Startliste eksport iofxml 3.0

ABIK Romerike 2013

Klasse: KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Juul Sverre StenerOPIL6903797710301030103010301030776
2Tor Arne UlfengNRVA64358823715101796485610301030670
3Erik HaugrosLØRENSKOG KOMM38976603779764500500751
4Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMM37318500500500500500561500670
5Per HaugenNEDERMAN36616733523878753674100
6Hans LarsenPrivat31664684906845731
7Kjell Kristian TeiglandPrivat27174600841748528
8Vidar BerteigEasyPetro2060210301030
9Tron DanielsenNILU20004500500500500
10Dorothea SchulzeNILU19583958500500
11Øyvind EriksenOK Øst16362759877
12Kjell Kristian TeiglandØstmarka OK15943867627100
13Anne ArntzenRaumar150225001002
14Magne OsmundsenNILU13773877500
15Anne SjønnesenNITTEDAL 13582858500
16Arne Chr ScheiePRIVAT12502613637
17Tor SimonsenOK Øst12392587652
18Inger DøhlenRomerike Politi12382666572
19Aage MellaSkattedirektoratet12282549679
20Arnfinn SjønnesenNITTEDAL12092709500
21Helene KittelsenKjeller skole11423100542500
22Helge MonsrudRaumar O-Lag11122500612
23Aage MellaØstmarka OK10972500597
24Ellen Skjold KvåleRælingen vdg10562556500
25John BrændenFLO Kjeller BIL100511005
26Kai Halvorsen AarekolSiemens Oslo Oil &Gas10002500500
27Øistein HagenOK Øst9801980
27John Thomas PetersenNordea Bank Norge9801980
29Lise HugdahlCOOP9371937
30Helene KittilsenKjeller skole8881888
31Oddvar MellaPRIVAT8421842
32Hans RandenPRIVAT8052100705
33Magne MusliLØRENSKOG KOMM7811781
34Erik AasenDynea6971697
35Claudia HakNILU6192100519
36Ellen Skjold KvåleØstmarka OK5351535
37Tor SimonsenPrivat5001500
37Henrik KjønnerødFFI5001500
39Kirsti BlomdalLørenskog kommune1001100
Klasse: MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Ivar StrømstadRaumar66679914830103085491293110108061016
2Kjell HobølSKBIL55586500989979103010301030
3Kai Halvorsen AarekolSiemens Oslo Oil &Gas30054547925757776
4Per Arne KarlsenAkershus Energi2060210301030
5Øyvind GrandumFFI BIL179627661030
6Magne OsmundsenNILU16992864835
7Henrik KjønnerødFFI11822682500
8Claudia HakNILU10362536500
9Øystein KildahlØstmarka OK103011030
9Dag HauglandOslo kommune BIL103011030
11Jens-Henrik SimonsenEngrospartner9761976
12Jarle RogndokkenFet O-Lag9561956
13Kjell LangsrudOK Øst9241924
14Øivind EriksenOK Øst9221922
15Tor Arne UlfengNRVA8951895
16Magne MusliLØRENSKOG KOMM8751875
17Anne ArntzenRaumar8621862
18Oddvar SelnesFFI8431843
19Torunn Herrebrøden BerntsenFet O-Lag8321832
20Eva TaraldrudRømskog IL8301830
21Terje ThrondsenPeCon8001800
22Sander RogndokkenFet O-Lag7911791
23Kjell Kristian TeiglandØstmarka OK7741774
24Amund HerrebrødenOK Øst7461746
25Tor SimonsenOK Øst5941594
26Eva Marie GranOK Øst5631563
27Unni HerrebrødenOK Øst5621562
28Dorothea SchulzeNILU5351535
29Øystein KildahlAHS5001500
29Seb OftedalPRIVAT5001500
29Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMM5001500
29Bjørn TorpLørenskog kommune5001500
33Øistein HagenOK Øst1001100
33Per Kåre Herredsvela1001100
33Hallvar GisnåsFFI1001100
33Erik RosenvoldEBY1001100
Klasse: LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Rune TeiglandAas-Jakobsen6852997250090391897810309429821030
2Øystein KildahlØstmarka OK60007983969884103010010301004
3Carl Erik WasbergFFI595661030888103010309481030
