Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Fossum Klubbmesterskap 25. august 2020

Klasse: N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Hagelsteen Haugen

Fossum IF

18:14

+0:00

2.

Marius Vikingsen Nerhus

Fossum IF

18:15

+0:01

3.

Anne Siri Halaas Appenzeller

Fossum IF

18:44

+0:30

4.

Adrian Barstad Widén

Fossum IF

19:17

+1:03

5.

Fredrik Melling Gjertsen

Fossum IF

19:23

+1:09

142

5.

Trond Fredrik M Gjertsen

Fossum IF

19:23

+1:09

7.

Martin Baksaas Gjetøy

Fossum IF

22:15

+4:01

142

8.

Kristian Baksås Gjetøy

Fossum IF

22:21

+4:07

9.

Storm Skåre Kongerud

Fossum IF

22:51

+4:37

142

10.

Tinius Dybwad

Fossum IF

23:08

+4:54

144

11.

Sverre Ranhoff Hov

Fossum IF

23:13

+4:59

12.

Maren Hov

Fossum IF

23:20

+5:06

13.

Axel Tindre Schybergson

Fossum IF

23:46

+5:32

14.

Tarjei Øydvin

Fossum IF

24:30

+6:16

15.

Mimmi Akcora

Fossum IF

24:52

+6:38

146

16.

Mads Nygård Thorseng

Fossum IF

25:23

+7:09

17.

Kasper Stephansen

Fossum IF

26:16

+8:02

18.

Alise Lindløv Sand

Fossum IF

26:56

+8:42

19.

Oda G. Myhre

Fossum IF

26:57

+8:43

20.

Kristine G. Myhre

Fossum IF

26:58

+8:44

21.

Silje Nilsen Berg

Fossum IF

27:55

+9:41

22.

Isabelle Hopsnes

Fossum IF

29:23

+11:09

23.

Julia Li Lackner

Fossum IF

30:04

+11:50

24.

Selma Bjørke

Fossum IF

30:47

+12:33

25.

Sebastian Hopsnes

Fossum IF

31:24

+13:10

26.

Mathea Juel Simensen

Fossum IF

32:20

+14:06

27.

Jenny Othilde Melby-Lervåg

Fossum IF

32:28

+14:14

28.

Anna Bjørke

Fossum IF

32:59

+14:45

29.

AÅse Marie Halaas Appenzeller

Fossum IF

33:20

+15:06

30.

Nora Borchgrevink Reinemo

Fossum IF

33:23

+15:09

31.

Ask K Arnesen

Fossum IF

36:18

+18:04

32.

Eskil Aasand Bakkeheim

Fossum IF

36:34

+18:20

33.

Magnus Kvarud

Fossum IF

36:43

+18:29

34.

Truls Wiig Lægreid

Fossum IF

36:52

+18:38

35.

Philip Cabrinetti Meum

Fossum IF

38:55

+20:41

36.

Martine Frenning

Fossum IF

40:21

+22:07

143

37.

Filippa Gifstad

Fossum IF

40:28

+22:14

38.

Thomas Kjær Haugberg

Fossum IF

42:00

+23:46

39.

Ingrid Lilledahl

Fossum IF

47:07

+28:53

40.

Olivia Martinsen

Fossum IF

50:09

+31:55

41.

Julie Vetti

Fossum IF

52:32

+34:18

42.

Erica Forbrigd

Fossum IF

52:40

+34:26

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Høyer

Fossum IF

17:01

+0:00

2.

Maja Flydal Jenstad

Fossum IF

23:32

+6:31

3.

Liv Borchgrevink Reinemo

Fossum IF

26:01

+9:00

4.

Jenny Lackner

Fossum IF

26:53

+9:52

5.

Pia Raanes Svela

Fossum IF

26:54

+9:53

6.

Ylva Helsem Knutsen

Fossum IF

27:01

+10:00

7.

Jenny Juel Simensen

Fossum IF

27:04

+10:03

8.

Victoria Lund Søraas

Fossum IF

36:09

+19:08

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

12:43

+0:00

2.

Sebastian Wettergreen

Fossum IF

15:00

+2:17

3.

Håvard Torsgard Ihler

Fossum IF

17:55

+5:12

4.

Håkon Falck-Øien

Fossum IF

18:00

+5:17

5.

Martin Mikkelsen Foros

Fossum IF

18:05

+5:22

6.

Mikkel Michelsen

Fossum IF

21:34

+8:51

7.

Aron Bjørke

Fossum IF

24:56

+12:13

8.

Age Kristvik

Fossum IF

25:29

+12:46

9.

Jakob Weider Egner

Fossum IF

25:42

+12:59

10.

