Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka Open 9 25. august 2020

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Iben Svensvik

Østmarka OK

29:42

15:37

Oskar Vatland

Østmarka OK

32:07

16:54

Linnea Green

Østmarka OK

29:46

15:40

Stian Lillegård

Lillomarka OL

20:37

10:51

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leonie Svensvik

Østmarka OK

37:11

+0:00

16:10

2.

Sunniva Breiby Hjelleset

Østmarka OK

37:14

+0:03

16:11

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

48:10

+0:00

15:03

2.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

49:54

+1:44

15:35

Klasse: Damer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Waage

FFI

1:06:31

+0:00

13:18

Klasse: Damer-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Winsvold

Østmarka OK

1:06:06

+0:00

16:31

Klasse: Damer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B. Eithun

Nittedal OL

42:55

+0:00

14:18

2.

Rikke Kristin Gåsholt

Hedrum OL

1:05:25

+22:30

21:48

DSQ

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

1:08:58

188 187

Klasse: Åpen-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Green

Siemens

34:47

+0:00

10:52

2.

Estin Skram

Nittedal OL

40:04

+5:17

12:31

3.

Øyvind Haug

Østmarka OK

1:00:11

+25:24

18:48

4.

Eiven Skram

Nittedal OL

1:01:52

+27:05

19:20

5.

Olav Sletten Mcinnes

Østmarka OK

1:23:40

+48:53

26:08

6.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

1:24:09

+49:22

26:17

DNS

Aina Grymyr

Haugerud IF

Klasse: Åpen-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Vatland

Østmarka OK

36:39

+0:00

15:56

2.

June Herredsvela

Østmarka OK

36:56

+0:17

16:03

3.

Ole Martin Nomeland

Østmarka OK

47:05

+10:26

20:28

4.

Kristoffer Nomeland

Østmarka OK

47:18

+10:39

20:33

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Karlsen

Østmarka OK

45:07

+0:00

19:36

2.

Aksel Holt

Østmarka OK

51:50

+6:43

22:32

3.

Emil Hanssen Lauven

Østmarka OK

54:01

+8:54

23:29

192 195

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Knøsberg Esvall

Østmarka OK

1:17:44

+0:00

24:17

DNS

Mathias Linløkken

Østmarka OK

DNS

Erlend Hovengen Lundin

Nittedal OL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Emil Huuse

Østmarka OK

51:49

180 185 202 186 184

DSQ

Andreas Sandernes

Østmarka OK

56:54

182 183 180 185 202 186 188 187 203

Klasse: Herrer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

46:30

+0:00

9:18

2.

Olav Eide

OK BIL

47:13

+0:43

9:26

3.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

1:02:02

+15:32

12:24

4.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:02:08

+15:38

12:25

5.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:04:29

+17:59

12:53

DSQ

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

57:49

205 193 181 185 202 186 184 188 187 203 100

Avlest

Odin Tellesbø

Østmarka OK

45:08

205 193 181 202 186 184 188 187 203 100 90

Klasse: Herrer-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Kongsnes

Østmarka OK

36:01

+0:00

9:00

2.

Vemund Kongsnes

Østmarka OK

37:27

+1:26

9:21

3.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

37:41

+1:40

9:25

4.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

47:37

+11:36

11:54

5.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

48:05

+12:04

12:01

6.

Rune Teigland

Østmarka OK

49:29

+13:28

12:22

7.

Jørn Limi

Oppsal Orientering

49:38

+13:37

12:24

8.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

52:12

+16:11

13:03

9.

Jo Bogstrand Ingvaldsen

Nittedal OL

1:01:55

+25:54

15:28

182 183 186 184 188

10.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:12:05

+36:04

18:01

DNS

Svein Otterlei

Østmarka OK

Klasse: Herrer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

42:14

+0:00

14:04

2.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

43:18

+1:04

14:26

2.

Bård Natvig

Nittedal OL

43:18

+1:04

14:26

4.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

51:15

+9:01

17:05

5.

Per Nermo

COWI BIL

58:40

+16:26

19:33

6.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

1:00:57

+18:43

20:19

7.

Jens Magnus Rønningen

Østmarka OK

1:01:33

+19:19

20:31

DSQ

Erik Haugen Grønvoll

Østmarka OK

43:28

181 90

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

47:25

+0:00

9:29

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut G. Karlsen

Omega AS

49:09

+0:00

16:23

2.

Knut Erik Østengen

Thales

58:00

+8:51

19:20

3.

Einar Skåre

Brevpost

1:11:03

+21:54

23:41

4.

Per Haugen Nederman

Lillomarka OL

1:11:13

+22:04

23:44

Klasse: H75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:43:02

+0:00

34:20

Klasse: H80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

Fugro

1:06:13

+0:00

22:04


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 august 2020, 15:54:13

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

65

Antall startet:

61