Startliste eksport iofxml 3.0

Kneskjælven

Klasse: ADELSKALENDER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018Kneskjælven 2019
1Egil FuruaBOS29316485495494488483486
2Stig MellingRingerike OL27786469471446483455454
3Lars Andreas VikTeam Lassen26876419460464491423430
4Egil AndreassenBOS26786439445452469435438
5Svein Olav VikTeam Lassen26456419445446462435438
6Jan Morten AndersenIF Sturla26166430450447462408419
7Petter GuttormsenStavanger Triathlon Klubb25866428403439445440431
8Lars Erik HalvorsenBOS24625485496499497485
9Christian BøhmerBOS24025477489491467478
10Tom Harald GrepperudRambøll BIL23706431431334417377380
11Lasse SyvertsenTeam Lassen23626405420393295408441
12Sondre VedalSvelvik SK22935445450488456454
13Terje W. PettersenBOS22705485471443456415
14Otto GallebergSande Sportsklubb22105416450472441431
15Knut PettersenBOS21285437445402436408
16Johnny ÅrnesSvelvik IF20975391410458408430
17Sven MyhreTeam Lassen20585431410426389402
18Erik Brun-PedersenBerger IL20565390401438408419
19Tor EngløkSvelvik IF20555431410423389402
20Lars Petter StormoTeam Oslo Sportslager19974499499500499
21Frode NebellBOS19634496499485483
22Charles HalaasTeam Halaas19314460497488486
23David EkrollBerger IL Ski19114499491468453
24Jarle MogensenBerger IL18884469464488467
25Hans Lyder HaareKonnerud IL18655375383376364367
26Knut Erik ØstengenThales BIL18425376393389353331
27Even MyhreTeam Lassen18334446492441454
28Thor BjørnstadBOS18265446420401281278
29Widar TrømborgSande Sportsklubb18254448453478446
30Inge Stian JohansenTeam Jensen17654427448446444
31Geir FørlieRambøll BIL17604431450447432
32Margrethe HavreBerger IL Ski16854445370439431
33Aage K. ØsternArsenal FC16435344434434431
34Kjersti EngløkSvelvik IF15785326358310281303
35Rolf ChristensenBOS15455386396389374
36Erling Friedmann15334401377366389
37Håvard W. PettersenBOS15294400408365356
38Sivert EkrollBerger IL Ski14773491491495
39Hans Marius NelsonBOS14743491490493
40Joar GjerdahlBOS Elite14373465486486
41Stian Kristiansen14313469494468
42Liv JebsenTeam Jensen13995285337201266310
43Magnus GravningenSande Sportsklubb13913448465478
44Renate Berget Galleberg13893446481462
45Siri SandoTeam Pippi13884344369310365
45Ole Jørgen Bogen ArenthBOS Elite13883465458465
47Gjermund Bolstad13823446472464
48Rune FleischerEiker O-lag13733469488416
49Steffen VedalSvelvik SK13653445452468
49Ingunn Egeberg VáriIF Sturla13653439462464
51Helge HøvikTeam Jensen13633446471446
52Lars BerglundRingerike OL13523458443451
53Erik EngløkSvelvik IF13433446441456
54Nils Inge BrurbergIF Sturla13353460443432
55Lars BorgenSande Sportsklubb13343469434431
56Thomas BingenSvelvik IF13323452446434
56Roy Arne HansenBOS13323430446456
58Roman PotapenkoMoscow Team13283430458440
59Magnus LarsenSkippertak Athletics13113430443438
59Britta FismenFossum IF13113459420432
61Svein GrepperudTeam Jensen12983431452415
62John GallebergSande Sportsklubb12973416450431
63Tine TrømborgSande Sportsklubb12913405440446
64Johan GallebergABB BIL12863439455392
65Anniken RanvikKonnerud IL12803413410457
66Mikkel BerglundRingerike OL12793458420401
67Trygve BryhnRøyken o-lag12763446461369
68Tom Ivar Borgen12624258318332354
69Thea LandKonnerud IL12313401410420
70Joar GjerdahlBOS12193307446466
71Rune NebellArsenal FC12094344434431
72Jens Stenberg BergSvelvik IF11563406331419
72Anton Bø11563430445281
74Kristin Lier Jensen11254255311281278
75Nina Evanger11134337201266309
76Annemarie RanvikKonnerud IL11073374365368
77Gleb LevinMoscow Team10693445222402
78Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn9952500495
79Per Øyvind SteneNydalens SK9892499490
80Tommy BorgenSvelvik SK Triatlon9852491494
81Rune ScheeleNydalen SK9832485498
81Ole Kristian HaraldsrudSvelvik IF Skigruppe9832490493
83Lars Henrik Verde ThonSturla IF9812485496
84Trude HansenBOS9793387344248
85Rune ScheeleNydalens SK9782494484
86Torbjørn Blom-hagenTeam Halaas9762477499
87Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla9652469496
88Bjørn GrindeOSI9642476488
89Ole Kr Haraldsrud9632469494
90Erik HaareRambøll BIL9592464495
91Nils Martin LangestrandSande Sportsklubb9562467489
92Even HelgelandSande Sportsklubb9512485466
92Espen KristiansenSport1 Storgata9512452499
94Martin Saue WintherBerger IL9452467478
95Gjermund Berget Galleberg9432481462
96Asbjørn AarvikStatoil OSLO BIL9382450488
97Tommy BrudalTeam Halaas9362485451
98Aslak HeimdalKonnerud IL9342441493
99Ole Johan MorkenSport1 Storgata9332446487
100Erik SaugerudKonnerud IL9312448483
101Oda ScheeleNydalens SK9242443481
102Knut KristiansenSport1 Storgata9212452469
103Tommy Borgen9202488432
104Jon Anders IversenSande Sportsklubb9183486432
105Hermann SlingerBOS9092451458
105Alla SuschevichMoscow team9093258319332
107Martin Nøkleby MellingRingerike OL9062443463
108Steffen VedalBOS Elite9032465438
109Heidi MorkenBOS9012448453
110Gunhild Eide8993315281303
111Espen Kristiansen8972443454
112Øyvind NilssenIL Sandvin8952444451
113Ingun Jahren HorvliKonnerud IL8942462432
114Magne PedersenSvelvik Sykleklubb8912446445
115Tormod SolaKniveåsen Rønners8902444446
116Terje KristoffersenSöderberg & Partners8892443446
116Hans Marius NelsonSvelvik IF Skigruppa8892400489
116Anders EspesethFlorø Turn og idrett8892443446
119Thomas Tollefsen8882457431
120Kjartan AuklandThunder Titans8852445440
121Fridtjof AaserudSande Sportsklubb8792431448
122Kristoffer HagenSande sportsklubb8772446431
123Johan Galleberg8742444430
124Lene EbbestadTeam Nonstop8732431442
124Emilie BergerTeam Nonstop8732431442
124Eirik Stærkeby JelstadTeam Nonstop8732431442
124Beate BergerTeam Nonstop8732431442
128Elisabeth KaroliussenNesbygda IF8722434438
129Lars BaklidKonnerud IL8632432431
130Jan Cato AgardBerger IL Ski8592427432
131Anders LiangArsenal 8532415438
132Synnøve NybøKonnerud IL8512420431
132Håvard HalvorsenKonnerud IL8512420431
132Edvin HeierSkippertak Athletics8512436415
135Eivind-Andre Næss-SolbergTeam Tømmeråsen 8392393446
136Bjørn MellingBOS8382406432
137Knut Arild RenstrømGuttas Årlige8322431401
137Eivind HellumGuttas Årlige8322431401
139Silje Maurtveten8312430401
139Isabelle Galleberg8312439392
141Nora Småge HilsenKonnerud IL8302410420
142Maria Hartz MellingGlassverket IF8252382443
142Inge WergelandSvelvik Skli og Skalle8252394431
144Else Kari Nordli ScheeleNydalen SK8242381443
145Adrian BuczekRingerike OL8212420401
146Kjersti Nelson Levina8102408402
147Knut Arild Renstrøm8042389415
148Hege NæssSvelvik Sykleklubb8012403398
148Bjørn Wessel8012408393
150Maj Helene MyhreTeam Lassen7922390402
150Anders JohnsenSkippertak atletichs7922419373
152George LevinMoscow Team7772376401
153Anders LiangSvelvik Skli og Skalle7752381394
154Bente Hauglin LiangSvelvik Skli og Skalle7732380393
155Jan Trygve JensenTeam Jensen7532396357
156Kjell HalvorsenTeam Jensen7502391359
157Cristobal MolinaNortek Gasellene7462438308
158Daniil BabiychukMoscow Team7452429316
159Odd Erik BergLier Skiløberforening7422389353
160Tove HeimdalKonnerud IL7412373368
161Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL7332364369
