Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Freidig 20. juni 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emma Dalsaune Thun

Freidig

16:50

korriger

Iver Dalsaune Thun

Freidig

18:29

korriger

Mari Eidsmo

Freidig

15:12

korriger

Emil Grønli

Freidig

15:04

korriger

Ane Malene Kolstad

Freidig

korriger

Tora Kittilsen

Freidig

26:33

korriger

Una Kittilsen

Freidig

30:58

korriger

Ada Bredeveien Loe

Freidig

32:07

korriger

Vilde Lereim Storli

Freidig

13:09

korriger

Ella Sandstad

Freidig

33:09

korriger

Kajsa Bentesdatter Sande

Freidig

11:36

korriger

Martin Moseid Ulven

Freidig

24:56

korriger

Aurora Skomsvold

Freidig

20:45

korriger

Mathilde Skomsvold

Freidig

32:41

korriger

Mathias Enebak Iversen

Freidig

22:36

korriger

Silje Marie Nissen

Freidig

23:10

korriger

Solveig Louise Nissen

Freidig

22:45

korriger

Edvard Sørby

Freidig

13:41

korriger

Ella Fiskum Ness

Freidig

32:03

korriger

Tone-Rebecca Berge

Freidig

19:28

korriger

Erika Molberg

Freidig

26:07

korriger

Halvor Sæther

Freidig

16:37

korriger

Alfred Gilje Sanne

Freidig

22:20

korriger

Hallvard Hellevik

Freidig

36:30

korriger

Jostein Rø

Freidig

17:51

korriger

Emil Leroyer

Freidig

20:33

korriger

Alf Petter Lynum

Freidig

29:01

korriger

Laurits Time

Freidig

16:44

korriger

Nora Rise Fjertoft

Freidig

32:23

korriger

Oskar Tangvold

Freidig

25:02

korriger

Brage Asplem

Freidig

18:31

korriger

Frøydis Leth-Olsen

Freidig

26:02

korriger

Ida Svean Koksvik

Freidig

15:20

korriger

Stig Kristoffer Hansen

Freidig

korriger

Vegard Lereim Storli

Freidig

25:18

korriger

Magnus Kjølhammar

Freidig

24:55

korriger

August Maske

Freidig

15:44

korriger

Olaf Sanne

Freidig

21:41

korriger

Sivert Folgerø

Freidig

21:09

korriger

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

26:44

korriger

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleksandra Refsnes

Freidig

30:43

+0:00

korriger

2.

Ingri Moseid Ulven

Freidig

40:04

+9:21

korriger

3.

Tale Tannvik Skei

Freidig

45:39

+14:56

korriger

4.

Oda Kjølhammer

Freidig

46:54

+16:11

korriger

5.

Eva Hovem Gjelsvik

Freidig

1:01:51

+31:08

korriger

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

An-Elise Kvam

Freidig

25:25

+0:00

korriger

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mali Bredeveien Loe

Freidig

16:43

korriger

Jan Egil Aske Langhelle

Freidig

14:04

korriger

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Freidig

27:41

+0:00

korriger

2.

Vera Melkild

Freidig

29:37

+1:56

korriger

3.

Hilvi Emerense Hamar

Freidig

31:05

+3:24

korriger

4.

Pernille Opheim

Freidig

31:53

+4:12

korriger

5.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

40:51

+13:10

korriger

6.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

46:51

+19:10

korriger

7.

Ylva Håvardsdotter Reiten

Freidig

1:05:47

+38:06

korriger

8.

Edda Gynnild Rekkebo

Freidig

1:07:04

+39:23

korriger

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hennie Drøyvold

Freidig

46:55

+0:00

korriger

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

25:09

+0:00

korriger

2.

Heidi Meyer Midtun

Freidig

26:22

+1:13

korriger

3.

Gunn Kari Hygen

Freidig

32:34

+7:25

korriger

4.

Ingerid Angell-Petersen

Freidig

47:49

+22:40

korriger

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Magnus Reitan

Freidig

59:21

+0:00

korriger

175

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

17:01

+0:00

korriger

2.

