Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nammo-cup 3.1 16. juni 2021

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnhild Kleppa Madslien

Lillehammer OK

7:13

+0:00

korriger

2.

Maren Bleken Rud

Vang OL

7:23

+0:10

korriger

3.

Mari Børke Sætaberget

Vang OL

10:08

+2:55

korriger

4.

Amalie Gunstad Ingvoldstad

Vang OL

10:45

+3:32

korriger

5.

Mina Holmen

Snertingdal IF Orientering

14:19

+7:06

korriger

DNS

Eline Kravdal

Gjø-Vard OL

korriger

DNS

Nora Sibel Jensen

OL Vallset/Stange

korriger

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Bleken Rud

Vang OL

8:27

+0:00

korriger

2.

Marie Berger

Lillehammer OK

8:43

+0:16

korriger

3.

Ane Beitdokken

Lillehammer OK

9:09

+0:42

korriger

4.

Karen Haanes Strandlie

Gjø-Vard OL

10:12

+1:45

korriger

4.

Johanne Berg

Løten o-lag

10:12

+1:45

korriger

6.

Lovisa Tyldum

Rudsbygd IL

10:30

+2:03

korriger

7.

Selma Bekkelund

Gjø-Vard OL

11:22

+2:55

korriger

8.

Therese Holmen

Snertingdal IF Orientering

13:10

+4:43

korriger

9.

Sunniva Restad-Amundrud

OL Vallset/Stange

14:33

+6:06

korriger

DNS

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

korriger

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer OK

8:12

+0:00

korriger

2.

Maren Henriksen

Lillehammer OK

9:28

+1:16

korriger

3.

Dina Torgersen

Stavanger Orienteringsklubb

9:47

+1:35

korriger

4.

Martine Skjelsvik

Lillehammer OK

10:23

+2:11

korriger

5.

Ingeborg Hasle Haslestad

Ringsaker OK

10:36

+2:24

korriger

6.

Emma Dåsnes

Vang OL

10:59

+2:47

korriger

7.

Henriette Berg

Løten o-lag

11:04

+2:52

korriger

8.

Ylva Slotnæs Lyshaug

Snertingdal IF Orientering

11:20

+3:08

korriger

9.

June Rogstad Bekkevold

Løten o-lag

11:26

+3:14

korriger

10.

Anne Frøisland

Vang OL

11:33

+3:21

korriger

11.

Marion Halvorsen Nustad

Lillehammer OK

13:26

+5:14

korriger

DNS

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

korriger

DNS

Mari Ovidia Ranestad

Hamar OK

korriger

DNS

Emma Bangstad Bergersen

Hamar OK

korriger

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Beitdokken

Lillehammer OK

7:39

+0:00

korriger

2.

Peder Kjøs

Lillehammer OK

8:12

+0:33

korriger

3.

Kristian Paulsen

OL Vallset/Stange

23:19

+15:40

korriger

4.

Sivert Dåsnes

Vang OL

24:38

+16:59

korriger

DSQ

Peder Lillejordet

OL Vallset/Stange

9:09

korriger

172

DNS

Aksel Tonjer Fingarsen

Elverum OK

korriger

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

7:26

+0:00

korriger

2.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

8:48

+1:22

korriger

3.

Sondre Borgedal

Ringsaker OK

9:32

+2:06

korriger

4.

Nikolai Teslo

Hadeland OL

9:53

+2:27

korriger

5.

Elias Hvoslef Urstad

Ringsaker OK

11:33

+4:07

korriger

6.

Torgrim Hasle Haslestad

Ringsaker OK

11:47

+4:21

korriger

7.

Jørgen Linus Harkinn

Ringsaker OK

24:10

+16:44

korriger

DNS

Tage Rogstad Bekkevold

Løten o-lag

korriger

DNS

Emil Tonjer Fingarsen

Elverum OK

korriger

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Tonjer Fingarsen

Elverum OK

6:38

+0:00

korriger

2.

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

6:55

+0:17

korriger

3.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

7:19

+0:41

korriger

4.

Vegard Ranestad

Hamar OK

7:21

+0:43

korriger

5.

Ola Dåsnes

Vang OL

7:25

+0:47

korriger

6.

Mats Lindaas

Elverum OK

7:41

+1:03

korriger

7.

Even Lien

Gjø-Vard OL

8:02

+1:24

korriger

8.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

8:25

+1:47

korriger

9.

Kristoffer Børke Sætaberget

Vang OL

8:31

+1:53

korriger

10.

Sigurd Kvamme

OL Toten-Troll

9:07

+2:29

korriger

11.

Gaute Lindaas

Elverum OK

9:13

+2:35

korriger

DSQ

Erik Wallin

Snertingdal IF Orientering

13:02

korriger

176

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Fjellsol

Ringsaker OK

9:34

+0:00

korriger

2.

