Startliste eksport iofxml 3.0

Jaktstart Vårsleppet Bjugn

Klasse: D 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Ragnhild EideByåsen IL1800.011800.0+00:000.0
Klasse: D 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Ingeborg EideByåsen IL1800.011800.0+00:000.0
2Emma ArnesenByåsen IL1759.011759.0+00:4141.0
3Ingvild Ytterhus UtengenByåsen IL1717.011717.0+01:2383.0
Klasse: D 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Karen Oline KolstadFreidig1800.011800.0+00:000.0
2Anna SolbergOL Trollelg1719.011719.0+01:2181.0
Klasse: D 19
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Britt Ingunn NydalNTNUI1800.011800.0+00:000.0
2Marte RenåsWing OK1782.011782.0+00:1818.0
3Mari FastingNTNUI1767.011767.0+00:3333.0
4Line HagmanNTNUI1730.011730.0+01:1070.0
5Mali Fjogstad NielsenNTNUI1723.011723.0+01:1777.0
6Helen PalmerWing OK1719.011719.0+01:2181.0
7Natalie EgliNTNUI1641.011641.0+02:39159.0
8Hege Holth JohannessenNTNUI1625.011625.0+02:55175.0
9Emily WallWing OK1588.011588.0+03:32212.0
10Marit SkoglundByåsen IL1582.011582.0+03:38218.0
10Kristin HaugskottOL Trollelg1582.011582.0+03:38218.0
Klasse: D 40
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Aud Ellen BrevikIF Sturla1800.011800.0+00:000.0
2Tone AlmåsLeik IL1684.011684.0+01:56116.0
Klasse: D 50
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL1800.011800.0+00:000.0
Klasse: D 60
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Katharina Mo BergeFreidig1800.011800.0+00:000.0
2Torid KvaalFreidig1782.011782.0+00:1818.0
3Stina ElfvingByåsen IL1513.011513.0+04:47287.0
Klasse: H 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Audun Wanvik HaugenStjørdalsblink orientering1800.011800.0+00:000.0
2Anders HaugskottOL Trollelg1785.011785.0+00:1515.0
Klasse: H 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Brage JørumByåsen IL1800.011800.0+00:000.0
2Åsmund Aamodt ResellNydalen skiklubb1745.011745.0+00:5555.0
3Sturla FrydenlundIF Sturla1742.011742.0+00:5858.0
4Ole Wanvik HaugenStjørdalsblink orientering1731.011731.0+01:0969.0
5Olav Andreas RemmenOL Trollelg1711.011711.0+01:2989.0
6Preben AntonsenByåsen IL1682.011682.0+01:58118.0
7Ragnar NerstenFossum1599.011599.0+03:21201.0
Klasse: H 13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Johannes LøvåsByåsen IL1800.011800.0+00:000.0
Klasse: H 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Andreas SølbergLeik IL1800.011800.0+00:000.0
2Eivind FurunesStjørdalsblink orientering1697.011697.0+01:43103.0
3Ola KeiseråsLeik IL1641.011641.0+02:39159.0
4Henrik Nielsen SolbergStjørdalsblink orientering1632.011632.0+02:48168.0
5Anders Aamodt ResellNydalen skiklubb1627.011627.0+02:53173.0
Klasse: H 17-18
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Sigurd StenvikByåsen IL1800.011800.0+00:000.0
2Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg1797.011797.0+00:033.0
3Geir Inge KeiseråsLeik IL1678.011678.0+02:02122.0
Klasse: H 19
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Olav Johannes DeelstraNTNUI1800.011800.0+00:000.0
2Tomas UdrzalWing OK1785.011785.0+00:1515.0
3Knut Sveinung LøvlundNTNUI1748.011748.0+00:5252.0
4Christian HohlWing OK1718.011718.0+01:2282.0
5Per WiréhnByåsen IL1717.011717.0+01:2383.0
6Wolfgang KampelNTNUI1715.011715.0+01:2585.0
7Halvor Eid NielsenNTNUI1690.011690.0+01:50110.0
8Christian GrønvoldNTNUI1642.011642.0+02:38158.0
9Simen BjøringsøyNTNUI1632.011632.0+02:48168.0
10Olli SaloNTNUI1619.011619.0+03:01181.0
11Hans Aleksander ØsthagenNTNUI1575.011575.0+03:45225.0
12Lars SkrøvsethWing OK953.01953.0+10:00600
Klasse: H 40
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Jakob HaugenStjørdalsblink orientering1800.011800.0+00:000.0
2Svein Terje KolstadFreidig1793.011793.0+00:077.0
3Arild H. ClausenFreidig1756.011756.0+00:4444.0
4Øyvind SchjelderupFreidig1736.011736.0+01:0464.0
5Frode HaugskottOL Trollelg1722.011722.0+01:1878.0
6Harald StorrønningByåsen IL1697.011697.0+01:43103.0
7Bjørn P LøvåsOK Nidarøst1583.011583.0+03:37217.0
Klasse: H 50
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Hans Boye SkogstadOL Gaula1800.011800.0+00:000.0
2Dag StenersenOK Nidarøst1751.011751.0+00:4949.0
3Helge RustadFreidig1655.011655.0+02:25145.0
4Bjørn BergerByåsen IL1615.011615.0+03:05185.0
Klasse: H 60
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Helge RevhaugRingerike O-lag1800.011800.0+00:000.0
2Nils Olav VennevikFreidig1659.011659.0+02:21141.0
Klasse: H 70
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Gunnar ØsterbøFreidig1800.011800.0+00:000.0
2Paul ForsethOL Trollelg1712.011712.0+01:2888.0
3Stig Arild HaugskottOL Trollelg1680.011680.0+02:00120.0
Klasse: N-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprint
1Jo Even KolstadFreidig1800.011800.0+00:000.0


Antall tellende løp: Alle

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.