162Bjørn WesselBOS7193365354
163Tiril HolenKonnerud IL7172325392
163Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL7172325392
163Hedda SpangbergKonnerud IL7172325392
166Hans-Petter PettersenTeam Jensen7072337370
167Eivind Andre Næss SolbergBOS6952342353
167Cecilie Næss-SolbergTeam CoolFunk6952342353
169Jan Sigurd Otterlei6902333357
170Eivind Hellum6872406281
171Alexander MakarovMoscow Team6862376310
172Oda GjerdahlBOS6632319344
173Jan Trygve Jensen6562289367
174Kjersti Nelson LevinaMoscow Team6512319332
175Nikita SemenovMoscow Team6432223420
176Kjetil ChristensenHøvik IF6413335306
177Merethe Pettersen6232285338
178Vladimir GusevMoscow Team6222401221
179Petter Kongsli6182315303
180Håkon HafnorEltek BIL6172325292
181Vigdis Krohn-HansenTeam Jensen5962286310
182Unni Veie Vestgarden5842231353
183Svein Landaas5582281277
184Vigdis M Krohn-HansenTeam Jensen5392337202
185Sindre R HoltHedrum O-lag5001500
185Emil WingstedtHalden SK5001500
185David Ekrollteam Zoot Nakamura5001500
185David EkrollBOS 5001500
189Vegard Fluge SamuelsenTeam Halaas 4991499
189Sindre Lysaker NorbomBOS Elite4991499
189Ole Kristian HaraldsrudStructure Wines4991499
189Martin ØstbergAron Skiklubb4991499
189Glenn BorgenTeam Raske Gutter4991499
189Erik Feyling HaareRambøll BIL4991499
189Andreas JohanssonHalden SK4991499
196Mathias Skourup RognebakkeBOS Elite4951495
196Martin HaugSvelvik SK4951495
196Gabriel SlingerSvelvik SK4951495
196Eivind KjennerudSande Sportsklubb4951495
200Stian KristiansenSport1 Storgata4941494
200Espen KristiansenSkippertak atletichs4941494
200Erik SpangbergÅskollen Sykkelklubb4941494
200Bjørnar NygårdseterVegårshei IL4941494
204Torbjørn Blom HagenTeam Halaas 4931493
205Lars Erik Bjørnstad HalvorsenBOS4921492
205Christian Hartz Melling4921492
207Tore SandvikHalden SK4901490
208Knut LandstadTeam Halaas4891489
208Jarle Wermskog4891489
208Glenn BorgenSport1 Storgata4891489
208Charles HalaasTeam Halaas-Aibel4891489
212Vegard SpitenBK triathlon4881488
212Raymond Pedersen4881488
212Olav VestølVegårshei IL4881488
212Johan Kristian UndelandIF Sturla4881488
212Glenn BorgenSvelvik Sykleklubb4881488
217Torbjørn Blom-hagenFossum IF4871487
217Kristian KullerudSlevik IL/Konnerud IL4871487
217Ingunn Egeberg VáriNTNUI4871487
217Bjørn SkollerudTønsberg triathlon4871487
221Martin NymoenSvelvik Sykleklubb4861486
222Tommy BorgenSvelvik Sykleklubb4851485
222Otto GallebergSande sk4851485
222Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF4851485
222Fredrik Stenestø LilleTeam Montebello Sport4851485
222Espen KristiansenSkipptertak IL4851485
227Johan Kristian UndelandBOS Elite4841484
228Maria Hartz Melling4811481
229William Alexander HaugSvelvik SK4781478
229Leo Skjellaug GundersenGeilo IL4781478
229David LøverTeam Halaas 4781478
232Stig InstanesIF Sturla4771477
232Martin MorkenBerger IL4771477
232Martin MogensenBerger IL4771477
235Victor HellumMjøndalen4761476
236Sturla FrydenlundIF Sturla4741474
237Hans Gunnar GravningenSande Sportsklubb4711471
238Martin ØstbergIF Sturla4681468
238Lars Petter StormoTeam Braasport4681468
238Kristin BruserudOL Trollo4681468
241Sindre Halaas JohnsrudTeam Halaas4661466
241Håvard HågårdKonnerud IL4661466
243Barbro Kvåle TrømborgHadeland OL4651465
244Sondre KittelsenDrammen Slalåmklubb4641464
244Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn4641464
244Even MyhreSvelvik IF Skigruppa4641464
244Charlotte KnudsenTeam Zoot Nakamura4641464
244Arve LyngstadCK Oslofjord4641464
249Tibor VáriIF Sturla4631463
