Klasse: Kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristian Bernhard Nilsen | Fossum IF | 39:01 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Trine Kihle | PRIVAT | 49:10 | +10:09 | korriger | ||||
3. | Jon C. Fougner | FUGRO | 49:38 | +10:37 | korriger | ||||
4. | Øystein Madsen | GE Healthcare | 49:47 | +10:46 | korriger | ||||
5. | Sturle HÃ¥nes | GeoForm | 1:09:11 | +30:10 | korriger | ||||
6. | Bjørn Egner | HEMING Orientering | 1:24:45 | +45:44 | korriger | ||||
DSQ | Per Ongstad | PRIVAT | 27:33 | korriger | 75 76 77 78 119 117 118 | ||||
DSQ | Knut Hangeraas | GeoForm | 50:45 | korriger | 128 78 119 117 118 150 | ||||
DSQ | Gunn Stabbetorp | Folkehelseinstituttet | 1:05:19 | korriger | 119 117 118 | ||||
DSQ | Uno Hanslien | BILPOST | 1:20:10 | korriger | 128 78 117 118 | ||||
Klasse: Mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Torkil Eide Solstad | DNV GL | 37:48 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Sindre Langaas | Nydalens Skiklub | 40:55 | +3:07 | korriger | ||||
3. | Kristoffer Nesland | NTNUI | 41:10 | +3:22 | korriger | ||||
4. | Tor Ringstad | Cisco | 42:03 | +4:15 | korriger | ||||
5. | Tobias Lium | KolL | 42:40 | +4:52 | korriger | ||||
6. | Erik Tandrevold | Fossum | 43:27 | +5:39 | korriger | ||||
7. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 44:17 | +6:29 | korriger | ||||
8. | HÃ¥kon Jendal | Fossum IF | 45:57 | +8:09 | korriger | ||||
9. | Fredrik Larsen | Indre Østfold | 47:18 | +9:30 | korriger | ||||
10. | Terje Wiig Mathisen | Open iT | 47:33 | +9:45 | korriger | ||||
11. | Sigbjørn Modalsli | Fossum IF | 48:19 | +10:31 | korriger | ||||
12. | Helene Bjørkvold Jendal | Fossum IF | 48:46 | +10:58 | korriger | ||||
13. | Richard Zeiner-Gundersen | Aker Brygge Orientering | 50:55 | +13:07 | korriger | ||||
14. | Marie Rygh Holten | Nydalens SK | 52:49 | +15:01 | korriger | ||||
15. | Tormod Bøe | Veritas BIL | 54:54 | +17:06 | korriger | ||||
16. | Per Schanche | Asker SK | 55:57 | +18:09 | korriger | ||||
17. | Tormod Øvergård | Vestre Aker Skiklub | 56:23 | +18:35 | korriger | ||||
18. | Sven Ohrvik | Konnerud IL | 1:00:25 | +22:37 | korriger | ||||
19. | Ketil Berge | Vestre Aker Skiklub | 1:01:23 | +23:35 | korriger | ||||
20. | Rune Hultgreen | GEOFORM | 1:01:45 | +23:57 | korriger | ||||
21. | Fredrik Saugestad | Nydalens Skiklub | 1:01:49 | +24:01 | korriger | ||||
22. | Linda Hanssen | Østmarka OK | 1:03:34 | +25:46 | korriger | ||||
23. | Hasse Bergstrøm | H B Consult | 1:04:20 | +26:32 | korriger | ||||
24. | Liv Paltiel | Folkehelseinstituttet | 1:05:09 | +27:21 | korriger | ||||
25. | Kjetil Espedal | Nydalen Skiklubb | 1:08:24 | +30:36 | korriger | ||||
26. | PÃ¥l Woldstad Hanssen | BDO BIL | 1:12:43 | +34:55 | korriger | ||||
27. | Helge Revhaug | Ringerike O-lag | 1:16:01 | +38:13 | korriger | ||||
28. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 1:21:45 | +43:57 | korriger | ||||
29. | Hallvard Bjørgum | Veritas | 1:22:15 | +44:27 | korriger | ||||
30. | Bjørn Sandelien | HEMING Orientering | 1:29:37 | +51:49 | korriger | ||||
DSQ | Børge Berg | Fossum IF | 41:36 | korriger | 78 109 111 112 114 116 117 118 | ||||
DSQ | Arnt Ove Takvam | Fossum IF | 43:48 | korriger | 77 117 | ||||
DSQ | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 48:16 | korriger | 114 116 117 118 150 | ||||
DSQ | Brita Sauar | Equinor Oslo BIL | 1:16:41 | korriger | 117 150 | ||||
DSQ | Ulf Gunnar Mikalsen | DNV GL | 1:26:44 | korriger | 116 117 118 | ||||
Klasse: Lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Erik Gustafsson | Bekk | 41:42 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Gunnar Fiskum | Norconsult | 47:38 | +5:56 | korriger | ||||
3. | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 51:08 | +9:26 | korriger | ||||
4. | Svein Nygård | NORGES BANK | 51:36 | +9:54 | korriger | ||||
5. | Espen Prydz | HEMING Orientering | 55:37 | +13:55 | korriger | ||||
6. | Jostein Bø Fløystad | Kongsberg Digital | 56:40 | +14:58 | korriger | ||||
7. | Asgeir Lium | FET O-lag | 57:38 | +15:56 | korriger | ||||
8. | Eirik Watterdal | PRIVAT | 57:40 | +15:58 | korriger | ||||
9. | Morten Heir | Fossum IF | 59:23 | +17:41 | korriger | ||||
10. | Eivind Hoff | IL Tyrving | 59:29 | +17:47 | korriger | ||||
11. | Guttorm L Egge | GEOFORM | 1:01:42 | +20:00 | korriger | ||||
12. | Hans Jevanor | Fossum IF | 1:04:07 | +22:25 | korriger | ||||
13. | Marie Saugestad | Nydalens SK | 1:16:49 | +35:07 | korriger | ||||
14. | Mari Aarseth | Nydalens Skiklub | 1:23:57 | +42:15 | korriger | ||||
15. | Kristian J. Larsen | Tyrving, IL | 1:38:27 | +56:45 | korriger | ||||
16. | Tellef Larsen | Tyrving IL | 1:38:38 | +56:56 | korriger | ||||
17. | Øyvind Grandum | Geoform | 1:49:27 | +1:07:45 | korriger | ||||
DSQ | Stig Hultgreen Karlsen | GEOFORM | 1:23:28 | korriger | 119 | ||||
DSQ | HÃ¥kon Bugge | No team | 2:03:46 | korriger | 119 117 118 |
Sist oppdatert: | 4 desember 2019, 21:13:20 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 64 |
Antall startet: | 64 |