Startliste eksport iofxml 3.0

Bedriftsorientering i Trondheim 2020

Klasse: NYBEGYNNERE LANG (GUL)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Atle BriskemyrNordic Semi Conductor10025050
2Tore WaackEget85185
2Asbjørg Engdal OlsenStatkraft85285
4Vebjørn Bergh-HansenGjest50150
4Størk LienNVE50150
4Magnus BolåsEget50150
4Kevin DuffyEget50150
4Jan SramotaNTNU50150
4Erik FrøsethBouvet50250
4Anne FuruholtTOBB50150
4Anna MarcuzziNTNU50150
Klasse: D 16-34 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Marit SchmidGjest5656708610111010296
2Kristine HaugSkoleelev2833989590
3Malin LeirenSkoleelev18529590
4Marie BredalNGU12825078
5Mari FastingTrondheim Kommune99199
6Roisin LongEget92192
7Vera Vik BjarkøNTNU72172
8Marita AskeGjest70170
9Gunn Tove LeirenLukas VGS54154
Klasse: D 35-39 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Maja BergerMemira4064100106100100
2Jenny PerssonAsplan Viak199210099
3Solveig Angell-PettersenSweco1081108
4Bjørg GranlySImens89189
5Oddveig HovdenakTrøndelag fylkeskommune80180
6Beth CarlsenMulticonsult BIL77177
7Tone FridenAdresseavisen70170
8Vibeke Falk HolteSt. Olavs Hospital69169
Klasse: D 40-44 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Mette NolteEggen Arkitekter AS13935089
2Monica Aas FarbuTrondheim kommune1001100
2Janne Fossum MalmringSt Olavs Hospital10025050
4Beth CarlsenMulticonsult BIL75275
5Marta GjestvangKongsberg Maritime74174
6Camilla KastetHelitrans50250
Klasse: D 40-44 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Mette NolteEggen Arkitekter AS190289101
2Randi WærnesSkanska92192
Klasse: D 45-49 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Inger Lill BratbergsengenKongsberg Seatex4496865072768382
2Gøril EideTrondheim kommune38551039410286
3Kristin HaugskottTrondheim kommune317311194112
4Kari Solem AuneCOWI29739998100
5Ingvild SnøfuglPowel AS63163
6Trude ForsbakPowel AS50150
Klasse: D 50-54 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Siw SellegTrondheim kommune6036100100101100100102
2Maj-Lisbet RønningNTNU12727750
3May Iren AlmåsLeik, IL91191
4Marianne HoubiersEquinor56156
5Kristin HeitmannSt Olavs Hospital50250
5Cathrine KingNTNU50150
5Carthrine KingNTNU50150
Klasse: D 50-54 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Hilde ForbordBig Bite630783879093998593
2Tone AlmåsBufetat4144108101103102
3Eli KvingedalNatura27748195101
4Maj-Lisbet RønningNTNU12737354
5Siw SellegTrondheim kommune85185
Klasse: D 55-59 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Hege Solhjem MelhuusTrondheim kommune5857948710294105103
2Oda BuhaugJordskifteretten4966688693807198
3Elisabeth SæthreMiljødirektoratet BIL44558492947996
4Grethe LiatunTrondheim Kommune44457981929894
5Ingrid GjersvoldBDO AS38548889106102
6Anne MelkildSt. Olavs Hospital BIL2763968595
7Hilde NestvoldTelenor B.I.L. Trondheim255465645868
8Mona SætherTrondheim kommune2022102100
9Anne Betty SødalTrondheim kommune94194
10Nina Beate LiabakkNTNU92192
11Hege BolåsEquinor BIL73173
12Erika BugtenBergh Hansen50150
Klasse: D 60-64 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Guri BjørndalBjørndalslaget50351021109910092
