Klasse: D 11-12 Jaktstart | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ida Øverli Støen | Lillehammer OK | 7:29 | +0:00 | ||||
2. | Marte Libak- Feiring | Vang OL | 8:00 | +0:31 | ||||
3. | Marie Berger | Lillehammer OK | 8:05 | +0:36 | ||||
4. | Ane Beitdokken | Lillehammer OK | 8:16 | +0:47 | ||||
5. | Karen Haanes Strandlie | Gjø-Vard OL | 10:20 | +2:51 | ||||
6. | Mina Bleken Rud | Vang OL | 10:22 | +2:53 | ||||
7. | Sofie Taraldsen | Lillehammer OK | 10:30 | +3:01 | ||||
8. | Eiril Erlien Solerød | Gjø-Vard OL | 10:39 | +3:10 | ||||
9. | Eline Kravdal | Gjø-Vard OL | 12:44 | +5:15 | ||||
10. | Emilie Kloppbakken Stenbrenden | Gjø-Vard OL | 13:05 | +5:36 | ||||
11. | Eli Anne Skramstad | Vang OL | 13:08 | +5:39 | ||||
12. | Mina Reid | Lillehammer OK | 13:57 | +6:28 | ||||
DSQ | Therese Holmen | Snertingdal IF Orientering | 12:43 | 147 | ||||
Klasse: H 11-12 Jaktstart | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emil Tonjer Fingarsen | Elverum OK | 7:16 | +0:00 | ||||
2. | Aksel Tonjer Fingarsen | Elverum OK | 10:00 | +2:44 | ||||
3. | Sondre Borgedal | Ringsaker OK | 10:02 | +2:46 | ||||
4. | Magnus Svaland Dale | OL Vallset/Sange | 10:09 | +2:53 | ||||
5. | Ole Solli Kvikstad | OL Toten-Troll | 10:19 | +3:03 | ||||
6. | Nikolai Teslo | Hadeland OL | 10:21 | +3:05 | ||||
7. | Eivind Lutnæs | Hamar OK | 10:48 | +3:32 | ||||
8. | Johannes Høie | Gjø-Vard OL | 11:08 | +3:52 | ||||
9. | Aksel Krogstie | Ringsaker OK | 19:48 | +12:32 | ||||
DSQ | Torgrim Hasle Haslestad | Ringsaker OK | 10:30 | 146 | ||||
DNS | Sebastian Welhaven Thorstad | Lillehammer OK | ||||||
Klasse: D 13-14 Jaktstart | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marie Kravdal | Gjø-Vard OL | 8:53 | +0:00 | ||||
2. | Maren Henriksen | Vang OL | 12:50 | +3:57 | ||||
3. | Ylva Slotnæs Lyshaug | Snertingdal IF Orientering | 12:58 | +4:05 | ||||
4. | Madeleine Aaslund Jenack | Gjø-Vard OL | 14:29 | +5:36 | ||||
Klasse: H 13-14 Jaktstart | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ola DÃ¥snes | Vang OL | 9:15 | +0:00 | ||||
2. | Even Lien | Gjø-Vard OL | 9:23 | +0:08 | ||||
3. | Kristoffer Børke Sætaberget | Vang OL | 12:39 | +3:24 | ||||
4. | Erik Wallin | Snertingdal IF Orientering | 12:41 | +3:26 | ||||
Klasse: B-Ã¥pen Jaktstart | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sunniva Alm-Kristiansen | Vang OL | 15:47 | +0:00 | ||||
Klasse: D 15-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DNS | Ingeborg Hasle Haslestad | Ringsaker OK | ||||||
DNS | Agnethe Hasli | Bækkelagets SK | ||||||
Klasse: D15-20 Semifinale A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Birgit Dorthea Kleppa Madslien | Lillehammer OK | 6:26 | +0:00 | ||||
2. | Emma Bangstad Bergersen | Hamar OK | 8:00 | +1:34 | ||||
3. | Emma DÃ¥snes | Vang OL | 8:04 | +1:38 | ||||
Klasse: D15-20 Semifinale B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristine Kravdal | Gjø-Vard OL | 6:49 | +0:00 | ||||
2. | Astrid Rognstad | Hadeland OL | 6:55 | +0:06 | ||||
3. | Henriette Berg | Løten o-lag | 8:22 | +1:33 | ||||
4. | Berthe Teslo | Hadeland OL | 8:26 | +1:37 | ||||
Klasse: D15-20 Semifinale C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Martine Skjelsvik | Lillehammer OK | 7:08 | +0:00 | ||||
2. | June Rogstad Bekkevold | Løten o-lag | 7:10 | +0:02 | ||||
2. | Ingeborg Rognstad | Hadeland OL | 7:10 | +0:02 | ||||
4. | Serine Jørgensen | Lillehammer OK | 8:15 | +1:07 | ||||
Klasse: H 15-20 Semifinale A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Even Lindaas | Vang OL | 5:09 | +0:00 | ||||
2. | Ole Gunnar Kleppa Madslien | Lillehammer OK | 5:14 | +0:05 | ||||
3. | Mats Lindaas | Elverum OK | 5:20 | +0:11 | ||||
4. | Anders Taraldsen | Lillehammer OK | 6:54 | +1:45 | ||||
Klasse: H 15-20 Semifinale B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Njaal Ellegaard Melby | Vang OL | 5:53 | +0:00 | ||||
2. | Sander Tonjer Fingarsen | Elverum OK | 6:13 | +0:20 | ||||
3. | Sigurd Kvamme | OL Toten-Troll | 6:38 | +0:45 | ||||
4. | Jørgen Glorvigen | Elverum OK | 8:11 | +2:18 | ||||
DSQ | Gaute Lindaas | Elverum OK | 7:59 | 163 166 147 |
Sist oppdatert: | 28 august 2019, 18:05:25 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 55 |
Antall startet: | 52 |