Klasse: C-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Alfred Holtan Sanderud | Lillomarka OL | 41:23 | +0:00 | ||||
2. | Audun Sanderud | Lillomarka OL | 41:32 | +0:09 | ||||
3. | Antje Reichenbach | Oppsal Orientering | 52:16 | +10:53 | ||||
DSQ | Frøydis Frostmo | 2:55:50 | 179 | |||||
Klasse: A-kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nils Bøhn | Nordre Follo Orientering | 26:42 | +0:00 | ||||
2. | Kjersti Holt Hanssen | MÃ¥ren OK | 29:25 | +2:43 | ||||
3. | Per Arne Arnesen | Nordre Follo Orientering | 30:18 | +3:36 | ||||
4. | Kjell Stenstadvold | Tyrving IL | 34:54 | +8:12 | ||||
5. | Grete Berntsen | MÃ¥ren OK | 42:44 | +16:02 | ||||
6. | Ingrid Lome-Hagman | Nordre Follo Orientering | 51:37 | +24:55 | ||||
7. | Stina Gjenseth | Privat | 53:17 | +26:35 | ||||
8. | Sissel Olaisen | Nordre Follo Orientering | 54:49 | +28:07 | ||||
9. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 56:02 | +29:20 | ||||
10. | Arne Chr. Scheie | Østmarka OK | 57:16 | +30:34 | ||||
11. | Anne Marit Færden | Nordre Follo Orientering | 1:00:51 | +34:09 | ||||
12. | Øystein Madsen | Haugerud IF | 1:08:51 | +42:09 | ||||
13. | Kolbjørn Megard | Nordre Follo Orientering | 1:22:07 | +55:25 | ||||
DSQ | Jon Fougner | Heming Orientering | 45:29 | 174 | ||||
DSQ | Reidar Stenrud | MÃ¥ren OK | 1:43:15 | 168 172 174 176 178 179 | ||||
Klasse: A-mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 32:22 | +0:00 | ||||
2. | Henrik Julian Fontes Aarbu | Varteig OL | 37:27 | +5:05 | ||||
3. | Egon Lundsrud | OK Moss | 38:25 | +6:03 | ||||
4. | Boye Dirro Bøhlerengen | Oppsal Orientering | 38:34 | +6:12 | ||||
5. | Jens Olav Kløverud | Lillomarka OL | 38:42 | +6:20 | ||||
6. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 38:50 | +6:28 | ||||
7. | Erlend Sommerhein | Fossum IF | 39:17 | +6:55 | ||||
8. | PÃ¥l Sommerhein | Fossum IF | 39:49 | +7:27 | ||||
9. | Rune Teigland | Østmarka OK | 40:57 | +8:35 | ||||
10. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 41:13 | +8:51 | ||||
11. | Martin Granly | Lillomarka OL | 41:36 | +9:14 | ||||
12. | Morten Due | MÃ¥ren OK | 42:17 | +9:55 | ||||
13. | Morten Ødegaard | Lillomarka OL | 43:05 | +10:43 | ||||
14. | Per Kristian Ekeberg | Tyrving IL | 43:40 | +11:18 | ||||
15. | Tor Ringstad | Hedrum OL | 44:36 | +12:14 | ||||
16. | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | 47:41 | +15:19 | ||||
17. | Martin Reichenbach | Oppsal Orientering | 48:44 | +16:22 | ||||
18. | Fredrik Høyer | Fossum IF | 49:49 | +17:27 | ||||
19. | Simen Rønning Johansen | Måren OK | 49:57 | +17:35 | ||||
20. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 50:29 | +18:07 | ||||
21. | Bjørn Fjeldstad | Indre Østfold OK | 51:52 | +19:30 | ||||
22. | Claes-Tommy Herland | Indre Østfold OK | 51:58 | +19:36 | ||||
23. | Rune Hultgreen | IL GeoForm | 52:08 | +19:46 | ||||
24. | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | 52:45 | +20:23 | ||||
25. | Morten Kongsberg | Tyrving IL | 53:11 | +20:49 | ||||
26. | Jon Færden | Nordre Follo Orientering | 53:30 | +21:08 | ||||
27. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 56:27 | +24:05 | ||||
28. | Knut-Anders Løken | Fossum IF | 57:00 | +24:38 | ||||
29. | Jørn Bue Olsen | Asker Skiklubb | 57:29 | +25:07 | ||||
30. | Tove Strand | MÃ¥ren OK | 58:43 | +26:21 | ||||
31. | Berit Danielsen | Tyrving IL | 59:46 | +27:24 | ||||
32. | Tuva Høyer | Fossum IF | 1:01:41 | +29:19 | ||||
33. | Paul Wade | Fossum IF | 1:02:49 | +30:27 | ||||
34. | Roy Gjerding | OK Moss | 1:02:57 | +30:35 | ||||
35. | Sindre Ohm | Nordre Follo Orientering | 1:04:34 | +32:12 | ||||
36. | Vincent Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 1:04:35 | +32:13 | ||||
37. | Per Fosser | Heming Orientering | 1:04:39 | +32:17 | ||||
38. | Geir Trøan | Nordre Follo Orientering | 1:06:34 | +34:12 | ||||
39. | John Ytternes | Nordre Follo Orientering | 1:07:15 | +34:53 | ||||
40. | Kristian Stenrud | Indre Østfold OK | 1:09:25 | +37:03 | ||||
41. | Aleidis Løken | Heming Orientering | 1:10:00 | +37:38 | ||||
42. | Odd Kletteli | Bækkelagets SK | 1:10:58 | +38:36 | ||||
43. | Laila Stenrud | Indre Østfold OK | 1:12:24 | +40:02 | ||||
44. | Anna Lina Toverud | Nordre Follo Orientering | 1:19:49 | +47:27 | ||||
DSQ | Henning Reichenbach | Oppsal Orientering | 39:41 | 163 174 176 178 179 | ||||
Klasse: A-lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nils Petter Fremming | Heming Orientering | 1:00:06 | +0:00 | ||||
2. | Espen Wigaard | Oppsal Orientering | 1:02:09 | +2:03 | ||||
3. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 1:04:50 | +4:44 | ||||
4. | Knut Edvard Helland | Østmarka OK | 1:05:11 | +5:05 | ||||
5. | Trond Engevik | 1:15:53 | +15:47 | |||||
6. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:16:43 | +16:37 | ||||
7. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 1:31:25 | +31:19 | ||||
8. | Frank Ã…ge Kippernes | FFI BIL | 1:41:55 | +41:49 |
Sist oppdatert: | 27 september 2020, 11:33:36 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 72 |
Antall startet: | 72 |