Carina Fjellsol

Ringsaker OK

10:50

+1:16

korriger

3.

Emilie Kloppbakken Stenbrenden

Gjø-Vard OL

12:29

+2:55

korriger

4.

Elisa Kaderkova Mæhlum

Gjø-Vard OL

22:48

+13:14

korriger

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Husom

Vang OL

10:07

+0:00

korriger

2.

Camilla Silkoset

Vang OL

10:56

+0:49

korriger

3.

Margit Norunn Brønmo

Lillehammer OK

13:45

+3:38

korriger

4.

Margrethe Thirud

OL Toten-Troll

15:26

+5:19

korriger

5.

Anna Engebakken

Løten o-lag

15:51

+5:44

korriger

6.

Olav Skjåk

Lillehammer OK

16:06

+5:59

korriger

7.

Linnea L'Abée-Lund

Lillehammer OK

16:57

+6:50

korriger

8.

Elena Øversveen

Snertingdal IF Orientering

20:01

+9:54

korriger

9.

Markus Finsand

Lillehammer OK

22:09

+12:02

korriger

10.

Isak Rime

Gjø-Vard OL

22:58

+12:51

korriger

11.

Isak Skappel

Lillehammer OK

29:55

+19:48

korriger

12.

Thea Beate Gimse-Røste

Ringsaker OK

32:39

+22:32

korriger

DSQ

Mikal Trønnes Nygård

Snertingdal IF Orientering

14:45

korriger

178

DSQ

Tiia Haslie

Lillehammer OK

15:37

korriger

173 174 171 181 183 176 179 180 178 184 90

DSQ

Mina Reid

Lillehammer OK

22:24

korriger

179

DSQ

Johanne Tomter Løkkebø

Snertingdal IF Orientering

27:43

korriger

173 174 171 181 183 176 179 180 178 184 90

DNS

Martin Lien Støen

Lillehammer OK

korriger

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oliver Kaderka Mæhlum

Gjø-Vard OL

10:59

+0:00

korriger

2.

Jakob Lillejordet

OL Vallset/Stange

12:07

+1:08

korriger

3.

Ingrid Løvbak

Vang OL

12:50

+1:51

korriger

4.

Lycke Hermanrud

Gjø-Vard OL

14:41

+3:42

korriger

5.

Even Kjøs

Lillehammer OK

15:54

+4:55

korriger

6.

Kristine Løkkebø

Snertingdal IF Orientering

16:04

+5:05

korriger

7.

Julie Gjessing Skjeset

Vang OL

16:17

+5:18

korriger

8.

Esther Stenberg

Vang OL

16:40

+5:41

korriger

9.

Maja Haugereid

Vang OL

16:59

+6:00

korriger

10.

Even Rognstad Ruud

Lillehammer OK

17:21

+6:22

korriger

11.

Sander Leonel Larsen

Vang OL

18:08

+7:09

korriger

12.

Elias Kaderka Mæhlum

Gjø-Vard OL

18:43

+7:44

korriger

13.

Aleksander Røed

Lillehammer OK

19:19

+8:20

korriger

14.

Minna Haugereid

Vang OL

22:40

+11:41

korriger

15.

Madeleine L'Abée-Lund

Lillehammer OK

23:17

+12:18

korriger

16.

Marte Olava Bratlien

Snertingdal IF Orientering

30:18

+19:19

korriger

17.

Håkon Gjessing Skjeset

Vang OL

32:02

+21:03

korriger

18.

Ingrid Kristine Engan Røste

Snertingdal IF Orientering

+0:0-59

korriger

DNS

Mattis Iversen Holte

Lillehammer OK

korriger

DNS

Severin Brønmo

Lillehammer OK

korriger

DNS

Ingrid Kristine Engan Røste

Snertingdal IF Orientering

korriger

DNS

Ingrid Paulsen

OL Vallset/Stange

korriger

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Bolstad Carlson

Vang OL

11:32

+0:00

korriger

2.

Kristian Urset

Vang OL

17:35

+6:03

korriger

DSQ

Jakob Aarskog Bjerke

Vang OL

10:20

korriger

180 175 185 186 181 182 187 184 90

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haug

Lillehammer OK

8:31

+0:00

korriger

2.

Mari Stenberg

Vang OL

10:48

+2:17

korriger

3.

Eline Kjøs

Lillehammer OK

15:50

+7:19

korriger

4.

Borghild Paulsen

OL Vallset/Stange

28:40

+20:09

korriger

5.

Julia Helene Gimse-Røste

Ringsaker OK

30:25

+21:54

korriger

DNS

Lisa Bergman

Lillehammer OK

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 juni 2021, 19:58:53

Arrangør:

Lillehammer OK

Antall deltagere:

110

Antall startet:

95