Klasse: Lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gunnar Fiskum | Norconsult | 49:14 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Øystein Holo | Fossum IF | 51:20 | +2:06 | korriger | ||||
3. | Ivar Lundanes | Tyrving, IL | 54:37 | +5:23 | korriger | ||||
4. | Eirik Watterdal | PRIVAT | 54:50 | +5:36 | korriger | ||||
5. | Karl Even Rygh | Heming Orientering | 56:06 | +6:52 | korriger | ||||
6. | Svein Nygård | NORGES BANK | 57:44 | +8:30 | korriger | ||||
7. | Daniel Roos | Attunda OK | 57:52 | +8:38 | korriger | ||||
8. | Lovisa Persson | OK Tisaren | 58:50 | +9:36 | korriger | ||||
9. | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 59:54 | +10:40 | korriger | ||||
10. | Phillip Romøren | Fossum IF | 1:01:17 | +12:03 | korriger | ||||
11. | Morten Heir | Fossum IF | 1:03:58 | +14:44 | korriger | ||||
12. | Sindre Vie Strisland | Fossum IF | 1:07:52 | +18:38 | korriger | ||||
13. | Knut Jostein Sætnan | Fossum IF | 1:08:57 | +19:43 | korriger | ||||
14. | Tellef Larsen | Tyrving IL | 1:09:38 | +20:24 | korriger | ||||
15. | Richard Zeiner-Gundersen | Aker Brygge Orientering | 1:15:40 | +26:26 | korriger | ||||
16. | Audrun Utskarpen | GEOFORM | 1:21:10 | +31:56 | korriger | ||||
17. | Guttorm L Egge | GEOFORM | 1:21:41 | +32:27 | korriger | ||||
18. | Jostein Bø Fløystad | Kongsberg Digital | 1:24:16 | +35:02 | korriger | ||||
DSQ | Kristian J. Larsen | Tyrving, IL | 54:13 | korriger | 120 72 74 76 | ||||
DSQ | Jan Øyvind Woldene | Fossum IF | 1:13:58 | korriger | 111 122 116 71 77 | ||||
DSQ | Per Osen | Equinor Oslo BIL | 1:16:53 | korriger | 127 125 111 122 116 71 77 | ||||
DSQ | Børge Berg | Fossum IF | 1:17:32 | korriger | 74 | ||||
DSQ | HÃ¥kon Bugge | No team | 1:32:15 | korriger | 125 111 122 116 71 77 | ||||
Klasse: Mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hallvard Fjær | Lillomarka OL | 49:01 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Eivind Ruth | DNV GL | 49:38 | +0:37 | korriger | ||||
3. | Mina Jørgensen | Tyrving IL | 51:15 | +2:14 | korriger | ||||
4. | Britta Fismen | Fossum IF | 51:52 | +2:51 | korriger | ||||
5. | Gunnar Halden | Nydalens Skiklub | 56:45 | +7:44 | korriger | ||||
6. | Mari Aarseth | Nydalens Skiklub | 57:21 | +8:20 | korriger | ||||
7. | Birk Sætnam | Fossum IF | 58:37 | +9:36 | korriger | ||||
8. | Brita Sauar | Equinor Oslo BIL | 59:26 | +10:25 | korriger | ||||
9. | Are Eriksen | OSI | 1:00:17 | +11:16 | korriger | ||||
10. | Tormod Bøe | Veritas BIL | 1:01:44 | +12:43 | korriger | ||||
11. | Linda Hanssen | Østmarka OK | 1:02:42 | +13:41 | korriger | ||||
12. | Tormod Øvergård | Vestre Aker Skiklub | 1:10:39 | +21:38 | korriger | ||||
13. | Heidi Tronbøl | FET O-lag | 1:11:50 | +22:49 | korriger | ||||
14. | PÃ¥l Woldstad Hanssen | BDO BIL | 1:16:56 | +27:55 | korriger | ||||
15. | Harald Aulie | Koll lL | 1:18:37 | +29:36 | korriger | ||||
16. | Trude Fixdal | Koll lL | 1:19:06 | +30:05 | korriger | ||||
17. | Liv Paltiel | Folkehelseinstituttet | 1:19:16 | +30:15 | korriger | ||||
18. | Trine Justad Raaen | Aker Brygge Orientering | 1:25:18 | +36:17 | korriger | ||||
19. | Tobias Lium | KolL | 1:25:38 | +36:37 | korriger | ||||
20. | Kristin Berg | DNV GL | 1:27:53 | +38:52 | korriger | ||||
21. | Ulf Gunnar Mikalsen | DNV GL | 1:32:34 | +43:33 | korriger | ||||
DSQ | Iris Holst | Tyrving, IL | 31:03 | korriger | 72 117 129 118 127 111 122 116 71 77 | ||||
DSQ | Olav Nipen | Tyrving IL | 48:09 | korriger | 125 111 122 116 71 77 150 | ||||
DSQ | Eirik Jørgensen | Tyrving, IL | 1:10:24 | korriger | 122 116 71 77 | ||||
DSQ | Claus Frimann Clasen | Lyberg & Partnere | korriger | ||||||
Brutt | Lars Christensen | Veritas BIL | korriger | ||||||
Brutt | Fredrik Larsen | Indre Østfold | korriger | ||||||
Klasse: Kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 28:55 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ketil Berge | Vestre Aker Skiklub | 41:23 | +12:28 | korriger | ||||
3. | Erik Borg | KOLL | 47:14 | +18:19 | korriger | ||||
4. | Martin Christofer Borg | KolL | 48:55 | +20:00 | korriger | ||||
5. | Merete Bugge | Stami | 51:52 | +22:57 | korriger | ||||
6. | Bjørn Egner | HEMING Orientering | 56:29 | +27:34 | korriger | ||||
7. | Egil Huseth | Kamp Vestheim | 56:33 | +27:38 | korriger | ||||
8. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 58:31 | +29:36 | korriger | ||||
9. | Jon C. Fougner | FUGRO | 1:06:41 | +37:46 | korriger | ||||
10. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 1:11:25 | +42:30 | korriger | ||||
11. | KÃ¥re Knudsen | GeoForm | 1:37:38 | +1:08:43 | korriger | ||||
DSQ | Jakob Ruth | PRIVAT | 13:32 | korriger | 77 125 127 71 111 122 116 71 77 | ||||
DSQ | Knut Hangeraas | GeoForm | 19:38 | korriger | 125 127 71 111 122 116 71 77 150 | ||||
Brutt | Toril Eine | Esso Sport | korriger |
Sist oppdatert: | 13 november 2019, 21:17:33 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 64 |
Antall startet: | 64 |