Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ranking Veritas sommerløp 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas Sommerløp Låkeberget 6. juli 2011

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles Halaas

Aibel

46:43

+0:00

korriger

2.

Bo Engdahl

BREkke og Strand Akustikk

47:34

+0:51

korriger

3.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

48:19

+1:36

korriger

4.

Ulf Brenna

DnB NOR

48:47

+2:04

korriger

5.

Johan Lunde

OUS

49:33

+2:50

korriger

6.

Eirik Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

50:33

+3:50

korriger

7.

Inge Gunnes

NorcONSULT

50:41

+3:58

korriger

8.

Gerrit Rode

FET O-lag

51:02

+4:19

korriger

9.

Are Kristiansen

Rådtassene

51:22

+4:39

korriger

10.

Bjørn Hauge

OSI

52:08

+5:25

korriger

11.

Lars Karelius Noer

NRK

53:01

+6:18

korriger

12.

Asbjørn Aarvik

Statoil

53:46

+7:03

korriger

13.

Olav Eide

OSI Orientering

54:37

+7:54

korriger

14.

Harald Iwe

IL Geoform

54:38

+7:55

korriger

15.

Lars Ivar Aarseth

SINTEF BIL

56:07

+9:24

korriger

16.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

57:21

+10:38

korriger

17.

Per-Ivar Nikolaisen

DN

58:11

+11:28

korriger

18.

Pål Dahle

Oppsal IF

1:00:00

+13:17

korriger

Jeg er ikke vant til å bruke brikke og jeg trodde ...

19.

Øyvind Due-Trier

OSI

1:00:19

+13:36

korriger

20.

Ivar Seierstad

GEOFORM

1:00:20

+13:37

korriger

21.

Lars Krüger

Nordea Næringseiendom

1:00:43

+14:00

korriger

22.

Magne Knudsen

Privat

1:00:51

+14:08

korriger

23.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:02:33

+15:50

korriger

24.

Odin Gramstad

OSI Orientering

1:02:56

+16:13

korriger

25.

Arne M. Torgersen

Bækkelagets Spkl.

1:03:15

+16:32

korriger

26.

Solvei Hegstad Kruger

Nydalens Skiklub

1:03:31

+16:48

korriger

27.

Olav Johannessen

Kolbotn & Skimt OL

1:04:08

+17:25

korriger

28.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:05:06

+18:23

korriger

29.

Tord Erik Skyrud

OSI

1:05:17

+18:34

korriger

30.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:05:29

+18:46

korriger

31.

Karl Aasmund Erøy

Moss, OK

1:06:02

+19:19

korriger

32.

Lars Grande

FBI

1:06:36

+19:53

korriger

33.

Knut Onsager

GEOFORM

1:07:37

+20:54

korriger

34.

Alain Ferber

FBI

1:09:23

+22:40

korriger

35.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

1:10:03

+23:20

korriger

36.

Trond Westgaard

REC

1:11:19

+24:36

korriger

37.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:14:49

+28:06

korriger

38.

Per J. Karlsbakk

Esso Sport

1:18:16

+31:33

korriger

39.

Tormof Bøe

Veritas

1:21:16

+34:33

korriger

40.

Sturle Hånes

GEOFORM

1:21:20

+34:37

korriger

41.

Ole Vignes

Geoform

1:22:37

+35:54

korriger

42.

Russell Flynn

Reload

1:30:03

+43:20

korriger

43.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:31:35

+44:52

korriger

44.

Per Stedje

BASEFARM

1:32:26

+45:43

korriger

45.

Per Magnus

FHI

1:45:09

+58:26

korriger

46.

Audun Bjerknes

PRIVAT

1:49:38

+1:02:55

korriger

47.

Bjørn Myhr

Vegdirektoratet IF

1:53:59

+1:07:16

korriger

48.