249Line Skjevik ArnevikRingerike OL4631463
249Lars-Inge ArnevikRingerike OL4631463
252Viktor Zahl Hellum4621462
252Marius HolenSvelvik IF4621462
254Nicolai HarvikBOS Elite4611461
254Martin Haug4611461
254Kjetil Sælid4611461
257Knut Ole ThoreplassBK Triathlon4601460
257Hege KullerudKonnerud IL4601460
257Even KnutsenÅskollen Knutsen4601460
257Espen WagenerBK Triathlon4601460
261Monica BerglundRingerike OL4581458
261Gabriel SlingerSvelvik Sykleklubb4581458
263Gabriell SlingerSvelvik SK4571457
264Ketil HornNortek Gasellene4561456
265Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL4551455
266Viktor Hellum4541454
266Ole-Martin FossSvelvik IF4541454
266Inger BondenSande Sportsklubb4541454
266Christian Hartz MellingGlassverket IF4541454
266Bent HaflanOL Tønsberg og Omegn4541454
271Henriette SkjørdalSKILT design4531453
271Britt HåvardstunSvelvik IF Skigruppa4531453
271Arthur Eknæs4531453
274Øystein RognebakkeIF Sturla4511451
274Sondre KittelsenDrammen CK4511451
274Luca NilssenIL Sandvin4511451
277Arne Ivar AnfinsenIF Sturla4501450
278Gjermund Galleberg4491449
279Oskar NæssSvelvik skigruppe4481448
279Ole-Martin FossStudio90 O-lag4481448
281Vebjørn H. Kristiansen4461446
281Steinar BråthenStudio 904461446
281Sondre VedalSvelvik Sykleklubb4461446
281Sivert Liang4461446
281Rune Sten NilsenDrammen CK4461446
281Pål Tore SvendsenTeam Halaas4461446
281Pål Elvegårdbos4461446
281Ole Johan MorkenSkippertak atletichs4462446
281Heidi MorkenSvelvik4461446
281Glenn Andre StrømsheimSvelvik Treningssenter4461446
281Gjermund Berget GallebergFana Roklubb4461446
281Benjamin HunstadKonnerud IL4461446
281August Hellerud SireKonnerud IL4461446
281Anders Liang4461446
281Aage Kristoffer ØsternArsenal FC4461446
296Sigurd KittelsenDrammen ck4451445
296Roy Arne Hansen4451445
296Kåre Rønn RichardsenGodlia4451445
296Juha VienaRingerike OL4451445
296Håkon Sagberg4451445
296Håkon Foss AndersenStudio90 O-lag4451445
296Even Myhre4451445
296Anders LiangAvelvik Skli og Skalle4451445
304Roy Arne HansenÅskollen SK4441444
305Magnus Larsen4431443
305Kåre Rønn RichardsenRaballder4431443
305Jan Erik HeltneGymsupport AS4431443
308Martin Berg-LeirvågNorconsult BIL4421442
308Kjersti Aamodt StenslandVeidekke BIL4421442
308Ingunn Alexandra Austad LangbergSkippertak Athletics4421442
308Frank Tore LarsenSkippertak Athletics4421442
312Heidi Morken4401440
312Aleksey KalinogorskiMoscow Team4401440
314Even Andreassenbos4391439
315Terje Wessel PettersenBOS4381438
315Simen EngedahlSvelvik SK4381438
315Robert SipinaTråkk å Råkk4381438
315Knut Kristiansen4381438
315Haakon J LarssenSvelvik SK4381438
320Christian H. MellingGlassverket IF4371437
320Arve MellingBOS4371437
320Anders JohnsenSIF4371437
323Jo Bastian GustavsenSvelvik SK4351435
324Tore SvendsenTeam Halaas 4341434
324Thomas TollefsenSvelvik IF4341434
324Marianne C. MyhreTeam Lassen4341434
324Faustino Ariño4341434
324Bjørn Melling4341434
329Kåre Rønn RichardsenEverton4331433
330Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL4321432
330Jonas Oliver BergSvelvik Sykleklubb4321432
330Hilde IversenSande Sportsklubb4321432
330Eline EkrollBerger IL Ski4321432
330Bernt HellerudKonnerud IL4321432
335Vigdis Fuglevåg4311431
335Stian SyllingSvelvik IF4311431
335Simen Winsnes Eggen4311431
335Simen Lier Jensen4311431
335Pål Espen NordhaugFar I Sentrum4311431
335Oskar NæssSande Sportsklubb4311431
335Ole Johan Morken4311431
335Morten VogtKonnerud IL4311431
335Marie GrepperudDrammen Bandy4311431
335Gina LangestrandSande4311431
