Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Over Skauen 26. september 2020

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

1:07:43

+0:00

9:24

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

1:10:19

+0:00

9:45

2.

Ylva Klausen

Sturla, IF

1:13:31

+3:12

10:12

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:57:22

+0:00

8:26

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Grønlund

Ringerike OL

1:14:06

+0:00

10:17

2.

Karoline Andersen

Tyrving IL

1:16:59

+2:53

10:41

3.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

1:25:17

+11:11

11:50

4.

Ingrid Lund Hovden

Tyrving IL

1:37:35

+23:29

13:33

5.

Iris Holst

Tyrving IL

1:37:36

+23:30

13:33

6.

May Ingela Hope

Modum

1:47:20

+33:14

14:54

7.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

1:58:56

+44:50

16:31

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Omdal

Kongsberg OL

1:10:24

+0:00

9:46

2.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:15:57

+5:33

10:32

3.

Anne Kristine Norderud

Tyrving IL

1:16:08

+5:44

10:34

4.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:57:12

+46:48

16:16

5.

Aud Kjemperud

Eiker OL

2:13:57

+1:03:33

18:36

6.

Berit Grosvold

Eiker OL

2:14:31

+1:04:07

18:40

DNS

Gunn Jorunn Tveiten

Kongsberg OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

56:45

+0:00

7:52

2.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

56:46

+0:01

7:53

76

3.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

1:05:12

+8:27

9:03

4.

Mats Johnsen

Sturla, IF

1:08:03

+11:18

9:27

5.

Sebastian Røkeberg

Eiker OL

1:15:54

+19:09

10:32

6.

Max Skjerpen Huseby

Nydalens SK

1:24:59

+28:14

11:48

6.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

1:24:59

+28:14

11:48

8.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

1:27:33

+30:48

12:09

9.

Jens Wold

Sturla, IF

1:56:05

+59:20

16:07

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Bergan

Kongsberg OL

1:00:56

+0:00

8:27

2.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

1:03:24

+2:28

8:48

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Saunes

Kongsberg OL

1:45:47

+0:00

7:36

2.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

1:56:03

+10:16

8:20

3.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

1:56:16

+10:29

8:21

4.

Trond Lund

Tyrving IL

1:56:26

+10:39

8:22

5.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:59:44

+13:57

8:36

6.

Samuel Schiess

Ringerike OL

2:03:47

+18:00

8:54

7.

Eirik Ravnan

Stokke IL

2:09:44

+23:57

9:20

8.

Jarl Homme

Sturla, IF

2:11:31

+25:44

9:27

9.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

2:11:32

+25:45

9:27

10.

Erik Thorsson

Tyrving IL

2:13:24

+27:37

9:35

11.

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

2:13:29

+27:42

9:36

12.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

2:13:36

+27:49

9:36

13.

Børge Brubæk

Kongsberg OL

2:52:11

+1:06:24

12:23

14.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

2:55:40

+1:09:53

12:38

DNS

Axel Berlin

Eiker OL

DNS

Andre Wilhelmsen

Sturla, IF

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo IL

1:05:13

+0:00

9:03

2.

Pål Sommerhein

Fossum IF

1:05:22

+0:09

9:04

3.

Bernt Hellerud

Konnerud IL

1:16:02

+10:49

10:33

4.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

1:41:27

+36:14

14:05

5.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:58:58

+53:45

16:31

6.

Bjørn Wessel

Berger og Svelvik OL

1:59:00

+53:47

16:31

7.

Stian Røkeberg

Eiker OL

2:12:48

+1:07:35

18:26

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

1:05:17

+0:00

9:04

2.

Gunnar Hope

Modum

1:08:18

+3:01

9:29

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

1:08:23

+3:06

9:29

4.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

1:08:48

+3:31

9:33

5.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:10:50

+5:33

9:50

6.

Hallvard Berg

Tyrving IL

1:11:23

+6:06

9:54

7.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

1:13:43

+8:26

10:14

8.

Christian Grotnes

Tyrving IL

1:13:59

+8:42

10:16

9.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:16:02

+10:45

10:33

10.

Roar Bye

Modum OL

1:16:06

+10:49

10:34

11.

Leif Eriksson

Modum OL

1:16:33

+11:16

10:37

12.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

1:20:43

+15:26

11:12

13.

Tibor Vári

Sturla, IF

1:20:44

+15:27

11:12

14.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:33:58

+28:41

13:03

15.

Thor Norderud

Tyrving IL

1:34:01

+28:44

13:03

16.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:49:11

+43:54

15:09

17.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:56:43

+51:26

16:12

18.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

1:57:06

+51:49

16:15

19.

Ingar Håkonsen

Kongsberg OL

2:08:43

+1:03:26

17:52

DNS

Klavs Madsen

Nydalens SK

DNS

Harald Wibye

OK Moss

DNS

Kjell Grønhovd

Modum OL

DNS

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 september 2020, 13:55:53

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

75

Antall startet:

68