2Bente SkorgeEggen Arkitekter AS2643938982
3Bodil MonsenSINTEF 26155050505061
4Grete Berge OwrenMelhus VGS98198
5Nina Astrid RieckAsplan Viak72172
Klasse: D 65-69 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Sissel HorghagenNTNU457510084869493
2Ruth SchmidSINTEF407410310310299
3Berit GrandeSticos349492838094
4Ingrid VenåsEquinor2283777873
5May-Britt BjørnaasEget90190
6Anne Sofie GjermstadEvry73173
Klasse: D 75-79 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Sissel RavnsborgNTNU19349499
2Torid KvaalFylket1071107
3Torleif StephansenEvry1031103
Klasse: H 16-34 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Ola KeiseråsEget513610710410010399
2Sigmund StørsetEnova42959075958485
3Adrian OpheimNTNUI18229092
4Jerome SoulardARM15427678
5Erik FrøsethBouvet15128170
6Marius JensenNORBIT1503505050
6Jan KondulaEquinor BIL1503505050
6Eirik MunkebySkanska Aktiv1503505050
9Hans Petter MathisenNTNUI1101110
10Håkon Raadal BjørloBananen Bar1091109
11Ruairi LongUCDO1031103
12Torgeir HaalandEquinor BIL10035050
12Sebastian BlasiusARM10025050
14Olav Andreas RemmenSkoleelev95195
15Brage JørumNTNUI93193
16Ole Jørgen ArenthDyrehagen Allstars89189
17Kristoffer LerliSkoleelev82182
18Ole HulbakHemsedal il69269
18Jens Erik SlagsvoldSt Olavs Hospital69169
20Aksel ElkjærNTNU52152
21Tore JensåsMulticonsult50150
21JanSramotaNTNU50150
Klasse: H 35-39 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Jan SchmidNorges Skiforund619694101108109103104
2Halvor LundBekk5307898487928890
3Anthony BossardNordic Semiconductor25955150505850
4Truls BjørklundMicrosoft25065050505050
5Jens Erik SlagsvoldSt Olavs Hospital15628175
6Hans Aleksander ØsthagenByåsen il94194
7Ola BergerGranåsen Legesenter93193
8Fredrik ViderøeRolls Royce76176
Klasse: H 40-44 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Geir HanssenSaplov5426848990889596
2Snorre GangauneStatkraft2634828695
3Johan AhlbäckSt Olavs Hospital208298110
4Petter Andreas BerghNTNU18929396
5Bjørn HegerbergSkanska Aktiv78178
6Amund LeirenEget68168
7Odin DamåsSkanska Aktiv62162
8Even HolteSINTEF Ocean53153
Klasse: H 40-44 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Roar SkulbørstadMulticonsult668796959199989495
2Gustav RuøTrondheim kommune44458288918895
3Bård NonstadStatens vegvesen312411210199
4Arild NomelandNorkart297310292103
5Andreas HaalandSt Olavs Hospital296310195100
6Dyre MeenLingit2743799897
7Børge LeirenHeimdal VGS2663868397
8Snorre HansenStatens Vegvesen18629690
9Eivind OlsenNordic Semi Conductor1804685062
10Ola BergerGranåsen Legesenter1001100
11Johannes HøysæterGintel99199
12Jørn ForosSINTEF Energi50150
Klasse: H 45-49 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Kurt AmundsenAvinor334472838297
2Hans Helmer SæternesSINTEF Energi200295105
3Morten LøbergOK Fjell16329271
4Olle MalmringTrondheim kommune95195
5Øystein HusbyStatnett85285
Klasse: H 45-49 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Torgeir AuneTeekay Petrojarl466510295908495
2Jørgen TegdanDisruptive Technologies4125110100101101
3Truls RyumNTNU348485809489
4Øystein HusbyStatnett2183657479
5Svein Olav DyrholEquinor BIL2115946750
6Vegard HansenPrima AS16939178
