Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Aira Marie Sande | Nordre Follo Orientering | 43:46 | 25:44 | korriger | |||||
Happiness Gammelsæter | Nordre Follo Orientering | 51:29 | 30:17 | korriger | |||||
Lars Myklevoll | Ã…s-NBMU Orientering | 0:00 | korriger | ||||||
Audhild Skjønsberg Norheim | Ås-NMBU Orientering | 0:00 | korriger | ||||||
Jørgen Bjerva | Ås-NMBU Orientering | 0:00 | korriger | ||||||
Aksel Stokke Meen | Ã…s-NMBU Orientering | 0:00 | korriger | ||||||
Karsten Myklevoll | Ã…s-NMBU Orientering | 0:00 | korriger | ||||||
Dalma Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 0:00 | korriger | ||||||
Klasse: N2-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kaspian Høier Ohm | Nordre Follo Orientering | 55:32 | +0:00 | 24:08 | korriger | |||
Klasse: D9-10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | May-Helene Berntsen | Nordre Follo Orientering | 51:34 | +0:00 | 22:25 | korriger | |||
2. | Ylva Myhren Jacobsen | Nordre Follo Orientering | 51:35 | +0:01 | 22:25 | korriger | |||
Klasse: H9-10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sander Solberg | Nordre Follo Orientering | 59:21 | +0:00 | 25:48 | korriger | |||
Klasse: C-Ã¥pen 10-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ola Holøyen | Nordre Follo Orientering | 35:09 | +0:00 | 13:31 | korriger | |||
2. | Heine Revhaug | Nordre Follo Orientering | 58:28 | +23:19 | 22:29 | korriger | |||
Klasse: C-Ã¥pen 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anja Simonsen | Nordre Follo Orientering | 41:55 | +0:00 | 16:07 | korriger | |||
Klasse: D11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Leah Haug | Ã…s-NMBU Orientering | 47:41 | +0:00 | 18:20 | korriger | |||
2. | Helene Harstad | Nordre Follo Orientering | 51:19 | +3:38 | 19:44 | korriger | |||
Klasse: H11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Dyre Stokke Meen | Ã…s-NMBU Orientering | 31:30 | +0:00 | 12:06 | korriger | |||
2. | Even Gjuvsland | Ã…s-NMBU Orientering | 35:16 | +3:46 | 13:33 | korriger | |||
3. | Erlend Stokke Meen | Ã…s-NMBU Orientering | 37:30 | +6:00 | 14:25 | korriger | |||
4. | Johannes Gaustad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:00:12 | +28:42 | 23:09 | korriger | |||
Klasse: B-Ã¥pen 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Else Marit Gaustad | Ã…a-NMBU Orientering | 31:37 | +0:00 | 12:38 | korriger | |||
2. | Sissel Olaisen | Nordre Follo Orientering | 33:57 | +2:20 | 13:34 | korriger | |||
3. | Marianne Harstad | Nordre Follo Orientering | 51:14 | +19:37 | 20:29 | korriger | |||
Klasse: D13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kinga Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 33:06 | +0:00 | 13:14 | korriger | |||
Klasse: H13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Henrik Harstad | Nordre Follo Orientering | 20:34 | +0:00 | 8:13 | korriger | |||
2. | Sigurd Olaisen | Nordre Follo Orientering | 34:08 | +13:34 | 13:39 | korriger | |||
3. | Sigurd Skjønsberg Norheim | Ås-NMBU Orientering | 44:41 | +24:07 | 17:52 | korriger | |||
4. | Vegard Gaustad | Ã…s-NMBU Orientering | 45:08 | +24:34 | 18:03 | korriger | |||
Klasse: H70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kolbjørn Megard | Nordre Follo Orientering | 1:06:59 | +0:00 | 26:47 | korriger | |||
Klasse: AM-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | HÃ¥kon Einstadbland | Nordre Follo Orientering | 44:02 | +0:00 | 12:57 | korriger | |||
2. | Kjersti Aaby | Nordre Follo Orientering | 46:40 | +2:38 | 13:43 | korriger | |||
3. | Joakim Vigemyr | Nordre Follo Orientering | 50:19 | +6:17 | 14:47 | korriger | |||
4. | Anna Lina Toverud | Nordre Follo Orientering | 51:04 | +7:02 | 15:01 | korriger | |||
Klasse: H15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Oskar Einstadbland | Norde Follo Orientering | 42:40 | +0:00 | 12:32 | korriger | |||
Klasse: AL-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Trond Hetland | Nordre Follo Orientering | 41:35 | +0:00 | 9:54 | korriger | |||
Klasse: D17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sigrid Møretrø | Nordre Follo Orientering | 1:17:19 | +0:00 | 18:24 | korriger | |||
DSQ | Sofie Gammelsæter | Nordre Follo Orientering | 53:17 | korriger | 168 | ||||
Klasse: AXL-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Erlend Rehn | Nordre Follo Orientering | 48:54 | +0:00 | 8:53 | korriger | |||
2. | Lars Leiren | Nordre Follo Orientering | 51:45 | +2:51 | 9:24 | korriger | |||
3. | Linda Gammelsæter | Nordre Follo Orientering | 53:03 | +4:09 | 9:38 | korriger | |||
4. | Frode Vigemyr | Nordre Follo Orientering | 1:08:54 | +20:00 | 12:31 | korriger |
Sist oppdatert: | 4 juni 2021, 19:37:59 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 42 |
Antall startet: | 42 |