Sortering:

Startliste Kneskjælven BOS 7. november 2020

Klasse: H16

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

162

3984119

Ola Gjermstad Pettersen

BOS

09:30:00

169

16

Håkon Galleberg

Sande Sportsklubb

09:30:00

179

3999125

Jonatan Herman Lyseheden-Vogt

Konnerud IL

09:30:00

5

326

Sivert Ekroll

Berger IL

10:00:00

16

1363

William Alexander Haug

Svelvik SK

10:00:00

18

11

Ole Christian Haug

Svelvik SK

10:00:00

39

40

Luca Nilssen

IL Sandvin

10:00:00

46

307

Nichlas Øveraasen

SoonCK

10:00:00

52

3830825

Magnus Skourup Rognebakke

IF Sturla

10:00:00

81

321

Isac Luther

Berger IL Ski

10:00:00

85

349

Leo Skjellaug Gundersen

Geilo IL

10:00:00

88

3725116

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

10:00:00

Klasse: D16

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

106

317

Johanne Berven Agard

Berger IL

09:30:00

120

3983491

Martine Gjermstad Pettersen

BOS

09:30:00

143

335

Eline Ekroll

Berger IL

09:30:00

Klasse: H17-34

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

215

308

Edvin Øvre Heier

233

60

Johannes Skår Bjørnstad

BOS

116

1365

Thomas Brun-Pedersen

Berger IL

09:30:00

125

314

Haakon Nikolai Olsen

NTG

09:30:00

127

79

Brage Rødal

Konnerud IL

09:30:00

134

343

Simen Lier Jensen

Jensen Madrasser

09:30:00

136

338

Pavao Ugrin

09:30:00

137

99

Lars Andreas Vik

Team Lassen

09:30:00

139

22

Eirik Borge Langrind

Berger IL

09:30:00

145

339

Anders Johnsen

Svelvik IF

09:30:00

149

59

Christian Brun- Pedersen

Svelvik IF

09:30:00

150

4047882

Mikkel Berglund

Ringerike OL

09:30:00

163

57

Jens Stenberg Berg

Svelvik IF

09:30:00

171

33

Herman Ekle Lund

Kommunestyret

09:30:00

172

4047916

Adrian Buczek

Ringerike OL

09:30:00

182

43

Steffen Martinsen

Svelvik IF

09:30:00

184

15

Fridtjof Aaserud

Joggerne

09:30:00

186

92

Kjetil Vange

Kniveåstoppen Runners

09:30:00

190

3945987

Thor Christian Hobæk

Gassecure BIL

09:30:00

3

3832847

Mathias Skourup Rognebakke

BOS Elite

10:00:00

4

304

Gabriel Slinger

Svelvik SK

10:00:00

6

80

Martin Lind Haug

Svelvik SK

10:00:00

17

18

Fredrik Andre Haug

Svelvik SK

10:00:00

19

49

Steffen Vedal

Svelvik SK

10:00:00

22

3770575

Joar Gjerdahl

BOS Elite

10:00:00

24

318

Martin Nymoen

Svelvik SK

10:00:00

26

341

Magnus Larsen

10:00:00

27

7

Even Myhre

10:00:00

35

87

Carl Simen Bakken

10:00:00

36

306

Daniel Hjelseth Høyer

Konnerud IL

10:00:00

38

14

Jesper Wergeland

Svelvik SK

10:00:00

47

31

Johan Kristian Undeland

BOS Elite

10:00:00

48

3981461

Ole Jørgen Bogen Arenth

NTNUI Orientering

10:00:00

51

3410735

Vebjørn Blom-Hagen

Team Halaas

10:00:00

55

48

Petter Justad

Lier Skiløberforening

10:00:00

61

46

Martin Saue Winther

Svelvik SK

10:00:00

63

3645009

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

10:00:00

64

3595295

Torkil Eide Solstad

Tyrving IL

10:00:00

65

316

Ivar Marthinusen

Digitread AS

10:00:00

67

3776093

Eirik Kamstrup Hovind

10:00:00

68

319

Jo Friedmann

10:00:00

69

4130613

Samuel Schiess

Ringerike OL

10:00:00

70

4116125

Lukas Klausen

IF Sturla

10:00:00

73

94

Kristoffer Hagen

10:00:00

77

78

Martin Frantzen

Joggerne

10:00:00

82

98

Magnus Mangseth Eriksen

Svelvik Rockets

10:00:00

83

3813326

Mats Breda

Sande Sportsklubb

10:00:00

87

325

Anders Risnes

Team Cityboyz

10:00:00

Klasse: D17-34

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

