sandnes IL

09:45:00

246

Jens Winsnes

SK Heia

09:45:00

251

Eivind Juvik

Statens vegvesen BIL

09:45:00

252

Stian Rummelhoff

Stavanger orienteringsklubb

09:45:00

257

Pål Benum Reiten

Stjørdals Blink

09:45:00

259

Håvard Røgenes

Student-KRIK Trondheim

09:45:00

264

Sigmund Oksavik Mestad

Student-KRIK Trondheim

09:45:00

268

Fredrik Johannessen

Sweco BIL

09:45:00

272

Anders Schjølberg

Tormod Skilag

09:45:00

275

Roy Seland

Trondheim Triatlonklubb/Nidarøst

09:45:00

276

Sander Kirkebøen

Tyholtveien drekk og klepp

09:45:00

277

Tord Andersen

Tyholtveien drekk og klepp

09:45:00

284

Ståle Skogen

Vågå IL

09:45:00

285

Andreas Haaland

Wing OK

09:45:00

286

Eivind Lona

Wing OK

09:45:00

296

Sindre Wormdahl

09:45:00

340

45

Johan Petter Winsnes

SK Heien

09:45:00

341

44

Vegard Kittilsen

Freidig

09:45:00

342

42

Rikard Sunde

Asko

09:45:00

343

41

Alexander Granheim

Asko

09:45:00

347

35

Frank Aasgård

Wing OK

09:45:00

348

20

Eric Young

Agraff

09:45:00

352

34

Jens Balstad

Byåsen Fest-Langrenn

09:45:00

354

31

Ola Melå

Byåsen Fest-Langrenn

09:45:00

355

30

Børge Nordbeg

NTNUI

09:45:00

356

18

Marius Altern Øvrehus

Team Gjert

09:45:00

359

29

Christian Foyn

NTNUI

09:45:00

360

27

Oscar Lyngen

Fredig

09:45:00

365

23

Max Robertson

NTNUI

09:45:00

368

21

Bjørnar Lynum

Freidig

09:45:00

370

Sturle Omdal

Sandnes IL

09:45:00

375

14

Rolf Alstad

Frol IL

09:45:00

376

13

Hermann Leithe

Frol IL

09:45:00

378

16

Arved Anhalt

NTNUI

09:45:00

381

7

Tore Bergdal

Kyrkesæterøra

09:45:00

384

9

Morten Korsvold

Wing OK

09:45:00

386

12

Fredrik Bertilsson

09:45:00

392

4

Gunnar Vangberg

09:45:00

396

3

Arne Vik

Strindheim IL

09:45:00

398

1

Jo Langøygard

Frol IL

09:45:00

Klasse: Parløp Ungdom

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

21

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

09:00:00

39

Ane Malene Kolstad

Freidig

09:00:00

42

Emil Grønli

Freidig

09:00:00

43

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

09:00:00

50

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

09:00:00

55

Maria Strømdal Wik

Freidig

09:00:00

60

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

09:00:00

67

Lars Lien

Gjø-Vard OL

09:00:00

88

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer

09:00:00

89

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer

09:00:00

290

Petter Andreas Lona

Wing OK

09:00:00

385

11

Ingrid Nollan Benum

Byåsen IL

09:00:00

390

10

Marie Nollan Benum

Byåsen IL

09:00:00

394

6

Vebjørn Berg Hansen

Byåsen IL

09:00:00

48

Iver Thun

Freidig

09:45:00

Klasse: Veteran Damer

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

14

Astri Nilsson

Byåsen IL

08:45:00

Klasse: Veteran Herrer

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

345

Atle Støyva

Breimsbygda

08:45:00

2345

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal

08:45:00

876

Harald Fløgstad

Freidig

08:45:00

16

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

08:45:00

38

Anders Waage

Freidig

08:45:00

56

Nils Olav Vennevik

Freidig

08:45:00

66

Tor G. Syvertsen

Gauken

08:45:00

97

Tore Heggem

NOTEAM

08:45:00

241

Sverre Frøyen

RMOC

08:45:00

247

Viggo Schei

Skanska

08:45:00

274

Inge Nørstebø

Trollelg

08:45:00

287

Frank Bjarkø

Wing OK

08:45:00

291

Robert Strøm

Wing OK

08:45:00

391

5

Helge Rustad

Freidig

08:45:00

240

Petter Næss

Oppsal Orientering

09:45:00

Klasse: Superbabes

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

104

0

Hedwig Haas

NTNUI

09:31:55

107

0

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

09:36:01

30

0

Emma Johansson

Emblem IL

09:45:00

69

Karoline Aune

Halden SK

09:45:00

127

Dina Erika Hansen

NTNUI

09:45:00

158

0

Marie Line Furland

NTNUI

09:45:00

162

1322

Marthe Svihus

NTNUI

09:45:00

191

0

Frida Øygard

NTNUI Langrenn

09:45:00

236

Aurora Gjølsjø

OK Moss

09:45:00

237

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

09:45:00

254

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer o-klubb

09:45:00

258

0

Martine Frekhaug

Strindheim IL

09:45:00

345

344

Audhild Bakken Rognstad

Emblem IL

09:45:00

Klasse: Superveteran

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

6

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal

08:45:00

9

Atle Støyva

Breimsbygda

08:45:00

47

Harald Fløgstad

Freidig

08:45:00

292

0

Erik Næss

Østmarka OK

09:45:00



Sist oppdatert:

7 oktober 2019, 10:42:08

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

253