Klasse: SR G/J 0-6 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Anna Horsth | Privat | 3:39 | 7:18 | korriger | |||||
Maya Horsth | Privat | 5:35 | 11:10 | korriger | |||||
Ayleen Paulsen Grøndahl | Privat | 3:45 | 7:30 | korriger | |||||
Aurora Paulsen Grøndahl | Privat | 3:45 | 7:30 | korriger | |||||
VÃ¥rin Landfald Reistad | Privat | 5:34 | 11:08 | korriger | |||||
Eric Ã…rtun | Privat | 3:14 | 6:28 | korriger | |||||
Maria Girum | Akershus krets | 7:28 | 14:56 | korriger | |||||
Ulrik Herstad Elvenes | Asker Sk. Friidrett | 3:33 | 7:06 | korriger | |||||
Helle Conradi | Spis havregrøten din! | 3:57 | 7:54 | korriger | |||||
Claus Conradi | Spis havregrøten din! | 5:41 | 11:22 | korriger | |||||
Eline Haugen Seiersten | Ã…s IL | 4:34 | 9:08 | korriger | |||||
Vilde Storvoll | Ã…s IL | 4:25 | 8:50 | korriger | |||||
Aleksander Fonkalsrud Otterstad | Ã…s IL | 5:13 | 10:26 | korriger | |||||
Kornelia Fonkalsrud Otterstad | Ã…s IL | 4:22 | 8:44 | korriger | |||||
Bo August Forsheim Solberg | Skimt | 3:35 | 7:10 | korriger | |||||
Alma Moland | Privat | 4:15 | 8:30 | korriger | |||||
Lars Eltorn | Privat | 3:14 | 6:28 | korriger | |||||
Isaac Seim-Rio | Privat | 3:30 | 7:00 | korriger | |||||
Andrea Ersnes | Privat | 3:18 | 6:36 | korriger | |||||
Elise Holt Lauglo | Skimt | 3:20 | 6:40 | korriger | |||||
Ingeborg Marie Eikje Maurangsnes | Skjold IL | 3:47 | 7:34 | korriger | |||||
Stian Hult | Lire BK | 2:51 | 5:42 | korriger | |||||
Hennie Aschehoug | Ã…s IL | 3:36 | 7:12 | korriger | |||||
Dalma Banfi | Ã…s IL | 3:37 | 7:14 | korriger | |||||
Ella Bøchman Vedeld | Privat | 4:11 | 8:22 | korriger | |||||
Jacob Bråten | Privat | 3:53 | 7:46 | korriger | |||||
Magnus Braathen | Privat | 3:51 | 7:42 | korriger | |||||
Max Berle | Ã…s IL | 2:59 | 5:58 | korriger | |||||
Astrid Moss Tøgard | Privat | 7:50 | 15:40 | korriger | |||||
Thea Bugge Dybwad | Ã…s IL | 4:02 | 8:04 | korriger | |||||
DNS | Jonas Arvidsson-Hansen | Ã…s IL | korriger | ||||||
DNS | Eivind Rødseth Eikje | Ås IL | korriger | ||||||
DNS | Vilde Bøchman Vedeld | Privat | korriger | ||||||
Klasse: SR J7 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Julia Van Der Bijl | Privat | 7:03 | 7:03 | korriger | |||||
Victoria Nango | Ã…s IL | 7:13 | 7:13 | korriger | |||||
Erle Helgesen-Etnestad | ÅsLøperne Junior | 6:40 | 6:40 | korriger | |||||
Marie Braathen | Privat | 5:37 | 5:37 | korriger | |||||
Fredrikke Bugge Dybwad | Ã…s IL | 7:19 | 7:19 | korriger | |||||
DNS | Erika Sofie Arvidsson-Hansen | Ã…s IL | korriger | ||||||
Klasse: SR J8 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Hennie Fossheim Solberg | Akershus krets | 5:09 | 5:09 | korriger | |||||
Selma Louise Løken Olsen | Drøbak-Frogn IL | 7:07 | 7:07 | korriger | |||||
Elizabeth Conradi | Spis havregrøten din! | 5:54 | 5:54 | korriger | |||||
Emine Conradi | Spis havregrøten din! | 6:58 | 6:58 | korriger | |||||
Helene Bodal Holm | Ã…s IL | 8:51 | 8:51 | korriger | |||||
Leah Rosenfeld | Ã…s IL | 7:03 | 7:03 | korriger | |||||
Klasse: SR G7 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Gard Landfald Reistad | Privat | 9:13 | 9:13 | korriger | |||||
Ludvik Løken | Bækkelagets SK | 5:31 | 5:31 | korriger | |||||
