Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019ABIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK 23 Sørli 17. september 2019

Løpet er nå inkludert i rankingen. Siden målposten var god gjemt har vi bestemt at samtlige løyper har målgang på siste post før målpost. I langløypa har vi tatt ut strekket før og etter post 8, og i nybegynnerløypa var postenhet med kode 33 fjernet.

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Bredvold

FFI BIL

1:33:39

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

47:24

+0:00

2.

Eva Beate Andresen

NILU

54:40

+7:16

3.

Aina Grymyr

Haugerud

1:42:38

+55:14

DSQ

Unni Stenhammer

PRIVAT

49:50

54

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

50:01

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

56:41

+6:40

3.

Nora Ursin

Bærum kom.

1:05:43

+15:42

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Frank Aage Kippernes

FFI BIL

1:10:56

60

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Karelius Noer

NRK

45:27

+0:00

DSQ

Olav Eide

OK BIL

54:52

60

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

42:03

+0:00

2.

Gunnar Rustad

FFI BIL

47:11

+5:08

3.

Thomas Konow

ØOK

52:52

+10:49

4.

Arnt Ove Takvam

Fossum

55:12

+13:09

DSQ

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

47:29

64

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

42:19

+0:00

2.

Tore Voss Fagervold

Bane NOR BIL Oslo

48:03

+5:44

DSQ

Frode Johansen

Equinor BIL

53:11

50

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

KolL

40:25

+0:00

2.

Knut Anders Løken

Fossum IF

50:00

+9:35

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

53:23

+12:58

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

55:14

+14:49

5.

Hasse Bergstrøm

HB Consult

55:50

+15:25

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

44:49

+0:00

2.

Per Nermo

COWI BIL

48:48

+3:59

3.

Per Magnus

FHI

52:17

+7:28

4.

Bjørn Rossow

Thales

1:10:25

+25:36

DSQ

Reidar Kierulf

RKP

48:41

50

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

40:46

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

49:53

+9:07

DSQ

Knut Karlsen

Omega AS

42:50

62 53

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

45:38

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:03:40

+18:02

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:06:34

+20:56

4.

Arne H Reistad

Thales BIL

1:07:00

+21:22

5.

Hans Randen

PRIVAT

1:10:49

+25:11

6.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:10:53

+25:15

7.

Arne Øfsthus

Fugro

1:17:35

+31:57

8.

Terje Throndsen

Scanska

1:20:23

+34:45

9.

Tom Ibsen

OUS

1:41:40

+56:02

DSQ

Klaus Engen

Innovasjon Norge

52:54

50

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

50:46

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:23:01

+32:15

DSQ

Bjørn Egner

HEMING Orientering

56:33

40

DSQ

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:09:59

67

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

OK ØST

1:33:05

+0:00

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

52:18

+0:00

DSQ

Greger Johansson

FFI BIL

41:53

49 40 55 64 67 70 93 50

DSQ

Kari Elisabeth Natvig

NIttedal

52:03

62

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Skaar

NIttedal Orientering

51:41

+0:00

2.

Uno Hanslien

Bilpost

1:05:55

+14:14

DSQ

Johannes Skaar

Nittedal Orientering

23:46

63 55 64 51 67 70 93 50

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Svingheim

Raumar O-Lag

40:21

+0:00

2.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

53:52

+13:31

DSQ

Hallvard Berg

Tyrving, IL

53:26

70


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 november 2019, 18:18:48

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56