Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Telemark 2-dagers 5. juni 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Bratland Solberg

Bø OL

Haakon Fugleneb AAmand

Idrettslaget Dyre Vaa

Oskar Hove

Idrettslaget Dyre Vaa

Nora Dahl Borkamo

Notodden OL

Levi Gjerde

Notodden OL

Vårin Grotbekk

Notodden OL

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lillian Fogt Sundelin

Notodden OL

47:43

Alfred Hagen Urdalen

Notodden OL

42:44

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

45:26

+0:00

DNS

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ada Othilie Dahl Borkamo

Notodden OL

1:26:09

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Fossøy

Notodden OL

42:22

+0:00

2.

Sølvi Helene Fossøy

Eiker OL

54:56

+12:34

3.

Tom André Alstadsæther

Eiker OL

59:35

+17:13

4.

Hilde Gunn Hellenes

OK Skeidi

1:22:41

+40:19

5.

Knut Gjone

Sandefjord OK

1:28:54

+46:32

DSQ

Julie Eikeland

Porsgrunn OL

37:28

124 168 141 118 117 125 122

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Solberg

Bø OL

42:00

+0:00

2.

Nils Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

44:45

+2:45

3.

Sigurdur Freyr Sigurdsson

Stokke IL

58:05

+16:05

4.

Morten Andresen

OK Skeidi

1:12:58

+30:58

5.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

1:14:33

+32:33

6.

Kenneth Dybvik

Stokke IL

2:00:31

+1:18:31

DNS

Yngve Mobråthen

Botne SK

DNS

Randi Mork

Notodden OL

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

1:16:27

+0:00

2.

Trond Evensen

OL Tønsberg og omegn

1:40:35

+24:08

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vilja Kristin Grotbæk

Notodden OL

32:22

Eira Mork

Notodden OL

20:46

Maja Lonar Tveiten

Notodden OL

21:07

DSQ

Tuva Dahl Borkamo

Notodden OL

52:33

136 139

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

22:00

+0:00

DSQ

Maja Othelie Huva

Notodden OL

32:34

154

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Sogn

Notodden OL

43:49

+0:00

2.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

45:27

+1:38

3.

Sigrid Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

45:29

+1:40

4.

Marte Eger

Kongsberg OL

47:37

+3:48

5.

Anna Gjestrud

Notodden OL

47:49

+4:00

6.

Daniella Gjone

Sandefjord OK

50:14

+6:25

7.

Juliette Holtskog-Feremans

Skien OK

56:09

+12:20

8.

Elise Renard

Kongsberg OL

59:22

+15:33

9.

Wilma Evensen

OL Tønsberg og omegn

1:13:17

+29:28

DSQ

Sofie Wiersdalen Thunold

Porsgrunn OL

1:18:51

141 118 117 125 131 115

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Aakre Leistad

Skien OK

2:22:32

+0:00

DNS

Emilie Holtskog-Feremans

Skien OK

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Gløersen

OL Tønsberg og omegn

1:01:57

+0:00

2.

Synne Sandven

Notodden OL

1:07:45

+5:48

3.

Gjendine Gjelstad Rebård

Sandefjord OK

1:14:54

+12:57

4.

Ingrid Mobråthen

Sandefjord OK

1:18:55

+16:58

5.

Maria Grovan

OL Tønsberg og omegn

1:48:01

+46:04

DNS

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Halvor Gjestrud

Notodden OL

14:56

Theodor Gjerde

Notodden OL

32:19

DNS

Mika Johan Kristensen

Notodden OL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Mork

Notodden OL

27:43

+0:00

2.

Mathis Renard

Kongsberg OL

29:51

+2:08

3.

Magnus Buchacz Eie

Notodden OL

44:34

+16:51

4.

Syver Hagen Urdalen

Notodden OL

45:41

+17:58

DSQ

Even Lonar Tveiten

Notodden OL

24:10

119

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

40:09

+0:00

2.

Sindre Furland

Sandefjord OK

41:15

+1:06

3.

Rasmus Engehult

Notodden OL

1:02:48

+22:39

4.

Gaute Bratland Solberg

Bø OL

1:09:59

+29:50

5.

Jens G. Dybvik

Stokke IL

1:15:05

+34:56

6.

Sondre Dahl Borkamo

Notodden OL

1:27:50

+47:41

7.

Ole Magnus Storemyr

IL Hauken

2:11:14

+1:31:05

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

54:37

+0:00

2.

