Startliste eksport iofxml 3.0

Trondheim Open 2011

Klasse: D7-8N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
Klasse: H7-8N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
Klasse: H9-10N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
Klasse: D11-12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
Klasse: D-10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
Klasse: H-10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
Klasse: N-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
Klasse: D11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Ragnhild EideByåsen IL3000210002000+00:000
2Eli KolstadMo OK - Orientering283329201913+02:47167
3Malin OpøienOL Trollelg263527901845+06:05365
4Lene Berg HanssenByåsen IL255027081842+07:30450
5Marte Lien JohnsenByåsen IL227424871787+10:00600
6Sarah Louise BrynhildsenWing OK209226471445+10:00600
7Anna RenolenWing OK162821628+10:00600
8Elisabeth SolbergOL Trollelg140521405+10:00600
9Vera MelkildFreidig7132713+10:00600
Klasse: H11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Oskar Spets StorhovFreidig3000210002000+00:000
2Even Svegård ByeByåsen IL214624371709+10:00600
3Andreas Smetbak EriksenFreidig196511965+10:00600
4Andreas Helland EriksenWing OK190522171688+10:00600
5Håkon GrandeVerdal OK187221872+10:00600
6Kristian Fredrik LynumFreidig178611786+10:00600
7Bendik ØstvikWing OK164921649+10:00600
8Anders HaugskottOL Trollelg8891889+10:00600
Klasse: D13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Ingeborg EideByåsen IL3000210002000+00:000
2Åshild KolstadMo OK - Orientering284728611986+02:33153
3Line SølbergIL Leik284529871858+02:35155
4Emilie Liabakk EriksenByåsen IL265029081742+05:50350
5Susanne Eide HaugStjørdals-Blink Orientering233726931644+10:00600
6Eldrid BratsbergWing OK224527031542+10:00600
7Ingunn Augdal FløvigOK Nidarøst203327741259+10:00600
8Helga StenvikByåsen IL187224781394+10:00600
9Hilvi Emerense HamarFreidig180711807+10:00600
10Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL8991899+10:00600
Klasse: H13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Brage JørumByåsen IL3000210002000+00:000
2Asbjørn MidtbøWing OK271428791835+04:46286
3Olav Andreas RemmenOL Trollelg269327411952+05:07307
4Johannes MidtbøWing OK264728391808+05:53353
5Knut AasheimOppsal IF Orientering264428231821+05:56356
6Sondre KorstadStjørdals-Blink Orientering264027641876+06:00360
7Eskild Brandal AvlesbugWing OK262629141712+06:14374
8Halvor MelkildFreidig259727951802+06:43403
9Einar KeiseråsIL Leik246127611700+08:59539
10Birk GravdahlWing OK227826121666+10:00600
11Nils Ola KvamFreidig218124481733+10:00600
12Åsmund StenvikByåsen IL213025191611+10:00600
13Brynjar ForsethOL Trollelg9121912+10:00600
14Preben AntonsenByåsen IL7662766+10:00600
15Johannes LøvåsByåsen IL7161716+10:00600
Klasse: D60
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Torid KvaalFreidig2822210001822+00:000
2Katharina Mo BergeFreidig263326332000+03:09189
3Stina ElfvingByåsen IL197423431631+10:00600
4Karin WalltinÖstersunds OK153121531+10:00600
Klasse: D17K/BEDRIFT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Birgitta SolbergTrollelg100011000+00:000
Klasse: H17K/BEDRIFT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Håvard KlemetsenOL Trollelg2806210001806+00:000
2Kurt AmundsenWing OK200012000+10:00600
