Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp 30. mai 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

Klara Zahl Eriksson

Kongsberg OL

Jack Boström

Konnerud IL

Marius Thune Iversen

Sturla, IF

Mikkel Gjestrud Frøkjær

Kongsberg OL

Samuel Røed Orji

Konnerud IL

Klasse: B-åpen 15-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ragnhild Skalstad

Sturla, IF

37:29

Klasse: Ledsager

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Morten Herman Vogt

Konnerud IL

DNS

Anne-Sofie Lysheden

Konnerud IL

DNS

Pål Pedersen

Konnerud IL

DNS

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

DNS

Stine Kaiser

Sturla, IF

DNS

Anders Johnsen

Sturla, IF

DNS

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

DNS

Celine Renard

Kongsberg OL

DNS

Anders Gustafsson

Sturla, IF

DNS

Håvard Hågård

Konnerud IL

DNS

Bernt Hellerud

Konnerud IL

DNS

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

DNS

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

DNS

Håkon Wold

Sturla, IF

DNS

Linda Zahl Eriksson

Kongsberg OL

DNS

Lars Johan Zahl Eriksson

Kongsberg OL

DNS

Jim Boström

DNS

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

DNS

Espen Røste

Kongsberg OL

DNS

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

DNS

Helge Johannessen

Eiker OL

DNS

May Ingela Hope

Modum OL

DNS

Dorota Thune Iversen

Sturla, IF

DNS

Are Biseth

Kongsberg OL

DNS

Sijke Johanna Colijn

Konnerud IL

DNS

Odd Strand

Kongsberg OL

DNS

Kari Strand

Kongsberg OL

DNS

Hanne-Kristin Kvarme

Sturla, IF

DNS

Jon Erik Kvarme

Sturla, IF

DNS

Charlotte Skourup

Sturla, IF

DNS

Øystein Rognebakke

Sturla, IF

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alva Zahl Eriksson

Kongsberg OL

27:38

+0:00

2.

Christine Holt

Kongsberg OL

51:58

+24:20

DSQ

Kari Jagdum

Konnerud IL

1:05:16

76 95 96 101 100

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

49:17

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

28:33

+0:00

2.

Elise Renard

Kongsberg OL

29:53

+1:20

3.

Marte Eger

Kongsberg OL

30:37

+2:04

4.

Emilie Haffner Haugholt

Sturla, IF

1:01:05

+32:32

5.

Viktoria Johannessen

Eiker OL

1:03:55

+35:22

6.

Julie Wold

Sturla, IF

1:12:28

+43:55

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

53:28

+0:00

2.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

1:01:38

+8:10

3.

Mina Hobbelstad

Eiker OL

1:03:29

+10:01

4.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

1:30:43

+37:15

DNS

Ylva Klausen

Sturla, IF

DNS

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

33:44

+0:00

2.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

38:14

+4:30

3.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

42:22

+8:38

4.

Marie Kvarme

Sturla, IF

44:23

+10:39

5.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

48:02

+14:18

79 80 94 97 100 249

6.

Tiril Holen

Konnerud IL

49:22

+15:38

7.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

56:30

+22:46

8.

Hedda Kjeldsen

Sturla, IF

1:01:44

+28:00

DSQ

Hedda Spangberg

Konnerud IL

55:45

93 94

DNS

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

DNS

Tiril Kihle

Konnerud IL

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

24:48

+0:00

2.

Martin Sandli Rånes

Konnerud IL

29:22

+4:34

3.

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

31:24

+6:36

4.

Mikkel Bjerk

Konnerud IL

42:42

+17:54

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathis Renard

Kongsberg OL

28:57

+0:00

2.

Aksel Klausen

Sturla, IF

30:01

+1:04

3.

Olai Biseth

Kongsberg OL

36:37

+7:40

4.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

44:21

+15:24

5.

Ted Boström

Konnerud IL

1:00:06

+31:09

6.

Vetle Opstad

Konnerud IL

1:00:10

+31:13

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

24:42

+0:00

2.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

25:09

+0:27

3.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

32:39

+7:57

4.

Nils Zahl Eriksson

Kongsberg OL

33:41

+8:59

5.

Jon Strand

Kongsberg OL

35:24

+10:42

6.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

35:59

+11:17

7.

Arne Biseth

Kongsberg OL

36:34

+11:52

8.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

36:51

+12:09

9.

Georg Knudsen Lund

Modum OL

37:17

+12:35

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Johnsen

Sturla, IF

35:14

+0:00

2.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

35:22

+0:08

3.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

39:01

+3:47

4.

Jens Wold

Sturla, IF

47:18

+12:04

5.

Oskar Hope

Modum OL

48:57

+13:43

6.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

51:56

+16:42

7.

Isak Fagerland

Sturla, IF

52:42

+17:28

8.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

57:10

+21:56

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Løken

Kongsberg OL

31:52

+0:00

2.

Johan Eger

Kongsberg OL

32:20

+0:28

3.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

33:24

+1:32

4.

Eivind Bogen Arenth

Sturla, IF

53:37

+21:45

DSQ

Lukas Klausen

Sturla, IF

29:34

82 84 85 88 78 90 91 93 94 97 100

DSQ

Arne Bergan

Kongsberg OL

44:34

82 85 88 78 90 91 93 94


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 mai 2021, 13:29:12

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

98

Antall startet:

63