Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Stian Lillegård | Lillomarka OL | 11:16 | ||||||
Matea Meland Kongsland | Østmarka OK | 18:41 | ||||||
Emma Wefald Haaland | Østmarka OK | 18:50 | ||||||
Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Fanny Staff Valstad | Nittedal O-lag | 22:20 | +0:00 | ||||
2. | Martine Arntzen Haug | Østmarka OK | 34:22 | +12:02 | ||||
3. | Eline Skaar | Nittedal O-lag | 42:04 | +19:44 | ||||
Klasse: D 11-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Martine Berg-Olsen | Østmarka OK | 19:44 | +0:00 | ||||
2. | Ingrid Jarstadmarken Price | Østmarka OK | 19:49 | +0:05 | ||||
3. | Pernille Sundt Lyngøy | Østmarka OK | 25:58 | +6:14 | ||||
4. | Katrina Jarstadmarken Price | Østmarka OK | 26:03 | +6:19 | ||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigrid Nermoen | Østmarka OK | 49:19 | +0:00 | ||||
DSQ | Pernille Nor-Woll | Østmarka OK | 1:13:11 | 59 60 | ||||
DSQ | Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | 1:16:35 | 59 60 | ||||
Klasse: D 13-16C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marie Finkenhavn | Nittedal Ol | 25:08 | +0:00 | ||||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Marie Stubban Hygen | Østmarka OK | 1:20:44 | +0:00 | ||||
2. | Janna Sofie Tellesbø | Østmarka OK | 1:21:15 | +0:31 | ||||
3. | Inga Cathrin Winsvold | Østmarka OK | 1:21:18 | +0:34 | ||||
Klasse: D 17-B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Helena Granberg | Østmarka OK | 1:12:11 | +0:00 | ||||
Klasse: D 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Siv Susanne Jystad | Østmarka OK | 1:48:38 | +0:00 | ||||
Klasse: D 40-B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hilde Jarstadmarken | Østmarka OK | 43:14 | +0:00 | ||||
DSQ | Eva Næss Karlsen | Østmarka OK | 58:28 | |||||
DSQ | June Herredsvela | Østmarka OK | 1:35:15 | |||||
Klasse: D 40-C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mona Østvang | Østmarka OK | 35:14 | +0:00 | ||||
2. | Eldrid Odden Otterlei | Østmarka OK | 38:48 | +3:34 | ||||
Klasse: D 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Linda Hanssen | Østmarka OK | 1:01:11 | +0:00 | ||||
Klasse: D 50-B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eva Beate Andresen | NILU | +0:00 | |||||
Klasse: D 70-C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kirsti M. Blomdal | LØRENSKOG KOMMUNE | 45:06 | +0:00 | ||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Storm Kristoffer Veitsle | Nittedal O-lag | 22:16 | +0:00 | ||||
2. | Marius Esvall | Østmarka OK | 45:59 | +23:43 | ||||
3. | Jonas Steen | Nittedal O-lag | 47:22 | +25:06 | ||||
DSQ | Erlend Otterlei | Østmarka OK | 6:32 | |||||
Klasse: H 11-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Espen Tinius Norli Sørensen | Østmarka OK | 20:32 | +0:00 | ||||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ola Skaar | Nittedal O-lag | 1:05:18 | +0:00 | ||||
2. | Håvard Rønningen | Østmarka OK | 1:10:21 | +5:03 | ||||
3. | Alfred Eckmann Aronsen | Nittedal O-lag | +0:0-18 | |||||
DSQ | Ã…smund Bakke Berntzen | Nittedal O-lag | 1:01:55 | |||||
Klasse: H 13-16B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Henrik Gudim | Østmarka OK | 49:36 | +0:00 | ||||
Klasse: H 13-16C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andreas Sandernes | Østmarka OK | 27:10 | +0:00 | ||||
2. | Jakob Gilljam | Østmarka | 45:58 | +18:48 | ||||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andreas Ramberg | Østmarka OK | 52:29 | +0:00 | ||||
2. | Hans Kristian Stubban Hygen | Østmarka OK | 1:00:17 | +7:48 | ||||
Klasse: H 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Odin Tellesbø | Østmarka OK | 53:00 | +0:00 | ||||
2. | Hans Olav Hygen | Østmarka OK | 1:35:02 | +42:02 | ||||
Klasse: H 40-B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sverre Sandernes | Østmarka OK | 56:09 | +0:00 | ||||
2. | Ingar Woll | Østmarka OK | 59:20 | +3:11 | ||||
3. | Jens Magnus Rønningen | Østmarka OK | 1:10:48 | +14:39 | ||||
4. | Yngve Finkenhavn | Nittedal O-lag | 1:16:22 | +20:13 | ||||
Klasse: H 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Knut Edvard Helland | Østmarka OK | 57:36 | +0:00 | ||||
2. | Carl Erik Wasberg | Oppsal | 1:03:26 | +5:50 | ||||
3. | Rune Teigland | Østmarka OK | 1:04:59 | +7:23 | ||||
4. | Inge Ramberg | Østmarka OK | 1:14:09 | +16:33 | ||||
5. | Håvar Brevik | Østmarka OK | 1:16:40 | +19:04 | ||||
6. | Øyvind Eriksen | Østmarka OK | 1:21:24 | +23:48 | ||||
7. | Thomas Grøstad | Østmarka OK | 1:21:32 | +23:56 | ||||
8. | Kjetil Sverdrup-Thygeson | Østmarka OK | 1:29:59 | +32:23 | ||||
Klasse: H 60-B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Karl Gustavsen | Østmarka OK | 1:32:00 | +0:00 | ||||
Klasse: H 60-C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tor Simonsen | OK Øst | 51:01 | +0:00 | ||||
Klasse: H 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Kåre Herredsvela | Østmarka OK | 1:18:40 | +0:00 | ||||
Klasse: H 70-C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hans Randen | Privat | 27:20 | +0:00 | ||||
2. | Erik Haugros | LØRENSKOG KOMMUNE | 34:54 | +7:34 | ||||
Klasse: A-Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Christensen | Østmarka OK | 59:12 | +0:00 | ||||
2. | Per Arne Karlsen | Østmarka OK | 1:06:32 | +7:20 | ||||
3. | Kai Halvorsen Ã…rekol | Siemens | 1:14:19 | +15:07 | ||||
4. | Tor Magnus Grøstad | Østmarka OK | 1:18:05 | +18:53 | ||||
DSQ | Per Stefferud | Østmarka | 22:11 |
Sist oppdatert: | 20 desember 2018, 12:26:13 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 65 |
Antall startet: | 65 |