Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Aksel Solberg | Fredrikstad SK | korriger | |||||||
Nathalie Arnesen | Fredrikstad SK | korriger | |||||||
Celine Agnalt Heggenes | Trøsken IL | korriger | |||||||
Ingrid Johanne Ringstad | Fredrikstad SK | korriger | |||||||
Lucas Kaugerud Thorbjørnsen | Trøsken IL | korriger | |||||||
Marcus Kaugerud Thorbjørnsen | Trøsken IL | korriger | |||||||
Henrik Riddervold Kahrs | Fredrikstad SK | korriger | |||||||
Johan Karlsson Kahrs | Fredrikstad SK | korriger | |||||||
Trym Strømberg | Fredrikstad SK | korriger | |||||||
Henrik Slette | Fredrikstad SK | korriger | |||||||
Alva Birgitte Kleven Wendler | Fredrikstad SK | korriger | |||||||
Linnea Green | Østmarka OK | korriger | |||||||
Even Holt | Østmarka OK | korriger | |||||||
DSQ | Eirik Karlsen | Østmarka OK | korriger | 35 | |||||
DSQ | Emil Hanssen Lauten | Østmarka OK | korriger | 31 32 33 34 35 | |||||
Klasse: C-Ã¥pen 10-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Vilma Danevad | Fredrikstad SK | korriger | ||||||
Klasse: C-Ã¥pen 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hilde Strømberg | Fredrikstad SK | 35:18 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Nanna Aaby | Fredrikstad SK | 36:30 | +1:12 | korriger | ||||
Klasse: B-Ã¥pen 10-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mia Meland Kongsland | Østmarka OK | 51:49 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: B-Ã¥pen 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Daniel Green | Østmarka OK | 42:20 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mai Britt Bjørk | Sandefjord OK | 48:20 | +6:00 | korriger | ||||
3. | Carl Christian Strømberg | Fredrikstad SK | 51:35 | +9:15 | korriger | ||||
4. | Marius Meland Kongsland | Østmarka OK | 51:45 | +9:25 | korriger | ||||
DSQ | Oddny Jørgensen | IK Grane Arendal Orientering | 38:33 | korriger | 62 64 56 63 67 43 57 44 | ||||
Ubekreftet tid | Kent-Ivar Sollund | Fredrikstad SK | korriger | ||||||
Klasse: D 9-10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Marie Agnalt Hjelbak | Trøsken IL | 1:21:17 | korriger | ||||||
Ellen Maria Ringstad | Fredrikstad SK | 56:11 | korriger | ||||||
Johanne Klavestad Aaby | Fredrikstad SK | 45:13 | korriger | ||||||
Klasse: D 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Malin Husebye Aamodt | Fredrikstad SK | 34:38 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ingrid Sofie Hox Brynildsen | Fredrikstad SK | 39:30 | +4:52 | korriger | ||||
3. | Betina Arnesen | Fredrikstad SK | 40:17 | +5:39 | korriger | ||||
4. | Mathea Meland Kongsland | Østmarka OK | 1:08:27 | +33:49 | korriger | ||||
Klasse: D 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jenny Danevad | Fredrikstad SK | 34:00 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Marte Hox Brynildsen | Fredrikstad SK | 41:27 | +7:27 | korriger | ||||
3. | Marte Lillegraven Langsæter | Trøsken IL | 51:32 | +17:32 | korriger | ||||
4. | Ingrid Pedersen Holmskau | Trøsken IL | 1:00:58 | +26:58 | korriger | ||||
5. | Hedvig Scheele Søyland | Fredrikstad SK | 1:05:13 | +31:13 | korriger | ||||
6. | Ingrid Agnalt Hjelbak | Trøsken IL | 1:21:06 | +47:06 | korriger | ||||
Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Emma Sofie Steinsland | Fredrikstad SK | korriger | ||||||
Klasse: D 17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kaisa Antonsen | Fredrikstad SK | 1:15:06 | +0:00 | korriger | ||||
DSQ | Kaisa Antonsen | Fredrikstad SK | korriger | 47 48 49 55 90 45 60 65 58 57 44 100 | |||||
Klasse: D 21- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kamilla Steiwer | Fredrikstad SK | 44:01 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Birgitte Husebye | Fredrikstad SK | 49:19 | +5:18 | korriger | ||||
3. | Linda Solberg | Fredrikstad SK | 51:56 | +7:55 | korriger | ||||
4. | Marit Kahrs | Fredrikstad SK | 57:41 | +13:40 | korriger | ||||
DSQ | Marianne Riddervold Kahrs | Fredrikstad SK | 41:22 | korriger | |||||
DSQ | Dina Sofie Antonsen | Fredrikstad SK | 44:44 | korriger | 47 48 49 55 45 58 | ||||
DNS | Hanna Fiskum Nordbrøden | Fredrikstad SK | korriger | ||||||
Klasse: D 45- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Trine Olaussen | Fredrikstad SK | 49:48 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Hilde Poppe | Fredrikstad SK | 56:16 | +6:28 | korriger | ||||
3. | Anette Svartedal | Trøsken IL | 1:01:15 | +11:27 | korriger | ||||
4. | Cathrine Lillestrand | Trøsken IL | 1:07:13 | +17:25 | korriger | ||||
5. | Britt Stine Strand | Fredrikstad SK | 1:14:14 | +24:26 | korriger | ||||
6. | Anne-Sofie Hox Brynildsen | Fredrikstad SK | 1:39:07 | +49:19 | korriger | ||||