Jens Wold

Sturla, IF

1:23:33

+28:56

DSQ

Kristian Ekeberg Fliid

Skien OK

1:41:40

176 116 111 109 108 113 114

DSQ

Niclas Gunnerød

Stokke IL

2:44:00

109 108 113 114

DSQ

Henrik Repstad Storemyr

IL Hauken

3:20:42

165 176

Brutt

Gaute Nysæter

Skien OK

30:28

152 157 160 164 165 176 116 111 109 108 113 114 10...

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Løken

Kongsberg OL

1:12:35

+0:00

2.

Benjamin Gjone

Sandefjord OK

1:12:48

+0:13

3.

Arne Bergan

Kongsberg OL

1:18:52

+6:17

4.

Tobias Mathisen

Porsgrunn OL

1:20:35

+8:00

5.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

1:22:25

+9:50

6.

Johan Eger

Kongsberg OL

1:23:07

+10:32

7.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

1:24:56

+12:21

8.

Anders Rosenvold

Porsgrunn OL

1:39:45

+27:10

9.

Oscar Wiersdalen Thunold

Porsgrunn OL

1:57:02

+44:27

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Fossøy

Bø OL

1:37:23

+0:00

2.

Linnea Olofsson

Kongsberg OL

1:37:56

+0:33

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gry Aakre

Skien OK

1:30:48

+0:00

2.

Kristin Eger

Kongsberg OL

2:08:27

+37:39

DNS

Tone Nilsen

Bø OL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ingvild Møretrø Fossøy

Øyestad IF allianse

1:07:29

161 164 167 118 122 114 102

DNS

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Botnen

Bø OL

2:37:29

+0:00

DSQ

Thea Steinert

Bø OL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorunn Aamodt Ovesen

Lardal OL

1:00:14

+0:00

2.

Margareta Brynhildsen

Stokke IL

1:04:49

+4:35

3.

Inger Lise Solberg

Bø OL

1:21:13

+20:59

4.

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:26:12

+25:58

5.

Synnøve Dalva

Bø OL

1:28:47

+28:33

6.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

1:29:18

+29:04

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

1:16:17

+0:00

2.

Damien Renard

Kongsberg OL

1:21:06

+4:49

3.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

1:30:57

+14:40

4.

Øyvind Hylleseth

Skien OK

1:36:19

+20:02

5.

Åsmund Slokvik

Notodden OL

1:46:14

+29:57

6.

Steinar Lande

Bø OL

2:00:12

+43:55

DSQ

Sigve Botnen

Bø OL

1:39:38

166 165 127 175 173 126 171

DNS

Alexander Repstad Storemyr

Porsgrunn OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Furland

Sandefjord OK

1:23:01

+0:00

2.

Sigurd Holtskog

Skien OK

2:31:49

+1:08:48

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

1:06:09

+0:00

2.

Knut Ivar Johansen

Sandefjord OK

1:13:07

+6:58

3.

Helge Fossøy

Øyestad IF allianse

1:15:05

+8:56

4.

Stig Melling

Ringerike OL

1:21:53

+15:44

5.

Roar Bye

Modum OL

1:27:14

+21:05

6.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:40:30

+34:21

7.

Atle Wøllo

Kongsberg OL

1:49:19

+43:10

DSQ

Brede Ekeberg Fliid

Skien OK

1:30:05

176 116 111 109 108 113 114

DNS

Sven Ohrvik

Konnerud IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Botnen

Bø OL

52:00

+0:00

2.

Harald Omland

Skien OK

1:14:00

+22:00

3.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

1:34:34

+42:34

DSQ

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

20:53

151 153 157 162 161 164 167

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Einar Aadnevik

TIF Viking

50:23

+0:00

2.

Runar Kittilsen

Stokke IL

1:02:57

+12:34

3.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

1:03:51

+13:28

4.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

1:13:32

+23:09

5.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

1:13:55

+23:32

6.

Olav Solberg

Bø OL

1:34:54

+44:31

DSQ

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

7:51

104 168 167 166 101 118 122 113 115 102

DSQ

Magnar Øvreås

Botne SK

56:04

107 104 168 167 166 101 118 122 102

DNS

Jiri Urvalek

Porsgrunn OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 juni 2021, 21:36:49

Arrangør:

Notodden Orienteringslag

Antall deltagere:

128

Antall startet:

117