Klasse: D15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Karen Oline KolstadFreidig3000210002000+00:000
2Marte Hoff HagenByåsen IL294429921952+00:5656
3Gina MølnvikFreidig282429151909+02:56176
4Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK279229331859+03:28208
5Anna SolbergOL Trollelg271528671848+04:45285
6Norunn DengerudSteinkjer OK268428581826+05:16316
7Maren GrandeVerdal OK261326731940+06:27387
8Kristine Klock FletenWing OK253428191715+07:46466
9Marie Wold StavrumFrol IL246428061658+08:56536
10Kajsa Stina SandstadFrol IL241226321780+09:48588
11Mette Evjen RøsetByåsen IL239426091785+10:00600
12Ane Svegård ByeByåsen IL236327091654+10:00600
13Kaja Bø TimestadFreidig232426421682+10:00600
14Ida Margit ØienOL Trollelg231627501566+10:00600
15Ida Berg HanssenByåsen IL225226591593+10:00600
16Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg223026921538+10:00600
17Sigrid BratsbergWing OK222926051624+10:00600
18Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering177711777+10:00600
Klasse: D17-18
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Jorunn KvaklandFreidig299329932000+00:000
2Eli Marita ForsethOL Trollelg2944210001944+00:4949
3Åsta WibeFrol IL227327921481+10:00600
4Line SundsvikFrol IL179111791+10:00600
5Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK176325331230+10:00600
6Astrid Lunde NilssenMalvik IL8941894+10:00600
Klasse: D40
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Torunn Spets StorhovFreidig297029831987+00:000
2Gøril EideByåsen IL281928941925+02:31151
3Hilde ForbordMalvik IL272129421779+04:09249
4Nina-Beate LiabakkByåsen IL2703210001703+04:27267
5Tone AlmåsIL Leik268728421845+04:43283
6Margit EideStjørdals-Blink Orientering213829291209+10:00600
7Heidi ArnesenFreidig200012000+10:00600
8Berit ReistadFrol IL197526071368+10:00600
9Randi HaugskottFrol IL192724781449+10:00600
10Sigrid MelkildFreidig192223211601+10:00600
11Hanne SvegårdByåsen IL191524081507+10:00600
12Mona J. MølnvikFreidig191311913+10:00600
13Bente H. SundsvikFrol IL182311823+10:00600
14Gunhild KvistadSteinkjer OK176311763+10:00600
Klasse: D50
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL2979210001979+00:000
2Anne MelkildFreidig279727972000+03:02182
3Guri BjørndalByåsen IL271729231794+04:22262
4Siri Bø TimestadFreidig268128731808+04:58298
5Åse BrødholtIndre Østfold OK252026851835+07:39459
6Ingrid Lien JohnsenByåsen IL228124691812+10:00600
7Karin GalaaenSelbu OK214427821362+10:00600
Klasse: H15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Andreas SølbergIL Leik3000210002000+00:000
2Vegard RessemFrol IL288229751907+01:58118
3Jonas RessemFrol IL276627901976+03:54234
4Ola KeiseråsIL Leik273028171913+04:30270
5Ivar WibeFrol IL268529051780+05:15315
6Øyvind WiggenByåsen IL267128291842+05:29329
7Arvid LyngstadWing OK260227861816+06:38398
8Rein Helle MårdalenFreidig252827571771+07:52472
9Johan Otto MunkebyFrol IL248927251764+08:31511
10John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK227625821694+10:00600
11Torgeir LeitheSelbu OK186724451422+10:00600
12John Gederaas KanstadWing OK154921549+10:00600
13Øystein KrogstieFreidig154823381210+10:00600
14Torbjørn LundeMalvik IL147621476+10:00600
15Ottar ØstvikWing OK115621156+10:00600
16Johannes OkkenhaugFrol IL8821882+10:00600
Klasse: H60
