Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2019ABIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P19/ABIK R12 29. august 2019

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:01:44

+0:00

16:41

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

47:11

+0:00

12:45

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

33:54

+0:00

13:33

2.

Trine Raaen

Aker Brygge Orientering

34:10

+0:16

13:40

3.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

41:14

+7:20

16:29

4.

Merete Bugge

Stami

48:41

+14:47

19:28

5.

Eva Beate Andresen

NILU

1:07:45

+33:51

27:06

6.

Mari Birkeland Leholdt

Maris Interiørhjelp & Systue

1:18:23

+44:29

31:21

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

46:45

+0:00

18:42

Arrangør

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

56:39

+0:00

22:39

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

1:55:53

+0:00

24:39

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Fossum IF

1:01:34

+0:00

13:05

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

42:36

+0:00

9:03

2.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

50:09

+7:33

10:40

3.

Jarle Roti

FOssum IF

59:49

+17:13

12:43

4.

Gunnar Rustad

FFI BIL

1:03:14

+20:38

13:27

5.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:06:09

+23:33

14:04

Arrangør

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Grandum

FFI BIL

55:32

+0:00

15:00

2.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

56:26

+0:54

15:15

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

38:45

+0:00

10:28

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

41:10

+2:25

11:07

3.

Are Eriksen

OSI

43:10

+4:25

11:40

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

49:23

+10:38

13:20

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

50:57

+12:12

13:46

6.

Paal W Hanssen

BDO

56:01

+17:16

15:08

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:31

+0:00

11:24

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

36:53

+8:22

14:45

3.

Per Nermo

Cowi BIL

40:43

+12:12

16:17

4.

Per Magnus

FHI

41:56

+13:25

16:46

5.

Mogens Monsen

MySoft as

42:09

+13:38

16:51

6.

Reidar Kierulf

RKP

45:14

+16:43

18:05

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

31:18

+0:00

12:31

2.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

39:35

+8:17

15:50

3.

Per Haugen

NEDERMAN

48:27

+17:09

19:22

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

34:41

+0:00

13:52

2.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

35:31

+0:50

14:12

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

39:36

+4:55

15:50

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

42:37

+7:56

17:02

5.

Roar Gudding

VET BIL

48:08

+13:27

19:15

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

49:32

+14:51

19:48

7.

Terje Throndsen

NIttedal

1:01:38

+26:57

24:39

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:19:05

+44:24

31:38

Arrangør

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

38:32

+0:00

15:24

2.

Sigfred Fagervik

Thales

38:34

+0:02

15:25

3.

Tor DRAGE

Aker Solutions

58:12

+19:40

23:16

4.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:00:46

+22:14

24:18

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:06:18

+27:46

26:31

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

33:00

+0:00

13:12

2.

Claus Fritzner

KongsBERG

40:23

+7:23

16:09

3.

Anne Arntzen

Raumar Orientering

1:03:59

+30:59

25:35

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

36:53

+0:00

9:58

2.

Uno Hanslien

Bilpost

55:28

+18:35

14:59

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alain Ferber

FBI

1:22:25

+0:00

17:32

Arrangør

Terje Martinsen

LØRENSKOG KOMM


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 november 2019, 18:15:25

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

57

Antall startet:

57