335Even Knutsen4311431
335Carl Simen Bakken4311431
347Karl Peder NymoenBOS4301430
348Rune FleischerBOS4281428
348Margrethe Havresande sportsklubb4281428
348Filip August FleischerMjøndalen Fotball4281428
351Maj Helene Pedersen MyhreTeam Lassen4261426
352Kirsten GjermstadKonnerud IL4241424
352Jonatan Herman Lyseheden-VogtKonnerud IL4241424
352Anne Guro NøklebyRingerike OL4241424
355Ole Martin FossSvelvik IF4231423
355Matias WarpSvelvik IF4231423
357Martin Nymoen4221422
358Svein LandaasSvelvik Sykleklubb4201420
359Sven Gran MyhreTeam Lassen 4191419
359Ragnhild Stenberg Berg4191419
359Petter F. JohannessenIF Sturla4191419
359Ole Martin FossFossser frem4191419
363Trond AndersenLeeds United4171417
364Christian Kiil Brun-PedersenBerger IL4161416
364Børre GjersvikTeam Eqology4161416
366Sivert Johnsen4151415
366Sindre Eia HoltungOL Trollo4151415
366Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL4151415
366Marie GrepperudCrusaders ishockey4151415
370Martine JægtvikKonnerud IL4131413
371Runar HenricksSpringroad Nine4081408
371Odd Lieng4081408
371Karl Peder NymoenSvelvik sykleklubb4081408
374Erik EngløkSkippertak IL4071407
375Trond Kjeldås4061406
375Tor EngløkSIF4061406
375Ragnhild Stenberg BergNofima4061406
375Kjetil JordangerSande Sportsklubb4061406
375Jonas O BergSvelvik Sykleklubb4061406
375Arild BlikomBOS4061406
381Simen JensenJensenMøblerSkippertak4051405
381Kjell HalvorsenBOS4051405
381Jon-Einar HovlandDHK4051405
381Jan Cato AgardSande Sportsklubb Turn4051405
381Fredrik SteenSvelvik SK4051405
381Ebbe Ebbestad4051405
381Christopher Knudsen4051405
388Lene LotheDrammens Midtpunkt4031403
388Ingun Jahren HorvliDrammens Midtpunkt4031403
388Brynhild BørtnesDrammens Midtpunkt4031403
391Thekiso Samuel SobeSvelvik IF4021402
391Juliet Gran JacobsenTeam Lassen4021402
391Anders JohnsenSvelvik IF4021402
394Stein JohnsenSvelvik IF4011401
394Sofie Lier Tverberg4011401
394Simen Lier JensenSport1 Storgata4011401
394Morten KravikL`chaim4011401
394Magnus LarsenSport1 Storgata4011401
394Jon-Einar HovlandGuttas Årlige4011401
394Gina Løkås4011401
394Bohdan DanyliukMoscow Team4011401
394Anton BøGuttas Årlige4011401
394Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL4011401
404Heidi FjeldstadIL Sandvin3981398
405Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL3961396
406Runar HenricksTeam Hinterhag Alm3941394
406Lene EbbestadTeam Pippi3941394
406Håvard Wessel PettersenBOS3942394
406Erling FriedmannBSK3941394
406Beate BergerTeam Pippi3941394
411Åslaug B. Randen3931393
412Katrine Vie BråthenTeam Gamle Frithjoff3911391
413Torleif Bøhmer3902390
413Thomas TollefsenHakkadalen3901390
413Steinar BråthenTeam Jensen3901390
413Flemming P Paulsen3901390
417Øystein EllingvågSport1 Storgata3891389
417Finn Berg3891389
417Elin AlmeSport1 Storgata3891389
420Thomas BingenHelan og Halvan O-Lag3871387
421Stein Helset NordalEntusiastane3861386
422Emma Grete HaareKonnerud I.L.3831383
422Christian Hartz MellinGlassverket if3831383
424Oda ScheeleNydalen SK3821382
425Sivert LiangSvelvik Skli og Skalle3811381
425Catharina H MellingGlassverket if3811381
427Vladimir KimMoscow Team3791379
428Ilya LeyrikhMoscow Team3772222155
428Emma Feyling HaareKonnerud IL3771377
430Emma Grete F. HaareKonnerud I.L3761376
431Morten Kravik3741374
431Martin DammenHelan og Halvan O-Lag3741374
433Knut Erik ØstengenOmega3721372
434Merethe PettersenTeam Pippi3701370
435Lillann IversenTeam Pippi3691369
435August AaserudSande sportsklubb3691369
437Ole Johan MorkenAnton Sport3671367
