Klasse: NM | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Ola Pettijetten | 1:55:50 | korriger | |||||||
Klara Hoppetussen | Ingen | 14:31 | korriger | ||||||
Klasse: N 1,2 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Max Bryhn Bergstrøm | Tyrving IL | 20:51 | 17:22 | korriger | |||||
Simen Bryhn Bergstrøm | Tyrving IL | 21:52 | 18:13 | korriger | |||||
Tonje Heggeset | Freidig | 1:03:31 | 52:55 | korriger | |||||
Oskar Elias Heggeset | Freidig | 1:03:33 | 52:57 | korriger | |||||
Sverre August Heggeset | Freidig | 1:03:38 | 53:01 | korriger | |||||
Simen Heien | Hurum | 14:22 | 11:58 | korriger | 114 113 | ||||
Sindre Dal | Grue IL | 31:36 | 26:20 | korriger | |||||
Klasse: H 2,3 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Roar Sigurdsen | Ringnes BIL | 25:17 | +0:00 | 10:59 | korriger | 123 | ||
2. | Olav Bakken | Østmarka OK | 27:59 | +2:42 | 12:10 | korriger | |||
3. | Erik Haugen | Ringsaker OK | 28:07 | +2:50 | 12:13 | korriger | |||
4. | Arild Heggeset | Freidig | 32:15 | +6:58 | 14:01 | korriger | 123 | ||
5. | Ruben Mydland Helland | Egersund OK | 33:54 | +8:37 | 14:44 | korriger | |||
6. | Markus Mydland Helland | Egersund OK | 34:13 | +8:56 | 14:52 | korriger | |||
7. | Tore Stubbe | Nord-Østerdal OK | 36:15 | +10:58 | 15:45 | korriger | |||
8. | Simen Ã…nensen | Oppsal orientering | 40:22 | +15:05 | 17:33 | korriger | |||
9. | Kjetil Jacobsen | Hamar OK | 41:22 | +16:05 | 17:59 | korriger | |||
10. | Ole Kr. Nybakken | Tormod Skilag | 42:39 | +17:22 | 18:32 | korriger | |||
11. | Øystein Skappel | Lillehammer OK | 54:52 | +29:35 | 23:51 | korriger | |||
DSQ | Thomas Eriksson | Umeå | 32:24 | korriger | 118 | ||||
DNS | Olav Helland | Egersund OK | korriger | ||||||
Klasse: H 4,3 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristen Mikkelsplass | Nesbyen IL | 25:41 | +0:00 | 5:58 | korriger | |||
2. | Nils Anders Niklasson | Nydalens SK | 26:13 | +0:32 | 6:05 | korriger | |||
3. | Andreas Myrvold Skovlyst | Kongsberg O-lag | 27:36 | +1:55 | 6:25 | korriger | |||
4. | Dag Steinar Ragvin | Bø OL | 29:32 | +3:51 | 6:52 | korriger | |||
5. | PÃ¥l Gunnar Mikkelsplass | Nesbyen IL | 29:47 | +4:06 | 6:55 | korriger | |||
6. | Ole Kjell Langmyren | Lillomarka OL | 30:57 | +5:16 | 7:11 | korriger | |||
7. | Bjørn Idar Sætran | IF Trauma | 32:42 | +7:01 | 7:36 | korriger | |||
8. | Marius Staff | NTNUI | 32:54 | +7:13 | 7:39 | korriger | |||
9. | Bengt Niklasson | Nydalens SK | 33:05 | +7:24 | 7:41 | korriger | |||
10. | Kenneth Mydland | Egersund OK | 33:44 | +8:03 | 7:50 | korriger | |||
11. | Anders Bergset | IL Veten | 33:49 | +8:08 | 7:51 | korriger | |||
12. | Nils Harald Staff | OL Toten-Troll | 34:07 | +8:26 | 7:56 | korriger | |||
13. | Trond Gjelstad | Sandefjord OK | 35:02 | +9:21 | 8:08 | korriger | |||
14. | Ståle Sønsterudbråten | Lillomarka OL | 35:14 | +9:33 | 8:11 | korriger | |||
15. | Lars Roger Lundanes | Emblem IL | 35:31 | +9:50 | 8:15 | korriger | |||
16. | Christoffer Ã…nensen | Oppsal orientering | 35:44 | +10:03 | 8:18 | korriger | |||
17. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 36:56 | +11:15 | 8:35 | korriger | |||