Klasse: D 55- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gunn Astrid Jakobsen | Fredrikstad SK | 59:30 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D 65- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Unni Strand Karlsen | Fredrikstad SK | 58:03 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Siv Antonsen | Fredrikstad SK | 1:20:29 | +22:26 | korriger | ||||
DSQ | Sigrun Svartedal | Trøsken IL | 18:25 | korriger | 54 56 70 58 57 44 100 | ||||
Klasse: H 9-10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Jonas Kortner Vogt | Østmarka OK | 1:01:49 | korriger | ||||||
Klasse: H 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Håkon Lillegraven Langsæter | Trøsken IL | 27:58 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Peder Kjerkreit | Trøsken IL | 29:53 | +1:55 | korriger | ||||
3. | Isak Solberg | Fredrikstad SK | 36:36 | +8:38 | korriger | ||||
4. | Sander Agnalt Heggenes | Trøsken IL | 45:03 | +17:05 | korriger | ||||
5. | Sondre Strømberg | Fredrikstad SK | 45:24 | +17:26 | korriger | ||||
6. | Halvor Ek Hedlund | Trøsken IL | 1:18:44 | +50:46 | korriger | ||||
DSQ | Emil Hanssen Lauten | Østmarka OK | 19:39 | korriger | 69 38 39 40 41 42 43 | ||||
DSQ | Aksel Holt | Østmarka OK | 1:11:44 | korriger | 39 | ||||
DSQ | Isak Karlsen | Østmarka OK | 1:17:16 | korriger | 69 38 39 40 41 42 43 36 | ||||
Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Emil Husebye Aamodt | Fredrikstad SK | 30:22 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Audun Nordby | Fredrikstad SK | 36:33 | +6:11 | korriger | ||||
3. | Syver Strand Gulbrandsen | Fredrikstad SK | 48:00 | +17:38 | korriger | 61 62 64 70 56 63 67 43 57 44 100 | |||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sivert Finstad | Fredrikstad SK | 1:06:08 | +0:00 | korriger | ||||
DSQ | Mathias Pedersen Holmskau | Trøsken IL | 1:09:18 | korriger | 56 63 67 57 44 | ||||
Klasse: H 35- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Christian Riddervold Kahrs | Fredrikstad SK | 49:50 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Vidar Solberg | Fredrikstad SK | 56:43 | +6:53 | korriger | 47 48 49 55 45 46 | |||
DNS | Sigurd Myhre Andreassen | Fredrikstad SK | korriger | ||||||
Klasse: H 45- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Per Olaussen | Fredrikstad SK | 47:22 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Espen Bekhus | Fredrikstad SK | 48:50 | +1:28 | korriger | ||||
3. | Frank Løwengreen | Fredrikstad SK | 54:17 | +6:55 | korriger | ||||
4. | Dyre Martin Gulbrandsen | Fredrikstad SK | 55:36 | +8:14 | korriger | ||||
5. | Finn Henry Lillestrand | Trøsken IL | 1:02:11 | +14:49 | korriger | ||||
6. | Jørgen Misje Wold | Fredrikstad SK | 1:08:28 | +21:06 | korriger | ||||
7. | Anders Brynildsen | Fredrikstad SK | 1:10:35 | +23:13 | korriger | ||||
8. | Gard Antonsen | Fredrikstad SK | 1:12:00 | +24:38 | korriger | ||||
9. | Kjell Reidar Mydske | Fredrikstad SK | 1:17:23 | +30:01 | korriger | ||||
10. | Halvor Kjerkreit | Trøsken IL | 1:27:33 | +40:11 | korriger | ||||
11. | Erling Søyland | Fredrikstad SK | 1:39:29 | +52:07 | korriger | ||||
DSQ | PÃ¥l Angvoll | Fredrikstad SK | 1:01:40 | korriger | 47 48 55 45 | ||||
DSQ | Bernt Inge Steinsland | Fredrikstad SK | 1:15:41 | korriger | 90 | ||||
DSQ | Thomas Lie | Fredrikstad SK | korriger | ||||||
DSQ | Einar Modahl | Fredrikstad SK | korriger | ||||||
DNS | Bent Olav Aamodt | Fredrikstad SK | korriger | ||||||
Klasse: H 55- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Terje Wiig Mathisen | Nydalens SK | 50:12 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H 65- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tom A. Karlsen | Fredrikstad SK | 38:54 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Bjørn Heidenstrøm | Fredrikstad SK | 49:58 | +11:04 | korriger | ||||
3. | Finn Ole Jørgensen | IK Grane Arendal Orientering | 52:35 | +13:41 | korriger | ||||
4. | Anders Johan Krosby | Fredrikstad SK | 55:55 | +17:01 | korriger | ||||
Klasse: H 75- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Arne Svartedal | Trøsken IL | 2:43:40 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H 21- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gaute Steiwer | Fredrikstad SK | 43:10 | +0:00 | korriger | 55 | |||
2. | Sindre Østhagen | Fredrikstad SK | 49:36 | +6:26 | korriger | ||||
3. | Mattias Karlsson | Fredrikstad SK | 49:52 | +6:42 | korriger | ||||
4. | Cornelius Bjørk | Sandefjord OK | 54:34 | +11:24 | korriger | ||||
5. | Eirik Imrik | Fredrikstad SK | 1:15:08 | +31:58 | korriger | ||||
DSQ | Sivert Poppe | Fredrikstad SK | 41:13 | korriger | 46 51 70 50 65 57 44 |
Sist oppdatert: | 17 oktober 2020, 19:17:35 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 104 |
Antall startet: | 99 |