437Anders JohnsenKIWI Bjørnstad3671367
439Thomas Glede AllumTeam Pippi3651365
439Merethe HolenTeam Pippi3651365
439Hanne SteffensenTeam Pippi3651365
439Carolin SandströmTeam Pippi3651365
443Finn A. Berg3581358
444Jon Einar HovlandTeam Jensen3571357
445Knut PettersenØvere Svelvik vel3561356
446Tormod BorgenSvelvik Kajakklubb3541354
447Reidar SætherVeidekke entreprenør3521352
448Vebjørn RønningSvelvik Sykleklubb3501350
448Sindre RønningSvelvik Sykleklubb3501350
448Martin DammenSvelvik IF3501350
451Harald Godø GjerdahlKRIK3441344
451Geir Ofstad3441344
451Carolin SandströmArsenal3441344
454Arne SteinbakkEltek BIL3401340
455Marius A. F. PettersenStrømsgodset IF3381338
455Lene Bjørneberg Ulstein3381338
455Kristin Jenssen Sola3381338
455Kjetil HøntorpGreverud Golf3381338
455Astrid ØversveenOK Skøynar3381338
460Maria Mørkassel3371337
461Marthe NissenHøvik IF3361336
461Elizabeth Strømsheim3361336
463Vidar NæssSvelvik SK3351335
463Per Ivar Gjellum3351335
463Harald NæssSvelvik Sykkelklubb3351335
463Grete Næss NymoenSvelvik sykleklubb3351335
467Kjetil Christensen3331333
468Tormod BorgenSvelvik SK 3321332
468Markus LærumSvelvik Treningssenter3321332
468Marie GrepperudKSI ishockey3321332
468Anita IvkinaMoscow Team3321332
472Ragnhild Stenberg BergLillomarka3311331
473Harald Holm NilssenDrammen3271327
474Syver Lier Jensen3261326
475Christer AnderssonTeam SIF IF3251325
476Tormod BorgenSvelvik Sykleklubb3191319
476Hilde Borgen3191319
476Frida NelsonMoscow Team 3191319
479Øivind OlafsenNesbygda3171317
480Maren Lier Jensen3152315
480Ingrid Krog Vinge3151315
482Maria GjerdremTeam Pippi3101310
482Katrine Vie BråthenMatfikseren3101310
482Johan Fredrik SandbergTeam Jensen3101310
485Magnus Slinger SørliSvelvik Sykleklubb3091309
485Gullik SlingerBOS3091309
487Reidar MadsenGlassverket IF3051305
487Lars Petter Vollebæk3051305
489Mari Engelhardt Pettersen3031303
490Jens Westby3021302
491Lars Kristian Sundland3001300
492Merete Østmo2981298
493Yngvar Berg2961296
493Bjarne Dramdal ErichsenVasavdanket2961296
495Nils Johan DahlVasa-vdanket 2951295
495Line Syvertsen2951295
495Kristine KjærstadTeam Lassen2951295
495Atle SolheimBOS2951295
499Hanne Cathrine EngerEltek BIL2921292
499Ellen SlotteEltek BIL2921292
499Bjørn Sundland2921292
502Håkon Rørvik2891289
503Steffen VedalSvelvik Sykleklubb2871287
504Hans Petter PettersenTeam Jensen2861286
504Anne Peggy Halaas2861286
506Maria MørkasselStrømm2851285
507Eirik Bjørlo2811281
508Steinar Vigdal2781278
508Rita Aina Kvennejorde2781278
508Mette-Anita Halaas2781278
508Cecilie Schilling2781278
508Arne BryhnRøyken O-lag2781278
508Ann-Elisabeth Fredsvik2781278
514Åsmund Støa2771277
514Bente Stockler2771277
514Anne Peggy HalaasTeam Halaas 2771277
517Hanne SteenBOS2761276
517Erlend SteenBOS2761276
517Eivind-Andre N-Solberg2761276
517Alf Christian Saasen2761276
521Mette BakåsmoenNesbygda IF2731273
522Bjørn LarsenNesbygda IF2721272
523Pål Morten Høylie2711271
523Erik FriedmannNesbygda IF2712271
525Ella Høylie2701270
526Vigdis Krohn HansenTeam Jensen2661266
526Katrine Vie Bråthen2661266
526Fredrik SandbergTeam Jensen2661266
529Tormod BorgenSvelviksykleklubb2581258
529Marianne BorgenSvelvik Sykleklubbb2581258
529Lene Bjørneberg UlsteinKniveåsen Rønners 2581258
529Kristin Jenssen SolaKniveåsen Rønners2581258
529Kjersti Nelson-LevinaTeam Moscow2581258
529Irina NeveynitsynaTeam Moscow2581258
535Roar HaldorsenSvelvik Marathon Society2551255
535Marita BrobakkenSkippertak atletichs2551255
535Kari Lieng2551255
538Martin Solli2521252