4Øyvind GrandumFFI47907569777797739877500531
5Gunnar RustadFFI185831014744100
6Thomas Lunde JensenFFI18333903100830
7Anders AlstadFFI16232762861
8Henrik KjønnerødFFI BIL10592559500
9Thor MellaSkattedirektoratet103011030
9Pål StensletPRIVAT103011030
11Per Arne KarlsenAkershus Energi9802880100
12Åshild Faller RåheimFet O-Lag9271927
12Erik RosenvoldEBY9271927
14Per Kristian RamstadFet O-Lag9161916
15Kjell HobølSKBIL8871887
16Øistein HagenOK Øst8571857
17Pål NæssRaumar8431843
18Jørgen BarkenæsFet O-Lag8411841
19Anders TaraldrudIndre Østfold OK8241824
20Liv PaltielFolkehelseinstituttet8021802
21Espen TønsbergFet O-Lag7901790
22John Eivind PresterudFet O-Lag7421742
23Rolf Haviken5001500
24Marthe RamstadFet O-Lag1001100
24Joakim ReitanFFI BIL1001100
Klasse: NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Tor SimonsenPrivat3038310309781030
2Helene KittelsenKjeller skole184928191030
3Morten HagenØstmarka103011030
3Liv SimonsenPrivat103011030
5Andreas BergerLBR9151915
6Vegard RemLBR8591859
7Maren BergerLBR7471747
8Erik AanerudByggeriet5001500
8Anders SkjetneLBR5001500
10Mathias BergerLBR1001100
10Emil EdvardsonLBR1001100
Klasse: D17-34(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Maia Flood KjeldsenNCC2060210301030
2Ida BrendenRaumar9791979
3Helene KittelsenKjeller skole8031803
4Christine WustSiemens Oslo Oil7871787
Klasse: D35-44(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Hanne KobernusOPIL2060210301030
2Kari BjaalandOSlo kommune BIL103011030
3Heidi SønsterudbråtenCGI100711007
4Liv PaltielFolkehelseinstituttet9651965
5Mali TronshaugAker Solutions8331833
Klasse: D45-49(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Nina Elise JørgensenSteria2060210301030
2Susannah MalmSTATNETT172921030699
3Hilde StåhlbrandOUS9121912
Klasse: D50-54(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Unni STENHAMMERPRIVAT2060210301030
2Mari BirkelandMaris interiørhjelp16932874819
3Anne ArntzenRaumar9621962
Klasse: D55-59(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Aud GranTYRVING30903103010301030
2Eva ReistadAlcatel-Lucent14812622859
3Bodil KlakeggNORGES BANK8751875
Klasse: D60-64(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Marit VågsnesOUS BIL30903103010301030
2Kari PedersenTyrving, IL100211002
3Liv HaugliHEMING Orientering9481948
Klasse: D65-69(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Nora UrsinBærum kom.30683103010301008
2Kjersti ThoStabæk IF300239929801030
3Sidsel SandelienVegdirektoratets IF23343697898739
4Brynhild FanuelsenFossum IF16432746897
5Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMM12492693556
6Anne Marit FærdenFagforbundet8511851
7Elisabeth IbsenUiO8141814
8Sidsel Graff-IversenFossum IF7871787
Klasse: D70-74(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Unni Drage Aker Solutions30903103010301030
2Anne Lise ØfsthusAsker SK25993946846807
3Hjørdis EgnerOSLO ARKITEKTENE18563744507605
4Astri RogstadGE Healthcare17282896832
5Anne SjønnesenNittedal8561856
6Inger Elisabeth KvaasePRIVAT8481848
7Anne-Britt NilsenHIOA7601760
8Astrid KvammeHEMING Orientering7291729
9Eva NilsenSKIFORENINGEN1001100
Klasse: H17-34(LANG-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Aleksander Urnes JohnsonFFI BIL103011030
