Klasse: Gutter 0-8 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Christian Spillum | Dyrløkketoppen barnehage | korriger | |||||||
Olai Spillum | Dyrløkketoppen barnehage | korriger | |||||||
Eivind Aakra Indahl | Ski IL | korriger | |||||||
Magnus Kleven Moe | DFI | korriger | |||||||
Thomas Vebø |
| korriger | |||||||
Jonathan Hole Lingmark | Ã…s IL | korriger | |||||||
Alexander Grini | DFI | korriger | |||||||
Klasse: Jenter 0-8 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Astrid Indahl | INA | korriger | |||||||
Marte Sibbern Johnsen | korriger | ||||||||
Karen Sibbern Johnsen | korriger | ||||||||
Margit Stensland | Ã…s IL | korriger | |||||||
Astri Bredal-Knutsen | Ã…s IL | korriger | |||||||
Johanne Sibbern Johnsen | korriger | ||||||||
Nina Vebø |
| korriger | |||||||
Hennie Fossheim Solberg | Ski IL | korriger | |||||||
Selma Uran | Team Uran | korriger | |||||||
Linnea Hole Lingmark | Ã…s IL | korriger | |||||||
Jiri Hesselink Cornelissen | SK Vidar | korriger | |||||||
Sunniva Shirang | Ã…rvoll | korriger | |||||||
Signe Shirang | Ã…rvoll | korriger | |||||||
Klasse: Gutter 9-10 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Birk Lilleheier | Ã…s IL | 4:27 | korriger | ||||||
Jonathan Woodhouse | Lillomarka skiklubb | 3:56 | korriger | ||||||
Frode Hymer | Ã…s IL | 3:44 | korriger | ||||||
Erlend Tveite | Ã…s IL | 3:53 | korriger | ||||||
Jo Alnes | DFI | 4:57 | korriger | ||||||
Elias Uran | Team Uran | 5:53 | korriger | ||||||
Klasse: Jenter 9-10 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Sunniva Indahl | Ski INA | 4:17 | korriger | ||||||
Alva Bredal-Andersen | Ã…s IL | 4:13 | korriger | ||||||
Vilde Vaaje-Kolstad | Ã…s IL | 5:01 | korriger | ||||||
Juliane Ebba Nordraak | Drøbak- Frogn I.L. | 5:10 | korriger | ||||||
Torhild Indahl | INA | 5:17 | korriger | ||||||
Henriette Bakken | DFI | 4:15 | korriger | ||||||
Andrea Røkenes | Bækkelaget SK | 4:08 | korriger | ||||||
Astrid Skjevdal | Ã…s IL | 4:28 | korriger | ||||||
Ellinor Fossheim Solberg | Ski IL | 4:18 | korriger | ||||||
Karoline Bjørke | DFI Ski | 4:32 | korriger | ||||||
Emma Børseth | Bekkelaget | 5:02 | korriger | ||||||
Marte Koldsø Søreid | Ås IL | 4:30 | korriger | ||||||
Klasse: Jenter 11-12 år, 1 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eline Skjevdal | Ã…s IL | 3:45 | +0:00 | 3:45 | korriger | |||
2. | Tiril Lilleheier | Ã…s IL | 3:47 | +0:02 | 3:47 | korriger | |||
3. | Birke Brunner | INA | 4:35 | +0:50 | 4:35 | korriger | |||
Klasse: Gutter 11-12 år, 1 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sondre Røkenes | Bækkelaget SK | 3:21 | +0:00 | 3:21 | korriger | |||
2. | Mikkel Vaaje-Kolstad | Ã…s IL | 3:42 | +0:21 | 3:42 | korriger | |||
3. | Anders Bredal-Andersen | Ã…s-NMBU orientering | 3:58 | +0:37 | 3:58 | korriger | |||
4. | Eyvinn Hagbø | NMBU/INA | 4:01 | +0:40 | 4:01 | korriger | |||
5. | Jonathan Nordraak | Drøbak- Frogn I.L. | 4:25 | +1:04 | 4:25 | korriger | |||
Klasse: Gutter 11-12 år, 3 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sverre Krogh | Ã…s IL HÃ¥ndball | 15:35 | +0:00 | 5:11 | korriger | |||
Klasse: Jenter 13-16 år, 2 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Pernille Karlsen Antonsen | SK Vidar | 7:29 | +0:00 | 3:44 | korriger | |||
2. | Alma Puente Tveit | INA | 12:32 | +5:03 | 6:16 | korriger | |||
3. | Erika Brunner | INA | 12:33 | +5:04 | 6:16 | korriger | |||
Klasse: Gutter 13-16 år, 2 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nils Tveite | Ã…s IL | 7:24 | +0:00 | 3:42 | korriger | |||
2. | Linus Olhans | Ã…s NMBU Orientering | 7:39 | +0:15 | 3:49 | korriger | |||
3. | Callum Gran | Drøbak-Frogn | 8:32 | +1:08 | 4:16 | korriger | |||
4. | Øystein Thorshov | Ås IL | 8:39 | +1:15 | 4:19 | korriger | |||
5. | Edvard Sandbakken | Team Uran | 10:53 | +3:29 | 5:26 | korriger | |||
Klasse: Gutter 13-16 år, 3 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Fridtjov Mo | Vansjø-Svindal | 12:33 | +0:00 | 4:11 | korriger | |||
Klasse: Kvinner 17-99 år, 3 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Maria Sibbern | Ã…s il | 13:50 | +0:00 | 6:55 | korriger | |||
2. | Martha Hagbø | NMBU/INA | 15:47 | +1:57 | 7:53 | korriger | |||
3. | Sari Uran | Team Uran | 16:06 | +2:16 | 8:03 | korriger | |||
4. | Anja Ruud | IPV/NMBU | 16:07 | +2:17 | 8:03 | korriger | |||
5. | Kari Solberg | INA | 16:10 | +2:20 | 8:05 | korriger | |||
Klasse: Kvinner 17-99 år, 2 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mari Sundli Tveit | NMBU | 11:58 | +0:00 | 5:59 | korriger | |||
2. | Ronja Wonneberger | NMBU IPV | 13:45 | +1:47 | 6:52 | korriger | |||
Klasse: Menn 17-99 år, 3 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jørgen Amos Ruud | FIL Borg | 10:21 | +0:00 | 3:27 | korriger | |||
2. | Lennart Garnes | SK Vidar | 10:27 | +0:06 | 3:29 | korriger | |||
3. | Yonas Tesfamichae | Ã…s IL | 10:38 | +0:17 | 3:32 | korriger | |||
4. | Rune Følstad | Lillomarka Skiklubb | 10:42 | +0:21 | 3:34 | korriger | |||
5. | Steinar Uran | Team Uran | 11:41 | +1:20 | 3:53 | korriger | |||
6. | Jørgen Hole | Ås IL / Norsk institutt for Skog og Landskap | 12:13 | +1:52 | 4:04 | korriger | |||
7. | Stian Stensland | Institutt for naturforvaltning, NMBU | 12:49 | +2:28 | 4:16 | korriger | |||
8. | Andreas Brunner | INA | 14:27 | +4:06 | 4:49 | korriger | |||
9. | Dagfinn Mo | Moss CK | 15:36 | +5:15 | 5:12 | korriger | |||
10. | Per Kr Røstad | NMBU/INA | 16:07 | +5:46 | 5:22 | korriger | |||
11. | Birger Solberg | INA | 16:08 | +5:47 | 5:22 | korriger |
Sist oppdatert: | 23 april 2015, 18:41:42 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 74 |
Antall startet: | 74 |