209

25

Ella Høylie

219

96

Maren Lier Jensen

243

44

Mari Engelhardt Pettersen

105

72

Kristine Grønlund

Ringerike OL

09:30:00

111

21

Maj Helene Myhre

Team Lassen

09:30:00

123

4055687

Ine Instanes

IF Sturla

09:30:00

131

17

Kaja Kampenhaug

09:30:00

152

1360

Trine Kihle

Ringerike OL

09:30:00

155

3673621

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

09:30:00

156

3768009

Tiril Holen

Konnerud IL

09:30:00

176

64

Hedda Kjeldsen

IF Sturla

09:30:00

181

1374

Tonje Kvamme Dahl

Ringerike OL

09:30:00

183

324

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

09:30:00

Klasse: H35-49

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

202

3818945

Reidar Madsen

Glassverket IF

205

1361

Thomas Larsen Sola

Kniveåsen Rønners

206

66

Kjetil Høntorp

208

340

Petter Guttormsen

Stavanger Triathlon

212

62

Eivind-Andre Næss-Solberg

BOS

221

350

Sverre Magnus Holen

Structure Wines

237

1367

Thomas Glede Allum

Team Pippi

240

35

Jonas Nelson

Honda Racing

241

71

Anders W. Pettersen

Honda Racing

102

331

Rune Nebell

Arsenal FC

09:30:00

112

3885522

Lars Borgen

Sande Sportsklubb

09:30:00

117

3775830

Anders Natås

Gassecure BIL

09:30:00

118

29

Christian Bøhmer

BOS

09:30:00

121

81

Lasse Syvertsen

Team Lassen

09:30:00

122

337

Aage Kristoffer Østern

Arsenal FC

09:30:00

128

84

Johan Fredriksen

Glassverket IF

09:30:00

129

85

Ola Bragstad

Kniveåstoppen Rønners

09:30:00

130

32

Glenn Andre Strømsheim

Svelvik Treningssenter

09:30:00

151

4130555

Lars Berglund

Ringerike OL

09:30:00

159

344

Martin Dammen

Leeds United

09:30:00

160

303

Stian Sylling

Svelvik SK

09:30:00

174

309

Anders Prytz

09:30:00

185

95

Jonas Rusten Wang

Old Bulldogs hockey

09:30:00

188

23

Kjell Magnus Bjørløw

Team Løslisse

09:30:00

189

4

Anders Liang

Svelvik Skli og Skalle

09:30:00

199

1355

Trygve Ygre Fjeld

Nesbygda IF

09:30:00

8

4104154

Torbjørn Blom Hagen

Team Halaas

10:00:00

9

2

Hans Marius Nelson

BOS

10:00:00

10

75

Ole Kristian Haraldsrud

Svelvik IF Skigruppe

10:00:00

14

4142410

Per Øyvind Stene

Nydalens SK / Team Halaas

10:00:00

20

310

Sondre Vedal

Svelvik SK

10:00:00

23

1358

Tormod Sola

Kniveåsen Rønners

10:00:00

31

6

Jarle Mogensen

Berger IL

10:00:00

32

41

Stian Kristiansen

10:00:00

34

315

David Ekroll

Berger IL

10:00:00

37

12

Lars Petter Stormo

10:00:00

40

1362

Øyvind Vibe-Rheymer Nilssen

IL Sandvin

10:00:00

41

333

Charles Halaas

Team Halaas

10:00:00

42

8

Frode Nebell

BOS

10:00:00

45

5

Pål Tore Svendsen

Team Halaas

10:00:00

53

1353

Thomas Tollefsen

Hakkadalen

10:00:00

54

88

Ole Bjørn Mather

10:00:00

56

332

Cristobal Molina

Nortek Gasellene

10:00:00

58

4097119

Øystein Rognebakke

IF Sturla

10:00:00

62

4055257

Stig Instanes

IF Sturla

10:00:00

66

302

Peter Joachim Gogstad

10:00:00

75

37

Kjetil Ebbestad

10:00:00

78

77

Nils Martin Langestrand

Joggerne

10:00:00

79

45

Per-Harald Hagerup

Berger IL

10:00:00

80

329

Gunnar Luther

Berger IL Ski

10:00:00

84

26

Jarl Homme

IF Sturla

10:00:00

Klasse: D35-49

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

203

100

Lene Bjørneberg Ulstein

Kniveåsen Rønners

204

39

Kristin Jenssen Sola

Kniveåsen Rønners

218

1359

Tine Trømborg

Sande Sportsklubb

224

54

Merethe Holen

Structure Wines

227

348

Siri Sando

Team Pippi

228

83

Silje Maurtveten