2Anders AlstadFFI BIL100411004
3Andreas BarstadÅRVOLL IL1001100
Klasse: H35-44(LANG-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Jan Tore HenriksenNORGES BANK3027310199781030
2Olav EideOSlo Kommune BIL300331030997976
3Svein NygårdNorges Bank BIL199421030964
4Asbjørn AarvikStatoil Oslo BIL18432955888
5Kjell Arne HålandPRIVAT17652896869
6Hallvard KorenOK Moss16522849803
7Tor RingstadCisco16112830781
8Eskil DahlenTelenor9811981
9Peder NatvigNORGES BANK9611961
10Lars Christian BråtenHEMING Orientering9231923
11Brynjar FredeheimEBY9131913
12Martin VeastadThales BIL8321832
13Per OsenStatoil Oslo Bil8181818
14Lasse NederhoedNRK7961796
15Thomas Lunde JensenFFI7511751
16Frode LillevoldFFI6931693
17Magnus HaakestadFFI5001500
17Joakim ReitanFFI BIL5001500
17Helge WeydahlFFI5001500
20Johannes SkaarNittedal 1001100
Klasse: H45-49(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Øyvind GrandumFFI BIL259238237391030
2Henrik Smith-MeyerVeritas176521011754
3Bjørne SyverstenNORGES BANK103011030
3Are KristiansenTyrving, IL103011030
5Harald Østgaard LundRøkla9481948
6Johan HaavardtunSchenker9121912
7Kjetil Sverdrup-ThygesonFBI8051805
8Gunnar RustadFFI5001500
8Carl Erik WasbergFFI5001500
10Torstein SchelleAimit AS1001100
10Morten SørlieAimIT AS1001100
Klasse: H50-54(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Bjørn SolbergseterBILPOST3054310301030994
2Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN27673938886943
3Bjørn Are CarlssonFossum IF26433885855903
4Martin GranlySiemens17792883896
5Pål Woldstad HanssenBDO BIL15112749762
6Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere14722775697
7Johan LundeKoll IL103011030
8Per Morten LefdalOEC Consulting101011010
9Ole Kjell LangmyrenLillomarka O-lag9881988
10Hallvard FjærIFE9511951
11Ove MartinsenLeithe&Christiansen9141914
12Eivind HoffNordea9001900
13Ivar RefslandUniversitetet Oslo8621862
14Morten KongsbergTyrving, IL8591859
15Helge VatnStatoil Oslo BIL8571857
16Tore FagervoldJernbaneverket BIL Oslo8391839
17Knut Anders LøkenFossum IF8161816
18Andreas ErichsenCOWI BIL8072100707
19Nils IhlenHolte Consulting6411641
20Kai Halvorsen AarekolSiemens Oslo Oil &Gas5901590
Klasse: H55-59(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1John HansenAB PIL278338888651030
2Terje MathisenEvry Oslo BIL2060210301030
3Tormod Øvergaard Intero18682904964
4Bård NatvigUniversitetet i Oslo BIL17412836905
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF17242835889
6Gunnar HaldenNydalens Skiklub16522791861
7Tom PettersenKPP/Runners16492792857
8Roaul AbrahamssonMICado15762787789
9Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF12642500764
10Øyvind SørlieHadeland OL9851985
11Tore SannesGeocap9591959
12Endre HallanNorkonsult BIL8991899
13Dag HauglandOslo kommune BIL7821782
14Arild J. LundNORGES BANK5801580
Klasse: H60-64(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Jon FredriksenFOBIL28683923966979
2Egil HusethKamp Vestheim23703908611851
3Pål BenjaminsenKamp Vestheim20433626607810
4Vidar BerteigEasyPetro199729941003
5Are EriksenOSI192628961030
6Per NermoCowi BIL187228421030
7Reidar KierulfRKP16692830839
8Reidar VifstadTyrving, IL16302708922
9Helge BjaalandELLE BIL15852692893
10Tron DanielsenNILU15003500500500