7Olle MalmringTrondheim kommune16028872
8Eivind LonaSINTEF Ocean15437876
9Stefan Michael PreisigSkjetlein VGS1001100
10Øyvind RønneEquinor BIL90190
11Skjalg StordalEget87187
12Olle MalmringFreidig77177
Klasse: H 50-54 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Odd Magne ReitanMicrochip6657101918792999897
2Morten KorsvoldSINTEF Ocean490510398929998
3Øystein WiggenLindorff28439485105
4Arild HeggesetSkaun Kommune2833979690
5Thor Ivar TrygestadSparebank 1 SMN2754938597
6Jan HageEget19029694
7Geir Arne LodgaardDovre Entreprenør18329885
8Kyrre AuranRanheim Kraft17929584
9Nils TesdalNTNU94194
10Geir WillumsenA C Møller50150
Klasse: H 50-54 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1John Tore VikFylkeskommunen404410410298100
2Bård SmestadAsolvi3694859984101
3Arild Holm ClausenNTNU366490988098
4Rune HjeldnesAdresseavisen345485947591
5Audun BakkSINTEF 29831089793
6Atle PedersenSINTEF Energi28849410094
7Frode VassendenTrønderEnergi2033676571
8Jon RøstumPowel187287100
9Ingebrigt FuglemTelenor17228587
10Svein Erik BratsbergNTNU Bil1021102
11Agnar RenoleneMap95195
12Olve MogstadStatnett94194
12Morten KorsvoldSINTEF Ocean94194
12Kjell Rune Logan-HalvorsrudSt.Olav94194
Klasse: H 55-59 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Jan Erik LedalLindbak BIL494598971039898
2Bobo NordahlNGU4916508384869395
3Tor Arne HaugenDNB38057665549392
4Atle HauganEquinor BIL28539485106
5Knut HagenSt Olavs Hospital2804969886
6Erling ByeBDO AS2573989267
7Geir PaulsenMiele2453907679
8Bjørn MunchOracle2273628382
9Sturla SætherEquinor BIL195210194
10Mike LongNTNU1833565176
11Øystein NytrøNTNU Bil17928396
11Olve MogstadStatnett17929980
13Geir WillumsenA C Møller1593595050
14Håkon TjelmelandNTNU15228666
15Vidar LundaDNB Sport50150
Klasse: H 55-59 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Dag Ove TinmannsvikVianova Trondheim580690100971059395
2Stein Ivar FossSit Studentsamskipnaden39369475707183
3Øyvind SchjelderupSt. Olavs Hospital3814929395101
4Kjell BaardsgaardJernbanen371493899891
5Olve MogstadStatnett284470835180
6Stig ForbordOptoplan2483937580
7Frode HaugskottSkaun Kommune190289101
8Jostein MårdalenNGU18729394
9Bjarne LienTrondheim kommune1001100
10Stein Ivar FossSit Studenstsamskipnaden94194
11Geir BakkhaugPolitiet89189
12Morten HusomPowel76276
13Håkon TjelmelandNTNU65265
Klasse: H 60-64 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Gudmund MellandTrondheim Kommune605782918498947383
2Tore FornesEget42969272839191
3Erik HorghagenBDO AS3904999694101
4Ola EikenQuad geometrics37766689797766
5Eirik VefsnmoBouvet330492817384
6Helge EriksenEget304510294108
7Helge LøsethEquinor BIL192291101
8Svein Olav ÅmotTrønderEnergi189211079
9Bjarne BugtenEquinor BIL17128091
10Robert von HirschStatkraft16928881
11Per Olav JohansenTrønderEnergi14847672
12Richard Liodden SandersTrondheim kommune1031103
13Leif Gunnar SmistadBrannkorpset86186
14John LerliTrønderbladet73173
Klasse: H 60-64 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Inge NørstebøSkanska Aktiv43859298936788
2John LerliTrønderbladet271479845850
3Helge LøsethEquinor BIL2593937492
