Klasse: D12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Ingeborg Bjørgum-Thorsby | Eiker | 14:57 | 9:58 | korriger | |||||
Marte Gulliksen | Eiker | 29:05 | 19:23 | korriger | |||||
Mari Gulliksen | Eiker | 21:17 | 14:11 | korriger | |||||
Emma Eline Elvekrok | Eiker | 21:21 | 14:14 | korriger | |||||
Anneli Heien Sælebakke | Eiker | 16:50 | 11:13 | korriger | |||||
Hedvik Boldvik | Eiker | 26:54 | 17:56 | korriger | |||||
Line Zürcher-Grette | Eiker | 17:19 | 11:32 | korriger | |||||
Eira Zürcher-Grette | Eiker OL | 23:15 | 15:30 | korriger | |||||
Vilje Hilleren | Eiker | 23:07 | 15:24 | korriger | |||||
Thora Brynildsen | Eiker | 40:35 | 27:03 | korriger | |||||
Tiril Brynildsen | Eiker | 37:03 | 24:42 | korriger | |||||
Ofelia Axelson | Eiker | 15:01 | 10:00 | korriger | |||||
Thea Busland | Eiker | 27:23 | 18:15 | korriger | |||||
Martine Røkeberg | Eiker | 12:53 | 8:35 | korriger | |||||
Klasse: H12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Oliver Bråthen Hilleren | Eiker | 33:42 | 22:28 | korriger | |||||
Klasse: D13-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mina Hobbelstad | Eiker | 34:26 | +0:00 | 11:28 | korriger | |||
2. | Abelone Axelson | Eiker | 37:40 | +3:14 | 12:33 | korriger | |||
3. | Viktoria Johannessen | Eiker | 43:25 | +8:59 | 14:28 | korriger | |||
Klasse: H13-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sebastian Røkeberg | Eiker OL | 27:01 | +0:00 | 9:00 | korriger | |||
2. | Mathias Axelsson | Eiker | 31:06 | +4:05 | 10:22 | korriger | |||
3. | Per Amund Heggeli | Eiker | 43:28 | +16:27 | 14:29 | korriger | |||
DSQ | Sondre Busland | Eiker | 30:39 | korriger | 170 167 168 169 171 159 163 165 | ||||
Klasse: D17 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anita Hilleren | Eiker | 27:18 | +0:00 | 9:06 | korriger | |||
2. | Anne Marthe Peveri | Eiker OL | 33:37 | +6:19 | 11:12 | korriger | |||
3. | Grete Thorsby | Eiker | 44:59 | +17:41 | 14:59 | korriger | |||
4. | Amanda Axelson | Eiker | 45:59 | +18:41 | 15:19 | korriger | |||
5. | Tonje Elvekrok | Eiker | 1:00:24 | +33:06 | 20:08 | korriger | |||
6. | Lise Zurcher-Grette | Eiker | 1:00:29 | +33:11 | 20:09 | korriger | |||
7. | Inger-Mina Heien Sælebakke | Eiker | 1:02:51 | +35:33 | 20:57 | korriger | |||
DSQ | Hanne Gulliksen | Eiker | 46:19 | korriger | 159 165 | ||||
Klasse: H17 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kenneth Sandvold | Eiker | 22:10 | +0:00 | 7:23 | korriger | |||
2. | Anders Elvekrok | Eiker | 24:29 | +2:19 | 8:09 | korriger | |||
3. | Glenn Hilleren | Eiker OL | 25:02 | +2:52 | 8:20 | korriger | |||
4. | Eirik Brynildsen | Eiker OL | 31:32 | +9:22 | 10:30 | korriger | |||
5. | Philippe Zurcher | Eiker | 31:58 | +9:48 | 10:39 | korriger | |||
6. | Stian Røkeberg | Eiker OL | 36:52 | +14:42 | 12:17 | korriger | |||
Klasse: D50 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Heidi Myklemyr | Eiker | 38:41 | +0:00 | 12:53 | korriger | |||
2. | Inger Tyse | Eiker | 48:11 | +9:30 | 16:03 | korriger | |||
3. | Aud Kjemperud | Eiker OL | 49:00 | +10:19 | 16:20 | korriger | |||
Klasse: H50 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Leif KÃ¥re Besseberg | Eiker | 29:51 | +0:00 | 9:57 | korriger | |||
2. | Rolf Lunde | Eiker | 43:15 | +13:24 | 14:25 | korriger | |||
3. | Per Kruke | Eiker | 44:55 | +15:04 | 14:58 | korriger | |||
4. | Alf Johan Hjelmtvedt | Eiker | 52:38 | +22:47 | 17:32 | korriger | |||
5. | Ivar Mikal Tyse | Eiker | 52:51 | +23:00 | 17:37 | korriger | |||
DSQ | Knut Maudal | Eiker | 41:21 | korriger | 171 |
Sist oppdatert: | 9 september 2021, 16:57:44 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 45 |
Antall startet: | 45 |