Klasse: N-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Ingrid Lesteberg | Kongsberg OL | 27:38 | ||||||
Kamille Danielsen | Kongsberg OL | 1:20:25 | ||||||
Tobias Danielsen | Kongsberg OL | 1:20:33 | ||||||
Kristian Mork | Notodden OL | 26:05 | ||||||
Alfred Hagen Urdalen | Notodden OL | 39:51 | ||||||
Knut Urdalen | Notodden OL | 40:03 | ||||||
DSQ | Randi Mork | Notodden OL | 44:05 | 139 | ||||
DSQ | Eira Mork | Notodden OL | 43:47 | 139 | ||||
Klasse: C-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mathis Renard | Kongsberg OL | 1:03:13 | +0:00 | ||||
2. | Celine Renard | Kongsberg OL | 1:03:14 | +0:01 | ||||
3. | Bjørn Carlsen | Notodden OL | 1:06:41 | +3:28 | ||||
4. | Halvor Sogn | Notodden OL | 1:26:47 | +23:34 | ||||
5. | Tone Nilsen | Bø OL | 1:27:44 | +24:31 | ||||
Klasse: A-lang D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Synne Sandven | Notodden OL | 1:31:59 | +0:00 | ||||
2. | Kristin Sandven | Notodden OL | 1:32:16 | +0:17 | ||||
Klasse: A-lang H | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Felde Olaussen | NTNUI | 51:51 | +0:00 | ||||
2. | Damien Renard | Kongsberg OL | 56:11 | +4:20 | ||||
3. | Vetle Drage | Kongsberg OL | 59:34 | +7:43 | ||||
4. | Johan Eger | Kongsberg OL | 59:36 | +7:45 | ||||
5. | Ã…smund Slokvik | Notodden OL | 1:06:45 | +14:54 | ||||
6. | Atle Nikolai Wøllo | Kongsberg OL | 1:06:59 | +15:08 | ||||
7. | Odd Strand | Kongsberg OL | 1:07:24 | +15:33 | ||||
8. | Øyvind Drage | Kongsberg OL | 1:11:17 | +19:26 | ||||
9. | Vebjørn Kvisli | Notodden OL | 1:11:18 | +19:27 | ||||
10. | Halvor Løken | Kongsberg OL | 1:12:17 | +20:26 | ||||
11. | Syver Løken | Kongsberg OL | 1:17:35 | +25:44 | ||||
12. | Harald Kvisli | Notodden OL | 1:17:51 | +26:00 | ||||
13. | Arnt Idar Jørstad | Kongsberg OL | 1:28:59 | +37:08 | ||||
DSQ | Per Øyvind Eger | Kongsberg OL | 31:07 | 148 120 131 132 133 135 141 145 146 134 | ||||
DSQ | Rolf Trygve Haug | Kongsberg OL | 1:04:52 | 145 146 134 | ||||
DSQ | Dag Steinar Ragvin | Bø OL | 1:30:04 | 135 | ||||
Arrangør | Jostein Sandven | Notodden OL | ||||||
Klasse: A-kort D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aurora Fossøy | NTNUI | 1:00:01 | +0:00 | ||||
2. | Cathrine Sogn | Notodden OL | 1:03:27 | +3:26 | ||||
3. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 1:04:06 | +4:05 | ||||
4. | Unn Hilde Heggedal | Notodden OL | 1:04:41 | +4:40 | ||||
5. | Heidi Schatvet | Notodden OL | 1:05:26 | +5:25 | ||||
6. | Linnea Olafson | Kongsberg OL | 1:06:51 | +6:50 | ||||
7. | Malin Wästlund | Notodden OL | 1:11:35 | +11:34 | ||||
8. | Emma Engehult | Notodden OL | 1:13:37 | +13:36 | ||||
9. | Anja Heggem | Kongsberg OL | 1:15:15 | +15:14 | ||||
10. | Iselin Høivold | Kongsberg OL | 1:16:22 | +16:21 | ||||
10. | Selma Høivold | Kongsberg OL | 1:16:22 | +16:21 | 148 128 130 131 129 144 145 147 146 134 | |||
DSQ | Hilde Storløkken | Kongsberg OL | 50:17 | 148 120 | ||||
Arrangør | Britt Fossøy | Notodden OL | ||||||
Klasse: A-kort H | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rune Kristian Mork | Notodden OL | 52:57 | +0:00 | ||||
2. | Petter Løe | Notodden OL | 1:03:34 | +10:37 | ||||
3. | Sveinung Rekaa | Notodden OL | 1:09:08 | +16:11 | ||||
4. | Sven Ohrvik | Konnerud IL | 1:10:10 | +17:13 | ||||
5. | Rune Engehult | Notodden OL | 1:13:45 | +20:48 | ||||
6. | Jarle Botnen | Bø OL | 1:15:35 | +22:38 | ||||
7. | Torgeir Brandal | Kongsberg OL | 1:19:34 | +26:37 | ||||
8. | Hugo A. Christensen | Notodden OL | 1:23:13 | +30:16 | ||||
9. | Erik Høivold | Kongsberg OL | 1:28:36 | +35:39 | ||||
DSQ | Ola Lesteberg | Kongsberg OL | 44:30 | 144 145 147 146 | ||||
DSQ | Ã…ge-Geir Skatter | Notodden OL | 1:15:44 | 144 145 | ||||
DSQ | Arve Paulsen | Notodden OL | 1:16:10 | 144 145 | ||||
Arrangør | Anders Fossøy | Notodden OL |
Sist oppdatert: | 11 november 2020, 20:30:50 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 58 |
Antall startet: | 58 |