4Geir ArnesenEget2523897291
5Kjell MaroniFiskeri og havbruksnæringens forskningsfond18559986
6Bernt RognesPwC1021102
7Lasse NatvigNTNU 1001100
8Dag StenersenSINTEF96196
9Geir OwrenEquinor91191
10Terje KanstadNTNU82182
Klasse: H 65-69 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Atle MjøsundSparebank 1 SMN61261
2Rolf ByeTrondheim kommune51151
3Rune M HoltNTNU50150
Klasse: H 65-69 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Tore HeggemHiNT5416858896949979
2Harald OftedalEquinor BIL5095113949997106
3Klaus LivikPowel477691979010198
4Olav KvittemUNInett345484868689
5Kåre EggereideRambøll257455507676
6Even HofstadDNB Sport2403748779
7Anders GjervanCharlottenlund videregående skole2114795676
8Stein Arne SætherAdresseavisen18129487
9Øystein HoffartJsta1001100
9Bjørn BergerKabokart1001100
9Asbjørn RønningEget10025050
12Arne MikkelsenNTNU99199
13Jan Erik KofoedNTNU94194
13Eivind BakkSkjetlein VGS94194
15Bjørn RindstadNGU76276
16John SirumRambøll75275
17Rune M HoltNTNU68168
18Svein NassvikSkanska Aktiv50150
18Rolf ByeTrondheim kommune50150
18Kjell Jomar LyngEget50150
Klasse: H 65-69 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Frank BjarkøNRK17828494
2Jostein AlvestadEquinor1051105
3Roar SundbyNTNU94194
4Arne MikkelsenNTNU88188
5Tore HeggemHiNT72172
6Viggo ScheiSkanska Aktiv69169
Klasse: H 70-74 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Egil RepvikNETTseksjonering3764801019996
2Magne RøSt Olavs Hospital310550828890
3Reidar OttemMTG18939594
4Ståle EngdalTelenor B.I.L. Trondheim1593505851
5Per Erik SundbyTrondheim Kunstmuseum13325479
6Nils HolteNTNU50150
6Kristian StamnesTT50150
Klasse: H 70-74 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Nils Olav VennevikEget569767688682939479
2Halvor FlatbergNTNU 558610092976810695
3Terje HansenPolitiet450582927991106
4Trond DamåsSkanska Aktiv446584851089871
5Frode StensrudEget43667885859098
6Kåre OnsøyenTrønderEnergi41059483756989
7Jon Arne KlemetsauneVegvesenet399410097100102
8Pål SkybergEvry39757075918675
9Tom BuggeBjørndalslaget3884951039397
10Ole LutroNGU3834981049685
11Per BjørgumPolitiet375485989399
12Knut LillealternEget29631039598
13Edgar FuruholtDet norske2773809998
14Anders WaageSt. Olavs Hospital2444927280
15Svein HoveStatens vegvesen Sør-Trøndelag2354817678
16Erik LundNTNU1001100
17Halvard FlatbergNTNU 94194
18Egil RepvikNETTseksjonering82182
19Frode KnudsenGerhard Schøning65265
Klasse: H 70-74 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Erik LundNTNU97197
2Anders WaageSt. Olavs Hospital80180
3Helge RevhaugEget75175
Klasse: H 75-79 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Øistein ÅsmulTrondheim kommune73671149996102108107110
2Martin MelhuusVeritas6687100679610010410596
3Tore KisteFylket2483826898
4Odd MusumRambøll16627789
5Odd Arne RyeRambøll94194
5Kjell Atle StrandeCreditreform AS94194
Klasse: H 75-79 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Leidulv VinjeSpenncon7017989410711110282107
2Leif EngenEget5887959189101108104
3Tore BrurokEget518664779079106102
4Finn Faye KnudsenNTNU4926857594777784
5Torgeir IversenEvry446780839410386
6Knut SkjesolStatkraft287382105100