18. | Oliver Plassen Brandvol | Lillehammer OK | 37:42 | +12:01 | 8:46 | korriger | |||
19. | Arvid Mydland | Egersund OK | 38:14 | +12:33 | 8:53 | korriger | |||
20. | Ã…dne L. Varlid | Lillehammer OK | 38:16 | +12:35 | 8:53 | korriger | |||
21. | Jon Skriubakken | Porsgrunn OL | 39:29 | +13:48 | 9:10 | korriger | |||
22. | Geir Owren | Freidig | 39:38 | +13:57 | 9:13 | korriger | |||
23. | Stig Magnar Løvås | Freidig | 39:46 | +14:05 | 9:14 | korriger | |||
24. | Elias Bergset | IL Veten | 40:23 | +14:42 | 9:23 | korriger | |||
25. | Terje Wikstrøm | Ringsaker OK | 40:27 | +14:46 | 9:24 | korriger | |||
26. | Terje Gudbrandsen | Hamar OK | 41:15 | +15:34 | 9:35 | korriger | |||
27. | Robert Fredriksen | Notodden OL | 43:10 | +17:29 | 10:02 | korriger | |||
28. | Øistein Bøe | Fana IL | 43:12 | +17:31 | 10:02 | korriger | |||
29. | Erik Slettum | Gjø-Vard OL | 43:18 | +17:37 | 10:04 | korriger | |||
30. | Ole Flækøy | Tormod Skilag | 43:53 | +18:12 | 10:12 | korriger | |||
31. | Dag Stenersen | Nidarøst OK | 44:33 | +18:52 | 10:21 | korriger | |||
32. | Tormod Prestrud | Rudsbygd IL | 44:36 | +18:55 | 10:22 | korriger | |||
33. | Leif Magne Eggestad | Bodø og Omegn IF Orientering | 44:41 | +19:00 | 10:23 | korriger | |||
34. | Odd Arild Strand | Stor-Elvdal SK | 45:25 | +19:44 | 10:33 | korriger | |||
35. | Helge Revhaug | Ringerike OL | 45:52 | +20:11 | 10:40 | korriger | |||
36. | Helge Bjaaland | Heming Orientering | 52:28 | +26:47 | 12:12 | korriger | |||
37. | Jan Henrik Nilsen | Oppsal orientering | 53:34 | +27:53 | 12:27 | korriger | |||
38. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 54:23 | +28:42 | 12:38 | korriger | |||
39. | Jon HÃ¥vard Brandvol | Vinstra IL | 54:29 | +28:48 | 12:40 | korriger | |||
40. | Svein Thorsberg | Grue IL | 55:10 | +29:29 | 12:49 | korriger | |||
41. | Trond Feiring | Hamar OK | 55:12 | +29:31 | 12:50 | korriger | |||
42. | Ragnar Niemi Berg | Stokke IL | 57:23 | +31:42 | 13:20 | korriger | |||
43. | Jon Vegard Lunde | Lillehammer OK | 1:06:52 | +41:11 | 15:33 | korriger | |||
44. | Arnt Oluf Eide | Gjø-Vard OL | 1:08:13 | +42:32 | 15:51 | korriger | |||
45. | Oskar Kaaløy | Sandefjord OK | 1:21:27 | +55:46 | 18:56 | korriger | |||
46. | Rolv Odde | Garmo IL | 1:49:16 | +1:23:35 | 25:24 | korriger | |||
DSQ | Thomas Natvig Ã…rstad | Halden SK | 13:34 | korriger | 110 121 122 123 124 125 249 | ||||
DSQ | Stein Arne Negård | Vang OL | 42:45 | korriger | 118 | ||||
DNS | Bjørn Solhjem | Sørkedalens IF | korriger | ||||||
DNS | Terje Larsen | Halden SK | korriger | ||||||
DNS | Balder Hasvik Larsen | Halden SK | korriger | ||||||
DNS | Per Ole Dahlsrud | Nydalens SK | korriger | ||||||
DNS | Øyvind Roger Hansen | Røyken OL | korriger | ||||||
Klasse: D 2,3 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tine Kaasa | Oppegård IL | 22:28 | +0:00 | 9:46 | korriger | 123 | ||
2. | Amalie Myrvold Skovlyst | Kongsberg O-lag | 22:32 | +0:04 | 9:47 | korriger | |||
3. | Grete Berge Owren | Freidig | 28:00 | +5:32 | 12:10 | korriger | |||
4. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 28:40 | +6:12 | 12:27 | korriger | |||
5. | Lill Ramberg Skappel | Lillehammer OK | 29:53 | +7:25 | 12:59 | korriger | |||
