Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell nr.4 og OBIKs 18. poengløp 27. august 2019

Klasse: D 17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julia Plaian

Asker Skiklubb

57:38

+0:00

2.

Mina Jørgensen

Tyrving, IL

1:08:52

+11:14

3.

Iris Holst

Tyrving, IL

1:15:05

+17:27

4.

Ingrid Lund Hovden

Tyrving, IL

1:15:27

+17:49

Klasse: D 35-44

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Falck Holte

ST Olavs Hospital

1:06:45

+0:00

Klasse: D 45-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aline Hermans

CO Liege

49:58

+0:00

Klasse: D 50-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

IL Tyrving

1:05:43

+0:00

2.

Nora Skauen

Tyrving, IL

1:09:25

+3:42

3.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:12:36

+6:53

Klasse: D 55-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Raaen

Aker Brygge orientering

54:30

+0:00

2.

Sharon Broadwell

IL Geoform

55:43

+1:13

Klasse: D 60-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

Tyrving, IL

42:19

+0:00

2.

Heidi Falck

Tyrving, IL

48:54

+6:35

3.

Torild Heine

Fossum IF

1:13:18

+30:59

Klasse: D 70-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjerti Tho

STabæk IF

45:13

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

59:16

+14:03

3.

Nora Ursin

Bærum kom.

1:01:21

+16:08

4.

Anne Sagberg

Bærum Kommune BIL

1:03:58

+18:45

5.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:05:34

+20:21

6.

Aud I Spjelkavik

Tyrving, IL

1:25:57

+40:44

Klasse: D 80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklub

1:20:05

+0:00

Klasse: H 17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Nesland

NTNUI

50:57

+0:00

2.

Adrian Opheim

NTNUI

54:47

+3:50

3.

Eirik Asdøl

Asker

1:21:29

+30:32

DSQ

Christian Fossen

CARDO BIL

1:29:32

124

Klasse: H 45-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker

52:50

+0:00

2.

Alain Mazy

CO Liege

1:04:18

+11:28

DSQ

Eirik Jørgensen

Tyrving, IL

58:05

107

Klasse: H 50-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Lund

Tyrving, IL

50:57

+0:00

2.

Tommy Jauhojærvi

Emit

55:07

+4:10

3.

Bjørn-erik Gunnerød

Hagahogget Låmlag

1:02:41

+11:44

4.

Anten Plaiarn

Asker

1:06:42

+15:45

DSQ

Thomas Konow

Dr.techn. Olav Olsen

32:13

110 111 112 118 124 249

DSQ

Pål Ellingsen

STatens VEGVESEN

1:18:19

77

Klasse: H 55-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

43:13

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC

51:05

+7:52

3.

Tore Voss Fagervold

Bane Nor BIL Oslo

53:23

+10:10

4.

Bjørn Solhjem

HS

53:39

+10:26

5.

Roger Birkeland

Telenor BIL

54:24

+11:11

6.

Frode Johansen

Equinor BIL

59:40

+16:27

Klasse: H 60-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

52:46

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge

1:02:46

+10:00

3.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

1:04:59

+12:13

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:09:28

+16:42

5.

Pål W Hanssen

BDO

1:12:56

+20:10

6.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:14:30

+21:44

DSQ

Don Skantze

Tyrving, IL

1:33:35

124

Klasse: H 65-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL Geoform

33:19

+0:00

2.

Per Nermo

Cowi BIL

45:18

+11:59

3.

Reidar Kierulf

RKP

46:10

+12:51

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

46:46

+13:27

Klasse: H 70-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

53:49

+0:00

2.

Per Haugen

NEDERMAN

1:03:05

+9:16

3.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

1:19:58

+26:09

Klasse: H 75-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

44:10

+0:00

2.

Tor Ommundsen

Veritas

50:00

+5:50

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

53:23

+9:13

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:00:37

+16:27

5.

Roar Gudding

VET BIL

1:01:46

+17:36

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:02:07

+17:57

7.

Tom Ibsen

OUS

1:33:54

+49:44

8.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:51:26

+1:07:16

249

Klasse: H 80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

47:30

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:19:37

+32:07

Klasse: Åpen N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anaïs Mazy

CO Liege

32:39

+0:00

Klasse: Åpen M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Hasaas

Fossum IF

1:01:20

+0:00

2.

Rune Hultgren

GEoFORM

1:05:36

+4:16

DSQ

Åshild Flatebakken

Tyrving, IL

Klasse: Åpen K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnaud Mazy

CO Liege

48:34

+0:00

2.

Ingvilld Sommerstad

Tyrving, IL

54:02

+5:28


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 august 2019, 07:14:19

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

70

Antall startet:

70