Mats Eidsmo

Freidig

18:44

+1:43

korriger

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

19:05

+2:04

korriger

4.

Lars Sandstad

Freidig

20:43

+3:42

korriger

5.

Matias Nissen

Freidig

21:20

+4:19

korriger

6.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

24:00

+6:59

korriger

7.

Alf Johan Folgerø

Freidig

30:59

+13:58

korriger

8.

Jonas Landsem Kristiansen

Freidig

37:54

+20:53

korriger

9.

Sverre Johansen

Freidig

41:31

+24:30

korriger

10.

Freider Engstrøm Fløan

Freidig

58:28

+41:27

korriger

11.

Jonathan Rensvik Viddal

Freidig

58:48

+41:47

korriger

DSQ

Håkon Holstad

Freidig

35:14

korriger

151 152 153 142

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Helge Sæther

Freidig

13:59

korriger

DSQ

Olav Hvasshovd

Freidig

13:21

korriger

155

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adrian Opheim

Freidig

25:36

+0:00

korriger

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marius Bones

Freidig

12:08

korriger

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Lysberg

Freidig

33:47

+0:00

korriger

2.

Tore Angell-Petersen

Freidig

35:09

+1:22

korriger

3.

Knut Lillealtern

Freidig

35:29

+1:42

korriger

4.

Jacob Hygen

Freidig

41:57

+8:10

korriger

5.

Stig Berge

Freidig

42:27

+8:40

korriger

6.

Magnus Landstad

Freidig

43:27

+9:40

korriger

7.

Nils Olav Vennevik

Freidig

49:31

+15:44

korriger

DSQ

Svein-Olaf Hvasshovd

Freidig

1:13:38

korriger

56 57 142

Klasse: H 15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Freidig

34:27

+0:00

korriger

2.

Terje Magnus Bakken

Freidig

39:05

+4:38

korriger

3.

Nils Ola Kvam

Freidig

39:26

+4:59

korriger

4.

Rune Stræte

Freidig

39:53

+5:26

korriger

5.

Jon Holstad

Freidig

41:01

+6:34

korriger

6.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

48:06

+13:39

korriger

7.

Leif Arne Skei

Freidig

1:00:26

+25:59

korriger

8.

Per Erik Kvam

Freidig

1:01:00

+26:33

korriger

9.

Asgeir Sørensen

Freidig

1:12:10

+37:43

korriger

DSQ

Pål Kittilsen

Freidig

45:02

korriger

144 145 146 138 139 142 160

DSQ

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

korriger

Klasse: D 15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

24:28

+0:00

korriger

2.

Heidi Arnesen

Freidig

27:33

+3:05

korriger

3.

Mari Angell-Petersen

Freidig

28:10

+3:42

korriger

4.

Jorunn Kvakland

Freidig

28:34

+4:06

korriger

5.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

29:51

+5:23

korriger

6.

Randi Lillealtern

Freidig

34:06

+9:38

korriger

7.

Frida Opheim

Freidig

1:17:00

+52:32

korriger

DSQ

Berit Time

Freidig

44:17

korriger

53 56 57 58 137

Klasse: Foreldreklasse

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Johansen

Freidig

23:02

+0:00

korriger

2.

Synnøve Reitan

Freidig

24:06

+1:04

korriger

3.

Robert Tangvold

Freidig

30:46

+7:44

korriger

4.

Nelly Maske

Freidig

31:21

+8:19

korriger

5.

Antony Leroyer

Freidig

33:26

+10:24

korriger

6.

Dag Freider Fløan

Freidig

34:27

+11:25

korriger

7.

Ingrid Nissen

Freidig

35:01

+11:59

korriger

8.

Hans Nissen

Freidig

35:20

+12:18

korriger

DSQ

Kjersti Tannvik

Freidig

27:23

korriger

175

DSQ

Øystein Sæther

Freidig

47:37

korriger

149 150 154 151 152 153


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 juni 2012, 19:50:37

Arrangør:

Freidig, O-avd

Antall deltagere:

115

Antall startet:

115