Klasse: Kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 39:10 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Gisela Sundelin | Privat | 48:56 | +9:46 | korriger | ||||
3. | Tor A Ommundsen | VBIL | 56:04 | +16:54 | korriger | ||||
4. | Kari Lyngbakken | Konnerud | 57:14 | +18:04 | korriger | ||||
5. | Anne Nydal | Røyken O-lag | 1:13:20 | +34:10 | korriger | ||||
6. | Roar Nydal | Røyken O-lag | 1:14:13 | +35:03 | korriger | 116 117 125 | |||
DSQ | Dagfinn Føllesdal | OSI | 47:31 | korriger | 111 112 113 114 126 127 128 150 | ||||
Brutt | Terje Throndsen | Nittedal OL | korriger | ||||||
Klasse: Mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Steinar LÃ¥g | VBIL | 45:24 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Thomas Nipen | Nydalen Skiklubb | 47:25 | +2:01 | korriger | ||||
3. | Bjørn-Erik Gunnerød | Asker Skiklubb | 49:27 | +4:03 | korriger | ||||
4. | Knut Edvard Helland | ØSTMARKA OK | 51:18 | +5:54 | korriger | ||||
5. | Jon Arvid Fossuym | Asker Skiklubb | 52:11 | +6:47 | korriger | ||||
6. | Rune Teigland | AAS-JAKOBSEN | 57:50 | +12:26 | korriger | ||||
7. | Kjersti Hov | Fossum IF | 1:00:57 | +15:33 | korriger | ||||
8. | Hege Gunnerød | Asker Skiklubb | 1:01:58 | +16:34 | korriger | ||||
9. | Vidar Elvekrok | Eiker OL | 1:06:14 | +20:50 | korriger | ||||
10. | Kjersti Skantze | Tyrving, IL | 1:09:01 | +23:37 | korriger | ||||
11. | Kjell Stenstadvold | Hydro Oslo | 1:11:22 | +25:58 | korriger | ||||
12. | Don Skantze | Tyrving, IL | 1:11:40 | +26:16 | korriger | ||||
13. | Truls Angell | Lillomarka OL | 1:13:16 | +27:52 | korriger | ||||
14. | Sven Ohrvik | Konnerud IL | 1:15:08 | +29:44 | korriger | ||||
15. | Per Fosser | Indre Østfold | 1:20:36 | +35:12 | korriger | ||||
16. | Ann Karin Lesteberg | Kongsberg OL | 1:21:50 | +36:26 | korriger | ||||
17. | Bjørn Sandelien | HEMING Orientering | 1:26:20 | +40:56 | korriger | ||||
18. | Kristian Næss | Nydalen | 1:31:51 | +46:27 | korriger | ||||
19. | Kjell Røkke | Tyrving, IL | 1:39:57 | +54:33 | korriger | ||||
20. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 1:59:14 | +1:13:50 | korriger | ||||
DSQ | Rune Hultgreen | GEOFORM | 46:35 | korriger | 125 126 127 128 150 | ||||
DSQ | Ola Lesteberg | Kongsberg OL | 1:22:01 | korriger | 128 | ||||
Klasse: Lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Per Øyvind Stene | Nydalen Skiklubb | 51:25 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mikael Olausson | OSI | 56:57 | +5:32 | korriger | ||||
3. | Stein Blomseth | VÃ¥lerenga | 1:04:05 | +12:40 | korriger | ||||
4. | Christian Grotnes | Tyrving, IL | 1:05:42 | +14:17 | korriger | ||||
5. | PÃ¥l Dahle | Oppsal IF | 1:05:47 | +14:22 | korriger | ||||
6. | Trond Lund | Tyrving, IL | 1:06:42 | +15:17 | korriger | ||||
7. | Harald Iwe | GEOFORM | 1:20:40 | +29:15 | korriger | ||||
8. | Bjørn Grinde | OSI | 1:28:25 | +37:00 | korriger | ||||
9. | Knut Anders Løken | Fossum IF | 1:31:18 | +39:53 | korriger |
Sist oppdatert: | 21 juli 2021, 20:05:24 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 39 |
Antall startet: | 39 |