Sigurd Haugerud

GeoForm

2:32:17

+1:45:34

korriger

DSQ

Rudi Bergflødt Olsen

Lillomarka OL

30:10

korriger

77 73 79 72 71 125 113 74 110 112 75 119 7...

DSQ

Oscar Armand

Nykøpings OK

54:15

korriger

74

DSQ

Talleiv Omtveit

PRIVAT

1:45:02

korriger

71 125 113 74 110 112

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

ERNST&YOUNG

35:34

+0:00

korriger

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

42:27

+6:53

korriger

3.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

44:29

+8:55

korriger

4.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

45:12

+9:38

korriger

5.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

46:01

+10:27

korriger

6.

Henrik Smith-Meyer

Veritas

46:15

+10:41

korriger

7.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

46:23

+10:49

korriger

8.

Knut Anders Løken

Fossum IF

46:28

+10:54

korriger

9.

Bjørne Syversten

NorGES BANK

47:58

+12:24

korriger

10.

Petter Andreas Bergh

NTNU

48:31

+12:57

korriger

11.

Berit Danielsen

Tyrving, IL

49:07

+13:33

korriger

12.

Dag Wang

Lillomarka OL

49:25

+13:51

korriger

13.

Anne Danielsen

LYN

49:34

+14:00

korriger

14.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

49:37

+14:03

korriger

15.

Olav Hygen

Belisa

50:17

+14:43

korriger

16.

Einar Hem

Lillomarka OL

50:24

+14:50

korriger

17.

Paul Solheim

PRIVAT

51:21

+15:47

korriger

18.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

51:57

+16:23

korriger

19.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

52:07

+16:33

korriger

20.

Arnstein Tveito

PRIVAT

53:06

+17:32

korriger

21.

Elin Ekeberg

Tyrving, IL

53:23

+17:49

korriger

22.

Unni Stenhammer

PRIVAT

54:52

+19:18

korriger

23.

Uno Hanslien

BILPOST BIL

55:15

+19:41

korriger

24.

Torkjel Hongve

PRIVAT

55:29

+19:55

korriger

25.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

55:52

+20:18

korriger

26.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

55:54

+20:20

korriger

27.

Harald Grevskott

FOSSUM

56:26

+20:52

korriger

27.

Eli Alfnes

GEOFORM

56:26

+20:52

korriger

29.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

56:27

+20:53

korriger

30.

Ingrid Skantze

Tyrving, IL

56:47

+21:13

korriger

31.

Ivar Strømstad

Raumar

57:11

+21:37

korriger

32.

Morten Sørlie

AimIT AS

57:54

+22:20

korriger

33.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

58:11

+22:37

korriger

33.

Lars Arnesen

PRIVAT

58:11

+22:37

korriger

35.

Magne Osmundsen

NILU BIL

58:44

+23:10

korriger

36.

Sigurd Næss

Nydalens Skiklub

58:45

+23:11

korriger

37.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske AS

59:41

+24:07

korriger

38.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

59:49

+24:15

korriger

39.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

59:54

+24:20

korriger

40.

Per Aagaard

Heming/Njård

1:00:58

+25:24

korriger

41.

Torstein Schelle

Aimit AS

1:01:26

+25:52

korriger

42.

Frank Olsen

Bardu

1:03:05

+27:31

korriger

43.

Peter Blom

SINTEF BIL

1:03:30

+27:56

korriger

44.

Trine Kirkhus

SINTEF BIL

1:05:42

+30:08

korriger

45.

Tore Sæther

Esso Sport

1:06:08

+30:34

korriger

46.

Haakon Knudsen

DNV

1:06:57

+31:23

korriger

47.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:07:00

+31:26

korriger

48.

Sigfred Fagervik

Thales

1:07:23

+31:49

korriger

49.

Anders Løland

FBI Norsk regnesentral

1:07:35

+32:01

korriger

50.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:07:36

+32:02

korriger

51.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:10:21

+34:47

korriger

52.

Tom Ibsen

OUS

1:10:50

+35:16

korriger

53.

