Klasse: Kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 43:10 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Reidar Kjerulf | RKP | 44:19 | +1:09 | korriger | ||||
3. | Kari Lyngbakken | Konnerud | 51:21 | +8:11 | korriger | ||||
4. | Knut Tore Solheim | Nydalen Siklubb | 59:28 | +16:18 | korriger | ||||
5. | Jon C. Fougner | FUGRO | 1:00:41 | +17:31 | korriger | ||||
6. | Hallvard Bjørgum | VBIL | 1:03:03 | +19:53 | korriger | ||||
7. | Bjørn Gunnerød | Asker Skiklubb | 1:14:40 | +31:30 | korriger | ||||
8. | Egil Huseth | Kamp Vestheim | 1:15:10 | +32:00 | korriger | ||||
9. | Clara Gram-Knudsen Weisz | Nydalens Skiklub | 1:15:49 | +32:39 | korriger | ||||
10. | Anne Nydal | Røyken O-lag | 1:20:23 | +37:13 | korriger | ||||
11. | Øystein Madsen | GE Healthcare | 1:21:59 | +38:49 | korriger | ||||
DSQ | Dagfinn Føllesdal | OSI | 21:25 | korriger | 110 114 116 117 150 | ||||
Klasse: Mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Benjaminsen | Lillomarka OL | 36:13 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Hallvard Fjær | Lillomarka OL | 38:47 | +2:34 | korriger | ||||
3. | Richard Zeiner-Gundersen | Aker Brygge Orientering | 45:38 | +9:25 | korriger | ||||
4. | Knut Anders Løken | Fossum IF | 48:18 | +12:05 | korriger | ||||
5. | Tove Strand | MÃ¥ren OK | 48:35 | +12:22 | korriger | ||||
6. | Kjersti Hov | Fossum IF | 50:15 | +14:02 | korriger | ||||
7. | Liv Klemetsaune | Kripos | 51:07 | +14:54 | korriger | ||||
8. | Kristian Næss | Nydalen | 51:48 | +15:35 | korriger | ||||
9. | Sven Ohrvik | Konnerud IL | 52:06 | +15:53 | korriger | ||||
10. | Sofia Øhlckers | Tyrving, IL | 53:16 | +17:03 | korriger | ||||
11. | Knut Bjarne Sætre | BæRUM KOMMUNE | 53:49 | +17:36 | korriger | ||||
12. | PÃ¥l W. Hanssen | BDO | 54:51 | +18:38 | korriger | ||||
13. | Per Schanche | Asker SK | 56:41 | +20:28 | korriger | ||||
14. | Lars Christensen | Veritas BIL | 1:01:05 | +24:52 | korriger | ||||
15. | Gjermund Weiss | Nydalen Skiklubb | 1:01:55 | +25:42 | korriger | ||||
16. | HÃ¥vard Christiansen | Forsvarsbygg | 1:02:01 | +25:48 | korriger | ||||
17. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 1:10:07 | +33:54 | korriger | ||||
18. | Kjell Stenstadvold | Hydro Oslo | 1:11:09 | +34:56 | korriger | ||||
19. | Magnhild Mølnvik | Fossum IF | 1:12:17 | +36:04 | korriger | ||||
20. | Ann Karin Lesteberg | Kongsberg OL | 1:14:04 | +37:51 | korriger | ||||
21. | Per Øhlckers | Tyrving, IL | 1:16:20 | +40:07 | korriger | ||||
22. | Roar Nydal | Røyken O-lag | 1:26:57 | +50:44 | korriger | ||||
23. | Stig Hultgreen Karlsen | GEOFORM | 1:35:31 | +59:18 | korriger | ||||
24. | Tor A Ommundsen | VBIL | 1:41:44 | +1:05:31 | korriger | ||||
DSQ | Hege Gunnerød | Asker Skiklubb | 49:43 | korriger | 114 | ||||
DSQ | Kjell Gorm Røkke | Tyrving, IL | 1:08:51 | korriger | 72 | ||||
DSQ | Ola Lesteberg | Kongsberg OL | 1:14:35 | korriger | 74 | ||||
Klasse: Lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 46:06 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Asgeir Lium | FET O-lag | 52:31 | +6:25 | korriger | ||||
3. | Mikael Olausson | OSI | 55:37 | +9:31 | korriger | ||||
4. | Jostein Bø Fløystad | Fossum IF | 56:00 | +9:54 | korriger | ||||
5. | Trond Rønneberg | Asker | 56:47 | +10:41 | korriger | ||||
6. | Per Wihren | Asker Skiklubb | 59:53 | +13:47 | korriger | ||||
7. | Peter Wihren | Valbo AIF | 1:04:18 | +18:12 | korriger | ||||
8. | Are Eriksen | OSI | 1:08:30 | +22:24 | korriger | ||||
9. | Guttorm Egge | GEOFORM | 1:08:38 | +22:32 | korriger | ||||
10. | Per Christian Stenshorne | Nydalen Skiklubb | 1:21:58 | +35:52 | korriger | ||||
Startet | Harald Iwe | GEOFORM | 9:47 | korriger | 71 72 73 110 76 77 78 79 111 112 113 114 |
Sist oppdatert: | 14 juli 2021, 17:41:41 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 50 |
Antall startet: | 50 |