Henrik Duvaas

Fossum IF

28:44

+16:01

11.

Odin Vie Strisland

Fossum IF

29:33

+16:50

12.

Fredrik Grønseth

Fossum IF

31:15

+18:32

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Rotevatn Nyberg

Fossum IF

34:15

+0:00

2.

Kristine Woldene

Fossum IF

35:52

+1:37

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

18:57

+0:00

2.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

24:22

+5:25

3.

Magnus Flydal Jenstad

Fossum IF

26:48

+7:51

4.

Erlend Bakke

Fossum IF

31:11

+12:14

5.

Jakob Osther

Fossum IF

44:41

+25:44

6.

Elias Leonhard Rieder

Fossum IF

45:49

+26:52

Klasse: B Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Nyberg-Hansen

Fossum IF

28:13

+0:00

2.

Kristin Nyberg

Fossum IF

33:31

+5:18

3.

Marianne Michelsen

Fossum IF

43:30

+15:17

DSQ

Nina Woldene

Fossum IF

14:45

153 136 149 125 142 245

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Sparby

Fossum IF

36:07

+0:00

2.

Ingrid Aas

Fossum IF

36:36

+0:29

3.

Kristine Thorseng

Fossum IF

37:26

+1:19

4.

Bente Kristin Hopsnes

Fossum IF

46:26

+10:19

5.

Sigrid Melander Vie

Fossum IF

48:20

+12:13

Klasse: Herrer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Eirik Knutsen

Fossum IF

30:53

+0:00

2.

Jan Øyvind Woldene

Fossum IF

35:05

+4:12

3.

Per Kaarby

Fossum IF

40:54

+10:01

Klasse: Damer D15+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

38:06

+0:00

2.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

39:38

+1:32

3.

Britta Fismen

Fossum IF

40:38

+2:32

4.

Bodil Nordenström

Fossum IF

41:22

+3:16

5.

Lucie Størmer

Fossum IF

41:38

+3:32

6.

Elise Thorseng

Fossum IF

43:18

+5:12

7.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

46:08

+8:02

7.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

46:08

+8:02

9.

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

46:28

+8:22

10.

Signe Holo

Fossum IF

50:10

+12:04

11.

Karianne Katla

Fossum IF

50:40

+12:34

12.

Tuva Høyer

Fossum IF

59:30

+21:24

13.

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

1:01:36

+23:30

14.

Eldri Holo

Fossum IF

1:06:41

+28:35

DSQ

Anne Berit Rørlien

Fossum IF

1:11:11

143

Klasse: Herrer H15+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

34:46

+0:00

2.

Johan Michelsen

Fossum IF

36:12

+1:26

3.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

36:23

+1:37

4.

Marius Bakke

Fossum IF

37:00

+2:14

5.

Leif Størmer

Fossum IF

41:28

+6:42

6.

Harald Bakke

Fossum IF

41:46

+7:00

7.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

41:52

+7:06

8.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

43:01

+8:15

9.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

43:13

+8:27

10.

Erling Katla

Fossum IF

43:26

+8:40

11.

Nils Hæstad

Fossum IF

44:17

+9:31

12.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

45:12

+10:26

13.

Arild Andresen

Fossum IF

45:16

+10:30

14.

Morten Wettergreen

Fossum IF

45:22

+10:36

15.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

45:39

+10:53

16.

Øystein Holo

Fossum IF

46:00

+11:14

17.

Geir Ødegård

Fossum IF

46:37

+11:51

18.

Anders Puntervold Hammer

Fossum IF

46:38

+11:52

19.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

47:19

+12:33

20.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

50:26

+15:40

21.

Frode Strisland

Fossum IF

51:20

+16:34

22.

Erik Mikkelsen

Fossum IF

52:11

+17:25

23.

Ståle Heitmann

Fossum IF

53:07

+18:21

24.

Lars Hjermstad

Fossum IF

53:58

+19:12

25.

Håkon Jendal

Fossum IF

55:56

+21:10

26.

Mikkel Katla

Fossum IF

57:26

+22:40

27.

Fredrik Høyer

Fossum IF

57:34

+22:48

28.

Fridtjof Jebsen

Fossum IF

58:49

+24:03

29.

Hans Jevanord

Fossum IF

59:05

+24:19

30.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

1:00:52

+26:06

31.

Olav Hasaas

Fossum IF

1:03:33

+28:47

Brutt

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

10:09

136 139 150 143 129 150 149 147 245

Klasse: C Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jeppe Brnic Blomquist

Fossum IF

30:28

+0:00

2.

Leo Leikvang

Fossum IF

48:37

+18:09


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 august 2020, 19:28:38

Arrangør:

Fossum IF

Antall deltagere:

131

Antall startet:

131