Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open, sprint 28. mai 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mirja Mohus

Wing OK

Håkon Stene

Wing OK

Eskil Stabo-Eeg

Wing OK

Herman Hokseggen Klepp

Wing OK

249

Arn Kvikne Furberg

Wing OK

Jakob Børset Skjerve

Wing OK

Martin Lona

Wing OK

Saga Elise Nergaard

Wing OK

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

DSQ

Leo Sjøgren Carlsen

Freidig

140

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Kvalen

Freidig

21:56

+0:00

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Clara Leroyer

Freidig

12:57

129 135

DNS

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

10:05

+0:00

2.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

10:57

+0:52

3.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

11:11

+1:06

4.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

14:34

+4:29

5.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

15:04

+4:59

6.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

16:15

+6:10

7.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

21:00

+10:55

8.

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

22:52

+12:47

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annika Lund Eikrem

Freidig

14:24

+0:00

2.

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

15:21

+0:57

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Halvorsen

Freidig

16:16

+0:00

2.

Maria Strømdal Wik

Freidig

16:17

+0:01

3.

Una Kittilsen

Freidig

16:35

+0:19

4.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

17:05

+0:49

5.

Solveig Louise Nissen

Freidig

17:42

+1:26

6.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

18:33

+2:17

7.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

18:55

+2:39

8.

Tora Kittilsen

Freidig

19:05

+2:49

9.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

19:08

+2:52

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

14:37

+0:00

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

16:12

+1:35

3.

Anna Aurora Nolte

Freidig

16:15

+1:38

4.

Ane Malene Kolstad

Freidig

16:59

+2:22

DSQ

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

18:34

140

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

17:34

+0:00

2.

Ada Wulfsberg

NTNUI

20:19

+2:45

3.

Stine Aune

Nidarøst OK

21:37

+4:03

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Aune

NTNUI

19:10

+0:00

2.

Maren Norderud

Tyrving IL

19:35

+0:25

3.

Marit Schmid

OL Trollelg

21:38

+2:28

4.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

21:57

+2:47

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Resell Nolte

Freidig

19:08

+0:00

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

21:10

+2:02

3.

Randi Marie Mohus

Wing OK

21:37

+2:29

4.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

22:08

+3:00

5.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

22:09

+3:01

6.

Marit Albinson

Freidig

23:25

+4:17

7.

Ingvil Snøfugl

Freidig

23:51

+4:43

8.

Tina Strømdal Wik

Freidig

24:46

+5:38

9.

Ingerid Reinertsen

Freidig

30:48

+11:40

10.

Frøy Hagelid

Freidig

31:05

+11:57

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

Freidig

20:28

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

21:18

+0:50

3.

Turid Arnesen

Byåsen IL

22:12

+1:44

4.

Elisabeth Sæthre

Freidig

22:15

+1:47

5.

Trude Forsbak

Freidig

30:46

+10:18

6.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

43:09

+22:41

DNS

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

DNS

Torunn Spets Storhov

Freidig

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

29:43

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linus Fossum Malmring

Freidig

11:21

Sverre Bøhle

Freidig

26:42

Filip Leonard Nolte

Freidig

10:21

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Grønli

Freidig

9:18

+0:00

2.

Martin Randli Elden

Freidig

9:38

+0:20

3.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

12:30

+3:12

4.

Sindre Mohus

Wing OK

14:53

+5:35

5.

Trygve Bøhle

Freidig

14:54

+5:36

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Mathias Leroyer

Freidig

11:07

140

DNS

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

15:17

+0:00

2.

Alf Petter Lynum

Freidig

16:20

+1:03

3.

Vegard Lereim Storli

Freidig

17:46

+2:29

4.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

18:09

+2:52

5.

Tristan Halvorsen

Freidig

18:13

+2:56

6.

Hallvard Hellevik

Freidig

20:23

+5:06

7.

Jakob Jøsang With

Wing OK

22:15

+6:58

8.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

24:47

+9:30

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

14:53

+0:00

2.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

17:43

+2:50

3.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

17:56

+3:03

4.

Emil Grønli

Freidig

18:52

+3:59

5.

Petter Andreas Lona

Wing OK

20:16

+5:23

DSQ

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

16:45

105 136

DNS

Erlend Aune

Byåsen IL

DNS

Sverre Hellevik

Freidig

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

16:16

+0:00

2.

Jonas Grønli

Freidig

16:32

+0:16

3.

Jakob Hjelseth

NTNUI

17:54

+1:38

DNS

Sigurd Paulsen Vie

NTNUI

DNS

Simen Spets Storhov

Freidig

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Holt

Freidig

16:25

+0:00

2.

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

16:50

+0:25

3.

Mathias Bjugan

NTNUI

17:09

+0:44

4.

Terje Maroni

Byåsen IL

17:14

+0:49

5.

Halvor Melkild

NTNUI

17:43

+1:18

6.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

18:04

+1:39

7.

Jan Schmid

OL Trollelg

18:20

+1:55

8.

Ulrik Astrup Arnesen

NTNUI

18:32

+2:07

9.

Erik Gustafsson

Freidig

18:41

+2:16

10.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

18:47

+2:22

11.

Franti?ek Kolovský

Freidig

19:02

+2:37

12.

Jørgen Baklid

NTNUI

19:42

+3:17

13.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

20:18

+3:53

14.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

21:48

+5:23

15.

Jan Sramota

NTNUI

22:43

+6:18

16.

Antoine Bertrand

NTNUI

25:48

+9:23

17.

Tommy Schmid

OL Trollelg

26:18

+9:53

18.

Jan Kondula

NTNUI

30:23

+13:58

DSQ

Lavran Thorstensen

NTNUI

19:50

136

DNS

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

DNS

Njaal Ellegaard Melby

NTNUI

DNS

Even Lindaas

NTNUI

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

17:35

+0:00

2.

Jørgen Tegdan

Freidig

18:18

+0:43

DSQ

Eivind Lona

Wing OK

20:30

119

DSQ

Simon Lund Eikrem

Freidig

23:49

115

DNS

Tomas Eidsmo

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

18:58

+0:00

2.

Knut Hagen

Byåsen IL

20:20

+1:22

3.

Øyvind Bremeraunet Schjelderup

Wing OK

22:19

+3:21

4.

Rune Stræte

Wing OK

22:25

+3:27

5.

Olle Malmring

Freidig

22:34

+3:36

6.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

23:29

+4:31

7.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

25:29

+6:31

DSQ

Geir Willumsen

Freidig

29:28

140

DNS

Torgeir Aune

Byåsen IL

DNS

Agnar Renolen

Wing OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

16:02

+0:00

2.

Rune M Holt

Freidig

24:12

+8:10

DSQ

Terje Midtbø

Wing OK

21:36

136

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Waage

Freidig

21:03

+0:00

2.

Tor Gjermstad

Wing OK

23:39

+2:36

3.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

24:37

+3:34

DSQ

Nils Olav Vennevik

Freidig

31:50

140

DNS

Magnus Landstad

Freidig

Klasse: AL åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anthony Leroyer

Freidig

20:51

140


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 juni 2021, 20:52:29

Arrangør:

Nidarøst, OK

Antall deltagere:

141

Antall startet:

126