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Bjørn BergerByåsen IL293629362000+00:000
2Harald AasheimOppsal IF Orientering2814210001814+02:02122
3Kurt HalvarssonÖstersunds OK275628431913+03:00180
4Tom BuggeByåsen IL249727091788+07:19439
5Stig BergeFreidig249426871807+07:22442
6Tom BrantheimÖstersunds OK240427141690+08:52532
7Øistein ÅsmulOL Trollelg225125831668+10:00600
8Nils Olav VennevikFreidig215927191440+10:00600
9Frode StensrudOL Trollelg178911789+10:00600
10Knut SkjesolWing OK174811748+10:00600
Klasse: H70
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Gunnar ØsterbøFreidig3000210002000+00:000
2Paul ForsethOL Trollelg251827321786+08:02482
3Jardar SandstadSelbu OK234025651775+10:00600
4Ivar BolstadOK Skøynar180011800+10:00600
5Henry SundsetvikOL Trollelg172121721+10:00600
6Arne SæterhaugByåsen IL166421664+10:00600
Klasse: D19-20
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Rannveig JørgensenFrol IL297929792000+00:000
2Mali Gederaas KanstadWing OK281429911823+02:45165
3Marit Rønning SkoglundByåsen IL278629801806+03:13193
4Evelina WallentinÖstersunds OK238929121477+09:50590
5Line Hovdenak StenersenOK Nidarøst2348210001348+10:00600
6Marianne LøvåsOK Nidarøst232628381488+10:00600
7Elin-Kristin HemSandefjord OK167011670+10:00600
8Kaisa SvergjaNord-Østerdal OK155721557+10:00600
9Kari Lien JohnsenByåsen IL9141914+10:00600
Klasse: H17-18
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Paul SirumFrol IL287128712000+00:000
2Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg2870210001870+00:011
3Kristian ØienOL Trollelg274128481893+02:10130
4Ove BaardsgaardOL Trollelg271628311885+02:35155
5Geir Inge KeiseråsIL Leik269528231872+02:56176
6Håkon SelmerFreidig264427581886+03:47227
7Terje Dalen SørgårdByåsen IL256228071755+05:09309
8Mattis HoltFreidig249227641728+06:19379
9Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg245527371718+06:56416
10Johannes SvendsenOL Trollelg245428471607+06:57417
11Espen SundsvikFrol IL191311913+10:00600
12Martin RønningFreidig187711877+10:00600
13Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK8171817+10:00600
14Ola MorsetWing OK8111811+10:00600
15Sindre JohannessenWing OK5191519+10:00600
Klasse: H40
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Jens Even StorhovFreidig2872210001872+00:000
2Håvard LorangeFreidig278528811904+01:2787
3Øyvind SchjelderupFreidig271828891829+02:34154
4Jostein MårdalenFreidig271629581758+02:36156
5Ingebrigt FuglemMalvik IL259928721727+04:33273
6Geir PaulsenOL Trollelg249828451653+06:14374
7Tore KolstadMo OK - Orientering249728321665+06:15375
8Per GrandeVerdal OK247228081664+06:40400
9Olle MalmringFreidig241928331586+07:33453
10Harald StorrønningByåsen IL241726311786+07:35455
11Øystein WiggenByåsen IL229927231576+09:33573
12Erling ByeByåsen IL210027401360+10:00600
13Pål KittilsenFreidig200012000+10:00600
14Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering192011920+10:00600
15Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering191211912+10:00600
16Bjørnar LynumFreidig180511805+10:00600
17Edvard HaanesByåsen IL180211802+10:00600
18Robert RessemFrol IL170511705+10:00600
19Arild H ClausenFreidig163911639+10:00600
20Knut HagenByåsen IL160811608+10:00600
21Per Erik KvamSPK Freidig3271327+10:00600
Klasse: H50
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Bernt RognesFreidig290329032000+00:000