Iver Storvoll | Ã…s IL | 6:35 | 6:35 | korriger | |||||
Trygve Moe Mælum | Ås IL | 9:21 | 9:21 | korriger | |||||
Marcus Ward | Skaubygda IL | 8:15 | 8:15 | korriger | |||||
Håkon Moss Tøgård | Privat | 8:31 | 8:31 | korriger | |||||
Klasse: SR G8 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Martin Ã…rtun | Vestby IL | 5:17 | 5:17 | korriger | |||||
Johannes Gaustad | Ã…s IL | 6:20 | 6:20 | korriger | |||||
Sigurd Bakkebø | Ås IL | 6:13 | 6:13 | korriger | |||||
Mathias Borge Thoresen | Ã…s IL | 8:56 | 8:56 | korriger | |||||
Sigurd Rødseth Eikje | Ås IL | 5:28 | 5:28 | korriger | |||||
Gabriel Radovanovic | Privat | 5:33 | 5:33 | korriger | |||||
Kasper Haugland Berle | Ã…s IL | 8:01 | 8:01 | korriger | |||||
Klasse: SR J9 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Sara Johanne Løken Olsen | Drøbak-Frogn IL | 7:07 | 7:07 | korriger | |||||
Emma-Karoline Jørgensen | Privat | 5:22 | 5:22 | korriger | |||||
Klasse: SR G9 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Kasper Van Der Bijl | Privat | 4:44 | 4:44 | korriger | |||||
Emil Storvoll | Ã…s IL | 5:44 | 5:44 | korriger | |||||
Emil Tengheden Løken | Ås IL | 4:48 | 4:48 | korriger | |||||
William Nango | Ã…s IL | 6:27 | 6:27 | korriger | |||||
Anders Eikje Maurangsnes | Skjold IL | 5:02 | 5:02 | korriger | |||||
Jonas Holth Lauglo | Skimt | 5:24 | 5:24 | korriger | |||||
Aksel Hult | Lire BK | 5:09 | 5:09 | korriger | |||||
Eirik Overvoll | Ã…s IL | 5:58 | 5:58 | korriger | |||||
Klasse: SR J10 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Marta Girum | Akershus krets | 9:32 | 9:32 | korriger | |||||
Malena Athine Grønvold Widèn | Ås IL | 4:45 | 4:45 | korriger | |||||
Anja Rosenfeld | Ã…s IL | 6:25 | 6:25 | korriger | |||||
Maja Radovanovic | Privat | 7:03 | 7:03 | korriger | |||||
Mia Haugland Berle | Ã…s IL | 5:51 | 5:51 | korriger | |||||
Klasse: SR G10 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Theodor Løken | Bækkelagets SK | 5:37 | 5:37 | korriger | |||||
Sander Tengheden Løken | Ås IL | 4:32 | 4:32 | korriger | |||||
Mattias Ward | Skaubygda IL | 5:44 | 5:44 | korriger | |||||
Klasse: SR J11-12 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ellinor Fossheim Solberg | Akershus krets | 6:36 | +0:00 | 4:24 | korriger | |||
Klasse: SR G11-12 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eirik Eikje Maurangsnes | Skjold IL | 7:49 | +0:00 | 5:12 | korriger | |||
2. | Olve Herstad Elvenes | Asker Sk. Friidrett | 7:51 | +0:02 | 5:14 | korriger | |||
3. | Arvin Conradi | Spis havregrøten din! | 7:54 | +0:05 | 5:16 | korriger | |||
4. | Vegard Gaustad | Ã…s IL | 8:50 | +1:01 | 5:53 | korriger | |||
Klasse: NR J11-12 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Camilla Lundqvist | Ã…s IL | 26:57 | +0:00 | 4:54 | korriger | |||
2. | Alise Haugen Seiersten | Ã…s IL | 29:52 | +2:55 | 5:25 | korriger | |||
3. | Kinga Banfi | Ã…s IL | 38:24 | +11:27 | 6:58 | korriger | |||
Klasse: NR J13-14 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Astrid Skjevdal | Ã…s IL | 26:29 | +0:00 | 4:48 | korriger | |||
Klasse: NR J15-16 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eline Skjevdal | Ã…s IL | 25:11 | +0:00 | 4:34 | korriger | |||