7Kjell BratbergsengenNTNU bil2424818279
8Leif RøhjellSiemens197487110
9Roar ForbordTerratec1012101
10Magnus LandstadNTNU94194
11Torleif StephansenEvry71171
Klasse: H 75-79 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Øivind RogndalenVegvesenet29131039494
2Magnus LandstadNTNU2083635887
3Roar ForbordTerratec18539392
4Øyvind Magne RogndalenVegvesnet1011101
5Torleif StephansenEvry61161
Klasse: H 80-84 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Arnfinn LangelandNTNU43067167949999
2Finn BjørgumEget3616100769689
3Stig Arild HaugskottPosten18829296
4Edmund OlsenNTNU18429490
5Gunnar ØsterbøDnB1141114
6Oddvar OplandTrollelg86186
Klasse: H 80-84 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Anders LaugloLauglo Gård584610410289979993
2Eigil SørliQ-Free47468499949998
3Jarle NestvoldRambøll17628492
4Gunnar ØsterbøDnB1001100
Klasse: GJESTER-MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Amund StensethAS Waterlinked1853508550
2Tone AlmåsBufetat85185
2Marit SchmidGjest85185
2Kristine HaugSkoleelev85185
2Ingrid GjersvoldBDO AS85185
2Helge TitlestadARM85185
2Gunnhild OftedalNTNU85185
2Fredrik SandquistSensorlink85185
9Marte Hoff HagenNTNU50150
Klasse: GJESTER-LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Vebjørn Bergh-HansenGjest10025050
2Ole Jørgen ArenthDyrehagen Allstars85185
2Ola KeiseråsEget85185
2John Tore VikFylkeskommunen85185
2Håkon Raadal BjørloBananen Bar85185
2Bendik EliassenDyrehagen Allstars85185
2Audun BakkSINTEF 85185
2Anders VestølD1685185
2Agnar RenoleneMap85185
Klasse: D 16-34/ MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Ina StorrønningEget1001100
2Pauline Røstum BellingmoSINTEF99199
Klasse: D 35-39 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Jenny PerssonAsplan Viak299310010594
2Mari BasbergTrondheim Kommune2403699081
3Vibeke Falk HolteSt. Olavs Hospital14927673
4Ingrid GrændsenAgraff12825177
5Oddveig HovdenakTrøndelag fylkeskommune73173
6Oddveig HovdenakFylkeskommunen66166
Klasse: D 55-59 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Øyvind SchjelderupSt. Olavs Hospital1001100
1Rine HanssenTrondheim kommune1002100
Klasse: D 60-64 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Vigdis HeimlyNTNU29239910588
2Trine BarstadNTNU28738994104
3Gro RypdalVisma150250100
4Wenche SandøTrondheim kommune1001100
Klasse: D 65-69 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Gunnhild OftedalNTNU3954101999699
2Roar SundbyNTNU94194
Klasse: D 70-74 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Anne StensethSt. Olavs Hospital37159850508588
2Gunn Kari HygenHygen Energi188288100
3Kirsten RepvikTrondheim Kommune94194
Klasse: D 70-74 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Tom BuggeBjørndalslaget91191
Klasse: D 75-79 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Torid KvaalFylket1201120
2Inger RøhjellSt. Olavs Hospital93193
3Asbjørg Engdal OlsenStatkraft70170
Klasse: H 16-54 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Fredrik EllingsenGym200076276
Klasse: H 35-39 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Hans Aleksander ØsthagenByåsen il1131113
2Eric YoungStatens vegvesen73273
