Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ivar Lundanes | Tyrving IL | 1:08:41 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Bjørn Ekeberg | Tyrving IL | 1:08:43 | +0:02 | korriger | ||||
3. | Håkon Jarvis Westergård | Tyrving IL | 1:09:49 | +1:08 | korriger | ||||
4. | Torgeir Nørbech | Tyrving IL | 1:12:16 | +3:35 | korriger | ||||
5. | Olle Boström | Tyrving IL | 1:13:23 | +4:42 | korriger | ||||
6. | Espen Jakobsen | Tyrving IL | 1:21:16 | +12:35 | korriger | ||||
7. | Jim Øystein Nybråten | Tyrving IL | 1:22:36 | +13:55 | korriger | ||||
8. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 1:24:12 | +15:31 | korriger | ||||
9. | Olav Johannes Deelstra | Oppsal Orientering | 1:34:25 | +25:44 | korriger | ||||
DSQ | Mats Nordbrøden | Halden SK | 38:17 | korriger | 117 118 129 108 112 114 113 111 103 | ||||
DSQ | Ivar Aukrust Osmoen | Ã…s-NMBU Orientering | 58:44 | korriger | 118 129 108 112 | ||||
DSQ | Vegard Fiane Pedersen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:00:59 | korriger | 118 129 108 112 | ||||
DSQ | Christian Vogelsang | Nydalens SK | korriger | ||||||
DNS | Torkil Eide Solstad | Tyrving IL | korriger | ||||||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:05:40 | +0:00 | korriger | ||||
DSQ | Mari Brøndbo Dahl | Ås-NMBU Orientering | 38:10 | korriger | 112 114 113 106 125 | ||||
Klasse: H 17- A kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Thor Mella | Oppsal Orientering | 58:39 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 58:48 | +0:09 | korriger | ||||
3. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:01:49 | +3:10 | korriger | ||||
4. | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:09:08 | +10:29 | korriger | ||||
5. | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 1:39:49 | +41:10 | korriger | ||||
6. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:46:56 | +48:17 | korriger | ||||
DSQ | Halvor Hobøl | Oppsal Orientering | 38:30 | korriger | 112 114 113 106 125 105 | ||||
DSQ | Audun Jørgensen | Østmarka OK | 53:16 | korriger | 107 112 114 113 106 125 105 | ||||
DSQ | Thomas Roskifte | OK Moss | 1:02:24 | korriger | 106 125 105 | ||||
DNS | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: Night & Fog Masters Men | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 1:06:06 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Terje Wiig Mathisen | Nydalens SK | 1:08:52 | +2:46 | korriger | ||||
3. | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 1:12:29 | +6:23 | korriger | ||||
4. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:13:12 | +7:06 | korriger | ||||
5. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 1:15:18 | +9:12 | korriger | ||||
6. | Hallvard Fjær | Lillomarka OL | 1:19:40 | +13:34 | korriger | ||||
7. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 1:20:18 | +14:12 | korriger | ||||
8. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 1:23:26 | +17:20 | korriger | ||||
9. | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:25:27 | +19:21 | korriger | ||||
10. | Lars Petter Endresen | MÃ¥ren OK | 1:33:56 | +27:50 | korriger | ||||
11. | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | 1:48:23 | +42:17 | korriger | ||||
12. | Geir Trøan | Kolbotn og Skimt OL | 1:54:16 | +48:10 | korriger | ||||
DSQ | Ivar Maalen | Ã…s-NMBU Orientering | 32:44 | korriger | 107 112 114 113 106 125 105 | ||||
DSQ | Kent Kopperud | Indre Østfold OK | 32:52 | korriger | 112 114 113 106 125 105 | ||||
DSQ | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 58:33 | korriger | 106 125 | ||||
DSQ | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 59:59 | korriger | 122 107 112 114 106 125 105 | ||||
DSQ | Jon Fredriksen | Hauketo IF | 1:08:45 | korriger | 122 107 112 114 113 125 105 | ||||
DSQ | Jon Ivar Juvik | Lillomarka OL | 1:17:44 | korriger | 125 105 | ||||
DNS | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | korriger | ||||||
Klasse: D 13-16 C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 36:14 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Julie Sophie Wold | OK Moss | 41:56 | +5:42 | korriger | ||||
3. | Erle Elise Wold | OK Moss | 1:04:36 | +28:22 | korriger | ||||
DSQ | Malin Gjetanger | MÃ¥ren OK | 46:11 | korriger | 121 123 | ||||
DNS | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: H 13-16 C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anders Hovgaard Eisvang | OK Moss | 47:33 | +0:00 | korriger | ||||
DNS | Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | korriger | ||||||
DNS | Andreas Gjetanger | MÃ¥ren OK | korriger | ||||||
Klasse: Ã…pen C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 44:19 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Egil Huseth | Kamp/Vestheim IF | 51:09 | +6:50 | korriger | ||||
3. | Dag Haugland | Oslo kommunes bedriftsidrettslag | 56:43 | +12:24 | korriger | ||||
4. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 1:03:55 | +19:36 | korriger | ||||
5. | Hanne Wold | OK Moss | 1:04:42 | +20:23 | korriger | ||||
DSQ | Fredrik Norløff-Mathisen | Nydalens SK | 1:00:58 | korriger | 103 | ||||
DSQ | Tor Lahlum | Kolbotn og Skimt OL | korriger | ||||||
DNS | Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | korriger | ||||||
DNS | Vidar Berteig | IL GeoForm | korriger |
Sist oppdatert: | 26 mars 2019, 20:26:10 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 62 |
Antall startet: | 54 |