Klasse: NR K21-34 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Karoline Wiger Conradi | Spis havregrøten din! | 32:20 | +0:00 | 5:52 | korriger | |||
2. | Victoria Conradi | Spis Havregrøten Din! | 32:22 | +0:02 | 5:53 | korriger | |||
3. | Live Horsth | Ås løperne | 32:49 | +0:29 | 5:58 | korriger | |||
Klasse: NR K35-49 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Stine Aarstad | Ã…s IL | 24:04 | +0:00 | 4:22 | korriger | |||
2. | Kristin Braathen | Privat | 32:43 | +8:39 | 5:56 | korriger | |||
3. | Hanne Løken Olsen | Drøbak-Frogn IL | 33:21 | +9:17 | 6:03 | korriger | |||
4. | Line Kristin Westgaard | Ã…s IL | 35:31 | +11:27 | 6:27 | korriger | |||
5. | Judit Banfine Vas | NMBU ProdMed - Besetning | 38:24 | +14:20 | 6:58 | korriger | |||
Klasse: NR G10 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Elias Braathen | Privat | 32:42 | +0:00 | 5:56 | korriger | |||
Klasse: NR G11-12 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Trym Gjedebo-Skarpeteig | Privat | 23:45 | +0:00 | 4:19 | korriger | |||
Klasse: NR M21-34 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eivind Larsen | Ã…s IL | 21:29 | +0:00 | 3:54 | korriger | |||
2. | Vegard Rørvik | Privat | 24:37 | +3:08 | 4:28 | korriger | |||
Klasse: NR M35-49 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Harald Skarpeteig | Oslo Klatreklubb | 20:26 | +0:00 | 3:42 | korriger | |||
2. | Kristian Tollan Seiersten | Ã…s IL | 29:53 | +9:27 | 5:26 | korriger | |||
Klasse: NR M50-59 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Oddbjørn Homstvedt | Filborg | 22:48 | +0:00 | 4:08 | korriger | |||
2. | Bjørn Olav Kåsin | Gjelleråsen IF | 26:29 | +3:41 | 4:48 | korriger | |||
3. | Per Wollbraaten | Drøbak-Frogn IL | 28:54 | +6:06 | 5:15 | korriger | |||
4. | Trond Kjetil Haraldsen | Ã…s IL | 29:57 | +7:09 | 5:26 | korriger | |||
Klasse: ÅR J13-14 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nora Elizabeth Conradi | Tyrving IL | 48:15 | +0:00 | 4:35 | korriger | |||
2. | Tyra Kraugerud | Ã…s IL | 1:16:44 | +28:29 | 7:18 | korriger | |||
Klasse: ÅR J15-16 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tiril Lilleheier | Ã…s IL | 50:12 | +0:00 | 4:46 | korriger | |||
Klasse: ÅR K17-20 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mina Lilleheier | Ã…s IL | 43:50 | +0:00 | 4:10 | korriger | |||
Klasse: ÅR K21-34 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sanja Maksimovic | Privat | 48:47 | +0:00 | 4:38 | korriger | |||
Klasse: ÅR K35-49 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Margrethe Nardocci | Skiløperne | 44:20 | +0:00 | 4:13 | korriger | |||
2. | Rubi Lunder Størset | Nittedal Triatlonklubb | 46:47 | +2:27 | 4:27 | korriger | |||
3. | Johanna Karin Hillevi Blomqvist | NMBU Ingeniørvitenskap - Realfag | 52:04 | +7:44 | 4:57 | korriger | |||
4. | Elisabeth Gunby | NMBU | 54:07 | +9:47 | 5:09 | korriger | |||
5. | Else-Marit L. Gaustad | Privat | 56:23 | +12:03 | 5:22 | korriger | |||
6. | Janice Medlien | Ã…s IL | 58:48 | +14:28 | 5:36 | korriger | |||
7. | Anne Marie Langseter | NMBU Ingeniørvitenskap - Realfag | 1:16:52 | +32:32 | 7:19 | korriger | |||
DNS | Anne Lie | Akershus krets | korriger | ||||||
DNS | Siri Conradi | Team Conradi | korriger | ||||||
Savnet | Monica Blegvad | Privat | korriger | ||||||