3Torbjørn Andersen VeSINTEF Energi60160
4Are GausenAlva50250
Klasse: GJESTER-KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Ine HegdanSkoleelev10025050
2Trude ForsbakPowel AS85185
2Sindre SoltvedtSkoleelev85185
2Malin LeirenSkoleelev85185
2Lina SandquistEget85185
2Frøy HagelidFreidig85185
2Fredrik HalstensrudSkoleelev85185
2Fredrik EllingsenGym200085185
2Anders Berge MjølhusSkoleelev85185
Klasse: D 55-59 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Trine SunnsetEget2543959861
2Grethe LiatunTrondheim Kommune1051105
3Hege BolåsEquinor BIL85185
Klasse: H 16-34 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Eirik MunkebySkanska Aktiv10025050
2Størk LienNVE97197
3Eric YoungStatens vegvesen85185
4Bjørn Olav EriksenNTNU57157
5Tore DyrendahlNVE50150
Klasse: D 16-29 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Ingrid GulbransenAsplan Viak1001100
2Mari Støen GussiåsBIL85185
2Ina StorrønningFylkeskommunen85185
Klasse: D 30-39 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Jenny PerssonAsplan Viak187287100
2Ingrid GrændsenAgraff17028585
3Mari FastingTrondheim Kommune1111111
4Maja BergerMemira96196
5Guro TorpeMulticonsult BIL94194
6Åsta Venås FlægstadTrondheim kommune85185
6Vibeke Falk HolteSt. Olavs Hospital85185
6Oddveig HovdenakTrøndelag fylkeskommune85185
6Oddveig HovdenakFylkeskommunen85185
6Marie BredalNGU85185
6Mari BasbergTrondheim Kommune85185
6Ida NoddelandNordic Semiconductors85185
6Beth CarlsenMulticonsult BIL85185
Klasse: D 40-49 ÅR/MELLOM (GRØNN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Kristin HaugskottTrondheim kommune2002100100
2Beth CarlsenMulticonsult BIL94194
3Mette NolteEggen Arkitekter AS85185
3Kari Solem AuneCOWI85185
3Ingvild SnøfuglPowel AS85185
3Inger Lill BratbergsengenKongsberg Seatex85285
3Gøril EideTrondheim kommune85285
Klasse: D 50-59 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Hege Solhjem MelhuusTrondheim kommune195210392
2Hilde ForbordBig Bite17829385
3Oda BuhaugJordskifteretten17028585
3Maj-Lisbet RønningNTNU17028585
3Hilde NestvoldTelenor B.I.L. Trondheim17028585
6Mona SætherTrondheim kommune1041104
7Tone AlmåsBufetat1001100
8Nina Beate LiabakkNTNU98198
8Eli KvingedalNatura98198
10Ingrid GjersvoldBDO AS96196
11Torunn Spets StorhovMulticonsult BIL94194
11Siw SellegTrondheim kommune94194
13Anne MelkildSt. Olavs Hospital BIL89189
14Trine SunnsetEget85185
14Hege BolåsEquinor BIL85185
14Grethe LiatunTrondheim Kommune85285
14Erika BugtenBergh Hansen85185
14Elisabeth SæthreMiljødirektoratet BIL85185
Klasse: D 60-69 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Guri BjørndalBjørndalslaget189210485
2Ruth SchmidSINTEF91191
3Vigdis HeimlyNTNU85285
3Trine BarstadNTNU85185
3Sissel HorghagenNTNU85285
3May-Britt BjørnaasEget85185
3Ingrid VenåsEquinor85185
3Catharina DaviesNTNU85185
3Bodil MonsenSINTEF 85185
3Berit GrandeSticos85185
Klasse: D 70-79 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Sissel RavnsborgNTNU96196
2Inger RøhjellSt. Olavs Hospital85185
2Aud Bodil LundHVIL85185
2Anne StensethSt. Olavs Hospital85185
Klasse: H 16-29 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Petter JakolaMulticonsult BIL1001100