539Bent Roar Larsen2491249
539Are SvendsenDrammens Ballklubb2491249
541Åse Zimmermann2311231
542Mirjam Burø2301230
542Astrid Kjuus Øverby2301230
544Marianne Steinbakk2221222
545Arne Steinbakk2211221
546Harald Godø GjerdahlKRIK Villmark1921192
547Yury LysakMoscow Team1551155
547Serhii KarpenkoMoscow Team1551155
549Gunvor NelsonBOS1381138
549Auguste MontchovetPommes&terre1381138
551Halvor Rulnes1321132
551Anders Rulnes1321132
553Morten Haugen1121112
553Bent Roar LarsenNesbygda IF1121112
553Are Svendsen1121112
553Anine Kalmo LarsenNesbygda IF1121112
Klasse: H 16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018Kneskjælven 2019
1Joar GjerdahlBOS5001500
2Jonas Oliver BergBOS4821482
3Ole Jørgen Bogen ArenthIF Sturla4811481
4Nikolai NordhaugKonnerud IL4601460
5Steffen VedalSvelvik SK4411441
5Haakon J LarssenSvelvik SK4411441
7Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL4191419
Klasse: D 16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018Kneskjælven 2019
1Oda ScheeleNydalens SK5001500
1Maria Hartz Melling5001500
3Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL4431443
3Andrea RanvikKonnerud IL4431443
Klasse: H 17-34
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018Kneskjælven 2019
1Audun HeimdalKonnerud IL5001500
2Stian KristiansenSport1 Storgata4831483
3Tommy BorgenSvelvik SK Triathlon4821482
4Erik Feyling HaareRambøll BIL4751475
5Espen KristiansenSport1 Storgata4701470
6Jon Anders IversenBerger IL/Løper for livet4651465
7Martin MogensenBerger IL4481448
7Even MyhreTeam Lassen4481448
9Sondre KittelsenDrammen Triathlon Club4431443
10Martin BowitzDrammen Triathlon Club4401440
11Ole-Martin FossTeam Lett og Rask4371437
11Fredrik RyggetangenNorconsult BIL4371437
13Lars Andreas VikTeam Lassen4351435
14Martin ØstbergAron Skiklubb4261426
15Thekiso SobeSvelvik IF4201420
16Ole Johan MorkenSport1 Storgata4191419
16Nils Martin LangestrandTeam Lett og Rask4191419
18Jesper WergelandSvelvik SK4141414
18Amund LundqvistRambøll BIL4141414
20Magnus LarsenSport1 Storgata4021402
20Christoffer Ekholdt4021402
22Simen Lier JensenTeam Jensen3981398
23Erik EngløkSvelvik IF3971397
24Lasse SyvertsenTeam Lassen/Nesbygda IF3961396
25Magnus Glad SkaugSvelvik IF3701370
26Kristoffer RønningenSvelvik IF3691369
27Christian BøhmerBOS3571357
28Ove Henrik HalsROS3431343
29Knut-Erik AndreassenTeam Tømmeråsen 3321332
29Eivind-Andre Næss-SolbergTeam Tømmeråsen 3321332
Klasse: D 17-34
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018Kneskjælven 2019
1Ingunn Egeberg VáriIF Sturla5001500
2Marie Grepperud4781478
3Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering4761476
4Maj Helene MyhreTeam Lassen4481448
4Kine SyvertsenDrammen Triathlon Club4481448
6Sana Chayboun HolmTeam Marocco3961396
7Lovise NymoenSvelvik SK2861286
7Hege Næss2861286
Klasse: H 35-49
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018Kneskjælven 2019
1Lars Petter StormoTeam Oslo Sportslager5001500
2Per Øyvind SteneTeam Halaas/Nydalens SK4911491
3David EkrollBerger IL4831483
3Charles HalaasTeam Halaas/Aibel4831483
5Lars-Inge ArnevikRingerike OL4781478
6Rune FleischerEiker OL4701470
6Ole Kristian HaraldsrudTeam Pippi4701470
6Knut Sandven4701470
9Svein NygårdLillomarka OL4691469
10Terje Wessel PettersenBOS4651465
11Otto GallebergSande Sportsklubb4561456
11Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering4561456
13Rune ScheeleNydalens SK4551455
14Egil FuruaBOS4491449
15Jarle MogensenBerger IL4481448
16Gjermund Galleberg4421442
17Stig MellingRingerike OL4321432
