Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 19:53 | +0:00 | ||||
2. | Linda Gammelsæter | Kolbotn & Skimt OL | 24:18 | +4:25 | ||||
3. | Carmen Dirro | MÃ¥ren OK | 29:40 | +9:47 | ||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rannveig Winsnes Nordhagen | Ã…s-UMB Orientering | 22:08 | +0:00 | ||||
2. | Johanne Øderud | Bækkelagets SK | 48:23 | +26:15 | ||||
Klasse: D 13-16N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andrine Langebeck | Kolbotn & Skimt OL | 28:12 | +0:00 | ||||
2. | Oda Marie Hegstad | Ã…s-UMB Orientering | 38:00 | +9:48 | ||||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hege Ynn Jødal | Bækkelagets SK | 44:36 | +0:00 | ||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-UMB Orientering | 31:54 | +0:00 | ||||
2. | Malin Eijsink | Ã…s-UMB Orientering | 36:56 | +5:02 | ||||
3. | Andrea Koch | Bækkelagets SK | 38:55 | +7:01 | ||||
4. | Jenny Andreassen Moe | Ã…s-UMB Orientering | 43:31 | +11:37 | ||||
5. | Kine Bøhlerengen | Østmarka OK | 43:40 | +11:46 | ||||
6. | Kristin Roskifte | Kolbotn & Skimt OL | 49:11 | +17:17 | ||||
7. | Andrea Vild Jødal | Bækkelagets SK | 51:56 | +20:02 | ||||
8. | Maria Torgersen | Bækkelagets SK | 1:12:21 | +40:27 | ||||
DSQ | Nina Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 1:05:05 | 130 128 129 125 142 | ||||
Klasse: D 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tove Strand | MÃ¥ren OK | 30:41 | +0:00 | ||||
2. | Sille Winsnes | Ã…s-UMB Orientering | 41:34 | +10:53 | ||||
3. | Ellen-Christine Koren | Ã…s-UMB Orientering | 46:52 | +16:11 | ||||
Klasse: D 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mona Strand | MÃ¥ren OK | 32:02 | +0:00 | ||||
2. | Gro Hege Ludvigsen | MÃ¥ren OK | 36:41 | +4:39 | 249 | |||
3. | Grete Berntsen | MÃ¥ren OK | 47:22 | +15:20 | ||||
DSQ | Inger Bergkastet | Kolbotn & Skimt OL | 26:21 | 130 125 142 150 249 | ||||
Klasse: D 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Marit Færden | Kolbotn & Skimt | 52:01 | +0:00 | ||||
2. | Ingrid Lome-Hagman | Kolbotn & Skimt OL | 54:10 | +2:09 | ||||
3. | Sissel Olaisen | Kolbotn & Skimt OL | 54:52 | +2:51 | ||||
4. | Inger Halck | MÃ¥ren OK | 58:15 | +6:14 | ||||
DSQ | Pat Marston | SYO | 1:20:57 | 131 130 125 142 | ||||
DSQ | Jessica Kathle | MÃ¥ren OK | 1:36:49 | 142 | ||||
Klasse: D 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Unni Bøhlerengen | Måren OK | 45:45 | +0:00 | ||||
2. | Synnøve Amundsen | Kolbotn & Skimt OL | 1:10:46 | +25:01 | ||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Magnus Nyheim | Kolbotn & Skimt OL | 32:59 | +0:00 | ||||
DSQ | Lars Øderud Vatne | Bækkelagets SK | 57:31 | 131 | ||||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aksel Arnesen | Bækkelagets SK | 49:30 | +0:00 | ||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Olai Stensland Lillevold | Ã…s-UMB Orientering | 28:21 | +0:00 | ||||
2. | Henrik Eijsink | Ã…s-UMB Orientering | 31:56 | +3:35 | ||||
3. | Runar Bjørhovde | Bækkelagets SK | 40:31 | +12:10 | ||||
4. | Anders Stiansen Nygaard | Ã…s-UMB Orientering | 50:10 | +21:49 | ||||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Martin Schälli | Bækkelagets SK | 47:17 | +0:00 | ||||
2. | Gunnar Tenge | Ã…s-UMB Orientering | 50:44 | +3:27 | ||||
3. | Kyongsa Ri | Bækkelagets SK | 1:00:20 | +13:03 | ||||
4. | Donatas Kontautas | Kolbotn & Skimt OL | 1:24:13 | +36:56 | ||||
DSQ | Gard-Martin Udnesseter Johnson | Oppsal Orientering | 1:01:24 | 122 123 128 125 142 135 | ||||
Klasse: H 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Truls Kvaase | Bækkelagets SK | 32:20 | +0:00 | ||||
2. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-UMB Orientering | 32:38 | +0:18 | ||||
3. | Idar Brekke | Ã…s-UMB Orientering | 38:36 | +6:16 | ||||