2Marius StaffEY97197
3Eirik AalMulticonsult94194
4Ola KeiseråsEget90190
5Størk LienNVE85185
5Sandrine PicNordic Semi Conductor85185
5Ole HulbakHemsedal il85185
5Adrian OpheimNTNUI85185
Klasse: H 30-39 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Tore JensåsMulticonsult17928594
2Jan SchmidNorges Skiforund1001100
3Øystein HaugMulticonsult94194
4Erik FrøsethBouvet89189
5Johan LandrøProsjektutvikling Midt-Norge88188
6Halvor LundBekk86286
7Truls BjørklundMicrosoft85185
7Sigmund StørsetEnova85185
7Marius JensenNORBIT85185
7Jerome SoulardARM85185
7Jens Erik SlagsvoldSt Olavs Hospital85185
7Jan SramotaNTNU85185
7Helge Venås FlægstadEntro85185
7Eirik MunkebySkanska Aktiv85185
7Anthony BossardNordic Semiconductor85285
Klasse: H 40-49 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Bård NonstadStatens vegvesen2002100100
2Roar SkulbørstadMulticonsult185285100
3Andreas HaalandSt Olavs Hospital17228785
4Kurt AmundsenAvinor17028585
4Geir HanssenSaplov17028585
4Børge LeirenHeimdal VGS17028585
7Arild NomelandNorkart98198
8Jørgen TegdanDisruptive Technologies97197
9Ola BergerGranåsen Legesenter95195
9Dyre MeenLingit95195
11Johan AhlbäckSt Olavs Hospital89189
12Johannes HøysæterGintel86186
13Truls RyumNTNU85185
13Torgeir AuneTeekay Petrojarl85185
13Svenn-Ivar SvendsenMicrochip85185
13Svein Olav DyrholEquinor BIL85285
13Petter Andreas BerghNTNU85185
13Olle MalmringTrondheim kommune85185
13Olle MalmringFreidig85185
13Eivind OlsenNordic Semi Conductor85185
13Eivind LonaSINTEF85185
13Bent HalvorsenTrøndelag fylkeskommune85185
Klasse: H 50-59 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Atle PedersenSINTEF Energi195295100
2Arild Holm ClausenNTNU18129388
3Øyvind SchjelderupSt. Olavs Hospital17829385
4Stein Ivar FossSit Studentsamskipnaden17529085
5Øystein WiggenLindorff17028585
5Olve MogstadStatnett17028585
5Odd Magne ReitanMicrochip17028585
5Jan Erik LedalLindbak BIL17028585
5Bobo NordahlNGU17028585
10Bård SmestadAsolvi1001100
11Rune HjeldnesAdresseavisen98198
12Dag Ove TinmannsvikVianova Trondheim96196
13Svein Erik BratsbergNTNU Bil94294
14Arne GrevskottNU89189
15Ingebrigt FuglemTelenor87187
16Morten KorsvoldSINTEF Ocean86186
17Vidar LundaDNB Sport85185
17Trygve ReitanStatoil BIL Trondheim85185
17Tor Arne HaugenDNB85185
17Thor Ivar TrygestadSparebank 1 SMN85185
17Stig ForbordOptoplan85185
17Rune KroghTrønderEnergi85185
17Kyrre AuranRanheim Kraft85185
17Knut HagenSt Olavs Hospital85185
17Jostein MårdalenNGU85185
17Jan HageEget85185
17Håkon TjelmelandNTNU85185
17Geir WillumsenA C Møller85285
17Geir PaulsenMiele85185
17Geir Arne LodgaardDovre Entreprenør85185
17Frode HaugskottSkaun Kommune85185
17Erling ByeBDO AS85185
17Bjørn MunchOracle85285
17Arild HeggesetSkaun Kommune85185
Klasse: H 60-69 ÅR/MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Klaus LivikPowel18128596
2Kåre EggereideRambøll17028585
2Gudmund MellandTrondheim Kommune17028585
4Per Einar PedersliStatens vegvesen1001100
5Kjell MaroniFiskeri og havbruksnæringens forskningsfond96196
6Bernt RognesPwC93193
7Harald OftedalEquinor BIL90190
8Inge NørstebøSkanska Aktiv89289
