Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kråkecupen #3 4. desember 2022

Klasse: Enkel kort Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Rytter Jakobsen

Wurth

23:55

+0:00

2.

Fredrik Sundby Jakobsen

Wurth

24:45

+0:50

3.

Aisha Elmi

Støtvig Hotel

37:26

+13:31

Klasse: Normal kort Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Aune Jakobsen

Trigonor AS

46:48

+0:00

2.

Annette Svartedal

Trøsken IL

47:13

+0:25

3.

Kjell-Gunnar Braathen

Moss kommune barnevernstjeneste

51:21

+4:33

4.

Melinda Stolanwsky

Moss kommune barnevernstjeneste

51:30

+4:42

5.

Baard Sundin

Moss kommune barnevernstjeneste

51:32

+4:44

6.

Therese Strømme

Moss kommune barnevernstjeneste

51:35

+4:47

7.

Anita Braaten

Moss kommune barnevernstjeneste

51:40

+4:52

8.

Tone Flermoen

Trigonor AS

1:22:57

+36:09

9.

Olivia Aune Bryne

Moss Kommune

1:51:27

+1:04:39

110 114

10.

Amelia Aune Bryne

Moss Kommune

1:51:35

+1:04:47

110 114

11.

Ella Aune Rytter Jakobsen

Trigonor AS

1:51:43

+1:04:55

110 114

12.

Charlotte Aune Bryne

Moss Kommune

1:52:13

+1:05:25

110

13.

Stephen Bryne

Moss Kommune

1:52:14

+1:05:26

110

Klasse: Normal lang Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilde Abrahamsen

Meny

47:28

+0:00

2.

Ole Nedrebø

Statens vegvesen

50:31

+3:03

Klasse: Vanskelig lang Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Roskifte

Aztek Cloud Trust AS

35:11

+0:00

2.

Øyvind Løken

Arkitekturverket

35:21

+0:10

3.

Morten Breimo

Aker BP

41:48

+6:37

4.

Guttorm Egge

IL GeoForm

43:44

+8:33

Innsendt korrigert klasse

5.

Anders Rostveit Elmi

Støtvig Hotel

47:41

+12:30

DSQ

Erik Rytter Jakobsen

Löplabbet AS

33:35

103

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mio Gressli Schive

OK Moss

18:04

+0:00

1.

Herman Gressli Nilsen

OK Moss

18:04

+0:00

127

3.

Aurora Alfhaum Paulsen

OK Moss

29:17

+11:13

4.

Nora Birgitta Paulsen

OK Moss

29:22

+11:18

5.

Solveig Finstad Klubnes

OK Moss

34:08

+16:04

6.

Sofie Klubnes

OK Moss

34:12

+16:08

Klasse: Enkel kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

20:53

+0:00

2.

Shire Elmi

OK Moss

35:37

+14:44

3.

Solan Løken

OK Moss

37:25

+16:32

Klasse: Normal kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Gullingsrud

Trøsken IL

42:18

+0:00

2.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

42:55

+0:37

3.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

44:08

+1:50

4.

Åshild Gullingsrud

Trøsken IL

51:36

+9:18

DSQ

Hanne Wold Gundersen

OK Moss

4:30

109 113 104 103 114 119 121 120 117 122 123 104 10...

Klasse: Normal lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

41:54

+0:00

2.

Christopher Schive

OK Moss

44:25

+2:31

3.

Anders Gressli

OK Moss

45:05

+3:11

4.

Ida Elisabeth Finstad

OK Moss

54:13

+12:19

5.

Ida Engen

Raumar Orientering

59:15

+17:21

6.

Simen Finstad

OK Moss

1:00:43

+18:49

7.

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:00:52

+18:58

8.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:02:31

+20:37

DSQ

Erik Iversen

Privat

41:51

123

DSQ

Kaia Lie

OK Moss

45:59

104 112 104 105 124 106 126 101 115 111 116 108

Klasse: Vanskelig lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ladim

OK Moss

30:15

+0:00

2.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

31:54

+1:39

3.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

33:39

+3:24

4.

Martin Malmstrøm

OK Moss

34:44

+4:29

5.

Øystein Olsen

OK Moss

35:27

+5:12

6.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

36:00

+5:45

7.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

36:51

+6:36

8.

Donatas Kontautas

OK Moss

38:12

+7:57

9.

Birk Breimo

OK Moss

38:30

+8:15

10.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

38:33

+8:18

113 112 103 114 119 121 120 117 118 122 123 104

11.

Ingrid Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

44:45

+14:30

12.

Bjørn Grinde

IL GeoForm

45:10

+14:55

13.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

47:07

+16:52

14.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

47:49

+17:34

15.

Jan Løken Johannessen

OK Moss

55:01

+24:46

DSQ

Trym Breimo

OK Moss

54:07

103 111


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 desember 2022, 17:35:48

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

64

Antall startet:

64