Klasse: ÅR G13-14 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Henrik Chr. Besseberg | Drøbak-Frogn IL | 40:56 | +0:00 | 3:53 | korriger | |||
2. | Frode Hymer | Ã…s IL | 42:10 | +1:14 | 4:00 | korriger | |||
3. | HÃ¥kon Emiil Heir | Ã…s IL | 42:37 | +1:41 | 4:03 | korriger | |||
4. | Michael Torp | Drøbak-Frogn IL | 44:56 | +4:00 | 4:16 | korriger | |||
Brutt | Jonas Bakkebø Fjellstad | Ås IL | korriger | ||||||
Klasse: ÅR G15-16 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Øivind Andreas Bodal Holm | Ås IL | 42:33 | +0:00 | 4:03 | korriger | |||
2. | Daniel Rosenfeld | Privat | 54:01 | +11:28 | 5:08 | korriger | |||
DNS | Dennis Lie | Akershus krets | korriger | ||||||
Klasse: ÅR M21-34 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | PÃ¥l Onsrud | Team Sportsmanden | 36:49 | +0:00 | 3:30 | korriger | |||
2. | Martin Wetlesen Vedeld | Ã…s IL | 36:52 | +0:03 | 3:30 | korriger | |||
3. | Adam Airoldi | NMBU LANDSAM - Landskapsarkitektur | 39:10 | +2:21 | 3:43 | korriger | |||
4. | Eivind Seim | NMBU Ingeniørvitenskap - Realfag | 44:37 | +7:48 | 4:14 | korriger | |||
5. | Milleret Cycil | MINA | 49:03 | +12:14 | 4:40 | korriger | |||
6. | Lars-Gunnar Nordheim | Privat | 49:17 | +12:28 | 4:41 | korriger | |||
7. | Thomas Rønbeck | Spis havregrøten din! | 51:16 | +14:27 | 4:52 | korriger | |||
8. | Christopher Conradi | Spis havregrøten din! | 51:47 | +14:58 | 4:55 | korriger | |||
9. | Lennart Noordermeer | MINA | 52:42 | +15:53 | 5:01 | korriger | |||
10. | Kenneth Berg | Privat | 52:52 | +16:03 | 5:02 | korriger | |||
11. | Mats Budalen | Team Teodolitten | 53:30 | +16:41 | 5:05 | korriger | |||
12. | Jon Sivert Valle | Privat | 55:28 | +18:39 | 5:16 | korriger | |||
13. | Daniel Andersen | Spis Havregrøten Din! | 1:06:44 | +29:55 | 6:21 | korriger | |||
DNS | Joakim Nedregård | Privat | korriger | ||||||
DNS | Niclas Hurtig | Akershus krets | korriger | ||||||
Klasse: ÅR M35-49 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | HÃ¥vard Solberg | Skimt | 34:28 | +0:00 | 3:16 | korriger | |||
2. | Christer Hult | Lire BK | 37:14 | +2:46 | 3:32 | korriger | |||
3. | Karl Henrik Lilleheier | Ã…s IL | 40:00 | +5:32 | 3:48 | korriger | |||
4. | Svein Sandvik | Ã…s IL | 42:16 | +7:48 | 4:01 | korriger | |||
5. | Olav Fjeld Fjeld Kraugerud | NMBU IHA - Ernæring | 43:43 | +9:15 | 4:09 | korriger | |||
6. | Jens Conradi | Team Conradi | 44:19 | +9:51 | 4:13 | korriger | |||
7. | Terje Størset | Nittedal Triatlonklubb | 45:08 | +10:40 | 4:17 | korriger | |||
8. | Jon-Vidar Gaustad | Ã…s IL | 45:15 | +10:47 | 4:18 | korriger | |||
9. | Sigbjørn Eikje | Ås IL | 45:21 | +10:53 | 4:19 | korriger | |||
10. | Odd Egil Fredriksen | Isfjorden IL | 45:29 | +11:01 | 4:19 | korriger | |||
11. | Leif Inge Skagemo | Klubbløs | 45:30 | +11:02 | 4:20 | korriger | |||
12. | Hans Petter Overvoll | Ã…s IL | 47:22 | +12:54 | 4:30 | korriger | |||
13. | Øystein Røstad | Oslo Crossfit | 51:27 | +16:59 | 4:54 | korriger | |||
14. | Erik Aronsen | ÅsLøperne | 51:35 | +17:07 | 4:54 | korriger | |||
15. | Kenneth Antonsen | Rye Sp.Kl. | 51:56 | +17:28 | 4:56 | korriger | |||
16. | Rasmus Bovbjerg Jensen | NMBU IHA | 52:18 | +17:50 | 4:58 | korriger | |||
17. | Lars Rosenfeld | Ã…s IL | 55:53 | +21:25 | 5:19 | korriger | |||