229

89

Carolin Sandström

238

323

Hanne Steffensen

Team Pippi

242

1351

Vivian Moen

Lardal O-Lag

244

3978327

Kirsten Gjermstad

BOS

108

93

Lene Ebbestad

Berger IL

09:30:00

115

73

Kjersti Nelson

VeryFastRunnersClub

09:30:00

135

305

Elizabeth Strømsheim

Svelvik Treningssenter

09:30:00

167

4125779

Synnøve Nybø

Konnerud IL

09:30:00

170

3947934

Britta Fismen

Gassecure BIL

09:30:00

187

1376

Tonje Årnes

09:30:00

Klasse: H50

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

200

301

Håvard W. Pettersen

BOS

201

82

Bjørn Wessel

BOS

210

50

Pål Høylie

104

342

Sven Myhre

Team Lassen

09:30:00

107

86

Kenneth Sevland

09:30:00

109

3981040

Lars Baklid

Konnerud IL

09:30:00

110

4112157

Tom Gretteberg

Botne SK

09:30:00

113

74

Roy Arne Hansen

Åskollen SK

09:30:00

119

320

Knut Arild Renstrøm

09:30:00

124

346

Egil Andreassen

BOS

09:30:00

140

47

Lars Gunnar Otterlei

ADAX

09:30:00

141

20

Inge Wergeland

Svelvik SK

09:30:00

144

345

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

09:30:00

146

52

Ragnar Skaug

Forsvarsmateriell

09:30:00

147

330

Svein Olav Vik

Team Lassen

09:30:00

161

3983368

Terje W. Pettersen

BOS

09:30:00

165

313

Pål Espen Nordhaug

Konnerud IL

09:30:00

166

4133476

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

09:30:00

168

76

Otto Galleberg

Sande Sportsklubb

09:30:00

175

19

Kristian Kihle

Ringerike OL

09:30:00

177

3945292

Dag Wang

Lillomarka O-Lag

09:30:00

178

334

Frode Kamsvåg

IL Tyrving

09:30:00

198

27

Anton Bø

Nesbygda IF

09:30:00

11

42

Terje Kristoffersen

Söderberg & Partners

10:00:00

12

3855517

Svein Nygård

Norges Bank BIL

10:00:00

13

24

Egil Furua

BOS

10:00:00

25

4117834

Stig Melling

Ringerike OL

10:00:00

59

322

Espen Hoff

Konnerud IL

10:00:00

71

28

Ketil Horn

Nortek Gasellene

10:00:00

72

1364

Trond Lislerud

Åskollen løpegruppe

10:00:00

76

3979879

Håvard Hågård

Konnerud IL

10:00:00

99

4151908

Anders Gustafsson

IF Sturla

10:00:00

Klasse: D50

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

226

4095543

Tove Heimdal

Konnerud IL

234

34

Helle Hundseid

Tyrving IL

236

1354

Unni Veie Vestgarden

138

4117503

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

09:30:00

153

91

Beate Berger

Team Nonstop

09:30:00

157

347

Margrethe Havre

Berger IL

09:30:00

Klasse: H60

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

213

97

Knut Erik Østengen

Thales BIL

214

1356

Thor Bjørnstad

BOS

216

63

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

225

1375

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

231

90

Petter Kongsli

235

68

Atle Solheim

BOS

239

69

Arne Steinbakk

Eltek BIL

101

3

Jan Morten Andersen

IF Sturla

09:30:00

103

1

Knut Pettersen

BOS

09:30:00

114

311

Jan Sigurd Otterlei

09:30:00

126

56

Petter F. Johannessen

IF Sturla

09:30:00

132

1373

Tor Engløk

Svelvik IF

09:30:00

133

30

Jan Trygve Jensen

Jensen Madrasser

09:30:00

142

10

Erling Friedmann

09:30:00

148

327

Johnny Årnes

09:30:00

86

3780350

Bjørn Grinde

Geoform

10:00:00

Klasse: D60

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

207

53

Kjersti Engløk

Svelvik IF

217

328

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

220

51

Kristin Lier Jensen

230

312

Gunhild Eide



Sist oppdatert:

6 november 2020, 07:53:09

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

201