2Dag StenersenOK Nidarøst2865210001865+00:3838
3Hans Boye SkogstadOL Gaula248628881598+06:57417
4Torbjørn SirumFrol IL244326611782+07:40460
5Håvard EidnesOL Trollelg241126171794+08:12492
6Kjell MaroniByåsen IL237628371539+08:47527
7Tor LundeMalvik IL200826281380+10:00600
8Helge RustadFreidig175721757+10:00600
9Tore SolheimStjørdals-Blink Orientering158211582+10:00600
10Morten SkoglundByåsen IL153811538+10:00600
11Geir AuneBjugn IL12032411792+10:00600
12Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK9151915+10:00600
13Eirik VefsnmoByåsen IL6721672+10:00600
14Rune M HoltSPK Freidig83183+10:00600
Klasse: D21
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Anne Johanne LindNTNUI289729831914+00:000
2Mali Fjogstad NielsenNTNUI282329531870+01:1474
3Hanne NøvikNTNUI279829051893+01:3999
4Hanna Haugen NordbrødenNTNUI259028431747+05:07307
5Sofia TörnqvistAlfta-Ösa OK258427621822+05:13313
6Erica JohanssonÖstersunds OK258128501731+05:16316
7Emma JohanssonNTNUI256426921872+05:33333
8Sofie AarnesNTNUI245228241628+07:25445
9Sara ProforsFrol IL242227231699+07:55475
10Jenny PerssonNTNUI224125431698+10:00600
11Guro FløgstadFreidig217326141559+10:00600
12Giulia MazzottiNTNUI210327271376+10:00600
13Katarina JohansenATU Kosice200226101392+10:00600
14Hanne SandstadFreidig200012000+10:00600
15Bodil HolmströmNTNUI198211982+10:00600
16Britt Ingunn NydalNTNUI187911879+10:00600
17Sofia LekseliusÖstersunds OK183121131718+10:00600
18Karianne RuudNTNUI182911829+10:00600
19Elen Katrine SkjerveFrol IL179511795+10:00600
20Mari Angell-PetersenFreidig173911739+10:00600
21Silje Borge HoviNTNUI170523871318+10:00600
22Kristin HøydalsvikByåsen IL164111641+10:00600
23Martine ÅstebølNTNUI163411634+10:00600
24Sunniva MorganMalvik IL161711617+10:00600
25Ingrid Helene SkantzeNTNUI156211562+10:00600
26Randi LillealternFreidig153811538+10:00600
27Elisabet HalvarssonKFUM Örebro OK149111491+10:00600
28Åsta Venås FlægstadSteinkjer OK148711487+10:00600
29Elin KrogstadNTNUI139111391+10:00600
30Maria RostNTNUI132211322+10:00600
31Randi Johanne SkjerveFrol IL127311273+10:00600
32Gøril Rønning SundFrol IL100021000+10:00600
33Kine Hallan SteiwerLillomarka OL9861986+10:00600
34Line HagmanNTNUI9732973+10:00600
35Pavla UdrzalovaWing OK9172917+10:00600
36Emily FertigNTNUI3011301+10:00600
Klasse: H19-20
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Carl Petter LyngenFrol IL2959210001959+00:000
2Hans Petter MathisenNTNUI293429631971+00:2525
3Vegard Blomseth JohnsenNTNUI200012000+10:00600
4Morten Severin SaueIL Tyrving196811968+10:00600
5Torkil Eide SolstadIL Tyrving192511925+10:00600
6Erlend NydalAsker Skiklubb 171011710+10:00600
7Per Melander OftenTynset IF9962996+10:00600
Klasse: H21
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL292629271999+00:000
2Olav Johannes DeelstraNTNUI289329611932+00:3333
3Håvard VassendenFrol IL288829561932+00:3838
4Espen FiskumNTNUI288629911895+00:4040
5Tomas UdrzalWing OK279929501849+02:07127
6Lars Hol MoholdtWing OK269328831810+03:53233
7Øystein HaugFrol IL265729561701+04:29269
7Martin HosetNTNUI265729111746+04:29269
9Halvor Eid NielsenNTNUI263428491785+04:52292
10Sondre Sande GullordNTNUI261329141699+05:13313
11Trygve OlsenNTNUI258029101670+05:46346
12Nicholas MorganMalvik IL256028181742+06:06366
13Øivind AunøienOK Fjell250827811727+06:58418
