Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kråkecupen 2024 løp 1 Sentrum 6. mai 2024

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Aune Rytter Jakobsen

Trigonor AS

11:10

+0:00

2.

Eirik Tveiten

Moss kommune barnevernstjeneste

15:44

+4:34

3.

Mio Gressli Schive

OK Moss

16:24

+5:14

4.

Savva Krakovskis

OK Moss

22:19

+11:09

5.

Henni Rosendal

OK Moss

26:47

+15:37

5.

Nora Augusta Nygaard

OK Moss

26:47

+15:37

7.

Emmeli Harrington

OK Moss

30:59

+19:49

8.

Aksel Andersen Menendez

OK Moss

31:04

+19:54

9.

Karla Menendez

OK Moss

32:07

+20:57

10.

Erik Johan Halland Skjerve

OK Moss

56:36

+45:26

11.

Ida-Louise Halland Skjerve

OK Moss

57:31

+46:21

Klasse: Enkel

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solan Løken

Arkitekturverket As

20:23

+0:00

2.

Frida Oldervik

In Situ As

22:56

+2:33

3.

Luka Kraskovskis

OK Moss

25:25

+5:02

4.

Shire Elmi

Patentstyret

31:47

+11:24

Klasse: Normal kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Rømcke

OK Moss

25:51

+0:00

2.

Stein Jarle Pedersen

OK Moss

26:47

+0:56

3.

Chrisopher Schive

OK Moss

29:06

+3:15

4.

Hanne Wold Gundersen

OK Moss

29:28

+3:37

5.

Fredrik Halland Skjerve

OK Moss

31:10

+5:19

6.

Frank Andersen

Pensjonist

35:02

+9:11

7.

Undis Furuberg

In situ As

36:36

+10:45

8.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

36:50

+10:59

9.

Kamilla Spjuth

Trigonor AS

37:56

+12:05

9.

Elisabeth Aune Jakobsen

Trigonor AS

37:56

+12:05

11.

Ine Larsson

OK Moss

40:43

+14:52

12.

Marit- Elin Iden

Team Jeløya

41:20

+15:29

13.

Kaia Kristine Lie

OK Moss

42:12

+16:21

14.

Maria Thøgersen Eide

In Situ As

43:33

+17:42

15.

Åsa Hjorth

In Situ As

44:08

+18:17

16.

Lasse Eide

Arkitekturverket As

47:04

+21:13

17.

Hans Erik Eide

Arkitekturverket As

47:08

+21:17

18.

Eirill Tollefsen

Trigonor AS

50:41

+24:50

19.

Åsmund Tollefsen

Trigonor AS

51:05

+25:14

20.

Rikke Tollefsen

Trigonor AS

51:06

+25:15

21.

Kristin Kvam

Moss Kommune

1:17:28

+51:37

Klasse: Normal lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Schive

OK Moss

24:54

+0:00

2.

Magne Janitz

Rygge Ungdomsskole

26:50

+1:56

3.

Anders Gressli

OK Moss

28:28

+3:34

4.

Mathilde Abrahamsen

Meny

31:12

+6:18

5.

Stein Klyve

Tannstein As

32:25

+7:31

6.

Linus Gottfridsson

Privat

33:06

+8:12

7.

Jan Løken Johannessen

Onninen As

35:46

+10:52

8.

Anita Rostveit

SEW Eurodrive

39:44

+14:50

9.

Hege Rytter Jakobsen

Moss Kommune BVT

40:22

+15:28

9.

Eli Rudshagen

Mastercard Payment Services AS

40:22

+15:28

11.

Marianne Løken

Arkitekturverket As

44:15

+19:21

12.

Rino Hjelkrem

SEW Eurodrive

1:02:40

+37:46

12.

Charlotte Hjelkrem

SEW Eurodrive

1:02:40

+37:46

14.

Elena Andersen

Privat

1:09:57

+45:03

Klasse: Vanskelig

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Malmstrøm

OK Moss

30:50

+0:00

2.

Øyvind Le Løk

Arkitekturverket As

31:10

+0:20

3.

Emma Aune Rytter Jakobsen

Trigonor AS

35:11

+4:21

4.

Selmer Løken

Arkitekturverket As

35:55

+5:05

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

36:28

+5:38

6.

Trym Breimo

Aker BP

37:22

+6:32

7.

Anders Rostveit Elmi

SEW Eurodrive

41:54

+11:04

8.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

58:53

+28:03

124

DSQ

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

28:34

DSQ

Donatas Kontautas

NCC Norge

28:50

DSQ

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

29:15

125

DSQ

Thomas Roskifte

Accelerate at Iver

30:23

Er diska :(

DSQ

Øystein Geir Olsen

Fab Lab

31:37

DSQ

Morten Breimo

Aker Bp

34:43

Klasse: MTBO VANSKELIG

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ladim

OK Moss

28:26

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 mai 2024, 10:12:52

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

65

Antall startet:

65