Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Myggklasken - Melingen 17. juli 2021

Klasse: N 1,2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Max Bryhn Bergstrøm

Tyrving IL

20:51

17:22

Simen Bryhn Bergstrøm

Tyrving IL

21:52

18:13

Tonje Heggeset

Freidig

1:03:31

52:55

Oskar Elias Heggeset

Freidig

1:03:33

52:57

Sverre August Heggeset

Freidig

1:03:38

53:01

Simen Heien

Hurum

14:22

11:58

114 113

Sindre Dal

Grue IL

31:36

26:20

Klasse: H 2,3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

25:17

+0:00

10:59

123

2.

Olav Bakken

Østmarka OK

27:59

+2:42

12:10

3.

Erik Haugen

Ringsaker OK

28:07

+2:50

12:13

4.

Arild Heggeset

Freidig

32:15

+6:58

14:01

123

5.

Ruben Mydland Helland

Egersund OK

33:54

+8:37

14:44

6.

Markus Mydland Helland

Egersund OK

34:13

+8:56

14:52

7.

Tore Stubbe

Nord-Østerdal OK

36:15

+10:58

15:45

8.

Simen Ånensen

Oppsal orientering

40:22

+15:05

17:33

9.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

41:22

+16:05

17:59

10.

Ole Kr. Nybakken

Tormod Skilag

42:39

+17:22

18:32

11.

Øystein Skappel

Lillehammer OK

54:52

+29:35

23:51

DSQ

Thomas Eriksson

Umeå

32:24

118

DNS

Olav Helland

Egersund OK

Klasse: H 4,3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristen Mikkelsplass

Nesbyen IL

25:41

+0:00

5:58

2.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

26:13

+0:32

6:05

3.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg O-lag

27:36

+1:55

6:25

4.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

29:32

+3:51

6:52

5.

Pål Gunnar Mikkelsplass

Nesbyen IL

29:47

+4:06

6:55

6.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

30:57

+5:16

7:11

7.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

32:42

+7:01

7:36

8.

Marius Staff

NTNUI

32:54

+7:13

7:39

9.

Bengt Niklasson

Nydalens SK

33:05

+7:24

7:41

10.

Kenneth Mydland

Egersund OK

33:44

+8:03

7:50

11.

Anders Bergset

IL Veten

33:49

+8:08

7:51

12.

Nils Harald Staff

OL Toten-Troll

34:07

+8:26

7:56

13.

Trond Gjelstad

Sandefjord OK

35:02

+9:21

8:08

14.

Ståle Sønsterudbråten

Lillomarka OL

35:14

+9:33

8:11

15.

Lars Roger Lundanes

Emblem IL

35:31

+9:50

8:15

16.

Christoffer Ånensen

Oppsal orientering

35:44

+10:03

8:18

17.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

36:56

+11:15

8:35

18.

Oliver Plassen Brandvol

Lillehammer OK

37:42

+12:01

8:46

19.

Arvid Mydland

Egersund OK

38:14

+12:33

8:53

20.

Ådne L. Varlid

Lillehammer OK

38:16

+12:35

8:53

21.

Jon Skriubakken

Porsgrunn OL

39:29

+13:48

9:10

22.

Geir Owren

Freidig

39:38

+13:57

9:13

23.

Stig Magnar Løvås

Freidig

39:46

+14:05

9:14

24.

Elias Bergset

IL Veten

40:23

+14:42

9:23

25.

Terje Wikstrøm

Ringsaker OK

40:27

+14:46

9:24

26.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

41:15

+15:34

9:35

27.

Robert Fredriksen

Notodden OL

43:10

+17:29

10:02

28.

Øistein Bøe

Fana IL

43:12

+17:31

10:02

29.

Erik Slettum

Gjø-Vard OL

43:18

+17:37

10:04

30.

Ole Flækøy

Tormod Skilag

43:53

+18:12

10:12

31.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

44:33

+18:52

10:21

32.

Tormod Prestrud

Rudsbygd IL

44:36

+18:55

10:22

33.

Leif Magne Eggestad

Bodø og Omegn IF Orientering

44:41

+19:00

10:23

34.

Odd Arild Strand

Stor-Elvdal SK

45:25

+19:44

10:33

35.

Helge Revhaug

Ringerike OL

45:52

+20:11

10:40

36.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

52:28

+26:47

12:12

37.

Jan Henrik Nilsen

Oppsal orientering

53:34

+27:53

12:27

38.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

54:23

+28:42

12:38

39.

Jon Håvard Brandvol

Vinstra IL

54:29

+28:48

12:40

40.