14Roar SkulbørstadOL Trollelg241327261687+08:33513
15Eivind Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK240028841516+08:46526
16Christian GrønvoldNTNUI237728521525+09:09549
17Stian Alexander GrannNTNUI236426661698+09:22562
18Marius Christoffer Hartmann DietrichsonKongsberg OL227227391533+10:00600
19Christian HohlWing OK226028281432+10:00600
20Marcus AmrénÖstersunds OK224628161430+10:00600
21Johan HalvarssonOL Trollelg210525731532+10:00600
22Robert Gjære NyhusOK Fjell206224161646+10:00600
23Lars SkjesetFrol IL200012000+10:00600
24Thomas Natvig ÅrstadNTNUI184011840+10:00600
25Ståle GjelstenNTNUI179911799+10:00600
26Harri LuchsingerKongsberg OL177611776+10:00600
27Espen JakobsenNTNUI172711727+10:00600
28Marcus AnderssonKFUM Örebro OK160311603+10:00600
29Bjørn Tore MathiesenNTNUI156811568+10:00600
30Håvar Birkeland StormoenNTNUI150111501+10:00600
31Per Arne TrosetWing OK148111481+10:00600
32Jostein Bø FløystadNTNUI121511215+10:00600
33Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL100011000+10:00600
34Henrik Svaland AasNTNUI9841984+10:00600
35Terje MaroniByåsen IL9081908+10:00600
36Asgeir Bakken RognstadNTNUI8922892+10:00600
37Håkon HeggedalKongsberg OL7151715+10:00600
38Thomas LillevestreFrol IL5911591+10:00600
39Tommy SchmidOL Trollelg5071507+10:00600
40Einar HjortåsNTNUI3561356+10:00600
41Jan Peder HegdalOrkanger IF3261326+10:00600
42Erlend SkrøvsethWing OK85185+10:00600
Klasse: DIREKTE A
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Vegard GrønliFreidig2968210001968+00:000
2Ola LekseliusÖstersunds OK229026001690+10:00600
3Marcus Lundagårds200012000+10:00600
4Johan ErikssonLinköping OK199411994+10:00600
5Vigdis HolomNTNUI199326221371+10:00600
6Roar StørsetStjørdals-Blink Orientering198511985+10:00600
7Per Einar PedersliOL Trollelg191011910+10:00600
8Magnhild ForsethFrol IL186911869+10:00600
9Magne LysbergFreidig186411864+10:00600
10Knut SkjesetVang OL186311863+10:00600
11Brage KeiseraasIL Leik185211852+10:00600
12Margot LynumFreidig182911829+10:00600
13Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering182611826+10:00600
14Marcus EnbergLinköping OK179411794+10:00600
15Line KorstadForra IL178011780+10:00600
16Agnar RenolenWing OK173811738+10:00600
17Per Erik KvamFreidig173611736+10:00600
18Ida WillenÖstersunds OK171711717+10:00600
19Bjørn Erik Johnsen170611706+10:00600
20Ole Gunnar SølbergIL Leik151011510+10:00600
21Jacob HygenFreidig150111501+10:00600
22Gunn Karin HygenFreidig137211372+10:00600
23Astrid JohansenStjørdals-Blink Orientering136511365+10:00600
24Ida WillenØstersund6071607+10:00600
25Inger Anne RyenNatura2841284+10:00600
Klasse: D-6N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
Klasse: H13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Johannes LøvåsByåsen IL200012000+00:000
2Henrik HaanesByåsen IL184711847+02:33153
3Øyvind SolheimStjørdals-Blink Orientering156411564+07:16436
Klasse: DIREKTE B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Jan HageIL Leik200012000+00:000
2Talke Elisabeth EvjenByåsen IL183511835+02:45165
3Rune M HoltFreidig174711747+04:13253
4Kristian SølbergIL Leik152011520+08:00480
Klasse: DIREKTE C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpSprintMellom
1Oskar OlavsenFreidig200012000+00:000


Antall tellende løp: 2

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.