9Øystein NytrøNTNU Bil85185
9Tore HeggemHiNT85185
9Tore FornesEget85285
9Stein Arne SætherAdresseavisen85185
9Rune M HoltNTNU85185
9Rolf ByeTrondheim kommune85185
9Roar SundbyNTNU85185
9Per Olav JohansenTrønderEnergi85185
9Ola EikenQuad geometrics85285
9Oddgeir RoksethSINTEF Energi85185
9John SirumRambøll85185
9Helge LøsethEquinor BIL85285
9Helge EriksenEget85285
9Frank BjarkøNRK85185
9Erik HorghagenBDO AS85185
9Eirik VefsnmoBouvet85185
9Bjarne BugtenEquinor BIL85285
9Asbjørn RønningEget85185
Klasse: H 70-79 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Ole LutroNGU19329796
2Tom BuggeBjørndalslaget17929485
3Jon Arne KlemetsauneVegvesenet17729285
4Frode StensrudEget17529085
5Leidulv VinjeSpenncon17228587
6Øyvind Magne RogndalenVegvesnet17028585
6Øistein ÅsmulTrondheim kommune17028585
6Trond DamåsSkanska Aktiv17028585
6Torgeir IversenEvry17028585
6Tore BrurokEget17028585
6Reidar OttemMTG17028585
6Pål SkybergEvry17028585
6Martin MelhuusVeritas17028585
6Magnus LandstadNTNU17028585
6Kåre OnsøyenTrønderEnergi17028585
6Finn Faye KnudsenNTNU17028585
6Egil RepvikNETTseksjonering17028585
18Knut LillealternEget1021102
19Roar ForbordTerratec93293
20Erik LundNTNU90190
21Torleif StephansenEvry85285
21Tore KisteFylket85185
21Robert StrømEget85185
21Roar StensethSt Olav85185
21Odd MusumRambøll85185
21Nils Olav VennevikEget85185
21Magne RøSt Olavs Hospital85285
21Magne EidemVeivesenet85185
21Leif RøhjellSiemens85285
21Leif EngenEget85285
21Knut SkjesolStatkraft85185
21Kjell BratbergsengenNTNU bil85185
21Halvor FlatbergNTNU 85185
Klasse: H 80-89 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Anders LaugloLauglo Gård17428985
2Eigil SørliQ-Free17028585
2Arnfinn LangelandNTNU17028585
4Gunnar ØsterbøDnB1101110
5Stig Arild HaugskottPosten85185
5Paul ForsethTrondheim kommune85185
5Ola AAldeEget85185
5Jarle NestvoldRambøll85185
5Finn BjørgumEget85185
5Arne Kjell FoldvikNTNU85185
Klasse: GJESTER-MELLOM (RØD)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
5Torgeir HaalandEquinor BIL85185
5Snorre LangauneStatkraft85185
5Sebastian BlasiusARM85185
5Jan KondulaEquinor BIL85185
5Eric YoungStatens vegvesen85285
5Daniel BerouardNordic Semiconductor85185
Klasse: NYBEGYNNERE
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Trine LarsenTrøndelag fylkeskommune50150
1Aslak von DuringGjest50150
Klasse: D 16-34 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Malin LeirenSkoleelev1121112
1Hannah TyvoldByåsen1121112
Klasse: D 16-34 ÅR/LANG (BLÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Anne Omholdt BerrefjordGjest94194
2Frida AamotNydalen skiklubb74174
Klasse: H 85-89 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Arne Kjell FoldvikNTNU2613789588
2Ola AAldeEget1091109
Klasse: D 40-44 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Beth CarlsenMulticonsult BIL16629373
Klasse: D 35-39 ÅR/KORT (HVIT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpMelhusVassfjelletNilsbyenKM BedriftStokkanTillerskogenGranåsenHenriksåsenNatt Smistad
1Hanne LioddenSt Olavs Hospital74174


Antall tellende løp: 9

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.