18. | Espen Jakobsen | ÅsLøperne | 59:23 | +24:55 | 5:39 | korriger | |||
19. | Anders Ã…kerlund | Privat | 1:03:11 | +28:43 | 6:01 | korriger | |||
20. | Vidar Falkenberg | Privat | 1:06:44 | +32:16 | 6:21 | korriger | |||
21. | Mads Conradi | Spis havregrøten din! | +0:0-28 | 0:00 | korriger | ||||
Brutt | Jon Petter Helgesen-Etnestad | ÅsLøperne | korriger | ||||||
DNS | Martin Ellingsen | Privat | korriger | ||||||
Klasse: ÅR M50-59 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Knut Bjørn Stokke | NMBU LANDSAM - By- og regionsplanlegging | 44:07 | +0:00 | 4:12 | korriger | |||
2. | Arild Espenes | NMBU-Bil | 47:57 | +3:50 | 4:34 | korriger | |||
3. | Geir Krogh | Privat | 48:41 | +4:34 | 4:38 | korriger | |||
4. | Erik Strømnæss Nøkleby | Skatt Helsfyr BIL | 52:21 | +8:14 | 4:59 | korriger | |||
5. | Øistein Kvarme | Ås IL | 54:26 | +10:19 | 5:11 | korriger | |||
6. | John Einar Sandvand | Privat | 1:04:13 | +20:06 | 6:06 | korriger | |||
Klasse: ÅR M60-69 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jon Weydahl | Drøbak Maratonklubb | 1:06:32 | +0:00 | 6:20 | korriger | |||
Klasse: ÅR M70-74 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Erling Kielland | Privat | 1:02:42 | +0:00 | 5:58 | korriger | |||
Klasse: Ã…R TRIM (Uten tid) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Tord Ingolf Reistad | Privat | 0:00 | korriger | ||||||
Tommy Sørensen | Privat | 0:00 | korriger | ||||||
Jon Eivin Kivle | Privat | 0:00 | korriger | ||||||
Magnus Kivle | Privat | 0:00 | korriger | ||||||
Theo Lien | Kråkstad IL | 0:00 | korriger | ||||||
Christina Karlsson | Kråkstad IL | 0:00 | korriger | ||||||
Casper Lien | Kråkstad IL | 0:00 | korriger | ||||||
Turid Lien | Kråkstad IL | 0:00 | korriger | ||||||
Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Startet | Henrik Eijsink | Nydalens SK | korriger | ||||||
Startet | Svein Nygård | Lillomarka OL | korriger | ||||||
Startet | Vegard Fiane Pedersen | Ã…s-NMBU Orientering | korriger | ||||||
Klasse: H 17- A kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Startet | HÃ¥vard Harstad | Kolbotn og Skimt OL | korriger | ||||||
Startet | Halvor Steinsholt | Ã…s-NMBU Orientering | korriger | ||||||
Startet | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | korriger | ||||||
Startet | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | korriger | ||||||
DNS | Sondre Ladim | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: Night & Fog Masters Men | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Startet | Lars Erik Gjein | Fossum IF | korriger | ||||||
Startet | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | korriger | ||||||
Startet | Christopher Schive | OK Moss | korriger | ||||||
Startet | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | korriger | ||||||
Startet | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | korriger | ||||||
Klasse: Ã…pen C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Startet | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | korriger | ||||||
Startet | Vidar Berteig | IL GeoForm | korriger |
Sist oppdatert: | 12 november 2019, 17:04:53 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 196 |
Antall startet: | 185 |