Klasse: Kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | GEOFORM | 19:19 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mai Watson | NORCONSULT | 32:30 | +13:11 | korriger | ||||
3. | Egil Huseth | Kamp Vestheim | 36:59 | +17:40 | korriger | ||||
4. | Hallvard Bjørgum | Veritas BIL | 41:12 | +21:53 | korriger | ||||
5. | Richard Zeiner-Gundersen | Aker Brygge | 41:21 | +22:02 | korriger | ||||
6. | Stein Myhre | Bærum SK | 43:48 | +24:29 | korriger | ||||
7. | Henrik Duvaas | FOssum IF | 55:19 | +36:00 | korriger | ||||
8. | Eli Berge | FOssum IF | 55:57 | +36:38 | korriger | ||||
DSQ | Uno Hanslien | Bilpost | 10:45 | korriger | 117 101 118 102 116 148 114 113 101 | ||||
Klasse: Lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Erling Sommerfeldt | Asker SK | 32:40 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Tommaso Scalet | Heming Orientering | 34:23 | +1:43 | korriger | ||||
3. | Finn Rygh | Nydalens Skiklub | 38:58 | +6:18 | korriger | ||||
3. | Jan Tore Henriksen | NORGES BANK | 38:58 | +6:18 | korriger | ||||
5. | Svein Nygård | NORGES BANK | 42:33 | +9:53 | korriger | ||||
6. | Gustav Fiskum | NORCONSULT | 43:16 | +10:36 | korriger | ||||
7. | Terje Urfjell | TeLENOR | 53:57 | +21:17 | korriger | ||||
8. | Cathrine Sandvik | Raumar Orientering | 54:08 | +21:28 | korriger | ||||
9. | Are Eriksen | OSI | 54:30 | +21:50 | korriger | ||||
10. | Øyvind Grandum | FFI BIL | 1:07:10 | +34:30 | korriger | ||||
DSQ | Kristoffer Nesland | NTNUI | 3:17 | korriger | |||||
Klasse: Mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eirik Tandrevold | FOssum IF | 34:13 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Marie Rygh Holten | Nydalens Skiklub | 34:33 | +0:20 | korriger | 101 118 114 102 116 148 151 115 109 114 113 104 11... | |||
3. | Audrun Utskarpen | GEOFORM | 38:47 | +4:34 | korriger | ||||
4. | Rune Hultgreen | GEOFORM | 43:35 | +9:22 | korriger | ||||
5. | Kjetil ESpedal | Nydalens Skiklub | 44:58 | +10:45 | korriger | 101 118 102 116 148 151 115 109 114 117 | |||
6. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 45:18 | +11:05 | korriger | ||||
7. | Gunnar Halden | Gytane | 45:47 | +11:34 | korriger | 148 | |||
8. | FRODE Johansen | Equinor | 46:28 | +12:15 | korriger | ||||
9. | Marianne Njåstein | Tyrving IL | 52:05 | +17:52 | korriger | ||||
10. | Anita von Krogh | FOlkehelseinstituttet | 52:55 | +18:42 | korriger | ||||
11. | Gisela Sundelin | PRIVAT | 53:36 | +19:23 | korriger | 102 | |||
12. | Gunn Stabbetorp | FOlkehelseinstituttet | 54:54 | +20:41 | korriger | ||||
13. | PÃ¥l Woldstad Hanssen | BDO BIL | 55:13 | +21:00 | korriger | ||||
14. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 57:29 | +23:16 | korriger | ||||
15. | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | 1:01:25 | +27:12 | korriger | ||||
16. | Dag Haugland | Oslo kommune BIL | 1:07:38 | +33:25 | korriger | ||||
17. | Lars Christensen | Veritas BIL | 1:14:37 | +40:24 | korriger | ||||
18. | Carl Fredrik Nordheim | FOlkehelseinstituttet | 1:23:11 | +48:58 | korriger | ||||
DSQ | Aksel Nikolay Aubert | Oppsal Orientering | 1:41 | korriger | 118 114 102 116 148 151 115 109 114 113 104 117 10... | ||||
DSQ | Espen Aubert | Daimyo | 14:13 | korriger | 116 148 151 115 109 114 113 104 117 100 |
Sist oppdatert: | 15 desember 2022, 07:51:27 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 40 |
Antall startet: | 40 |