Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2017Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 6, Gjeldsåsen 14. juni 2017

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Espen Ramberg

Frol IL

18:39

korriger

Nora Hemming

Frol IL

40:06

korriger

Erik Hemming

Frol IL

40:03

korriger

Håkon Hemming

Frol IL

40:51

korriger

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

37:39

korriger

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

42:33

korriger

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

korriger

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

korriger

Julia Nikolaisen

Frol IL

21:51

korriger

Johannes Gudding

Frol IL

28:40

korriger

Ingrid Gudding

Frol IL

42:01

korriger

Johannes Matberg

Frol IL

28:34

korriger

Lene Jacobsen

Frol IL

30:54

korriger

Sander Matberg

Frol IL

30:51

korriger

Nikoline Munkeby

Frol IL

18:47

korriger

Kristian Alstad

Frol IL

36:16

korriger

Daniel Alstad

Frol IL

34:35

korriger

Janne Granamo

Frol IL

korriger

Torje Munkeby

Frol IL

korriger

Dina Berg Skjei

Frol IL

25:01

korriger

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Ressem

Frol IL

28:43

+0:00

korriger

2.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

32:26

+3:43

korriger

3.

Gustavas Urbonas

Frol IL

34:01

+5:18

korriger

4.

Selma Skjulsvik

Frol IL

34:54

+6:11

korriger

5.

Martine Myhr Imsland

Frol IL

35:25

+6:42

korriger

6.

Sigrid Berg Skjei

Frol IL

35:27

+6:44

korriger

7.

Hege Berg

Frol IL

40:40

+11:57

korriger

8.

Inger Myren

Frol IL

40:43

+12:00

korriger

9.

Fredrik Ukkelberg

Frol IL

41:29

+12:46

korriger

10.

Peder Munkeby

Frol IL

50:45

+22:02

korriger

96

11.

Joar Munkeby

Frol IL

53:24

+24:41

korriger

12.

Johanne Munkeby

Frol IL

54:50

+26:07

korriger

13.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

54:57

+26:14

korriger

14.

Marieke Scherjon

Frol IL

1:14:43

+46:00

korriger

14.

Jens Scherjon

Frol IL

1:14:43

+46:00

korriger

16.

Marianne Langøygard

Frol IL

+0:0-43

korriger

16.

Jo Langøygard

Frol IL

+0:0-43

korriger

16.

Ludvig Langøygard

Frol IL

+0:0-43

korriger

16.

Selma Langøygard

Frol IL

+0:0-43

korriger

Brutt

Terje Rennan

Frol IL

korriger

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Okkenhaug

Frol IL

40:51

+0:00

korriger

2.

Kirsten Toubro

Frol IL

48:45

+7:54

korriger

3.

Mette Kilskar

Frol IL

57:44

+16:53

korriger

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Veronica Leithe

Frol IL

korriger

Anita Imsland

Frol IL

korriger

Laila Munkeby

Frol IL

korriger

Svend Arne Skjulsvik

Frol IL

korriger

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hågen Lynum

Frol IL

29:29

+0:00

korriger

2.

Magnus Alstad

Frol IL

29:46

+0:17

korriger

3.

Petter Lynum

Frol IL

30:15

+0:46

korriger

4.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

30:48

+1:19

korriger

5.

Tobias Alstad

Frol IL

34:43

+5:14

korriger

6.

Torbjørn Sirum

Frol IL

35:21

+5:52

korriger

7.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

36:06

+6:37

korriger

8.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

38:40

+9:11

korriger

9.

Magnhild Forseth

Frol IL

39:03

+9:34

korriger

10.

Hans Lund

Frol IL

40:11

+10:42

korriger

11.

Julie Kristoffersen

Frol IL

40:19

+10:50

korriger

12.

Trygve Skavhaug

Frol IL

40:36

+11:07

korriger

13.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

40:50

+11:21

korriger

14.

Vidar Venås

Frol IL

40:57

+11:28

korriger

15.

Ole A Hustad

Frol IL

41:13

+11:44

korriger

16.

Jostein Nordvoll

Frol IL

43:10

+13:41

korriger

17.

Ragnhild Lynum

Frol IL

44:59

+15:30

korriger

18.

Randi Haugskott

Frol IL

45:43

+16:14

korriger

19.

Hans Moltzau

Frol IL

47:35

+18:06

korriger

20.

Sylvester Pap

Frol IL

50:20

+20:51

korriger

21.

Sverre Matberg

Frol IL

52:08

+22:39

korriger

22.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

55:08

+25:39

korriger

23.

Else Sirum

Frol IL

55:10

+25:41

korriger

23.

Sigurd Vatn

Frol IL

55:10

+25:41

korriger

25.

Gunnar Vatn

Frol IL

55:26

+25:57

korriger

26.

Atle Bakken

Frol IL

58:24

+28:55

korriger

27.

Freddy Roger Moen

Frol IL

1:30:33

+1:01:04

korriger

28.

Mona Falch Moen

Frol IL

1:30:38

+1:01:09

korriger

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Johnson

Frol IL

48:57

+0:00

korriger

2.

Arne Grevskott

Frol IL

50:27

+1:30

korriger

3.

Robert Ressem

Frol IL

50:54

+1:57

korriger

4.

Jo Severin Matberg

Frol IL

52:23

+3:26

korriger

5.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

1:02:30

+13:33

korriger

6.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

1:08:30

+19:33

korriger

7.

Jonny Sundsvik

Frol IL

1:09:57

+21:00

korriger

8.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:25:57

+37:00

korriger

9.

Mathilde Munkeby

Frol IL

1:25:58

+37:01

korriger

10.

Ståle Matberg

Frol IL

1:39:00

+50:03

korriger

DSQ

Arild Vassenden

Frol IL

1:06:11

korriger

141 142

DSQ

Randi Jensen

Frol IL

1:06:27

korriger

140 141 142

DSQ

Ivar Reinås

Frol IL

1:50:46

korriger

140 141 142

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

39:22

+0:00

korriger

2.

Espen Sundsvik

Frol IL

44:50

+5:28

korriger

3.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

51:55

+12:33

korriger

4.

Simen Stavrum

Frol IL

1:21:42

+42:20

korriger

DSQ

Øystein Brenna

Frol IL

1:40:24

korriger

138 139 140 141 142

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Wold Stavrum

Frol IL

korriger

Odd Anders Alstad

Frol IL

korriger

Tore Tofte

Frol IL

korriger

Marianne Mathisen

Frol IL

korriger

Ann Kristin Alstad

Frol IL

korriger

Ole Petter Stavrum

Frol IL

korriger

Randi Wold Stavrum

Frol IL

korriger

Per Anders Røstad

Frol IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 oktober 2018, 18:15:09

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

101

Antall startet:

101