4. | Bjørn Aasestad | Ås-UMB Orientering | 46:52 | +14:32 | ||||
5. | Mads Lillevold | Ã…s-UMB Orientering | 50:57 | +18:37 | ||||
6. | Andreas Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 57:55 | +25:35 | ||||
7. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn & Skimt OL | 1:12:42 | +40:22 | ||||
Klasse: H 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ivar Maalen | Ã…s-UMB Orientering | 32:34 | +0:00 | ||||
2. | Bjørnar Gammelsæter | Kolbotn & Skimt OL | 33:04 | +0:30 | ||||
3. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 33:05 | +0:31 | ||||
4. | Bård Bjørhei | Kolbotn & Skimt OL | 35:16 | +2:42 | ||||
5. | Per Arne Arnesen | Kolbotn & Skimt OL | 40:03 | +7:29 | ||||
6. | Morten Due | MÃ¥ren OK | 44:23 | +11:49 | ||||
7. | Per Arne Andresen | Kolbotn & Skimt OL | 45:22 | +12:48 | ||||
8. | Jon Fredriksen | Hauketo IF | 53:46 | +21:12 | ||||
9. | Lars Arnesen | Bækkelagets SK | 56:21 | +23:47 | 249 | |||
DSQ | HÃ¥vard Steinsholt | Ã…s-UMB Orientering | 35:36 | 128 | ||||
Klasse: H 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jon Færden | Kolbotn & Skimt OL | 33:33 | +0:00 | ||||
2. | Hasse Bergstrøm | IL Tyrving | 36:22 | +2:49 | ||||
3. | Stein Turtumøygard | Måren OK | 36:28 | +2:55 | ||||
4. | Rune Halke | Vestre Akers SK | 42:36 | +9:03 | ||||
5. | Trond Wettergreen | Driv IL | 45:00 | +11:27 | ||||
6. | Knut Vidar Johansen | MÃ¥ren OK | 45:29 | +11:56 | ||||
7. | Kaare Solhjell | Privat | 46:07 | +12:34 | ||||
8. | Henry Marston | SYO | 51:23 | +17:50 | ||||
Klasse: H 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Odd Kletteli | Bækkelagets SK | 32:02 | +0:00 | ||||
2. | Carl Fredrik Kolderup | Stabæk If | 39:56 | +7:54 | ||||
3. | Svein Kvalheim | Kolbotn & Skimt OL | 41:08 | +9:06 | 133 | |||
4. | Magnar Nilsen | Kolbotn & Skimt OL | 43:15 | +11:13 | ||||
5. | Johs Johannesen | MÃ¥ren OK | 43:49 | +11:47 | ||||
6. | Tor Kaurin | MÃ¥ren OK | 51:51 | +19:49 | ||||
7. | Bjarne Smaadahl | Kolbotn & Skimt OL | 1:19:17 | +47:15 | ||||
Klasse: D-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Sofie Gammelsæter | Kolbotn & Skimt OL | 37:23 | ||||||
Hanna Hegstad | Ã…s-UMB Orientering | 29:48 | ||||||
Marthe Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 20:22 | ||||||
Selma Færden | Kolbotn & Skimt OL | 50:53 | ||||||
Julie Kvarme Gangnæs | Ås-UMB Orientering | 20:07 | ||||||
Karoline Kvarme Gangnæs | Ås-UMB Orientering | 33:37 | ||||||
Isabel Handstanger | Kolbotn & Skimt OL | 40:19 | ||||||
Andrea Sævareid | Kolbotn & Skimt OL | 21:16 | ||||||
Tuva Sævareid | Kolbotn & Skimt OL | 25:28 | ||||||
Andrea Emanuelsen | MÃ¥ren OK | 23:05 | ||||||
Klasse: H-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Lasse L. Gulheim | Kolbotn & Skimt OL | 50:00 | ||||||
Mathias Alten | Ã…s-UMB Orientering | 21:44 | ||||||
Nils Tveite | Ã…s-UMB Orientering | 19:16 | ||||||
Terjei Lillehammer | Ã…s-UMB Orientering | 35:02 | ||||||
Alrik Aasestad | Ã…s-UMB Orientering | 35:15 | ||||||
Jon Schoultz | Ã…s-UMB Orientering | 19:16 | ||||||
Klasse: B-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jon Strøm | Hauketo IF | 28:12 | +0:00 | ||||
2. | Olav Torgersen | Bækkelagets SK | 32:22 | +4:10 | ||||
3. | Johanne Ligaard | Kolbotn & Skimt OL | 33:06 | +4:54 | ||||
4. | Bjørn Erik Pedersen | Ås-UMB Orientering | 33:34 | +5:22 | ||||
5. | Trond Møretrø | Kolbotn & Skimt OL | 46:09 | +17:57 | ||||
Klasse: C-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Inger Langebeck | Kolbotn & Skimt OL | 34:37 | +0:00 | ||||
2. | Toril Berg-Domaas | Kolbotn & Skimt OL | 43:26 | +8:49 |
Sist oppdatert: | 19 juni 2012, 23:02:33 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 99 |
Antall startet: | 99 |