11Hasse BergstrømSki VG Skole13532779574
12Helge StensethDNK11902525665
13Bjørn GrindeFolkehelsa103011030
14Kjell HobølSKBIL9571957
15Odd kletteliBSk7791779
16Jon FossFriskis&Svettis7091709
17Atle SøvigTYRVING6301630
18Magne OsmundsenNILU5001500
Klasse: H65-69(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Juul Sverre StenerOPIL30723103010301012
2Tor Arne UlfengNRVA26023917823862
3Knut MøgedalAker Solutions24203831714875
4Per HaugenNEDERMAN21453779774592
5John Thomas PetersenNordea19572967990
6Jon FærdenKredinor193629061030
7Trond WettergreenAndvord17022955747
8Bjørn SandelienVegdirektoratets IF16202747873
9Knut G KarlsenOmega AS15622921641
10Øyvin A. BrøymerIntertrade Shipping15582763795
11Einar SkåreBrevpost15302761769
12Knut Tore SolheimFUGRO15012684817
13Tor SandbySkattedirektoratet15003500500500
14Magne MusliLØRENSKOG KOMM8651865
15Kjell StenstadvoldHydro Oslo8421842
16Kaare SolhjellPrivat7361736
17Torstein ØstenMAESTRO7232100623
18Tom IbsenOUS6951695
19Thor Erik AasDNB6041604
20Ernst AandalenPRIVAT5001500
21Fredrik KaltenbornKamp Vestheim1001100
Klasse: H70-74(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Øystein MadsenGE Healthcare3052399210301030
2Jon C. FougnerFUGRO27103947917846
3Per Eric StåhlbrandOUS24673902874691
4Per Erik SørensenHaugerud23813864871646
5Klaus EngenInnovasjon Norge196321030933
6Sven Erik RognesUniversitetet i Oslo18652898967
7Arne ReistadAlcatel-Lucent BIL17982928870
8Terje ThrondsenPeCon16092951658
9Bjørn GunnerødAsker Skiklubb15892770819
10Arne ØfsthusFugro14012718683
11Knut Erik ØstengenThales BIL10462100946
12Sigfred FagervikThales101111011
13Hans Petter JensenPrivat100411004
14Eyvind AasGEOFORM9451945
15Eivind AasGeoFORM9311931
16Erich SturmAlcatel-Lucent BIL8241824
17Oddvar MellaPRIVAT8072100707
Klasse: H75-79(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Tor Drage Aker Solutions3055399510301030
2Arne Chr ScheiePRIVAT25523901835816
3Aage ØyvannHydro Oslo24663927810729
4Einar ErsdalHydro Oslo21023554798750
5Svein F KvalheimOppegård196521009956
6Bjørn EgnerOSLO ARKITEKTENE19442965979
7Ronald InglingstadNORDEA18262897929
8Annar BrustadFOBIL17692912857
9Ingvald SevaldsonPERMAKEM16312838793
10Aage MellaSkattedirektoratet14802722758
11Harald BirkelandOUS13782737641
12Per OngstadPRIVAT103011030
13Arnfinn SjønnesenNittedal8052705100
14Tor HenriksenÅRVOLL IL7441744
15Terje ChristiansenAlcatel Lucent BIL6281628
16Einar HoffNORCONSULT1001100
Klasse: H80-(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Hans LarsenPrivat3024310301030964
2Helge MonsrudRaumar O-Lag27303886867977
3Tor E. HenriksenLillomarka OL17972905892
4Kjell H. EriksenNorges Bank17682943825
5Per GjermoAsker SK103011030
6Kjell Kristian TeiglandØstmarka OK101311013
7Torstein BjerkeJIL Grorud10082908100
8Kjell Kristian TeiglandPrivat9881988
9Magne GrandeFBI9271927
10Ole SannesLillomarka OL8721872
11Helge KvaaseHIAK8421842
12Aage MellaØstmarka OK8371837
13Johan TheisenKLP FORSIKRING8001800
Klasse: ÅE(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Rikke GåsholtUniversitetet Oslo153025001030
2Tor SimonsenOK Øst103011030
2Audrun UtskarpenOSI-Orientering103011030
4Frederik DanielsenTyrving, IL8411841
5Claudia HakNILU6002500100
6Kari BrudevollPRIVAT5001500