Reidar Olsen

Kringsjå regnskap

1:12:56

+37:22

korriger

54.

Maria Torgersen

Oppsal IF

1:14:36

+39:02

korriger

55.

Nina Sjue

Esso Sport

1:15:28

+39:54

korriger

56.

Donatas Kontautas

Telsiai

1:18:34

+43:00

korriger

57.

Jann Storsæter

Folkehelsa

1:22:04

+46:30

korriger

58.

Marit Larssen

Statnett

1:25:11

+49:37

korriger

59.

Anne Thorine Lundstein

PRIVAT

1:26:59

+51:25

korriger

DSQ

Petter Næss

Ålborg Oklubb

18:04

korriger

129 73 128 130

DSQ

Håkon Bugge

No team

47:06

korriger

75

DSQ

Dan Sørensen

PRIVAT

51:54

korriger

77 73 128 130 74 110 112 75 119 70

DSQ

Jørgen Stenamyr

PRIVAT

56:56

korriger

74

DSQ

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

1:04:35

korriger

130

DSQ

Anne Marthe Schei

Kolbotn & Skimt OL

1:05:10

korriger

74

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:30:51

korriger

110 75 119 70

DSQ

Jappe Blomhoff

Heming/Njård OL

1:35:12

korriger

74 119 70

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Hegstad

Nydalens Skiklub

31:14

+0:00

korriger

2.

Arne Jordal

AFC

38:47

+7:33

korriger

3.

Tore Longva

VBIL

39:41

+8:27

korriger

4.

Bjørn Eckstrøm

NVE

40:19

+9:05

korriger

5.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

41:16

+10:02

korriger

6.

Torstein Østen

MAESTRO

41:33

+10:19

korriger

7.

Magne Grande

FBI

43:03

+11:49

korriger

8.

Siv Haukebø

Dnv

45:17

+14:03

korriger

9.

Anne Sjønnesen

Nittedal

45:21

+14:07

korriger

10.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

45:54

+14:40

korriger

11.

Per Haugen

Lillomarka O-lag

46:03

+14:49

korriger

12.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

46:04

+14:50

korriger

13.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

46:25

+15:11

korriger

14.

Anne Margrethe Røren

ORKH

46:56

+15:42

korriger

15.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

48:07

+16:53

korriger

16.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

49:16

+18:02

korriger

17.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

49:39

+18:25

korriger

18.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

50:20

+19:06

korriger

19.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

50:24

+19:10

korriger

20.

Tobias Eilertsen

KJELSÅS

51:43

+20:29

korriger

21.

Hege Wang

Lillomarka OL

51:53

+20:39

korriger

22.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

53:45

+22:31

korriger

23.

Knut Vidar Siem

Itera

57:29

+26:15

korriger

24.

Hege Andersen

UBIL

57:41

+26:27

korriger

25.

Lars Hytten

Statnett

1:01:33

+30:19

korriger

26.

Ida Brænden

PRIVAT

1:01:37

+30:23

korriger

27.

Ingvild Austarheim

OSI

1:05:34

+34:20

korriger

28.

Toril B Olsen

LilloMARKA

1:09:22

+38:08

korriger

29.

Tor Henriksen

HIO

1:12:24

+41:10

korriger

30.

Aina Grymyr

IBM-klubben

1:17:24

+46:10

korriger

31.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:23:01

+51:47

korriger

32.

Signe Omtveit

PRIVAT

1:33:37

+1:02:23

korriger

33.

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:33:39

+1:02:25

korriger

34.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:53:40

+1:22:26

korriger

DSQ

Ola Kjeldsen

NVE

38:36

korriger

76 78 119 70 150

DSQ

Elisabeth Ibsen

UiO

1:20:26

korriger

76 78 119 70

DSQ

Harald Birkeland

OUS

1:32:34

korriger

76


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 juli 2011, 23:17:52

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

155

Antall startet:

155