6. | Irene Kroken Bergset | IL Veten | 30:46 | +8:18 | 13:22 | korriger | |||
7. | Inger Nergaard | Stokke IL | 35:55 | +13:27 | 15:36 | korriger | |||
8. | Eva Syversen | Røyken OL | 36:22 | +13:54 | 15:48 | korriger | |||
9. | Anne Kaasa | Driv IL | 38:57 | +16:29 | 16:56 | korriger | |||
10. | Olaug F Mydland | Egersund OK | 39:02 | +16:34 | 16:58 | korriger | |||
11. | Andrea Aslaksen | Høvik IF | 54:26 | +31:58 | 23:40 | korriger | |||
11. | Vilde Leirflaten | Otta IL | 54:26 | +31:58 | 23:40 | korriger | |||
13. | Ingrid Haugen | Tormod Skilag | 57:09 | +34:41 | 24:50 | korriger | |||
14. | Solveig Aasen | Tormod Skilag | 1:17:41 | +55:13 | 33:46 | korriger | |||
DSQ | Ã…se Nybakken | Tormod Skilag | 47:12 | korriger | 125 | ||||
Klasse: D 4,3 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingrid Lundanes | NTNUI | 28:30 | +0:00 | 6:37 | korriger | |||
2. | Gjendine Gjelstad Rebård | Sandefjord OK | 32:42 | +4:12 | 7:36 | korriger | |||
3. | Ane Sofie Næss Bjørgul | Halden SK | 35:48 | +7:18 | 8:19 | korriger | |||
4. | Jane Mydland Helland | Egersund OK | 38:48 | +10:18 | 9:01 | korriger | |||
4. | Kari-Ann Ã…nensen | Oppsal orientering | 38:48 | +10:18 | 9:01 | korriger | |||
6. | Hege Solhjem Melhuus | Melhus IL | 39:40 | +11:10 | 9:13 | korriger | |||
7. | Ingrid Mobråthen | Sandefjord OK | 40:11 | +11:41 | 9:20 | korriger | |||
8. | Julie Mydland Helland | Egersund OK | 40:23 | +11:53 | 9:23 | korriger | |||
9. | Pamela Ã…sten | Nydalens SK | 42:14 | +13:44 | 9:49 | korriger | |||
10. | Tone Elisabeth Bakken | Østmarka OK | 42:45 | +14:15 | 9:56 | korriger | |||
11. | Thea Charlotte Hansen | Røyken OL | 43:44 | +15:14 | 10:10 | korriger | |||
12. | Marit Mikkelsplass | Nesbyen IL | 44:32 | +16:02 | 10:21 | korriger | |||
13. | Unn Mette Klopbakken | Snertingdal IF Orientering | 45:16 | +16:46 | 10:31 | korriger | |||
14. | Marit Sylte Lundanes | Emblem IL | 45:45 | +17:15 | 10:38 | korriger | |||
15. | Nora Christine Hansen | Asker Skiklubb | 47:24 | +18:54 | 11:01 | korriger | |||
16. | Hilde Kristine Rosenvold | Porsgrunn OL | 47:41 | +19:11 | 11:05 | korriger | |||
17. | Kari Christiansen | Sandefjord OK | 49:02 | +20:32 | 11:24 | korriger | |||
18. | Ida Syversen | Røyken OL | 51:55 | +23:25 | 12:04 | korriger | |||
19. | Charlotte Eide | Gjø-Vard OL | 53:24 | +24:54 | 12:25 | korriger | |||
20. | Ane Storødegård | Heidal IL | 56:57 | +28:27 | 13:14 | korriger | |||
21. | Tiri Rebård | Sandefjord OK | 58:01 | +29:31 | 13:29 | korriger | |||
22. | Ruth Malin Dal | Grue IL | 59:06 | +30:36 | 13:44 | korriger | |||
23. | Elle M. Melbye | Heming Orientering | 59:54 | +31:24 | 13:55 | korriger | |||
24. | Caroline Eide | Gjø-Vard OL | 1:08:05 | +39:35 | 15:50 | korriger | |||
25. | Brit Nilsen | Ringebu/FÃ¥vang Ski | 1:12:57 | +44:27 | 16:57 | korriger | |||
DSQ | Unni Svare Odde | Garmo IL | 1:07:01 | korriger | 118 123 | ||||
DNS | Solveig Louise Nissen | Freidig | korriger | ||||||
DNS | Ane Bjørnsgaard | Lillehammer OK | korriger |
Sist oppdatert: | 15 august 2022, 12:04:00 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 118 |
Antall startet: | 110 |