Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bojan Blumenstein | Nydalens SK | 59:13 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Göran Winblad | Fredrikstad SK | 1:00:30 | +1:17 | korriger | ||||
3. | Beat Roth | Nydalens SK | 1:02:34 | +3:21 | korriger | ||||
4. | Vegard Fiane Pedersen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:04:53 | +5:40 | korriger | ||||
5. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 1:06:51 | +7:38 | korriger | ||||
6. | Ivar Aukrust Osmoen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:08:35 | +9:22 | korriger | ||||
7. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 1:09:34 | +10:21 | korriger | ||||
DSQ | Henrik Eijsink | Nydalens SK | 37:49 | korriger | 62 72 60 117 125 34 129 64 53 | ||||
DSQ | Henrik Upsal | Ã…s-NMBU Orientering | 42:34 | korriger | 34 122 61 60 127 121 64 62 72 60 117 125 3... | ||||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Aurora Gjølsjø | OK Moss | 55:07 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Marie Lindløv Jensen | Sarpsborg OL | 1:02:01 | +6:54 | korriger | ||||
DSQ | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 30:43 | korriger | 124 34 122 61 60 127 121 64 53 50 | ||||
DSQ | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 54:48 | korriger | 70 | ||||
DNS | Silje Ekroll Jahren | Nydalens SK | korriger | ||||||
Klasse: H 17- A kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Øyvind Løken | OK Moss | 46:28 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 47:59 | +1:31 | korriger | ||||
3. | Claes-Tommy Herland | Indre Østfold OK | 49:10 | +2:42 | korriger | ||||
4. | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 49:25 | +2:57 | korriger | ||||
5. | Donatas Kontautas | OK Moss | 51:52 | +5:24 | korriger | ||||
6. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 52:53 | +6:25 | korriger | ||||
7. | Morten Tangen Fredh | OK Moss | 57:37 | +11:09 | korriger | ||||
8. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:04:29 | +18:01 | korriger | ||||
9. | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | 1:08:28 | +22:00 | korriger | ||||
10. | Halvor Steinsholt | Ã…s-NMBU Orientering | 1:08:48 | +22:20 | korriger | ||||
DSQ | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 48:01 | korriger | 121 | ||||
DSQ | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 50:12 | korriger | 122 | ||||
DNS | Peder Aabogen Haugaard | Indre Østfold OK | korriger | ||||||
DNS | Espen Danevad | Fredrikstad SK | korriger | ||||||
DNS | Christopher Ladim | OK Moss | korriger | ||||||
DNS | Sondre Ladim | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: Night & Fog Masters Men | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 43:57 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Sigurd Dæhli | Løten o-lag | 47:49 | +3:52 | korriger | ||||
3. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 49:45 | +5:48 | korriger | ||||
4. | Idar Brekke | Ã…s-NMBU Orientering | 52:18 | +8:21 | korriger | ||||
5. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 57:07 | +13:10 | korriger | ||||
6. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 58:50 | +14:53 | korriger | ||||
7. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 1:00:24 | +16:27 | korriger | ||||
8. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:01:55 | +17:58 | korriger | ||||
9. | Øystein Jensen | Sarpsborg OL | 1:01:59 | +18:02 | korriger | ||||
10. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 1:04:17 | +20:20 | korriger | ||||
11. | Kent Kopperud | Indre Østfold OK | 1:10:39 | +26:42 | korriger | ||||
DSQ | Dag Brenås | Varteig OL | 53:28 | korriger | 61 60 127 | ||||
Klasse: D 13-16 C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 27:57 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Julie Sophie Wold | OK Moss | 30:55 | +2:58 | korriger | ||||
3. | Erika Lind-Larsen | OK Moss | 32:37 | +4:40 | korriger | ||||
4. | Jenny Danevad | Fredrikstad SK | 34:00 | +6:03 | korriger | ||||
5. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 58:54 | +30:57 | korriger | ||||
6. | Erle WEtterhus | OK Moss | 1:04:59 | +37:02 | korriger | ||||
DNS | Erle Elise Wold | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: H 13-16 C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | 29:00 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Anders Hovgaard Eisvang | OK Moss | 40:30 | +11:30 | korriger | ||||
3. | Birk Breimo | OK Moss | 1:08:42 | +39:42 | korriger | ||||
DSQ | Selmer Løken | OK Moss | 19:31 | korriger | 69 117 49 79 124 51 127 60 61 53 | ||||
Klasse: Ã…pen C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 27:37 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Adine Blakkestad Ingesen | Sarpsborg OL | 36:03 | +8:26 | korriger | ||||
3. | Hanne Wold | OK Moss | 36:38 | +9:01 | korriger | ||||
4. | Tor Lahlum | Kolbotn og Skimt OL | 37:31 | +9:54 | korriger | ||||
5. | Tone Karina Ingesen | Sarpsborg OL | 38:26 | +10:49 | korriger | ||||
6. | Linda Fredh | OK Moss | 45:13 | +17:36 | korriger | ||||
7. | Kristine Roskifte | OK Moss | 55:21 | +27:44 | korriger | ||||
8. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 55:58 | +28:21 | korriger | ||||
9. | Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | 59:50 | +32:13 | korriger | ||||
DNS | Ann Helen Aabogen Haugaard | Indre Østfold OK | korriger | ||||||
DNS | Elisabet Breimo | OK Moss | korriger | ||||||
DNS | Marianne Siegel | Ã…s-NMBU Orientering | korriger |
Sist oppdatert: | 12 februar 2019, 19:06:00 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 65 |
Antall startet: | 56 |