18Hans Marius NelsonBOS4281428
19Thomas Bingen4271427
19Svein GrepperudTeam Jensen4271427
19Pål Espen NordhaugKonnerud IL4271427
19Lars BorgenSande Sportsklubb4271427
19Lars BaklidKonnerud IL4271427
24Jon Arne SkroveVerdal OK4261426
25Roy Arne HansenÅskollen SK4221422
25Johan GallebergABB BIL4221422
27Per-Harald HagerupBerger IL4201420
27Kåre Rønn Richardsen4201420
29Helge HøvikTeam Jensen4191419
30Inge WergelandSvelvik SK4181418
31Petter GuttormsenStavanger Triathlon Klubb4161416
32Inge Stian JohansenTeam Jensen4141414
32Geir OfstadRakfisklaget4141414
34Anders LiangSvelvik Skli og Skalle4131413
35Rune NebellArsenal FC4021402
35Magne PedersenBOS4021402
35Aage Kristoffer ØsternArsenal FC4021402
38Runar Henricks3971397
38Karl Peder NymoenBOS3971397
40Trygve Ygre FjeldNesbygda IF3961396
40Anton Bø3961396
42Torleif BøhmerBOS3571357
43Bjørn WesselBOS3401340
44Christer Andersson3221322
45John Øyvind FribergTeam Jensen3161316
46Ragnar Skaug3141314
47Erik FriedmannNesbygda IF3011301
Klasse: D 35-49
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018Kneskjælven 2019
1Margrethe HavreBerger IL5001500
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4891489
3Britta FismenFossum IF / Gassecure4771477
4Tine TrømborgSande Sportsklubb4751475
5Elizabeth Strømsheim4691469
6Anne Guro NøklebyRingerike OL4421442
7Beate Berger4001400
8Siri SandoTeam Pippi3991399
8Maria GjerdremTeam Pippi3991399
10Trude HansenBOS3961396
11Vibeke Aspevoll3781378
12Vigdis Krohn HansenTeam Jensen3721372
12Nina Evanger3721372
12Maria Mørkassel3721372
12Liv JebsenTeam Jensen3721372
16Mette BakåsmoenNesbygda IF3581358
17Kari Gjerrud2901290
17Grete Næss NymoenSvelvik SK2901290
Klasse: H 50
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018Kneskjælven 2019
1Ketil Horn5001500
2Lasse ArnesenHeming Orientering4841484
3Johnny ÅrnesSvelvik IF4781478
4Svein Olav VikTeam Lassen4731473
5Knut PettersenBOS4671467
6Jan Morten AndersenIF Sturla4661466
6Erik Brun-PedersenBerger IL4661466
8Knut KristiansenSport1 Storgata4541454
8Egil AndreassenBOS4541454
10Tor EngløkSvelvik IF4481448
10Sven MyhreTeam Lassen4481448
12Stein Helset Nordal4181418
13Erling Friedmann4171417
14Jan Trygve JensenTeam Jensen4061406
15Thor BjørnstadBOS3941394
15Kjetil ChristensenHøvik Jogg3941394
17Odd LiengBOS3671367
17Eirik BjørloSvelvik IF3671367
19Harald NæssSvelvik SK2861286
20Vidar Næss2841284
20Per Ivar Gjellum2841284
22Åsmund Berg NilsenForeningen til akevittens fremme2021202
Klasse: D 50
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018Kneskjælven 2019
1Kari Tysseland LiengBOS5001500
2Kristin Lier Jensen4991499
2Gunhild Eide4991499
4Liv Kristin Fjelde4171417
Klasse: H 60
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018Kneskjælven 2019
1Widar TrømborgSande Sportsklubb5001500
2Geir Holm GundersenIF Sturla4831483
3Stein JohnsenSvelvik IF4591459
4Hans Lyder HaareKonnerud IL4381438
5Knut Erik ØstengenThales BIL4271427
6Rolf ChristensenBOS4181418
6John EndsjøSvelvik IF4181418
8Tore Rasmussen4061406
8Knut Wibe-LundBerger IL4061406
10Tom Harald GrepperudRambøll BIL3911391
11Kjell HalvorsenTeam Jensen3781378
12Svein Landaas2961296
Klasse: D 60
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018Kneskjælven 2019
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL5001500


Antall tellende løp: Alle

Poengregel:
Vinneren i en klasse får 500 poeng. Deretter gis det 1 poengs fradrag for hver 60 sekund etter vinneren. Alle som er mer enn sekunder etter, får 0 poeng.