Svein Thorsberg

Grue IL

55:10

+29:29

12:49

41.

Trond Feiring

Hamar OK

55:12

+29:31

12:50

42.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

57:23

+31:42

13:20

43.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

1:06:52

+41:11

15:33

44.

Arnt Oluf Eide

Gjø-Vard OL

1:08:13

+42:32

15:51

45.

Oskar Kaaløy

Sandefjord OK

1:21:27

+55:46

18:56

46.

Rolv Odde

Garmo IL

1:49:16

+1:23:35

25:24

DSQ

Thomas Natvig Årstad

Halden SK

13:34

110 121 122 123 124 125 249

DSQ

Stein Arne Negård

Vang OL

42:45

118

DNS

Bjørn Solhjem

Sørkedalens IF

DNS

Terje Larsen

Halden SK

DNS

Balder Hasvik Larsen

Halden SK

DNS

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

DNS

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

Klasse: D 2,3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tine Kaasa

Oppegård IL

22:28

+0:00

9:46

123

2.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg O-lag

22:32

+0:04

9:47

3.

Grete Berge Owren

Freidig

28:00

+5:32

12:10

4.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

28:40

+6:12

12:27

5.

Lill Ramberg Skappel

Lillehammer OK

29:53

+7:25

12:59

6.

Irene Kroken Bergset

IL Veten

30:46

+8:18

13:22

7.

Inger Nergaard

Stokke IL

35:55

+13:27

15:36

8.

Eva Syversen

Røyken OL

36:22

+13:54

15:48

9.

Anne Kaasa

Driv IL

38:57

+16:29

16:56

10.

Olaug F Mydland

Egersund OK

39:02

+16:34

16:58

11.

Andrea Aslaksen

Høvik IF

54:26

+31:58

23:40

11.

Vilde Leirflaten

Otta IL

54:26

+31:58

23:40

13.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

57:09

+34:41

24:50

14.

Solveig Aasen

Tormod Skilag

1:17:41

+55:13

33:46

DSQ

Åse Nybakken

Tormod Skilag

47:12

125

Klasse: D 4,3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lundanes

NTNUI

28:30

+0:00

6:37

2.

Gjendine Gjelstad Rebård

Sandefjord OK

32:42

+4:12

7:36

3.

Ane Sofie Næss Bjørgul

Halden SK

35:48

+7:18

8:19

4.

Jane Mydland Helland

Egersund OK

38:48

+10:18

9:01

4.

Kari-Ann Ånensen

Oppsal orientering

38:48

+10:18

9:01

6.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

39:40

+11:10

9:13

7.

Ingrid Mobråthen

Sandefjord OK

40:11

+11:41

9:20

8.

Julie Mydland Helland

Egersund OK

40:23

+11:53

9:23

9.

Pamela Åsten

Nydalens SK

42:14

+13:44

9:49

10.

Tone Elisabeth Bakken

Østmarka OK

42:45

+14:15

9:56

11.

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

43:44

+15:14

10:10

12.

Marit Mikkelsplass

Nesbyen IL

44:32

+16:02

10:21

13.

Unn Mette Klopbakken

Snertingdal IF Orientering

45:16

+16:46

10:31

14.

Marit Sylte Lundanes

Emblem IL

45:45

+17:15

10:38

15.

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

47:24

+18:54

11:01

16.

Hilde Kristine Rosenvold

Porsgrunn OL

47:41

+19:11

11:05

17.

Kari Christiansen

Sandefjord OK

49:02

+20:32

11:24

18.

Ida Syversen

Røyken OL

51:55

+23:25

12:04

19.

Charlotte Eide

Gjø-Vard OL

53:24

+24:54

12:25

20.

Ane Storødegård

Heidal IL

56:57

+28:27

13:14

21.

Tiri Rebård

Sandefjord OK

58:01

+29:31

13:29

22.

Ruth Malin Dal

Grue IL

59:06

+30:36

13:44

23.

Elle M. Melbye

Heming Orientering

59:54

+31:24

13:55

24.

Caroline Eide

Gjø-Vard OL

1:08:05

+39:35

15:50

25.

Brit Nilsen

Ringebu/Fåvang Ski

1:12:57

+44:27

16:57

DSQ

Unni Svare Odde

Garmo IL

1:07:01

118 123

DNS

Ane Bjørnsgaard

Lillehammer OK

DNS

Solveig Louise Nissen

Freidig


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juli 2021, 11:55:05

Arrangør:

Tormod Skilag

Antall deltagere:

116

Antall startet:

108