Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Göran Winblad | Rehns BK | 48:20 | +0:00 | 7:47 | korriger | |||
2. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 56:35 | +8:15 | 9:07 | korriger | |||
3. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 59:29 | +11:09 | 9:35 | korriger | |||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Aurora Gjølsjø | OK Moss | 41:07 | +0:00 | 9:08 | korriger | |||
2. | Johanne Bratland Tjernshaugen | OK Moss | 52:27 | +11:20 | 11:39 | korriger | |||
3. | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 52:37 | +11:30 | 11:41 | korriger | |||
4. | Hanna Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 53:07 | +12:00 | 11:48 | korriger | |||
5. | Trine Marit Justad Raaen | Kongsberg OL | 1:02:05 | +20:58 | 13:47 | korriger | |||
Klasse: H 17-A kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 42:15 | +0:00 | 9:23 | korriger | |||
2. | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 42:27 | +0:12 | 9:26 | korriger | |||
3. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 44:04 | +1:49 | 9:47 | korriger | |||
4. | Morten Tangen | OK Moss | 44:51 | +2:36 | 9:58 | korriger | |||
5. | Christopher Ladim | OK Moss | 45:04 | +2:49 | 10:00 | korriger | |||
6. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 45:18 | +3:03 | 10:04 | korriger | |||
7. | Torstein Hole | Nydalens SK | 45:46 | +3:31 | 10:10 | korriger | |||
8. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 48:29 | +6:14 | 10:46 | korriger | |||
9. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 49:24 | +7:09 | 10:58 | korriger | |||
10. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 49:26 | +7:11 | 10:59 | korriger | |||
11. | Erlend Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 50:24 | +8:09 | 11:12 | korriger | |||
12. | Terje Wiig Mathisen | Open iT | 51:01 | +8:46 | 11:20 | korriger | |||
13. | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 52:37 | +10:22 | 11:41 | korriger | |||
14. | Terje Gudbrandsen | Hamar OK | 55:38 | +13:23 | 12:21 | korriger | |||
15. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 57:17 | +15:02 | 12:43 | korriger | |||
16. | Jon Fredriksen | Hauketo IF | 1:07:18 | +25:03 | 14:57 | korriger | |||
DNS | Donatas Kontautas | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: D 13-16B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingrid Bratland Tjernshaugen | OK Moss | 46:45 | +0:00 | 12:59 | korriger | |||
2. | Julie Sophie Wold | OK Moss | 48:57 | +2:12 | 13:35 | korriger | |||
Klasse: H 13-16B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristoffer Halsnes | Indre Østfold OK | 36:30 | +0:00 | 10:08 | korriger | |||
2. | Sondre Ladim | OK Moss | 40:47 | +4:17 | 11:19 | korriger | |||
Klasse: Ã…pen B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Trond Sigvald Hetland | Kolbotn og Skimt OL | 36:35 | +0:00 | 10:09 | korriger | |||
2. | Trond Møretrø | Kolbotn og Skimt OL | 41:29 | +4:54 | 11:31 | korriger | |||
3. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 43:03 | +6:28 | 11:57 | korriger | |||
4. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 43:14 | +6:39 | 12:00 | korriger | |||
5. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt OL | 44:37 | +8:02 | 12:23 | korriger | |||
6. | Linda Fredh | OK Moss | 45:06 | +8:31 | 12:31 | korriger | 54 50 33 53 40 31 42 43 44 | ||
7. | Tor Lahlum | Kolbotn og Skimt OL | 47:04 | +10:29 | 13:04 | korriger | |||
8. | Egil Huseth | Kamp/Vestheim IF | 49:26 | +12:51 | 13:43 | korriger | |||
9. | Hanne Wold | OK Moss | 51:33 | +14:58 | 14:19 | korriger | |||
DNS | Vegar Arnesen | Indre Østfold OK | korriger |
Sist oppdatert: | 13 mars 2018, 21:14:17 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 39 |
Antall startet: | 37 |