6Ellen Skjold KvåleRælingen vdg5001500
Klasse: ÅK(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Ivar StrømstadRaumar288031030931919
2Kjetil JacobsenHamar OK16452842803
3Henrik KjønnerødFFI13732873500
4Hallvar GisnåsFFI BIL13142814500
5Markus Knapp KongsbergTyrving, IL103011030
5Kari NatvigNittedal103011030
7Emma Eidtun PaulsenNittedal9751975
8Morten KongsbergTyrving, IL9581958
9Synne SkjærsteinTyrving, IL9051905
10John Thomas PetersenNIttedal9031903
11Lars Gustav RogneNittedal8861886
12Eva Mathiesen SøvikTyrving, IL8321832
13Arne KlavenessAker Solutions8171817
14Eskil MeringdalSIemens Oslo Oil &Gas5781578
15Oda E PaulsenNittedal5751575
16Peder Hornseth NygaardNIttedal1001100
Klasse: ÅM(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Atgeir TakleGLT202921030999
2Øystein KildahlØstmarka OK103011030
2Brynjar FredheimEBY103011030
4Tor RingstadCisco9941994
5Kjell HobølSKBIL9681968
6Tove StrandMåren9441944
7Bjørn Ivar GranBjerke vgs9231923
8Erik RosenvoldEBY9181918
9Marit B EithunNittedal O-lag8971897
10Stig PedersenPRIVAT8711871
11Astrid RuudNittedal8231823
12Terje SekkelstenAker Solutions7101710
13Rune NergårdNittedal6981698
14Arne KlavenessAker Solutions6561656
15Hilde MartinsenNittedal Orientering6041604
16Eivind StenhamerRaumar5941594
17Kjetil JacobsenHamar OK5031503
18Terje PettersenNILU5001500
18Ove HermansenNILU5001500
20Maria TorgersenBækkelagets Spkl.1001100
Klasse: NÅ(ÅPEN-N)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Gjertrud PettersenPRIVAT103011030
1Arthur BrunborgNIttedal103011030
3Arthur BessedeMontpellier8001800
4Lauritz BrunborgNIttedal5001500
Klasse: ÅL(LANG-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Tore BredalenNittedal 103011030
2Per Iver NordsetNIttedal O-lag9551955
3Martin VeastadNittedal8961896
4Kjetil AskNIttedal Banquet Racers8281828
5Lars BredalenNittedal8131813
6Espen KarlsenNIttedal7751775
7Stig Pedersen6301630
8Dorothea SchulzeNILU5001500
Klasse: CÅ(C-NIVÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Paz Lopez-DorigaPRIVAT103011030
2Helene KittelsenKjeller skole9591959
3Trine OlsenHufserypene9281928
4Gaute FosstveitNittedal8421842
5Else HornsethNIttedal1001100
Klasse: C-LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Johannes SkaarNittedal 103011030
2Unni HalvorsenHufserypene9141914
3Kristine RønningenHufserypene9031903
4Magnhild Fjøsne BredesenHufserypene8741874
5Bente SkariNittedal Orientering8731873
6Geir SkariNittedal Orientering8691869
7Markus LeufkeNittedal8561856
8Tone Haugen RamstadHufserypene8201820
9Hege SveenHufserypene8171817
10Rune SimensenNIttedal Banquet Racers7781778
11Edle Løvenskiold DrakeHufserypene7531753
12Herman BrunborgNIttedal6901690
13Linn BrunborgNIttedal6421642
14Randi BangHufserypene6111611
15Synne BratlieHufserypene5001500
15Nina Sæther KnutsenHufserypene5001500
15Mona ThyHufserypene5001500
15Ingrid TveitHufserypene5001500
19Kristin FjøsneHufserypene1001100
19Karianne GrimsboHufserypene1001100
19Fredrik DrakeNIttedal Banquet Racers1001100
19Anders LølandFBI1001100
Klasse: KORT/NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Jonas BerntsenFet O-Lag103011030
2Sara Sofie Larsen SimonsenOK Øst7971797
3Liv SimonsenOK Øst7871787


Antall tellende løp: 7

Poengregel: